Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej.

karolka byc moze. Zawsze mi ciocia M (pediatra) powtarza ze przy wychodzeniu zebow
Produkuje sie duzo sliny i z tego moze wziasc sie czasami kaszelek i tez bol gardla.

U nas zaczęło sie troche gotowanie. Choinka dopiero albo juz wczoraj ubrana.

Tymek znow ma faze nocnego budzenia sie i wiercenia. Nauczył sie szukac tel zeby mu bajki włączyć a teraz mu nie chce dawać wiec lament ze hoho.
Zauwazylam ze przy wychodzeniu zębów te imprezy nocne u niego sie pojawiaja, a ida mu 3ki gorne, juz prawie są.

Kochane życzę Wam i waszym rodzinom aby te święta były spokojne, magiczne, radosne i smaczne.
Wszystkiego dobrego dla Was w nowym roku i niech sie spełnia marzenia!
A najważniejsze zeby zdrowie dopisywalo...
Mnostwo pociechy z maluchow i jak najwięcej sukcesow !!!
Wesołych świąt !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Prezenty spakowane galarty zrobione sledzie i karpik tez salatke przedchwila skoczylam jutru tylko schab ze sliwka i swieta!!! jak sobie pomysle ze w zeszlym roku na ostatnia chwile wszystko robilam to jestem z siebie dumna w tym roku ze udalo mi sie zorganizowac lepiej 🙂 oczywiscie Olcia mi nie na wszystko pozwolila ni ale dalismy rade 🙂

Aha a prezentem od Oli jest to ze od piatku sie tak rozchodzila ze az milo chidzi wszedzie po calym domu okreca sie zawraca czasem lapie rownowage ale coraz plynniej jej to idzie wiec teraz moge juz smialo powiedziec ze Olcia chodzi 🙂)

Sandra jak tam gaz sytuacja opanowana? Ja tez obstawiam ze sobie dasz rade 🙂

Jeslu chodzi o wigilie to my jak nie byli Oli jezdzilismy do obydwu domow ale jak sue urodzila to powiedzialam ze nie bedziemy biegac tak muedzy domami i idziemy raz do mnie raz do M wiec w tym roku wigilia u M pierwsze swieto u moich 🙂 a drugie zobaczymy co nam wpadnue di glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ,właśnie wstałyśmy.
My jednak na wigilie do M siostry ,tam będzie spokój mała ma kuzynkę 4 lata jak się nie pozabijają to będzie ok. Zawsze tak ładnie się bawią ,a po jakimś czasie są już kłótnie i trzeba interweniować. 😁 😁 😁
Ja dzisiaj sałatkę robię ,rybę po grecku ,boczuś zaraz wstawiam do pieca no i mak na makowce trzeba mielić na jutro 🙂

Sandra pewnie elektryczna kuchenkę wykombinuje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Zabieram się do napisania od tygodnia. Pobyt szwagierki =masakra. tydzien odreagowywałam.
Nie czytałam was na bierząco bo nawet nie miałam kiedy. Całe dnie siedziałyśmy na sklepach... ja lubie robić zakupy- ale serio to było dla mnie zbyt wiele. Nie rozumiem czemu trzeba przymierzyć każdą jedną rzecz w sklepie?!

Dziś Krzyś wyjątkowo zasnał o 8:30 i spał godzinkę i dzięki temu zaliczył też drgą drzemkę po 15. Wiec jestem zadowolona bo to jedyny cas żeby coś ogarnąć w domu. Jak jest obudzony i ja muszę coś zrobić to dosłownie oplata moje nogi i nie pozwala:/ Też uwielbia wszelkie szmatki itd. ale jest taki uparty że sam odkurzacz mu nie wystarczy do zabawy. Musi być włączony! stoi z kablem przy gniazdku i się wydziera. Lub podłacza sAM 🥴 jest jedno nie zamknięte gniazdko w domu (od lampki) i nauczył się je obsługiwać. Dlatego już wiem że i to muszę zamknąć 🤢

Też wam składam najlepsze życzenia świąteczne :* Żeby wszystkie marzenia się spełniły:* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych bliskich, spełnienia marzeń i wielu radości, morza cierpliwości i spokoju ducha :*


ps. Moja Lusia dziś pod opieką teściowej przewróciła się na kant schodu i ma czoło rozcięte, niby nic poważnego bo nawet krew sie nie lała, ale wygląda paskudnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...