Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hello
u nas dziś słonecznie 😉 już się nie mogę doczekać jutra wreszcię będą rodzice to sobie odpoczniemy 🙃 🙃 🙃
madziu Fajnie że zajrzałaś 😉 Kubuś to zdolniacha! już sam potrafi się nakarmić 😉 fajnie że już lepiej przesypia nocki. udanych urodzinek 😉 ja to akurat mam z głowy problem, bo teściów akurat niema w tym czasie 😁
Sandros, napawasz optymizmem z tym odstawieniem od cycka 😁
Mixi, my mamy różne sztućce i proste i krzywione i nie widzę dużej różnicy w użytkowaniu... weź te które Ci się spodobają i tyle 😉
initram Krzyś też dostaje kaszke mleczno ryzową więc spytam się pediatry bo może nie muszę mu wciskać dodatkowo tego MM. Ciekawa jestem czy jak odstawię małego to zacznie wreszcie więcej pić. Bo nawet w upał wypije co najwyżej 50ml wody.

Dziewczyny które korzystają ztego kubeczka Lovi 360. Na jakiej zasadzie on działa?
Bo my mamy Avent 360, i jesli nim trząse to nic nie leci. Żeby się napić trzeba wcisnąć nosem takie denko i wtedy leci JAK ZE SZKLANKI. więc nie trzeba ssać jak w niekapku. Ciekawa jestem jak ten lovi działa? Ja z aventu jestem bardzo zadowolona bo Krzyś super sobie z nim radzi, i włąściwie pije się z niego jak z zwykłego kubka więc myślę że to dobry trening 😉 Potym jak się napije i na górze zostanie trochę płynu to on czasem wyleci, ale ze środka kubeczka nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Po tych wakacjach nie mam czasu żeby usiąść....
Wczoraj jeszcze byliśmy na wycieczce ze znajomymi i wróciliśmy późno...
Dziś sprzątam na dworze, piorę, potem zakupy, koszenie trawników, tort, marynowanie mięska na grilla, a jutro jeszcze porządki w domu, uszykowanie siebie i dzieci a o 16 goście 🙂
A M dziś ma przykre zadanie, bo u jego ciotki zdechł pies i musi go dzis pochować. Poza tym roboty ma też pełno a łokcie mu wysiadają. Od dwóch tygodni skarży się na ból, aż wczoraj wybrał się do lekarza. Dostał tylko (aż) ketonal żel do smarowania...

Marylu w Lovi360 masz taką silikonową otoczkę dookoła i musisz zassać żeby się napić. Ale przy silnym potrząsaniu coś zawsze wykapie. Lusia nauczyła sie dzięki niemu pić ze zwykłej szklanki - wie ze jak płyn leci to trzeba delikatnie zassać a nie pozwalać żeby samo się lało do buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti współczuje sprzątania 🤨
Initram mój to właściwie najczęściej pije z "gwinta" 😉 nauczył go mój tata jak byliśmy w maju w polsce i to jego ulubiony sposób na picie 😉 a z kubków też mu super idzie chociaż ja wole podawać mu w doidy.

Podoba mi się ten kubek lovi ale chyba już go nie kupie, bo skoro pije z aventu jak z zwykłej szkalnki to nie będę go przestawiąc na "ssanie" 😉

Mały zasnał bez cyca- 40min płaczu. Ja "znikłam", a mój M z nim walczył. Muszę przyznać że serce się kruszy jak słyszy się ten płacz 😞
i teraz nie wiem czy w nocy jak będzie się budził dać mu cyca?> czy nie?
eh pewnie już nikogo nie będzie na forum dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Mój mały jest tak uparty ze masakra 😞 pierwsza pobudka w nocy, ryczal z dwie godziny. Ale no darl się! Mój m ciągle go lulal, spiewal no normalnie na rzesach stawal zeby go uspokoić.
Nie chcialam mu dac jak tak płakał bo by wiedział ze poplacze i dostanie. Jednocześnie skoro juz tyle płakał to jakbym dała cycka w czasie placzu to czułabym sie źle ze pozwoliłem mu tyle płakać na marne.
Później na spiocha jak sie budził dostal trzy razy. A rano zadowolony wstał i od razu fo Niekapka poszedł.
Teraz na pierwsza drzemke mysle ze spokojnie go uspimy bez cyca. Ale o druga drzemkę tosie martwię. Bo wtedy nawet w wózku mu sie ciezko zasypia.
Dziwnie sie tak czuje, no ale mialam juz dosc tych calonocnych karmien 😞
Dziś sprzatanie i czekamu na dziafkow:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane

Wybaczcie ale nie odnosze się do Waszych postów bo pisze z tel i nie duzo pamiętam. ..czytam co u Was..

Moj maly czort nawet tego lovi nie zalapal ja nienwiem co juz z nim mam zrobić on wszystkie kubki gryzie zamiast ssac. W lovi trzeba też zassac a on nie wie przechyla i gryzie. Jedynie doidy ale tego bue wezme na spaxrr i sie duzo oblewa. Za malo nh podaje a za duzo butli z piciem pewnie...
Ze zwyklej szklanki uwielbia pic ale trzymam mu bo zaraz caly mokry.

Marylu wklej linka jaki ty masz z awentu ? W nim jak przechyli od razu leci czy tez trzebs ssac??

Ogolnie u nas w porzadku. Tymek siedzi tylko jak spi a tak to ciagle chodzi tylko musi trzymac palec najlepiej moj. Nie sadze ze jest mu potrzebny bo nawet go mocno nie utrzymuje tylko chyba mocno upadl i teraz sie boi

Pogoda nie jest az taka ciepla zeby mogl sie pluskac w wodzie 😞 ale jutro pojedziemy nad zalew Soliński najwyzje posiedzimy powiedzmy 🙂

Buziaki dla Was ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Marylu i ja dlatego nie odstawiam małej na razie bo nie będzie rozumiała o co kaman i płakała ,a ja też chyba bym tego nie zniosła.
Jedyne co to ograniczam do minimum zabawę cyckiem.
U nas wszystko ok.
Nigdzie nie pojechaliśmy bo się pożarłam z M .
Test ciążowy zrobiony wynik ujemny ,a okresu dalej nie ma ,ale już się nie martwię bo to pewnie jakaś obsuwa tylko nie wiem z jakiego powodu ,może stres . 🤔
U nas też pogoda super ,ale nic mi się nie chce ,nawet obiadu nie mam i jakoś na jedzenie też nie mam ochoty. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poranna drzemka okazała się również katastrofą 😞 półtorej godziny płakał 😞 ja nie wiem czy mogę dalej to ciągnąć 😞 mój M to nie potrafi mnie wesprzeć słowem 😞

latka tutaj jest ta aukcja na której kupowałam. Nic nie trzeba ssać, jest wolny wypływ płynu. Wystarczy buzie zbliżyć. Jeśli Tymek pije z doidy to z tego też powinien 🙂

mixi ja już byłam wyczerpana szczególnie nocami. Potrafi się budzić 12 razy na cyca. Gdyby nie to to może bym dalej karmiła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

a ja już siedze w domu na dobre... dziś byłam oddać samochód, telefon i lapka. smutno że szok... aaa dostałam niezłą wyprawkę : 4 wina, whisky i karton wódki.
trzymamy na 20 września na roczek Szymka.

Szymon chodzi spaceruje i jestem zadowolona bo już sam potrafi się zająć.

aaa i zapomniałam się pochwalić o najważniejszym !! zdecydowaliśmy że chcemy rodzeństwo dla Szymka... tak więc działamy 🤪 co z tego będzie - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂 jestem wypompowana...
wczoraj mialam wieczor wolny, bo M mial dyzur z ula to wyszlam na miasto z dziewczynami sie odstresowac i troszke popic 😉 wracam padnieta a tam Ula na mnie czeka 😲 M wkurzony, bo odkad wyszlam pospala moze z godzinke a pozniej sie obudzila i marudzila, polozylam sie z nia ale ciagle siadala i sie do mnie tulila, no wiec poszlysmy sie pobawic i ostatecznie padla dopiero po 1 w nocy 🤪 na dodatek spala z nami w lozku, wiec dzis lazimy wygieci bo sie rządzila 😮 co za dziecko 😁
Ja sobie nie wyobrazam miec teraz drugiego dziecka, Ula w zupelnosci nam starczy 😁 😁 😁 chyba jestem juz za stara i nie mam tyle energii co kilka lat temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka no u mnie z energią też kiepsko już niestety... Aż mam czasami wyrzuty sumienia że z dzieciakami z całej rodziny to się zawsze bawiłam na maksa i wygłupiałam a do własnego dziecka brak mi sił... 🥴

Isa 🤪 to życzę powodzenia w staraniach. Jeszcze rok nie minął a widzę że coraz więcej mamuś myśli o kolejnym dziecku 🤪 ja się narazie nie piszę 😜 a czy kiedyś czas pokaże...

Mixi no to stresa pewnie miałaś już konkretnego skoro już nawet test robiłaś 😉 ale ja to też taka panikara jestem że od razu przeżywam że w ciąży jestem a M jeszcze się narywa ze mnie czasami 😲

Doti udanej imprezki zyczę 😘

Marylu ja bym pękła 😞 nie cierpię jak Ola nawet zamarudzi a co dopiero ryk 🥴 a może spróbuj mu butlę wieczorem dać tzn. twój M, może dla świętego spokoju załapie. Trzymaj się kochana 😘

Latka buziaki dla Tymka 😘

A Ola zaczyna w końcu dupkę podnosić do raczkowania, siadać i próbuje wstawać 🤪 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekjjemy za buziaki 😉

Doti udanej imprezy 🙂

Marylu ja tez mysle ze jak juz tyle daliscie rady to juz sie trzymaj choc na pewno nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ! 😞(( ale Ty jesteś silna bardzo ! I dasz rade ! Jak dalas rade wstawać nascie razy w nocy tak dssz rade teraz. ...
Marylu powiedz a ten kubeczek avent dostane w UK?

Mowie Wam co tesciowa sie spina codzinnie na obiad zaprasza, piecze nam ciasto, salatke ale wiecie ....jest lepiej ale ja tak do konca nienwierze bo jej cos mini przeszkodzi i juz Obraza na caly swiat ! A tesc mnie wkurzza gadkami a taki duzy a smoka jeszcze ma , a tego nie je ? Pierogow , golabkow ? ;/// wrr ni j wszystko ma po tatusiu szczególnie to co dobre no i podobny tylko do taty...aa powinien byc duzo pulchniejszy ;/// choc wazy idealnie na swoim centylu ale szkoda nerwow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, pozostaje Ci się tylko z tego wszystkiego śmiać 🙂 choć ja pewnie bym coś odpalila w odwecie 😜 i dolaczamy się do buziakow dla Tymoslawa :*

A ja się cieszę, bo Tymol zaczyna jeść rzeczy o różnej konsystencji i chętnie próbuje nowości, na co wcześniej miał odruch wymiotny...

Marylu, mam nadzieję, że dziś już dużo łatwiej u was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Mamusie. Właściwie to dobry wieczór 🙂
Już po imprezie... roczek minął a ja czuję jakby wczoraj się urodziła... Kruszyna moja kochana.
[IMG]http://imageshack.us/a/img812/1187/3xsq.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img843/9962/vk4j.jpg[/IMG]

Isa trzymamy kciuki za starania!!!

Marylu a Ty chcesz Krzysia tak od razu całkiem od cyca odłączyć? Nie lepiej stopniowo ograczniać? Czy chcesz tylko oduczyć zasypiania przy cycu?

Kasiu gratuluję postępów Oli 🙂

Latka buziaczki dla Tymcia!
Dziwnych masz tych teściów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam pozostaje smiac i tak sobie tlumacze ale ciśnienie mi skacze od razu ! No i oczywiście ze odwet jest nie byla bym soba ja to zadko umie utrzymac jezyk za zebami i wcale sie nie szczypie czy M jest glupio z tego powodu czy nie..
Mowie wprost , np karmie Tymka i mowie jedz dziecko bo tak biednie wygladasz mama Cie nie karmi i sie smieje, albo no to co dobre to ma po tatausiu i dziadziu a po mamie cos ma ? To co niedobre?
Noo Łukasz caly Łukasz z Tymcia tylko Luaksz byl Pulchniejszy , no a Tymek to tylko chyba stworzony przez tatusia ;/ moze ma tez moje geny ? Ale gdzie tam ...
Eh dobra bo po całym dniu sie nakrecam ale to nic znow wygadam prY kolejnej mam.nadzieje nie szybciej okajz.
..
Cholera ale mamy dylemat z tym roczkiem. Nie wiem w ogóle czy u teściowej czy tez nie...z ta baba to ciężko cholera wyczuć co bylo by lepsze ... tu mowi ze jest miejsce w domu, ze zrobi co da rade bo do pracy, ze taniej no ale nie do konca mnie jej ton itd przekonywal no i cholernie dziwnie sie bede czula ale M sie uparl ze będzie lepiej u nich zrobic ze wygodniej dla Tymka itd moja siostra , chrzestna Tymka tez widze ze nie bardzo za tym zeby u rodziców M robić tzn to jej zdanie a ja mega mam zagwostke. .. no ale wszystkim się nie dogodzi a ja bym chciala zeby bylo ok nie lubię nieporozumien ale niebede patrzeć tez na wszystko bo tak daleko nie za jedziemy. ..

Doti Lusia jest prze agentka 😉 te minki hehe slodka 🙂 impreza chyba widać udana 😉? Co to znów za tort wymyśliłas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...