Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
😠 😠 dzwoniła teściowa i spytała kiedy zamierzamy jej dziecko przywieść bo ona również chce się nim zająć nie tylko moja rodzina... kazała przygotować butlę i żebyśmy zostawili jej Szymka w niedziele... chyba jej odbiło !!!!! 😠 co za babsztyl!
na szczęście mój M odpowiedział że możemy przyjechać w gości ale nie zostawimy małego bo nie wytrzymalibyśmy bez niego a poza tym gdzie niby mielibyśmy się ulotnić?! zatkało ją ;D
wpadła w szałłł rozłączyła się i po chwili zadzwoniła do mnie że ja jej syna przekabaciłam 😮

także humor do bani... idę się zrelaksować do wanny bo jeszcze mną telepie 🤨


Isa teściową to masz niezłą naprawdę. Mi jakby takie coś powiedziała to chyba bym nie wytrzymała. A co to dziecko to zabawka? Że ona ma ochotę się w niedzielę zająć dzieckiem to wszyscy mają się dostosować??? Powiedz że na noc przyjedziesz i niech Ci go bawi jak nie będzie mógł spać to jej się odechce 😁. Dobrze że M jest po Twojej stronie bo tak to masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc :*
Ja tez dzis mialam odpaly z tesciowa. Milena plakala doslownie od 9 do 13 non stop. A ta mi przyszla i zaczela gadac o tym ze brat mojego M ma kryzys, ze nie wolno go do pracy zmuszac bo cos sobie moze zrobic. A to kurwa zwykly len ktory woli na imprezke z kumplami i pozniej sie wstac do pracy nie chce !! 23 lata i wielki kryzys. A jak bedzie mial rodzine to tez pieprznie praca i powie ze ma kryzys?
Chyba zarty. A jak sie zapytalam czy byl u psychologa to sie na mnie wydarla ze zadnym psycholem nie jest wiec po co. Jak dla mnie to do psychologa sie chodzi jak sie ma problem. Sama chodzilam po smierci przyjaciela...
Do tego jeszcze dodala ze nie zapoznalam ich ze swoimi rodzicami dlugo przed slubem. .. bo jej ziec to przyszedl i powiedzial ze z jej corka biora slub i zrobili zebranie wielkie kto za co zaplci i jak to bedzie wygladac. I ze jej corka to zaprosila ja do wybietania sukienki i bukietu. Bo oczywiscie jej corka jest najlepsza och,ach.. i taka...jem bulke przez bibulke.

Wiec ja bardzo sie zdenerwowalam i wrecz wykrzyczalam ze my sami wybieralismy co chcemy poniewaz nie chcielismy ich pieniedzy i dami za WSZYSTKO placilismy ! A co do sukienki to ja tez wybieralam ze SWOJA mama. Wiec o co ma pretensje...
I ze chcialabym sie teraz polozyc poki mala spi bo jestem zmeczona...wiec wychodzac tak trzasnela drzwiami ze Milenka podskoczyla i zaczela piszczec. To pospane. Nic nie pomagalo w uspokojeniu.a chwile sie uspokajala i tak jakby jej sie przypominalo i znowu pisk :/ i tak do 18. 😞 jestem wykonczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh ja Wam współczuję tych wrednych teściowych. Moja na szczęście upierdliwa nie jest. Gorzej z babcią M...ale ona tak jest nauczona, rządzić chce wszystkimi i mówić co kto kiedy ma robić... bleeeh

Byliśmy popołudniu u mojej kuzynki której dawno nie widziałam. Dostałam od niej 4 reklamówki ubranek dla Lusi 😁 Co prawda niektóre nadają się tylko po domu, na niektórych są plamy które muszę wywabić, ale jest też wiele pięknych, prawie nowych 🙂 Nie wybrzydzam, bo ubranka przeszły 2-3 dzieci i są dalej w dobrym stanie. Posegregowałam rozmiarami i jutro schowam do worków próżniowych z resztą tego co mam. No i muszę się w lepsze worki zaopatrzyć te co mam są nieszczelne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 Uporałam się już z ubrankami....Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia gdzie to mam trzymać i kiedy to zużyjemy... Od stycznia Małej chyba w ogóle nie będę zakładać śpiochów tylko pajace do spania. Spodni mamy tyle że pewnie niektórych nawet nie założymy!
Będę musiała jeszcze w szafie to inaczej poukładać......

Pauleczka teściową masz 🤢 🤢 🤢 brak słów normalnie... i właśnie przez to że często spotykam się z mężczyznami koło których trzeba skakać i usługiwać bo tak mamusia nauczyła postanowiłam że mój syn będzie od małego mi pomagał we wszystkim, będzie umiał obsługiwać pralkę i żelazko, będzie umiał gotować i dla żony będzie partnerem pomagającym w codziennych obowiązkach! Żeby nie miała tak jak z M któremu mamusia robi kanapeczki do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Doti tu wlasnie problem jest taki ze on ma kryzys i nie moze nic robic,wiesz? Buhahaha. Moj M w domu zrobi doslownie wszystko. A jego brat to nie wiem skad sie urwal. Jak razem pracowali to codziennie musial go budzic...ale najlepsze jest to ze jak np. Rodzila sie Milka.to brat tez do pracy nie poszedl bo nie umial wstac...tylko ze moj wzial wolne i o wszystkim wiedzial szef. Albo jak wyszlam ze szpiyala i M mial opieke nademna to on tez nie chodzil.bo nie wstal. Hahaha. I tak caly czas wiec ja sie nie dziwie ze go wywalili. Chlopak nie potrafi zroUmiec ze praca to nie szkola. Chociaz z tej te go wyrzucili ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
u nas nocka super 😉 Szymek po kąpieli usnął o 21 i spał do 00:30 zjadł i spał do 3:30 i o 6 się obudził zjadł ale nie chciał już spać, wiec się z nim wybawiłam, wygadałam...i teraz leży w leżaczku i sobie drzemie 😉
dziękujemy za miłe słowa 😉 co do aktywności i siły to strasznie jestem zdziwiona... uwielbia leżeć na brzuszku i trzymać główkę, wtedy się rozgląda na wszystkie strony i cieszy sam do siebie 😁 a dzisiaj rano zrobił obrót z brzuszka na plecki to troszkę się przestraszył i popłakał ale po chwili dalej uśmiechnięty 🙂

widzę ze nie tylko ja mam jazdy z teściową ;D już mną telepie na samą myśl że w niedziele mamy do niej jechać ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W tamta sobote chcielismy wyjsc na dluzej na miasto i tesciowa chciala ja wziasc. Wiec ja sie przygotowalam i zanjeslismy ja na gore. Milenka zaczela swoje piski a tesciowa `idzcie juz....no chyba nie zostawilabym tak placzacego dziecka. Adrian chce ja wziasc od niej z rak a ona sie tak obraca zeby nie mial do dziecka dostepu(niby przypadkiem) . Jak juz wzial i mi dal i chcemy isc na dol.bo przeciez nie zostawimy jej rozhisteryzowanego malenstwa to podeszla i mi ja wyrwala wrecz. I znowu `idzcie juz na to miasto. A maz podszedl powiedzial ze nie bedzie sie z nia o dziecko szarpal bo krzywde zrobia i zeby oddala a ona NIE. Wtedy juz sie bardzo wkurzyl ze to jest nasza corka i nie bedzie jej wychowywac za nas. Obrazila sie i dopiero przed wczoraj przyszla do mojego meza...ale to juz inna historia . Rownie zabawna bo mnie to wszystko smieszy. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Jak tak czytam co te Wasze teściowe wyprawiają to aż się wierzyć mi nie chce, ze tak można sie zachowywać. To czysta bezczelność dosłownie. Ja swoją to chyba na rękach będę nosić 😉 tylko moja mieszka 40 km od nas więc mamy komfort bo ona sama za bardzo nie przyjedzie. Od urodzenia była raz i to ją córka przywiozła a tak to my tam jeździmy więc jak nie mam ochoty na nia patrzeć to poprostu nie jadę 😁
A mój mały dzisiaj znowu budził się co 2 godziny 😮 a wczoraj już tak ładnie spał bo obudził się o 1:30 i 4:30 i spał do 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Kasia oczywiście, że dopajam. Dzieci na MM powinny być dopajane 😁
Isa Ta twoja teściowa ma tupet, dobrze że twój M jest po twojej stronie i potrafi to załatwić 😁
Doti moje pierwsze dziecko też dało mi nie żle popalić 😁 Prawie w ogóle nie spała, wiecznie płakała 🤔 Myślałam, że drugie też takie będzie a tu taki cichy Okruszek 🤪 Aż muszę czasem ją budzić, bo śpi za długi i mi się nudzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Isa dzień się już kończy 😁
A ja wyskoczyłam sobie po 19, jak mała zasnęła do Szczecina na zakupy 😁 Dwie godzinki pobiegałam po Outlecie ale nic nie kupiłam 🤨 Znalazłam tylko dla córci czapeczkę ale trzeciej w ciemno nie kupię i jutro jadę z Mają , żeby od razu przymierzyć 😉 W Coccodrillo jest piękny komplecik z szaliczkiem za 15 zł 🤪 Mam nadzieję, że nikt mi nie wykupi 😁 A moja córcia cały czas spała i nawet się nie kręciła no i oczywiście ciągle sobie śpi 😁 Zaraz ją nakarmię przez sen to pośpi do ok 4-5.
Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...