Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry,
nasza nocka też standardowo... o 21 karmienie pobudka o 23:30, 3, 5, i 7
dopiero teraz usnął, ale ciągle coś się budzi i tarmosi swoje włosy 😮

wasze dzieciaczki dawały wczoraj popalić a mój spał całe popołudnie i wieczór 😮 bałam się że w nocy za to da mi popalić ale nie było tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej

a moja wczoraj wieczorem strajkowała, normalnie po kąpieli dostaje cyca i zasypia ok. 20.30-21,00 a wczoraj 21 minęła a ona nadal nie spała, baaa nawet oczy jej sie nie zamykały, położyłam ją w sypialni to gadała do siebie ze 30-40 min, potem jej sie znudziło samotne leżenie w półmroku no to znowu przystawiłam do piersi i jakoś po 22 zasnęła 🙂 no i pospała do 5:30 😮 pojadła troszkę i o od 6 do tej pory śpi... 😮 mam podejrzenia, że ktoś mi wczoraj dziecko na spacerze podmienił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my w niedziele wyjdziemy na spacerek po sklepach bo musze sukienke na wesele kupic bo te z przed ciazy to troszeczke luzne na mnie sa 😜
Ale juz wiem ,że bede miala mega problem bo w cyckach bedzie za mala jak wszedzie indziej bedzie ok. 😠
No i starszej tez musze cos kupic ,żeby jakos wygladala .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja. U nas wczorajszy dzień rewelacja- jadł, spał i gadał- też miałam wrażenie, że ktoś podmienił mi dziecko. Bałam się, że noc będzie nie przespana- ale mały obudził się tylko raz. Wczoraj byliśmy na bioderkach i Tymcio uśmiechem zaczepiał wszystkich dookoła.
Ogólnie to pokłociłam się z mężem o to, że on wogóle nie zajmuje się małym. Ja rozumię, że przychodzi późno do domu ( pracuje teraz od 5.30 do 19.00), alę to chyba nie jest powód żeby małego nie wziąść na ręce i trochę z nim pogadać. Na chrzcinach w kościele bałam się dać mu go na ręce( pomimo, że sama nie dawałam już rady) bo nie wiedziałam czy mały się jeszcze bardziej nie rozpłacze. Czasami wstanie do niego w nocy- ale to nie na tym rzecz chyba polega. Myślę, że dzisiaj kłótni będzie ciąg dalszy- bo jak przyjdzie z pracy to zje, wykąpie się, pogada ze starszym i pójdzie spać- a do małego rzuci zdawkowe "Cześć synuś" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosia mój M idzie do pracy na 3 w nocy wraca o 19 i też nie zajmuje się małą.
Owszem pogada do niej pośmieją się ,ale na ręce wezmie dopiero jak jest podbramkowa sytuacja np.ja w toalecie a Wiki płacze. 😁
Ale ja wiem ,że on boi się panicznie ,że jej coś zrobi i dopoki mala nie skonczy 6 miesięcy to tak bedzie. Ja to wiedzialam bo ze starsza bylo tak samo ,ale jakos sobie sama radze i zbytnio nie wypominam meżowi.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magosia dojdziecie do porozumienia tylko na spokojnie porozmawiajcie bez emocji.
No mi ze starsza to mama duzo pomagała ,ale niestety nie żyje i teraz sama musze sobie radzic ,ale swiadomie sie na to zdecydowałam bo moj M od razu mi powiedzial ,że do pol roku małej musze sobie sama radzic i poki co jakos mi sie udaje. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mąż pracuje od 6 do 18 ale musi wstać o 5 a w domu jest o 19 więc też nie ma czasu dla małego... i też często się o to kłócimy... no ale za to pracuje w soboty do 15 i niedziele wolne... i wtedy to zajmujemy się Szymkiem razem 🙂

własnie wróciliśmy ze spacerku... i mały śpi mi na rekach, dzisiaj coś jest niespokojny ;/

robiłam z mama pierogiii 😉 i zjadłam, przyprawione z cebulka, zobaczymy jak mały zareaguje?!

aaa i mamy ciemieniuchę ;/ to dlatego od wczoraj Szymek sie tak czochra po główce bo go swędzi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry moje kochane Mamusie 🙂
Mam nowy patent na moją królewnę – łóżeczko turystyczne 😁
Stwierdziłam, że Mała musi być bardziej „mobilna”, bo ciągle leży w łóżeczku w sypialni albo w bujaczku, którym jest zainteresowana 20minut i potem ryczy. A nie mogę położyć jej gdziekolwiek, bo mamy koty, więc wolę nie ryzykować, że któryś z futrzaków stwierdzi, że Natka to niezłe źródło ciepła do wygrzania kociego tyłka.
Rozłożyłam więc turystyczne, a że jest na kółkach, to możemy się przemieszczać po całym mieszkaniu 😁 No i w sumie spodobało jej się leżenie w tym łóżeczku, bo ma większy odgląd na otoczenie 🙂

A tu mój mały chomiczek ćwiczy podnoszenie główki http://youtu.be/ykv3jbxfujs Pod koniec już mocno jej ciążyła, hehe 😁
Filmik jest bez głosu i trochę średniej jakości bo moja komórka robi takie sobie filmy 😞

Natalia, gratulacje dla Majeczki z okazji pierwszego ząbka! 😁

Tusia, wszystkiego najpiękniejszego dla Lenki z okazji 2 miesięcy 😘 Śliczna z niej księżniczka 😘

Madzia, a Kubusiowi wszystkiego najsłodszego z okazji 3miesięcy 😁 Ale nam te bobasy rosną 🙂

Pati, moja też uwielbia w pionie być, a w poziomie wręcz nie znosi 😉 Nie mam więc wyjścia i noszę w pionie, ale też nie za często.

Doti, dzięki za podpowiedzi co do tortów 🙂 Natka ma imieniny 1 grudnia, więc zrobię taki kolorowy tort dla gości czyli teściów, którzy pewnie wpadną odwiedzić mojego szkraba. Szkoda tylko, że ja nie będę mogła jeść 😞

Efek, moja je z piersi w dzień co 3 godziny a w nocy ma 4-5 godzinne czasem przerwy. I ssie 10-15 minut jedną pierś przy każdym karmieniu. Chyba karmię dobrze, bo na wadze przybiera aż nadto 😁

Agnieszka, a może bukiet białych kwiatów do tego perłowe białe kolczyk, naszyjnik i ewentualnie taka bransoletka? 🙂

A tak w ogóle to poprztykałam się wczoraj z teściową 🤢: Zostawiłam u niej Natę, bo musiałam coś sama załatwić na mieście. Jak wróciłam, to cyce mi rozrywało miałam takie nabrzmiałe i czerwone od nadmiaru mleka, więc od razu poszłam do Małej, żeby ją obudzić ( bo spała od 3 godzin ja twierdziła teściowa) aby ją nakarmić.
Teściowa prawie się na mnie rzuciła z jakąś dziką pretensją – „Nie budź jej, niech śpi!!!”. Tak mnie to wkurzyło, że powiedziałam jej, że nie będę czekać aż mi cycki rozsadzi a jakbym chciała dziecko śpiące 24 h na dobę, to bym sobie lalkę kupiła. Obraziła się, ale chyba tylko na chwilę, bo coś tam w końcu do niej dotarło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dziś Oskarek 3 miesiące ma 🤪 ale zleciało 🤪

wczoraj odgnietliśmy stópki i dłonie w ramce z gliną. a teraz glina schnie. Pięknie odbite 😉
dzis u nas trochę wietrznie i tylko 5 stopni ale spacer musiał być. wróciliśmy godzinę temu a on dalej śpi 🙂
w przyszłym tygodniu szczepienie, bo przez ten katar trochę się nam obsuneła wizyta.

karolka piękne masz zdjęcie w avataru 🙂 Twoja córka jest przesłodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, śliczne masz zdjęcie w profilu 🙂 Wogóle wszystkie Twoje profilowe zdjęcia są naprawdę cudne 🙂
Ile macie zdjęć w ramach sesji? Bo my się zastanawiamy ile zrobić. Wszystko też zależy od ceny, bo to nie jest tania impreza. Dlatego myślimy, by ograniczyć się do 10 zdjęć.

Edith, całuski dla Oskarka z okazji kolejnego miesiączka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...