Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Deira jaka śliczna i silna dziewczynka z Twojej córeczki! 😉
Karolka super foty! napatrzeć się nie mogę... 🙂

wszystkiego dobrego dla małych solenizantów! 🙂

kurcze, w niedziele mamy zamiar jechać w odwiedziny do mojej siostry, tylko tak się teraz zastanawiam czy jednak się odważymy bo to 2h w jedną stronę... zazwyczaj Szymek śpi w aucie ale jak narazie jego najdłuższa podróż trwała niecałe 30min. mam dylemat. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa,nie pekaj 🙂 Dacie radę 🙂

My 10.12 jedziemy nad morze.. Jak sie ciesze niesamowicie 🙂)

Bylismy dzisiaj ogladac lokal do zamiany i jesli wszystko by sie udalo, i nikt nasnie ubiegl bysmy sie chyba zdecydowali na niego 🙂) No ale wszystko jeszcze wyjdzie w praniu. Poki co sie juz ciesze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! jestem lutówką 🙂 Mam do sprzedania praktycznie nowy kombinezon ! założony 2[!!!] razy 🙂. Niestety moja żaba z niego wyrosła, a szkoda bo jest naprawde cieplutki i mieciutki 🙂 super! 🙂
http://www.smyk.com/cool-club-kombinezon-dziewczecy-1-czesciowy-rozmiar-62,p1051510562,ubranka-dla-dzieci-p
rozmiar 74 🙂.
Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt na maila : [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
My byliśmy dziś na bioderkach - wszystko ok 🙂
Isa, Wojtek już jechał z nami w długą podróż, żadnych problemów 🙂 Spał jak aniołek, lepiej jak w wózku. Tylko jak się auto zatrzymywało na światłach to oczka mu się rozklejały, tak to spał super 😉 A jak się obudził głodny, to zjechaliśmy, dostał cyca i spał dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edith wszystkiego najlepszego dla Oskarka 😘 jak ten czas leci dopiero nasze dzieciaczki miały 2 miesiące a tu już z kolejna seria się zaczyna 😁

Deira ale Twoja córeczka silna 🙂 moja w ogóle się nie garnie do podnoszenia głowy 😞

U Oli ślinotok konkretny piąstki cały czas w ruchu tylko buzia czasem na nie za mała 😁 widzimy białą plamkę i czekamy aż się przebije 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, Isa, dziękuję w imieniu Natalki za mile słowa 😁
Efek, super, że u Wojtusia z bioderkami ok 🙂 My na usg 7 grudnia 🙂

Wszystkim mamusiom zaczynających ząbkować bobasów życzę dużo cierpliwości a maluchom jak najmniej bólu 🙂 Ja już się boję, co będzie z moją Małą przy ząbkowaniu 🤢 . Dzisiaj strasznie się ślini i robi bąble a do tego ciągle zajada sobie piąstki 😁 Ale mam nadzieję, że to jeszcze nie zapowiedź ząbkowania 😉

A tak wogóle to moja żabcia jest dzisiaj tak grzeczna, że aż nie wierzę 🙂 Trochę w południe pomarudziła, a tak to cały dzień się cieszy, piszczy, wydaje radosne dźwięki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!

Deira też myślałam o białym bukieciku, kolczyki odpadają, bo nie mam przebitych uszu 😁 Boję się 😁 Zamówiłam do tego taki szal biały z futerka, bo w końcu to zima i nie mogę iść z gołymi ramionami 😁 No i jakiaś jeszcze biała biżuteria 🤨
A Natalka jaka silna! Ponad minutę głowę trzyma w górze 🤪 Mojej co chwilę odbija się o podłoże 🤔 I się wścieka, poddaje i ssie piąstkę 🤨

Edith wszystkiego najlepszego dla Oskarka 🤪

Dziewczyny, moja córcia dużo wydaje z siebie dżwięków, piszczy z radości, opowiada ale dziś pierwszy raz tak naprawdę śmiała się w głos aż się zanosiła 🤪 Popłakałam się z radości 😁 Tak mi było ciepło na sercu, że o niczym innym już do końca dnia nie mogłam myśleć 😁 Teraz oczywiście czekam na więcej 😁

A, posłuchałam mamusiek na MM i zmieniłam smoczek na 2, rewelacja 🤪 Teraz Maja je ok. 10 minut, bardzo spokojnie i bez nerwów 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
... wysiadam i ja 😞
od 18 do 21:15 Szymek non stop na rękach... a jak go kładłam to płacz... jak narazie śpi obok M i nie słysze płaczów... mam nadzieje że przeszła mu ta chandra.
oby jutrzejszy dzień był lepszy...

Doti te nasze dzieciaczki nas wykończą 😞 trzymaj się kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa 😞 jak pospała w chuście i dostała syrop przeciwbólowy to trochę się uspokoiła. Mogłam ją wykąpać i chwilę nawet pogadałyśmy. Tak pchała ręce do buzi że dwa razy wymiotowała. Gryzie tak mocno że po prostu boli 🤢 Co dziwne dziąsła ani nie są spuchnięte ani nie ma na nich żadnych zapowiedzi zębów... No ale ze starszym było to samo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzis w miare.. Czekam az mloda zasie, co pewnie niepredko bedzie , bo spala 3 h. w drodze do, u i w drodze od znajomych 🙂
Czyli kochaniutka byla caly czas 🙂)

Jutro do babci podroz 🙂) Ale sie ciesze, po pechui troche radosci przyszlo.Maz dostal auto wreszcie, wyjazd zarezerwowany no i moze z tym mieszkaniem by sie udalo. ale czekac trzeba do poniedzialku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
U nas dziś dość męczący dzień. Mały w ogóle nie mógł zasnąć. I wieczorem to samo... dopiero 30 min temu go położyłam.
Aisza super ze malemu sie odmieniło
Deira Natka jaka silna!!! Deira mam namiar na dwóch fotografów z 3miasta jakbyś była zainteresowana to podam Ci namiary.
Edith buziaczki dla Oskarka
Doti biedna Laura. Najgorsze że tyle musi cierpieć a ząbki nie wiadomo kiedy będą 😞 Mój też czasem tak rączki pcha do buzi ze aż zwymiotuje. 🤢 straszne to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witam mamuśki.
U nas nocka standart ,właśnie wszystkie trzy się obudziłyśmy Wiki ogląda karuzele ,Daria TV ,a mamuśka na kompie 😁 😁
Moja Wiki tak się ślini ,że aż jej wypływa ślina z buzi i cała buzia mokra ,musi chodzić w śliniaczku ,wygląda to jakby pluła sporą ilością śliny.
Mała to bardziej marudna robi się od 16 aż do zaśnięcia jest jeden wielki płacz .
Mąż kupił wczoraj żel na dziąsła smaruje i nawet wtedy nie pcha rączek do bużki i troszke się uspokaja ,ale nie na długo musiałabym jej co 30 min .smarować ,a boje się bo jest on od 3 miesiąca życia.
U mnie zaczyna delikatnie sypać śnieg 😮
Uciekaj zimo nie chcemy Cię , ja jestem ciepłolubna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
dzis jedziemy do tesciow na weekend, czyli czeka nas podroz 2godzinna - mam nadzieje, ze Ulcia nie bedzie marudzic, bo tydzien temu jak wracalismy od moich rodzicow to po godzinie sie obudzila i cos jej nie pasowalo 😮

trzymajcie kciuki, zebym nie miala spiec z tesciowa i zachowala spokoj, bo na sama mysl o wyjezdzie az mnie trzesie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
Karolka powodzenia u teściów 😉

dziewczyny ja wysiadam od 2:30 Szymek dostał napad histerii i do 6:30 prawie non stop na rękach, zasnął i spał do 7:30 i dalej płacz... nie dawałam już rady, rozryczałam się razem z nim... chyba poczuł moją bezsilność i zasnął mi na rękach...
zastanawiam się czym to jest spowodowane i chyba tymi pierogami z cebulką ;/
w dodatku wczoraj mój mężuś rozwalił palucha u ręki i z bólu stękał północy :/
koszmarr!!

Mały dalej się tarmosi... boziuuu niech ten dzień się już skończy!! 😞 😞 😞:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry... Milenka spala od 21 do 5 🙂 ale do 1 robilismy tort :/ ale wyszedl nawet nawet 🙂)
Teraz mala lezy na macie wiec godzinka z glowy 🙂 jak nudzi jej sie lezenie na macie i wymachiwanie lapkami to przekladam ja na brzuszek i kolejne 20min spokoju. 🙂 wiec ja ostatatnio nie narzekam.
Czasami poplacze ale to przeciez dziecko i poplakac musi 😞


Z czego jestescie najbardziej dumne w swoich poczatkach wychowawczych? Bo ja chyba z tego ze od poczatku przyzwyczajalam corke ze zasypiac trzeba w lozeczku 🙂 i teraz butla, przytulanie i troche spiewania kolysanek i piosenek dzemu bo bardzo sie przy nich uspokaja 🙂 chyba pamieta je z brzuszka :p i klade ja do lozeczka 10min i spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
Ja synka od dwóch dni kładę w łóżeczku po kąpaniu i karmieniu i zasypia 🙂 mam nadzieję, że tak mu już zostanie. Do tej pory spał w wózku i jak marudził to go kołysałam. od dwóch dni te wpadał w histerię i nie wiem czego się najadłam bo niby nic nowego a mam wrażenie, że to przez brzuszek. Tak płakał, że aż mu tchu brakowało i nie mogłąm go uspokoić. Ewentualnie zęby bo przy jedzeniu czasem jak się rozpłacze to go nie mogę uspokoić dopiero jak pomasuję mu dolne dziąsła to przestaje płakać. Ale może być tak, że to poprostu lubi 😁
Doti, Iza współczucia z maluchami. Ja mam dość jak mały płacze godzinę. Trzymam kciuki żeby wszystko szybko im przeszło. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień (mało) dobry. Ledwo się zaczął a ja juz zaczynam mieć dość. Mała od rana się wścieka - teraz pojadła i pospała więc leży na macie. Dwa razy już ulała od pchania paluchów więc śmierdzę wymiocinami :/

Isa łączę się z Tobą w bólu....

Pauleczka z czego ja jestem dumna... chyba z tego że wspomagam jak mogę rozwój mojego dziecka, że traktuję Laurę jak małego człowieka z którym rozmawiam i wierzę że mnie rozumie, że nauczyłam się reagować na płacz z opóźnieniem i nie nosić Małej ciągle na rękach. Trochę wymagała tego ode mnie sytuacja bo z dwójką dzieci nie jest tak "łatwo" jak z jednym ale ze starszym popełniłam trochę błędów i mam nadzieję ich nie powtórzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti ja ostatnio gadalam do malej w dzien a wchodzi moj szwagier i pyta sie czy czesto mowie sama do siebie :/ wiec odpowiedzialam ze mowie do Milenki. A on. ' po co przeciez ona i tak nie wie co do niej mowisz -.-
To sie go zapytalam kiedy jego zdaniem powinnam zaczac do niej mowic. A on no chyba jak ona bedzie umiala juz mowic...
Jego inteligencja mnie powala -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂
Mala zasnela mi wczoraj dopiero kolo 22.30, ale pospala na szczescie do 3.30. Potem pobudka o 6.30 i o 9.00, wiec nie jest zle. Ale od rana juz marudna. Znowu sie strasznie slini, piastki wpycha do buzi a do tego mam wrazenie, ze swedza ja dziasla, bo ciagle probuje jakby pocierac sobie buzie poduszka, kocykiem, wszystkim na czym lezy. Boje sie , ze zaczyna jej sie cos dziac w kwestii zebow... Ale tak wczesnie?...

Marylu, ja poprosze na priva te namiary na fotografow 🙂 Dzieki! 😘

A tak wogole to moja niunia konczy dzis 2 miesiac i ma dzis imieninki 😁 ona wzniesie toast mleczkiem a ja pewnie kawa zbozowa, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...