Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Isa będzie dobrze porobicie wyniki i będzie wiadomo co się dzieje 🙂
Karolka mi się podobasz bardziej w tej od zary ,bardzo elegancko i delikatnie . 🙂
Sandra straszne ,że takie maleństwa przychodzą na świat ,żeby zaraz odejść 😞 😞
Moja śpi od 20 ,a ja wypiłam piwko ,ciekawe kiedy Wiki zawoła cyca bo na pewno tak będzie 😜 😉
Napije się piwa z cycka i będzie spała jak zabita 😁 😁
Dobranoc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam po powrocie...
Nie nadrabiam,bo raczej nie dam rady 😜
Sandra to straszne,co piszesz 😞(( niewyobrażalne dla mnie...
Zdjęcie małej w avatarku mistrz hahaha 😉
Isa, dużo zdrowka dla Szymusia... Najważniejsze, że go badanie,pediatra działa i wkrótce będzie można mu skutecznie pomoc. Będzie dobrze,zobaczysz :*
Karola, jak dla mnie ta po lewej, choć w obu bardzo ładnie wygladasz 😉



Dziewczyny, mam pyta.do tych już bardziej doświadczonych mam... Chce kupić na wyprzedaży buty na przyszła zimę, orientujecie się, jaki rozmiar nóżki mogą mieć nasze maluchy za rok? 22,23?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeśli chodzi o powrót do pracy, to ja, tak jak mówiłam, planuje od września, o ile będę miała do czego wracać i jeśli uda nam się to pogodzić to z opieką na młodym... Chciałabym wrócić na pół etatu, żebyśmy mogli się wymieniać z M... Jeżeli nie miałabym do czego wracać, to zostaje w domu i uskuteczniamy starania o Blanke 😜 co by czasu nie tracić... Zawsze jeszcze jakieś prywatne lekcje mogą mi wpaść popołudniami, więc tragedii nie będzie z kasa... Macierzyński kończę 28 lutego, a od marca chce się zarejestrować w up, żeby chociaż zdrowotne mieć i te kilka groszy zasiłku (piechota nie chodzi)... No i wreszcie w lutym zus ma mi wypłacić całość macierzyńskiego... Nie dzwonili,więc chyba wszystko już ok z tymi dokumentami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam dla mnie troszke bezsensu, za cholere nie jestes w stanie przewicziec rozmiaru nozki. a nawet jak sie uda rozmiar, to nie wiadomo jaki przegub, jak z kostka.
Takie jest moje zdanie..
Tez kika razy chcialam tak kupic, ale jednak zrezygnowaam.
Buciki to jednak trzeba mierzyc....

Mii, ja wlasnie na szybko Warke Radlera pije, bo mloda zasnea i pewnie z 5 h pospi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Troszkę Was nadrobiłam...
Isa, trzymam kciuki za zdrówko Szymusia, na pewno po badaniach lekarz coś bliżej zdiagnozuje i będzie wiadomo co mu jest, dadzą lekarstwa i będzie już tylko lepiej 🙂
Karolka, mi się bardziej podobasz w tej sukience z Zary (po lewej)!

U nas nocka taka sobie, ale nawet jestem wyspana, niestety mam grypę żołądkową i ciągle siedzę w Wc 🙂
Doradźcie mi co zrobić żeby dziecko, nie było wyspane przed 5, bo muszę od kilku dni małego na "siłę" usypiać,żeby pospał do 6?!
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u nas nocka masakra, mały się ode mnie zaraził i się męczył w nocy 😞 Na szczęście rano po Ibumie trochę lepiej, ale taki jest nieswój... Ech... Durne wirusy, jestem prawie pewna, ze w przychodni na szczepieniu to złapaliśmy 😞 Takie maluszki powinny być przyjmowane w pierwszej kolejności, a nie najpierw kichające przedszkolaki, a na końcu 2 maluchy - mój i miesięczny chłopiec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂 Ula ladnie spala, jak zasnela od razu po kapiepi w swoim lozeczku, to wzielam ja o 23 na spiocha do cyca i pozniej 3 i 7.30 😁 teraz lezy i zaciesza 🙂
Efek wspolczuje, ja tez soe strasznie boje tych wszystkich wirusow...za tydz idziemy na szczepienie i wkurza mnie to, ze od rana pediatra przyjmuje chore dzieci a pozniej od razu przychodzi do zdrowych je szczepic 🤢
Iza biedni jestescie, nie dziwie sie, ze wszystkiego Ci sie odechciewa 🤨 😘

Dzieki dziewczyny za ocene sukienek, tez mi sie wydaje, ze w tej mojej wygladam korzystniej, torche mnie wyszczupla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny...U nas bez zmian,czyli dobrze.Wczoraj z Majką byłysmy u doktora bo zaswiadczenie musial wypisac o niepelnosprawnosc i jutro musze zanies dokumentacje...Wiec stwierdzialismy z Bartkiem ze nie wracam do pracy,bo bede miala 830zł zasiłek pielegnacyjny i swiadczenia na mnie i cos rehabilitacyjnego,wiec to Nam starczy i jeszcze jego wyplata to spokojnie sobie bedziemy zyli. milego dnia uciekam do małej...codziennie jest tak ze ona juz o 8 nie spi a zasypia ok 22:-/ ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

wczoraj pierwszy raz od chyba 1,5 roku byłam u kosmetyczki 🤪
dostałam na maila ciekawą ofertę z jednego salonu za 49 zł był peeling kawitacyjny, masaż twarzy i maska algową, więc chyba się opłacało i spontanicznie postanowiłam zrobić sobie małą przyjemność
powiem Wam, że ten masaż rewelacja, można było odlecieć!
a i skóra po tym peelingu i masce super, kurcze aż mam ochotę za jakiś czas znowu iść 🙂

efek, u nas w przychodni jest tak, że sa dwa wejścia: dla dzieci chorych i dla dzieci zdrowych i korytarz dzieli ścianka z drzwiami, które są zamknięte na klucz i chorzy nie mają kontaktu ze zdrowymi
i w każdy dzień tygodnia, jeden z lekarzy przyjmuje tylko po stronie zdrowej, żeby właśnie ograniczyć ryzyko zachorowania tych maluszków co na szczepienia przychodzą (punkt szczepień jest właśnie zaraz obok gabinetu dla dzieci zdrowych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witam .
U nas nocka jako tako ,nie obyło się bez cycka więc Wiki ciągnęła Leszka jak ta lala 😁 😜
Ale za to spałyśmy do 8.30 więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 🙂
Dzisiaj dzień leniuszka nic nie robię ,może przejdę się na spacerek bo jakoś ładnie za oknem ,ale to się jeszcze zobaczy . 🙂
Wiki leży w łóżku i ćwiczy brzuszki ,zaraz pewnie coś wydusi w pieluszkę bo czysta 🙃
Ja chcę już lato żeby małej nie zakładać tylu warstw ciuchów bo mnie to już męczy ,a co dopiero Wiki .No i już chcę nad morze mój M się w głowę popukał bo już chciałam rezerwować 😁 😁 ach oby do wiosny ,świstak nie widział cienia więc pewnie niedługo nadejdzie ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati u nas jest tak samo, tylko co z tego jak na szczepienia przyszły kaszlące przedszkolaki! Jak usłyszałam wtedy ten gruźliczy kaszel to mnie zmroziło :/ miałam złe przeczucie, no i masz, przypałętało się choróbsko :/

Małego do tego męczą ząbki, mocno się ślini. To jest normalne, że ulewa samą ślinką? Nie nadąża łykać bidula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry.
Mój M ma L4 i chodzi na terapię...a ja już opadam z sił bo to nie pierwszy raz. Wczoraj byli jego rodzice i zrobili wielka haję darlii się tak że chyba cały blok słyszał 😞 Mam już tego dość ale jeszcze przecierpię jakoś zobaczymy co życie pokażę...

Isa będzie wszytko dobrze, my też mieliśmy badania na wit D na fosfor i wapń bo mały się pocił a wyszło wszytko dobrze. Coś mu musi dolegać że nie chce jeść, ale po badanich wszytko się okaże przepiszą wam leki i wszytko wróci do normy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Wanilka, oby juz to byl ostatni raz i zrozumie co jest najwazniejsze w życiu 🙂.

A ja sie dzis czuje okropnie, glowa peka, gardło boli....

Tymek robi co drugi dzien kupe i eczorsj robil przez caly dzien bo dostal zatwierdzenie, to raz jakis bobek, drugi, wieczorem i jesCze rano, wiec dzis mu nic nie daje samo mleko niexh troche odpocznie...no to pewnie po marchewce, duzo pije herbatki jablkowej, soku jablkowego i herbatki na trawienie, wydusi sam ta kupe oczywiście ale nie jest to takajak wcześniej. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dziś na szczepienie idziemy.. mieliśmy iść za tydzień, ale przełożyliśmy, bo później M nie będzie miał czasu, a razem to tak jakoś raźniej 😉
Wanilka, trzymam kciuki za Was :*

Sandra, dzięki za opinię, ale chyba i tak się skuszę, znalazłam bardzo okazyjnie buciki ecco za 69zł o takie http://allegro.pl/promocja-40-cieple-sniegowce-ecco-gore-tex-23-i2996964946.html, a jeśli nie będą pasować, to zawsze mogę je opchnąć na allegro i raczej nie stracę 😉 tylko nie wiem, czy wybrać rozmiar 22 czy 23...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TAk zmieniając temat.... Karolka czy twoja Ula jest nadal antybutelkowa??
Gabrysio chyba zapomniał co to smoczek jak wkladam mu do buzi to robiu taka krzywą minę...nie wie co to jest 😁 a zdarza się mże w nocy wstaje do niego co godzinę bo jest głodny... 🤢 Chciałam go dopoić MM ale to raczej u niego nie przejdzie.

Dzięki dziewczyny za wsparcie, chociaż wam mogę się troszkę wyżalić :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, nalzezy sie i tak idziesz jak burza 😉. Ja tez ostatnio stracilam kilo a co najśmieszniejsze ze przestslam dietowac bo bylam przed okresem i tak mna szargalo zee masakra hehe, a wczesniej jakos ustalo mimo ze sie pilnowałam 🙂.

Inirtam, u mnie tez sie nie wyświetlają buciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Tak Wanilka, Ula nadal antybutelkowa 😮 chociaz wlasnie zaraz mam zamiar podac jej soczek jablkowy z butli - moze jak jej posmakuje to zalapie dydka 😁


Ja mu wczoraj podawałam z łyżeczki soczek jabłkowy i miał kwaśną minkę, ale spróbuje też z butli może tym rzem chyci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pewnie jakoś link zaspacjowałam czy coś 😉

tutaj filmik do obczajenia, mi łzy poleciały...
http://www.wykop.pl/link/1402279/dlaczego-warto-monitorowac-prace-opiekunek-do-dzieci/

a tu butki raz jeszcze 🙂
http://allegro.pl/ecco-kozaki-track-uno-rozm-22-wyprzedaz-50-i3004991529.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...