Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Sandra dziękuję 😘 😘 😘 Ale czeka mnie ciekawe popołudnie 😁 Mogę się na razie odwdzięczyć oklaskiem 😘

Latka tak, mam butelki TT i jesteśmy już na 3 (6+) i w końcu Maja zjada o wiele więcej 😁 Jedynie soczki na 2, bo inaczej mi się krztusi.

U nas nocka już elegancka 😁 Jedna pobudka ok. 2 i spanie do 7 😁
Pogoda piękna, świeci słońce, lekki mróz, planujemy spacer po 11 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn, to my jestesmy na 2, czyli 3m+ , a herbatki na 1, boje sie mu dawac z wiekszej dziurki, bo mi sie może dlawic, bo ma wiotkosc krtani a jak chce to zje duzo z 2, ale moze sprobuje pozniej, tak bylo u nas wcześniej z 1 nienchcial jesc, a jak mu zmienilam na 2 to wciągnął az milo, ale wieczorem zjadl wczoraj 210 , wiec w dzien nie ma chyba takiej potrzeby, bo je tez inne rzeczy, moze nie mial miejsca w brzuszku bo dwa dni kupy nie robil, a robi co drugi dzien i jak zrobil taka dziwna....ale chyba i tak zle nie je 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas nocka bardzo słaba... Kuba zasnął o 20:30, pobudka o 23, 24, 2,3,4 z 30 min.przerwą ,6 i o 7 wstaliśmy na nogi 😞
Powiem Wam,że nie poznaję ostatnio mojego synka, w dzień prawie cały czas marudzi :/ a w nocy budzi się co chwilę, a spał już ładnie miał tylko jedną pobudkę na jedzenie, a teraz co?! Sama nie wiem co robić...
Zęby na pewno nie idą,bo pediatra mówiła,że są jeszcze daleko w polu.
Miłej niedzieli kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

Agn wczoraj wsadziłam smoczek 3 do butelki to mały się strasznie krztusił i połykał dużo powietrza i jeszcze bardziej się wkurzał 😞
ja już sama nie wiem czemu on tak marnie je 😞
Karola wyglądasz świetnie !! 😉
Madzia współczuje nocy ;/
Małgosia oby Tymuś doszedł do siebie i jutro na wizycie było ok... no i wyobrażam sobie jak musisz to przeżywać ;/
sandra nieźle Ty masz tych ciuchów ... 😁

My jutro mamy bioderka a we wtorek kontrola u pani doktor... jeśli sie polepszyło to szczepienie jeśli nie to dalej przesuwamy ;/
ogólnie ja różnicy nie widzę, Szymek je bardzo bardzo mało... aż czuć że zrobił się lekki... na wizycie ważył 6,5kg i wczoraj go ważyłam to ma 6,4kg aż się boję wtorku 😞
a ile ja mleka zmarnowałam... już robię mu mniejsze porcje bo zawsze jak robiłam 100ml to z tego 50-60ml szło do zlewu ;/
ale dzisiaj coś zaczął jeść kaszki z łyżeczki i nawet mu to idzie...
no ale nie zapeszam...

miłej niedzieli !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, biedne te wasze maluszki... 😞
A Kuba dzisiaj o dziwo grzeczny, nie chcę zapeszać,ale jest lepiej, zobaczymy jak nocka, bo aż się boję :/
A my wróciliśmy z obiadku w nowej restauracji, jadłam pizzę z rukolą, szynką prosciutto i pomidorkami koktailowymi, pyszka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my koledy nie mielismy odkad tu mieszkamy, czyli jakies 2 lata 🙂 i w tym roku tez sie nie zapowiada 🙂

Ja dzis zrobilam lazanie, wlasnie zjedlismy i oczy same mi sie zamykaja 😁 😁 😁
Wspolczuje Wam dziewczyny 😞 trzymam za wasze maluchy kciuki, zeby wszystko szybko wrocilo z nimi do normy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
Ale tu spokojniutko od wczoraj 🙂
U nas weekend taki sobie - raz lepiej raz gorzej 🤢 Nata przesypia już większość nocy, dziś nawet spała ponad 6 godzin z przerwą na przewijanie, ale w dzień wyłazi z niej mała złośnica 🤢 Czasem mam już ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami, gdy słyszę, że po raz kolejny włącza jej się syrena alarmowa, bo chce na ręce 🤢

Natalia, nieco spóźnione ale wielkie buziaki dla Mai z okazji 5 miesięcy 😘

Moja teraz śpi, ale chyba zaraz ją obudzę, bo mi potem znowu zaserwuje sajgon w nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie. Ja mam dość po tym weekendzie. Od jutra nowe zasady wprowadzam bo przestaję nad sobą panować. Nerwy mnie zżerają bo nic nie jest uregulowane jak ma być.
Mała cierpi dalej, zębów ni hu-hu a wrzasku co nie miara.
Dziś pierwszy poważny obiadek: ziemniaczki z mięskiem kurczaka i buraczki czerwone. Zobaczyła u mnie na talerzu buraczki i jak spróbowała to aż się trzęsła żeby jeszcze jej dać 🤪
Starszy dziś tak mi ciśnienie podnosił że chwilami ledwo powstrzymywałam się od klapsa..... po prostu mnie roznosiło!

Kochane współczuję Wam problemów ze zdrowiem maluszków :* oby wszystkie szybko doszły do siebie.

Sandra piękną paczkę zebraliście. Gratuluję pomysłu i realizacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już od jakiegoś czasu w domku.
Mała już wykompana śpi od 20 i już dwa razy wołała cyca 😮
Dzisiaj jak o 12 wyszliśmy to o 18 dopiero zjechaliśmy do domku.
A propo pizzy to my dzisiaj byliśmy w pizzy hut mmm pychotka ale już kolacji nie jem . 😉
Kupiłam małej body w smyku jedno za 7 zł ,i dwa po 10 zł , a w zarze starszej dwie bluzki jedna za 19 ,a druga za 16 więc wypad udany. 🙂
Biedne te Wasze maleństwa niech szybko zdrowieją 😘
Doti Twoja mała też się namęczy zanim te zębolki wyjdą , my czekamy na dwa następne na dole już jednego ładnie widać pod dziąsłem ,a drugi jeszcze się chowa. 😉
Ale mała im starsza tym lepiej sobie radzi z bólem dziąseł i oby tak już było.
My już jadłyśmy dwa razy marchewkę i jest poki co ok dzisiaj nam przepadła ,ale jutro nadrobimy.
Kupiłam z gerbera i hippa i jedna ma bardziej intensywy kolor ,a druga taka jakaś bledsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi a no namęczy się. Wczoraj byliśmy u kuzynki M i nawet oni stwierdzili że Małej zęby idą tak się wściekała.
U nas marchewa była z ziemniaczkami ale nie ze słoiczka, ugotowna i rozgniecioną tylko widelcem. Wcinała aż miło. A żeby było ciekawiej to wszystko w kupie było. Tak jakby nic nie strawiła hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Wszem i wobec ogłaszam,że mój synek z pół anioła stał się istnym diabłem...
Wczoraj cały wieczór marudzenie, odpadł po 20 po kąpieli, pobudka o 21:30 na smoka o 1 na mleko, o 3 już mu się spać nie chciało, przytuliłam i zasnął o 3:30, kolejna pobudka o 4, o 5:30 jadł mleko, pogadał do 6 i wstał o 6:40.
Ja się chyba wykończę, nie wiem co mu jest, w dzień marudzi a w nocy spać nie chce, było już tak dobrze,a teraz jest gorzej niż jak był miesięcznym dzieckiem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia współczuje tych nocy ;/ no ale może coś mu dolega że taki niespokojny ?

dobry,
Dzisiaj mija 3 dzień bez kupki... no ale moja mama mówi że może nie ma po czym robić bo praktycznie nic nie je tylko pije ;/
Od 5 jesteśmy na nogach i ciągle marudzi, wczoraj wieczorem też dał koncert że miałam go już dość...

wczoraj o 5 rano zjadł 50ml mleczka i później aż wieczorem o 19 - 120ml... i to z krzykiem... musieliśmy na silę mu wpychać i trzymać ;/ a później i tak połowę ulał... a tak cały dzień podawałam herbatkę rumiankową no i dawałam mu co chwile kaszki z łyżeczki... normalnie nie mam sił do niego... ile mleka zmarnowałam tego już nie liczę...
a dzisiaj dalej nie chce jeść... w nocy zjadł 2x po 60ml i tyle... 😮

Dzisiaj na 16:30 bioderka, a jutro wizyta... ale się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuba od rana już marudzi :/
Isa, już sama nie wiem co mu może być... Może ząbki,ale ja nic nie widzę w buźce, albo po prostu nie potrafię zauważyć zmiany.
Kupię dzisiaj żel na dziąsła i dam na noc czopek przeciwbólowy i sprawdzę jednorazowo czy jest lepiej, wtedy może to da mi odpowiedź.
A już go do wszystkich chwaliłam, że tak ładnie śpi i budzi się tylko raz na jedzenie o 3.
Dzieci chyba nie można chwalić, bo odwraca się to przeciwko nam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my też już nie śpimy.
U nas nocka standard co godzinę cyc ,ale powiem Wam ,że już się tak przyzwyczaiłam nawet jestem wyspana.
Teraz Wiki urzęduje na macie kupa w czystą pieluszkę się zrobiła więc dzień rozpoczęty.
Dzisiaj trzeci dzień marcheweczki.
Małej tak się podoba przewracanie na brzuszek , ze jak tylko może to zaraz się turla ,a potem krzyczy . 😁
Polubiła mate i teraz codziennie rano jak wstanie to ją kładę i się bawi. 🙂
Doti to Twoja mała już poważne obiadki wcina 🤪
Ja następne co podam to marchewkę z ziemniaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...