Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Ale mnie maz wkurzy.. masakra..Miekka bula.
Po 3 latch wrezcie Nadia pieknie zasypia sama, zajeo mi to tydzien tlumaczenia, proszenia...i nie wiadomo czego...
A on dzisiaj przyplyw uczuc dostal i sobie siedzia z nia glaskal i dziecia histerii dostal jak sobie poszedl...
To sie wkulam, ze mojej pracy nie szanuje.
Oddalam mu obsrolona Tatianke do rak, zostawilam wyjaca Nadie i poszlam w cholere. Nie bylo mnie 1,5h. :Liczylam na to,ze po 14 minutach bedzie dzwonil 🙂
A tu dupa.. wrocilam laski spaly 🙂) Ale co sie odprezylam z sasiadka to moje 🙂) hahah 🙂)
Nie patrzy na to ze jak on wyjezdza na noc, to jestem sama i musze miec jakis rytm ustalony...


esz....faceci :/
a ja w przypływie radości spowodowanej ozdrowieniem Marcinka uległam dziś mojemu i się zgodziłam, ze jutro pojedziemy do teściów...bleeeeeeee...już tego żałuję ;((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
A my na nogach od 6:30, dzisiaj nocka lepsza bo pobudki o 1 na jedzenie i o 5 z przerwa na 30 minut, bo musiał sobie synek pogadać i w końcu zasnął do 6:30.
Ale dzisiaj okropna pogoda, od rana leje, ale na pocieszenie świeci słoneczko 🙂
Dzisiaj M.zostawił mi samochód, więc sobie pojadę na zakupy.
Popołudniu idziemy na kolację z rodzicami bo mama ma dziś imieniny, prezent wczoraj już kupiłam,więc mam z głowy...
Na szczęście mój mąż mnie ostatnio nie denerwuje 🙂
:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry,

moje dziecko obudziło się przed 7 bo tatuś hałasował za bardzo przy wstawaniu (normalnie śpi do 8.30-9.00, a czasem nawet dłużej)
a On to jak słoń w składzie porcelany się porusza!!
można mówić 100 razy a i tak zawsze się zapomni i jego tłumaczenie: "no przecież nie robię tego specjalnie" - codziennie to słyszę, jak nie rano to wieczorem, kiedy już ją uśpię...
no i teraz mała jest marudna a zasnąć też jakoś nie chce..wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
u nas noc tragiczna, Szymol co 30min - 1 h się budził... sama nie wiem czemu ;/ jadł na raty... smoka wypluwał tylko marudził i marudził... wkońcu wzięłam go do łóżka i ciągle go głaskałam jak zaczynał coś stękać... także ledwo chodzę;/
a dzisiaj na 14 wizyta i ważenie... jak wszystko będzie ok to szczepienie! trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok...
no i mam ból do głowy z tym niedoborem wit D... mam nadzieje że dzisiaj wszystkiego się dowiem.

dziewczyny wczoraj pytałam ale nie mam odp ;/
czy mogę podawać dwie kapsułki wit D jedna po drugiej? czy trzeba to jakoś rozdzielić?
i jaka woda jest najlepsza na mm ?? przegotowywać? podgrzewać? z butelki ?z kranu? jak Wy dajecie??

idę się położyć póki mały śpi... bo głowa mi opada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Isa ja bym podawała dwie kapsułki od razu a co do wody mi pediatra powiedziała, że tej z butelki nie trzeba gotować, jednak ja ją gotuję i nie podaję kranówy. Ale twój Szymonek się męczy biedaczek i nie wiadomo, dlaczego nie chce jeść 😞 A podajesz mu już jakieś warzywka? Ziemniak z dynią lub inne? Marchewki nie proponuję, skoro nie może się załatwiać... I może więcej soczków jabłkowych? Acha, odnośnie wit. D powinno się podawać przed mleczkiem ponieważ wówczas lepiej się wchłania 🤔

Majka już podczas drugiej drzemki. Myślałam, że sobie dziś gdzieś pojedziemy bo mam już auto ale okazało się, że nie można wyłączyć z przodu poduszki powietrznej a nie chcę, by siedziała z tyłu... No i muszę zaraz dzwonić do mechanika, czy można ją całkowicie wymontować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pospane...
marudzenia ciąg dalszy...

Agn podaje, w sumie to staram się podawać jabłuszka, śliwki... ale to też mu kiepsko idzie... nie mówiąc już o daniach wszystko ląduje na śliniaku ;/
mleka nie chce i koniec nawet co do deserków jest marudny ;/
mleczko wypije tylko na śpiocha i to z grymasem...
co do wody to ja też podaje przegotowaną z butelki... jakoś pewniej się czuję jak jest przegotowana...

kawaaaa.... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa Ty to masz z tym Szymkiem... 😞

Ja od wczoraj chora jestem 😞 Jakiś niesamowicie silny wirus mnie wziął, albo ja taka słaba. Gardło zawalone, kaszel z odruchem wymiotnym, leje się z nosa, a głowa tak boli, że aż się rzygać chce 😞 Mam nadzieję, ze do Wojtka z mlekiem idzie cała horda przeciwciał, bo jak on to złapie to będzie biedny 😞 Dziś jak wstałam to nie miałam siły dojść do łazienki... 😮 Na szczęście M wróci o 16, to się małym zajmie 🙂
Chyba w ośrodku na szczepieniu w piątek coś musiało być w powietrzu :/
Mały przespał nockę niespokojnie, ale jakoś nawet się wyspaliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa, ja wode daje z kranu ale filtruje Brita 🙂. Jak chwile dawalam wode Evian z butelki to jej.nie przygotowywała m. Witamine dawalam zawsze przed mlekiem, teraz roznie, ale jak Agn mowi, ze lepiej sie wchłania, to bede sie starac dawac przed mlekiem , a co do dwoxh kapsulek, to moim zdaniem mizesz dawac dwie na raz, lub tez podzielić na dwa razy, ale moze tsk będzie lepiej od razu i nie zapomnisz drugi raz, to moje zdanie; 😉

A to ze nie ma apetytu, jest marudny, nie ma zwiqzku z zebami u Was choc w jakims stopniu?

Buziaki dls Szymonka,;*

U Tymka zeby postepuja co raz bardziej te dwa ba dole sa juz wyrazne oouchniete i drapia 😁 sa dwie kropki biale widoczne na jednym i drugim a do wczoraj bylo na jednym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuba zasnął po 9 i śpi do tej pory, 1,5h to do niego nie podobne... I ja w między czasie zrobiłam sobie drzemkę.
Isa, ja wrzątek daję przegotowaną kranową i mieszam z mineralną Żywca i dzięki temu mam mleko o odpowiedniej temp. a małemu nic się nigdy nie działo, lekarka mówiła,że tak można robić.
wanilka, głowa do góry, na pewno się ułoży... a co się dzieje z M. ?
efek, wracaj szybko do zdrówka 🙂
Apropos jedzenia "nowości", to mój synek niechętnie zjada obiadki, woli owoce ale też nie wszystkie, najbardziej lubi brzoskwinie lub brzoskwinie z bananem z Hippa, więc może spróbuj Isa. Jak próbuję, to rzeczywiście najsmaczniejsze te dwa są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki za rady dziewczyny...
ja się boję dzisiejszej wizyty bardziej niż kiedykolwiek 🤨

wanilka będzie dobrze... ja też ostatnio mam gorsze dni z M... nie będę się rozpisywać co i jak bo szkoda słów... ale jakoś toczymy dalej to życie... wkońcu mamy małego szkraba który nas łączy...
efek zdrówka...
latka sama nie wiem czy to zęby, czy to jest ten niedobór wit D... niby dwie białe kreseczki są widoczne już od kilku tygodni no ale nic się dalej nie posuwa...
madzia wczoraj próbowałam dać ten deserek brzoskwinie o których mówisz ale niestety nie szło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam nadzieje że dzisiaj dowiem się wszystkiego, i dostane odp na wszystkie pytania...
jak nic nie przybrał albo stoi w miejscu z wagą to doktorka coś mówiła że będzie pobierać krew i robić jakieś dodatkowe badania... ;/
no ale wczoraj dowiedziałam się o niedoborze wit D... wiec dzisiaj ją o tym poinformuje może to wszystko właśnie przez ten niedobór...
ja juz sama nie wiem... 😞

ostatni posiłek miał o 3 w nocy i zjadł 60ml i o godzinie 9 zjadl 20ml ;/ to jest nienormalne!! moja mama mówi że czuć po wadze że chyba coś stracił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
biedny Tymus 😞
Iza oby lekarz cos w koncu poradzil na meczarnie Szymka 😞 i zebys sie cos konkretnego dowiedziala w koncu...

Wanilka wspoczuje...hazard to ciezka choroba...ja jakis czas temu mialam z M troche inne problemy, ale tez bardzo powazne...prawie sie rozstalismy, na szczescie przejrzal na oczy i sie naprawil..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...