Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agn... Nieźle się kobieto nakrecilas 😉 dobrej nocy Ci życzę i normalnych snów 😜

Doti... Lusia jest niesamowita 🤪 🤪 mój mały odkrył, że fajniej się stoi niż siedzi i zaczyna sprezynowac na nóżkach, do raczkowania mu jednak daleko, bo w dalszym ciągu na brzuchu leżeć nie lubi i gdy tylko ma mozliwosc,to przekreca się na plecy 😉 albo wrzeszczy, żeby zrobić to za niego, hehe...

Dobranoc mamuski i jak najmniej pobudek tej nocy wam życzę i sobie tez, a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agn Maja pewnie czula twoj niepokoj i dlatego tak dlugo zasnac nie mogla.

A ja sie cieszylam ze uspilam Olkę a ta juz wstala... ale teraz tata z nia walczy:-)

Karolka dobrze wiedziec ze sa jeszcze inne tak drobne dzieci jak Ola po cp chwile dziewczyny tu chwalą się taką wagą dzieci że czulam sie w tyle hehe. Chociaz po zdjęciach Ulka to raczej na pyziolka wygląda 🙂 ale dzieci na fotkach to chyba z
reguly tak wychodzą 🙂

Dobranoc mamuski. Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa bidulko trzymajcie się dzielnie z Szymkiem 😘
A u nas noc rewelacja Wiki zasnęła o 20 ja z nią i cyc tylko o 0 i 3 więc nocka jak marzenie.
Jak tak będzie to ją będę od nowa przyzwyczajać do łóżeczka .
Karolka no to niezła laska Ci rośnie ,moja będzie po tatusiu bo już 7.800 waga ,ale wczoraj ją zmierzyłam to 75 cm ma 😁 😁 A tatuś wysoki 180 i 120 kg wagi więc córa ma po kim to odziedziczyć 🤪 🤪.
Ach w końcu zjem coś mięsnego bo wczoraj jakoś się tak wczuliśmy w ten post ,ze nikt mięsa nie tknął. 😁 😁
Coś mi wczoraj Wiki wysypało mocniej koło ust i się zastanawiam czy to ta dynia czy moje śledziki którymi się wczoraj uraczyłam ,kupne z lisnera w sosie tzatziki mmmmmmm pychotka i jeszcze w lodowce się do mnie uśmiechają ,ale muszę się powstrzymać .
Dam dynie jeszcze dziś i zobaczę czy się pogorszy ,boże moje dziecko jest niejadkiem marchewka be , dynia tez nie za bardzo nie wiem co mam jej dawać.
Karolka z tym glutenem to co lekarz to inna opinia i powiem Wam ,że mnie to przeraża jak oni tak nas leczą to ja pierdziele . 😮 😮
Kurcze chciałam zamówić zaproszenia na chrzest ze zdjęciem Wiki i wczoraj jej parę popstrykałam potem się pochwale ,szkoda ,że nie mamy jak była malutka jakiegoś pozowanego bo wtedy łatwiej było ,a teraz wierci się ,przewraca na brzuch .
Doti ta Twoja Lusia to szaleje ,moja umie też się na kolanach podnosić ,ale jeszcze ręce ma płasko na podłodze .
A i mamy 4 zęba ,mam nadzieje ,że na razie to koniec z zębami mamy ich z nadwyżką 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie wyspana 😉
biedna Ula musiala odespac ten stres i bol szczepionkowy i jak legla o 21 to tylko cyc o 23 na spiocha i spala do 7 🤪 za to jak sie obudzila to od razu dwa wielkie cyce obalila 😁

Ulka na pewno bedzie wysoka 😁 😁 tatus ma 195 cm ale jest szczuply, a ja 174 cm 🙂 moze pojdzie bo wujku - m bracie - i zostanie siatkarka??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nocka w miare 🙂 Tata spal na podlodze a laski ze mna.
Nie ma juz pomyslu jak usypiac Tituche cyc i koniec ;//
Ehhh.. Coz zrobic.

Ja nadal kaszle, nos zawalony, ale ogolnie samopoczucie lepsze.
Jutro z Titi do szczepienie...juz chyba 3 razy przekladane. Titi chyba tez okolo 6kg wazy.

Karolka, masakra..rozumiem, u chorych dzieci, ale na szczepieniach takie poslizgi. u nas sie NIGDY nie zdarzylo!!!
A co do ulania, co Ty sie przejmujesz??? Dziwne, zebys dziecku jesc nie dala jak beczy!!! Posprzata sobie Pani pediatra!!

Agn, taki pozar to ogromna tragedia, bo nietylko ida do smieci rzeczy nabyte meble, RTV itp. ale tez dokumenty, zdjecia, i inne rzeczy swiadczace o jakiejs takiej tozsamosci naszej...
Strasznie wspolczuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Małemu coś się przestawiło, zasnął o 20, obudził się o 23.30 i wielkie oczy, ale na szczęście zjadł i zasnął 🙂 i spał do 6.30 😮 Teraz ma pierwszą drzemkę 🙂
Sandra Twój M dał się tak wykopać na podłogę?
Agn okropne takie sytuacje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry...Maja wlasnie spi zjadla o 5 obudzila sie o 8 i dalej spi :P muszę isc do gina leci ze mnie jak z kranu,skrzepy i masakrycznie mnie wczoraj brzuch bolał,a okres spoznil sie 10 dni:-/ i do tego wymioty....Dzisiaj juz jest lepiej. Ktorego dnia dostajecie macierzynski? bo ja tylko w grudniu dostalam od pracodawcy a z zusu jeszcze w ogole,tylko moja kadrowa odkladala nie wiem po jakiego diabla i teraz w styczniu miala doslac akt urodzenia,ja pierdole!!!! no i niby juz jest ok,a te małpy w Zusie nic mi nie powiedzą:-/ bo juz nie raz dzwonilam. Majce wczoraj dalam z hippa jablka z bananami i biszkoptami z glutenem narazie sie nic nie dzieje i jakos ladnie jadla 🙂 a zapomnialam wam mowic,Maja po kazdym jedzeniu odbije ale i tak uleje,ciotka mowila ze jej mała ulewala do pol roku i to tez po odbiciu,wiec ja mysle ze zaraz bedzie koniec z ulewaniem.
Na walentynki robię muffinki,sałatkę,piers z kurczaka w papirusie i galaretke z bita smietana:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się.
Noc tragedia . Mały budził się srednio co 30 minut, zdarzały się mu też drzemki 15 minutowe - nie wiem co jest, do tej pory spał w miarę dobrze. Na noc dałam mu czopka, myślałam, że pomoże- ale nic to nie dało.
Wczoraj byłam u gina na kontroli po antybiotykach no i dostałam skierowanie do szpitala. Jest gorzej niż było- podejrzewa endometrioze. Wyć mi się normalnie chce. 2013 rok nie zaczął się dla nas dobrze. Najpierw Tymcio miał zapalenie płuc, teraz coś ze mną nie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka tu kiedyś już któraś ten filmik wstawiła 😜 aż się coś robi jak na to patrzę!! 😠

Małgosia kuzynka mojego M ma endometrioze ;/ po urodzeniu córeczki (2 lata temu) zaczeło sie pogarszać a teraz już jest po 2 zabiegach no i czeka ją kolejny ;/ niezaciekawie... a ma dopiero 21 lat... ;/ życzę zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!
co do nocy to witaj w klubie... coś się naszym dzieciaczkom odmieniło ;/

Szymek ostatni posiłek miał o 2:30 i zjadł 60ml mleczka... przed chwilą zjadł tylko 30ml kaszki... od 5 rano dopiero teraz zrobił sobie drzemkę... idę i ja się położyć bo ledwo zipie... ;/

co do wizyt to ja po porodzie byłam już 2 razy... no i 3 wizytę przegapiłam (zapomniałam na śmierć) no i muszę się od nowa umówić... i poprosić o normalne tabletki antykoncepcyjne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas dzien jak co dzien, czyli M od 9 do 21 poza domem 🥴 jak wróci, to pewnie ja już bedę z Tymciem bardzo smacznie spać 🙃 🙃 🙃 nie do ruszenia, hehe 😜
młody leży na brzuchu, zagryza gryzak i czka sobie już jakieś 15min, tak się chichraliśmy 😁
tak obserwuję jego czuprynę i to, co się wcześniej wytarło, ładnie już odrasta, a na czubku głowy utworzyły się dwa gniazda i irokez 😁 😁 😁

Małgosia, tak myślałam z tą endometriozą, jak już wcześniej opisywałaś swoje objawy... ja niestety też się z tym borykam i w maju idę na kontrolę, choć powinnam teraz się wybrać, bo coraz częściej odczuwam ból w jajnikach (jeśli można to tak nazwać) zwłaszcza z prawej strony... aż się boję, co tym razem wyjdzie na usg i jakiej wielkości są te moje torbiele, ech :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do Walentynek to ja tak samo jak Ty Małgosia... M działa mi na nerwy a ja jemu... nasze napięcie jest tak mocne że jak kiedyś wybuchnie to chyba się pozabijamy 😠

nie ma dnia bez kłótni, ostatnio byle powód jest dobry...
szklanka koło łóżka... nie umyte naczynia po obiedzie (tzn 1 talerz, widelec i nóż i zawsze ja muszę po nim zmywać;/)
robocze ciuchy w kącie (bo po co je składać jak i tak jutro rano je ubierze;/)
lenistwo (wiem że chodzi do pracy, no ale mógłby mi w niektórych sprawach pomóc, np. zaopiekować się Szymkiem (nie tylko wtedy jak ma dobry humor ale też jak marudzi... a M bierze małego jak jest w dobrym humorze - zaczyna marudzić tył zwrot do mnie... ;/) nie potrafi się nim zająć jak jest marudny i płacze... więc czasami nawet boję się go zostawić samego z Szymonem bo biedaczek by się chyba zaszedł z płaczu 😞

i wiele wiele innych... szkoda słów... kiedyś kłóciliśmy się ale teraz to już przegięcie... ciągle coś...

ja miałam cystę na jednym jajniku i guz na drugim, miałam operację i od tamtej pory ciągle chodzę na kontrole ale na szczęście wszystko ok i nic się nie odnawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...