Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiki też już śpi.
Teraz juz jestem pewna że dynia szkodzi małej ,zaraz ma w okół ust pełno krostek i jest zaraz bardzo marudna i płaczliwa po obiadku.
Z marchewką tak nie miałyśmy.
Na razie przez tydzień tylko będzie cyc ,a potem zrobimy drugie podejście do marchewki ,zobaczymy może się uda . 🙂
Ja zaraz też uciekam spać bo mnie nieziemsko nawala łeb ,delikatnie pisząc 😜
Ale nie chce brac tabletek bo i tak zaraz się rypnę do łóżka .
Buziaki dla Tymka z okazji 5 m-cy.
Miłego wieczoru i spokojnej nocki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inritam naj dla Tymonka 😘 śliczny chłopiec chwal się nim częściej 🙂 🙂
Mixi gratuluję kolejnego zębolka Wiki. Już coraz mniej zostaje szczerbatek 😁 u mnie też ani widu ani słychu zębów...

Buciki świetne ale teraz też by mi było szkoda tyle kasy wydawać a mała i tak nie wynosi... Jak byłam w ciąży i każdy mi mówił żeby za dużo nie kupować bo dzieci szybko rosną i nie wynosi to nie słuchałam a teraz mi tak szkoda niektórych ubranek bo nieraz nawet nie zdąży założyć i już za małe 🥴

A ja byłam na zakupach i oczywiście obkupiłam Olę a dla siebie nic... ale kupiłam zapas mleczka chusteczek i deserki i obiadki z mięskiem bo niedługo zaczniemy wprowadzać 😜 no i kaszkę nestle z glutenem bo zaczniemy od jutra wprowadzać chyba 🙂
Aha jak by któraś była zainteresowana to jest fajna promocja na chusteczki Pampers w Rosmanie 6 paczek za 26,99 😜 no więc zrobiłam mały zapasik 😜

Lecę szykować kolacyjkę. Zrobiłam ulubioną sałatkę warstwową M i kupiłam winko no i spędzimy ten wieczór z naszą słodką Walentynką 🙂 bo nie wygląda żeby miała w planach iść spać. Właśnie rozbraja karuzelę bo zaczęła sięgać do zabawek 😮

Wszystkim którzy obchodzą Walentynki (bo dla mnie nie mają jakoś szczególnie większego znaczenia-miła kolacyjka mi wystarczy 🙂 ) życzę romantycznego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Latka masz priv 🙂

Inirtam najlepszego dla Tymusia 😘
Fajne buty ale muszę spasować 🤔 Ma ich tyle, że nie wiem kiedy będzie je nosić a jeszcze moja mama dzwoniła, że za tydzień przyjeżdża bo ma torbę ubrań dla Mai 😁 Ona nie może przejść spokojnie obok dziecięcych sklepów 😁

Ja dziś pojechałam w celach relaksacyjnych do outletu w Szczecinie. Po drodze zaczepiła nas hostessa i dałą kupon 20% rabatu na ubrania z wyprzedaży w Smyku 😮 No więc poszłyśmy popatrzeć na ubranka z wyprzedaży... Wyszłam z pełną torbą a i starsza namówiła mnie na kilka pierdółek dla siebie 😮
Ech, a miałam kupić coś dla siebie 🤔
Dzisiaj i jutro we wszystkich Smykach jest ta promocja. Np. spodenki welurowe, na dole z falbanką a z tyłu na pupie serduszkowe kieszonki zamiast 34,99 zapłaciłam 17 - 20% tj. 13,60 a sweterek cieplutki (na wiosnę) w miętowo-różowe paski z misiowym kapturem zamiast 59,99 - 30-20% tj. 24 zł 😮 Ubranka z Disneya. No i śpiochy są poprzeceniane, za dwupak zapłaciłam chyba 16 zł a i buciki do wózka zamiast 35 zł 17 minus rabat 13,60

A w ogóle to martwię się, bo Maja rano zrobiła twardą kupę a po niej leci z niej jak woda 😞
Kupę robi tak często, że nie nadążam zmieniać pampersów i niestety wszystko wsiąka 😞 Dzisiaj ponad 10 razy. Muszę chyba z nią jutro do lekarza pędzić 😞 Nie wiem, po czym bo w sumie je to co zawsze, z nowości tylko jagnięcina, no i wczoraj może za dużo deserku zjadła na noc a dzisiaj wypiła 160 soku jabłkowego 🤨
Sandra, co o tym myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas nic szczegolnego na walentynki sie nie dzieje...dostalam bukiet wiosennych tulipanów, pojedlismy teraz siedzimy razem, a Ulcia spi w lozeczku 🙂 tak mi jej szkoda, caly dzien marudzila, reke ma od szczepionki cala czerwona, mam nadzieje, ze jej to zejdzie 🤨 po kapieli musialam jej syropek przeciwbolowy dac, bo tak to by chyba nie zasnela..moja bienda Ulcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie walentynki z Tymonem , bo M jest w pracy do 22, zamnim wroci...pewnie juz mu sie po Nic jechać nie będzie chciało 😜 , ja tez nic nie mam , mialam wyjsc po cos ale nie bylo jak. Ale mowil ze w sobote sobie pojedziemy na kolacje a Tymon z babcia 😉 wiec pewnie walentynki troche przesuniete :P

Agn, to Majeczke wymeczylo 😞 ale fajny zlosnik z Niej na zdjęciu 😁

Isa, widzisz jak fajnie sie milo zaskoczyc, pozazdroscic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem tak wkurwiona, że szkoda gadać (przepraszam za wyrażenia)
Dzwonię do mojego M bo wraca z delegacji, żeby zajechał do apteki po orsalit, bo dziecko ma biegunkę a on, że nigdzie nie pojedzie, bo nie jest sam (a pojechał razem z koleżanką z pracy a jej auto u nas pod domem). No k... mać!!!!!! To przez jakąś piz.... której się nie chce poczekać kilka minut mam nie podać dziecku elektrolitów!!!! Jaki on głupi jest to brak słow! A aptekę ma po drodze, tylko musiałby pojechać inną drogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak pije ladnie Agn, to poczekaj do jutra. Gorzej gdyby nie pila.
Juz dostaje miesko??
Chyba musze sobie odswiezy wprowadzanie pokarmow 😁 Bo Nadia zaczela krolikiem 7-8 miesiac chyba..

Titucha przed spaniem tak sie darla , ze koniec... 37,7, a jutro szczepienie. Ide zobaczyc co i jak bo ani kaszlu ani kataru ani nic... moze zabkowanie?? ;// Cholera wie..
Mam nadzieje, ze nic nie zlapie, bo zwariuje.. ichyba za 100 lat wyjde z chaty..

Agn, zostaw mu Maje do pielegnacji z kupami, i pieluszkami!!! Od razu poedzie len!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn biedna Majeczka. Ale może faktycznie to nic powaznego tylko przesadzila z owockami dzisiaj i ja przeczyscilo. A faceci to nistety nieraz tak mają. mimo ze moj m świetnie zajmuje sie dzieckiem to nieraz mu do glowy tez wpadnie glupi pomysł. tylko matka w pierwszej kolejnosci mysli o dziecku a dopiero pozniej o sobie taki juz nasz los...

My juz po kolacji-bez fajerwerkow bo padam na twarz...
dobranoc mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...