Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jeszcze raz dziewczyny dziękuję 😘
Majka co jakiś czas pręży się i wygina, boli ją brzuszek ale kolejnych kup nie ma. I albo jej przeszło albo znowu zacznie się po południu, zobaczymy 🤨

Natalia córcia silna i słodka 😘

...nic mi się dzisiaj nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam.
A u Nas dopiero pierwsza drzemka. Synek za ten wczorajszy koncert miał dzień dobroci dla matki i wstał o 9:30 😁 co prawda budził się o 6 i 7:30 na jedzenie ale i tak jestem happy. I dzisiaj rano też powiedział MAMA, tak ładnie wyraźnie bo wczoraj też mu się zdażyło ale nie tak fajnie jak dziś. Pewnie jeszcze nie wie o co chodzi ale i tak fajnie to słyszeć 🤪
I mnie też coś głowa pobolewa dzisiaj, nie wiem czy to po wczorajszym winie bo wypiłam dwie lampki 😎 czy przez ciśnienie. A i dostałam wczoraj bukiet czerwonych róż od moich mężczyzn. 🙂
I mamy 3 dzień bez kupy 🤢 cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski, u nas nocka minela dobrze mala padla spac o 22 wstala o 8
my zjedlismy kolacje i ciasto czekoladowe to tyle, nie mialam wczoraj na nic sil, mala pol dnia przeplakala nie wiem czemu wyla jak nie wiem co, pod koniec dnia to juz nawet tej kolacji mi sie odechcialo, myslalam tylko o tym zeby sie wykapac i polozyc spac!! 🤢 ale na widok taty zaczely sie usmiechy i wariacje 😮 dzis jestem padnieta pomimo ze spalam jak susel, zero jakiejkolwiek motywacji na cokolwiek 🤨

plecy mnie bola okropnie od dluzszego czasu, czy Was tez tak plecy bola ? 🥴 czasami bez kremu rozgrzewajacego to sie wierce i budze co 10minut w nocy 🤢

mala poki co spi, dzis chyba pojdziemy ja zwazyc - bo waza dzis u nas od 13:30-14:30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rany, ja już nie pamiętam, co to znaczy spać longiem 4h, a co dopiero całą noc... ech... zazdroszcze Wam, nie wiem, dlaczego to moje małe cudo spać w nocy nie chce... w dodatku jest rannym ptaszkiem i codziennie dzień o 7 zaczynamy, a pierwsza drzemka dopiero teraz, no ale może pośpi troche 😉

ja też dziś nie mam ani ochoty ani siły... rano ogarnęłam mieszkanie, troche poprasowałam, muszę jakąś zupinę wstawić... pewnie pomidorową, chociaż cholera włoszczyzny nie mam... to chyba jednak spaghetti bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no u nas byly dwie nocki pod rzad cale przspane, wiec nie narzekam 🙂 no ale to chyba tylko przez te szczepienia i dzis wszystko wroci pewnie do normy 😉

a kregoslup to tez mi nawala, chociaz Ulcia ma dopiero 6 kg 😮 tylko, ze ja cale zycie mialam problem z krzywym kregoslupem, to teraz bedzie tylko gorzej. na szczescie M mi codziennie go masuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisza, moja już od kilku tygodni właśnie tak ma, że kupy robi co 3 dni mniej więcej,
dziś właśnie jest ten 3 i zrobiła kupę giganta 😮 wyleciało z pampersa i przodem i tyłem.. masakra, nie wiedziałam jak to ogarnąć i od czego zacząć 😁 😁 😁
musiałam ją całą rozebrać i w umywalce ją wymyłam 😁

jak pójdę na szczepienie w środę to podpytam pediatry czy to jest ok i od czego mogło jej się tak pozmieniać ostatnio bo póki co to na samym cycku jest i nic jej nie daję innego do jedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wczoraj to nie mialam na nic sil tak mnie plecy bolaly, szczegolnie ze Naisha chce siedziec cale dnie a ja sie nad nia schylam , potem kapiel ii ja wysiadam , zwykle konczy sie ibuprofen zel ciepla pizamka co mi plecy rozgrzeje i spie jak susel do rana, dobrze ze Naisha nocki przesypia .. 🤢

Naisha znalazla sobie zabawe- ciagle sie turla z plecow na brzuch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati na samym cycu to normalne 🙂 Ulka potrafila nie robic prawie 2 tyg i nic jej nie bylo, ja sie za to denerwowalam...teraz, odkąd zajada deserki, to robi co 1-2 dni 🙂 trzy dni bez kupki to nic strasznego 🙂

Mixi wiem, ze mam dobrze 😁 ale mus stekalam jaka to ja polamana, to dla swietego spokoju mnie masuje 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jak myslicie powinnam obciac naishy wloski ?
ma strasznie dlugie grzywka wchodzi jej w oczka- wiec robie kucyki 😁
a wloski z tylu ma normalnie same "siano" takie okropne ze rozczesac sie czasem nie da, maz ciagle jest za tym zeby ja ogolic na lysolka co by jej odrosly ladne zdrowe wloski..
ale ja nie moge sie do tego przemoc 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj mnie plec tez bola nieziemsko.. godzina 17, 18 to juz jest jakas masakra..;//

Efek, gdyby Titi miala taka temp. pewnie bym sie bardziej stresowala... a Nadia juz duza laska 🙂 i jestem troszke zapoznana z tym , jak i na co reaguje. choc wiadomo, ze taka temp to nie zarty.
Darek pojechal z nia do lekarza, wiec wirus jakis. Tatianie znow przelozylam szczepienie.. i tak idziemy od 4.02. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😜 😜 nie nie ja kolezanka właśnie do mnie zadzwoniła i pytała 😁 😁
A ja jej poradziłam iść na krew , z mężem zaczeli tydzień temu starania ,a ona już coś przeczuwa bo ją boli brzuch ,a ja się nie znam na tym.
😉

Tak to cisza na forum ,a jak taka wiadomosć to wszystkie na baczność 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...