Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agn udana Majeczka!! 🙂 też pooglądałam wszystkie wasze filmiki i stwierdzam że macie i piękny dom! i tworzycie mega udaną rodzinkę! 🙂
fajna pamiątka, my też mamy sporo filmików ale nigdy nie mam weny ich zamieścić... ale mam plan - na roczek zrobię Szymusiowi teledysk w skrócie te wszystkie najważniejsze chwile i tak będzie co roku 😉 później jak będzie 'dorosły' to mu wręczę wszystkie nagrania i niech ogląda jakim był łobuzem 😁
buffy brawa dla Marcinka 😉 może ząbki wyszły i apetyt wrócił.
madzia życzę i wam i sobie spokojnej nocy... oby Kubuś dał mamie troszkę luzu...

Szymon dopiero co usnął, pod koniec dnia tak sie rozbrykał że byłam mega zdziwiona... ciągle się śmiał i gaworzył. więc kąpiel przesunęła się na 21 🙂 oczywiście katar nie ustepuje;/ ale już nie przeszkadzają mu te gile 😁 za to jęzorkiem co chwile tarmosi się po dziąsełku... może i coś będzie z tymi zębami...

Mąż kupił po piwie 😁 więc mam nadzieje że Szymuś da mi troszkę odetchnąć...

miłej nocy 🙂
dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga Majka ma przesliczne rajstopki zakochalam sie w nich 🤪 🤪 🤪
No i masz jestesmy u mamy,oczywiscie ta musiala najukochansza wnuczke obudzic...ehhh 😁 ale wybaczam jej to po tygodniu nie widzenia małej.
Dostalam juz kase z opieki i to nawet nawet pokazna sumke bo prawie 1500 takze pewnie splacili mnie od lutego i Maję i zobaczymy na przyszly miesiac ile bedzie...A tydzien temu zanosilam wniosek i dopiero za 3 tygodnie mi kazali przyjsc odebrac decyzje 🙂 hahaha
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa super pomysł z tymi filmikami 😉 ja od paru tygodni próbuję ogarnąć zdjęcia które chciałabym wywołać i umieścić w albumach 😉 moze też na roczek się wyrobię :P

Natalia tak-ten z hippa 😉 już go kiedyś jadł Marcinek (zanim stracił apetyt), no a dziś chciałam Mu dać coś bez marchewy, żeby sprawdzić jak tam z Jego apetytem i się udało 😉

udanej i przespanej nocki zyczę 🙂 ja chyba do pracy sobie bavarię wciągnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrowka dla Kuby i Szymka:*

Agn Majeczka jak na swoj wiek ma calkiem pokazna garderobe:-D ale slodziak z niej:*

Karolka Sandra powodzenia w pracy 🙂

A ja przez to sloneczko jestem padnieta bo zaraz po pracy smigam z Ollka na spacee pozniej ogarne troche w donu i juz wieczor wiec mam dosc nawet pisac mi sie nie chce. Dzisiaj Ola na spacerku wcinala bulke bo widziala ze ja jem i nie dala odporu. Ale pociesznie wygladala w tym wozku z bula hehe ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 witam sie z firmowego kompa 😜
Kurcze u nas od 23 do 1 przerabane bylo, biedna Ulcia znow dostala jakiegos dziwnego kataru, odciaganie frida nie pomagalo, a ona ciagle plakala i chrumkala...az nagle jej przeszlo i zasnelismy wszyscy na jednym lozku, M w nogach, dzis rano strasznie polamany...dziwne to jest, bo w dzien w ogole tego kataru nie ma, dopiero jak Ule klade do snu to sie jazda zaczyna, i tak juz od dwoch nocy...nie wiem czy z tym do lekarza isc czy co... na dodatek cos jej sie cyc odwidzial, butli nie chce a ja mam coraz mniej pokarmu...tym tez jestem podlamana, bo przeciez jakies mleko pic musi, a mm nie akceptuje nawet z niekapka...rece mi opadaja... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Noc - w porównaniu z wcześniejszymi dwoma prawie wcale nie przespanymi to dzisiejsza była w miarę. kilka pobudek ale czuje się wyspana.
Dzisiaj od rana słonko a Szymuś rozrabia od 5:30 (nawet ciemne rolety nie pomagają) i dopiero urządza sobie pierwszą drzemkę. Dzisiaj planuje cały dzień na polku... 🙂 zobaczymy co z tego wyjdzie.
I muszę pochwalić syna - od jakiegoś czasu robi kupkę co 1/2 dni i to o podobnych porach i to do ... - nocnika 🤪
oczywiście to wygląda tak że widzę jak gniecie ale nie puszcza w pampersa tylko trzyma, więc sadzam go na nocnik i chwila moment i jest kupka 😁

Karolka mój Szymek ma podobnie do Uli, katar ujawnia się w nocy, w dzień leci mu z noska ale nie aż tak jak w nocy... może to na ząbki?? 😉 u nas jeszcze pojawiły się luźniejsze kupki, wczesniej walił klocki. no i jęzorkiem smyra sobie dziąsło więc jestem prawie pewna że u nas to na zęby... zobaczymy 🙂
...i jak pierwszy dzień w pracy?? 🙂 szczerze troszkę Ci zazdroszczę, taka zmiana, coś nowego.
Buffy ja muszę zrobić segregacje w zdjęciach bo mam wywołane z pierwszych 2 miesięcy i zajmują pół albumu ;/ muszę ograniczyć się do 2/3 na miesiąc i nadrobić te kilka miesięcy 😁

ciekawe jak tam Sandra ? ona chyba też do pracy... ale ładna pogoda więc pewnie nie odzywa się po korzysta jeszcze z pogody 🙂
no i Pati coś nic się nie odzywa... 🤔

Szymka katar powoli przestaje męczyć a mnie złapało gardło i trochę posmarkuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza no mozliwe, ze to zęby, Ula tez memla tym jezykiem po dziaslach i ciagle go wystawia...
A w pracy nuda, dzis nie mam zamiaru nic robic 😁 w biurze pusto, bo jedna kolezanka uczy sie do egzaminu na rzeczoznawce, kolega ma urlop, a tak w ogole sie zwolnil i od maja go nie bedzie, wiec nie jest kolorowo...szefowe jeszcze nie dotarly, wiec siedze sobie z M i przymulamy 😁 😁

Czytalam na innych forum, ze jak dziecko nie chce mleka to nie nalezy zmuszac, bo sie bardziej zniecheci...ze wapn dostaje przeciez w kaszkach, jogurcikach i twarozkach... no nic, moze rzeczywiscie Ulka jest po tatusiu bezmlekowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi ja wysłałam nakrętki i z gerbera i z bobovity bo też mają konkurs 😉
karolka pamiętam jak mój Szymek nie chciał pić mleczka , to pani pediatra mówiła żeby się nie przejmować bo jak je kaszki, jogurciki i nabiał ale w innej postaci to jest dobrze i żeby nie zmuszać do mm, bo nie każde dziecko będzie pić mleczko.
Mój Szymek pije mm 1-2 razy w nocy (na śpiocha) po około 100ml w dzień tylko kaszki albo oszukuje go mm ze sucharem ale ostatnio nie chce tego jeść. także wydaje mi się że też mleczny to on nie będzie 😁 no i butli w dzień nie chce i koniec, butla jest tylko w nocy jak śpi 😁 a herbatke/wode pije z niekapka 😉

Szymon jeszcze śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
U nas dalej chorobowo, młody miał gorączkę w nocy i nad ranem, ale zbijam paracetamolem, do tego katar męczy jak cholera :/
Dałam mu przed snem czopek uspokajający i lepiej spał w nocy, obudził się na jedzenie o 00:30 i 4:30 i wstał przed 6.
Teraz ma już drugą drzemkę, bo stan podgorączkowy go trzyma cały czas i się męczy biedak. Popołudniu trzecia dawka antybiotyku, więc musi być lepiej, wierzę w to 🙂

Isa, cieszę się,że Szymuś dał trochę pospać i mu katarek przechodzi.
Karolka, miłego pierwszego dnia w pracy 🙂 ja na katar stosuję Nasivin i Disne Mar na przemian, pod nosek smaruję maścią majerankową, a na noc rozwieszam mokre pieluszki z kilkoma kropelkami do inhalacji.

Apropos zdjęć, to ja też muszę wywołać, ale dopiero po sesji zdjęciowej, bo Kuba ma w sobotę, mam nadzieję,że wyzdrowieje do tego czasu. Kupię ramki i coś mądrego wymyślę, bo jeszcze ani jednego zdjęcia młodego w domu nie mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia1988 napisał(a):
Isa i co pomaga ten DEPULOL ? To M. wyślę dzisiaj do apteki...


wydaje mi się że pomaga, bo jak go smaruje to przy okazji mi odtyka nos ... ma taki intensywny zapach... no i w nocy jak do niego wstaje i przytulam to cały czas czuje tą maść. więc coś widocznie działa.
no i dodatkowo nie kładę go na płasko bo by się budził co chwilę, podłożyłam mu kilka książek pod materac i lepiej mu się oddycha.

zdówka dla Kubusia 😘 😘

Karolka z katarem raczej nie ma sensu iść odrazu do lekarza, co innego gdyby się do tego pojawiła gorączka... teraz taki czas na te katarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...