Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zobaczymy jakie fotograf będzie miał plany na sesję, może ze mną i M. nie przewidziała fotek 🙂
Mój mały łobuz miał ciężkie chwile od rana, to chyba po tej nie przespanej nocce, ale mama mi doradziła żeby go przetrzymać płaczącego przez chwilę, bo wszystko wymusza i się udało, teraz siedzi sam na macie, zajada flipsy i się bawi,nawet za dużo nie jęczy.
Niedługo drzemka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny!
mam chyba dobrą wiadomość - po niespełna godzinnej przerwie w działaniu serwera dostałem informację, że uszkodzony dysk został wymieniony.
Mam nadzieję, że wymienili właściwy dysk 😜 ale widzę, że serwer jak na razie chodzi jak burza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie..
dzisiaj kolejny dzien... wstalam i niby wszystko okej.. a 3minuty pozniej juz plakalam.. nie moge sie otrzasnac no nie moge nie umiem, chcialabym wpasc w ta rutyne , robic rzeczy ktore robilam zwykle, ale nie umiem ciagle mysle o rodzinie i placze, probuje zajmowac sie Naisha, bawic sie, sprzatac to co zwykle sie robi ale wszystko doprowadza mnie do placzu, maz dzis wyszedl do pracy o 9:30 i tylko ubral buty a ja juz bylam zryczana i prosilam zeby nigdzie nie szedl bo sie zaplacze na amen! 😞 nie umiem sie otrzasnac, wlaczylam laptopa i odrazu wpisalam mamusie.net bo stwierdzilam ze moze Wy mnie bardziej zrozumiecie, dzis kolejny dzien placzu ja juz nie wytrzymuje tego 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tesknie, przed oczami mam moja mame bawiaca sie z Naishka, tate ktory ja nosi i oboje tacy szczesliwi, ciagle mam to przed oczami i placze, Naishka dostala zabawki spiewajace po polsku, gdy niechcacy sie wlacza ja placze jak glupia przeciez to nienormalne 😞 ciagle pytam o mame,, chce ja widziec, a maz tylko powtarza "zapomnij o tym, zajmij sie czyms, wyjdz z naisha" ale ja wcale nie mam na to ochoty 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No udało sie 😉
Dzo wszystko będzie dobrze ;* Musisz przywyknąć że teraz masz własne życie i choć kochasz rodziców to musisz myśleć o swojej nowej rodzinie. Będzie dobrze 🙂

Ja dzis od rana zarobiona... posadziłam ziemniaki, zrobiłam torta, wysprzątałam, pojechałam po chlebek, zrobiłam obiad... a teraz sie pakujemy i jedziemy do moich rodziców na grilla i lodowego torta urodzinowego mojego i mojej siostrzenicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tego wlasnie powodu nie umiem wrocic do starej rutyny, wszystko przypomina mi o rodzinie i doprowadza do placzu, Naishka ciagle chce na rece, wiec trzymam ja -pobawie sie i sama rycze, wspolokatorka ciagle gdzies wychodzi a ja mam ochote krzyknac "prosze nie wychodz, zostan przy mnie".. ale jestem sama jak palec z Naishka na rekach, jak widze meza to rzucam sie mu na ramie zeby nigdzie nie szedl , zeby nie zostawial mnie samej.. wczoraj w sklepie zamiast robic zakupy to plakalam a wszyscy sie na mnie patrzyli.. 🤢 😞 😞 co zrobic i jak zeby chociaz na troche sie uspokoic, bo nic mi nie pomaga.. dzis wstalam rano jak jeszcze M byl w domu i posprzatalam, pozmywalam i wstawilam pranie i wbieglam do pokoju i ryk.. blagalam zeby nigdzie nie szedl, lepiej sie czuje jak mam kogos obok mnie, ale praca to praca.. poprosilam swoja byla przyjaciolke zeby do mnie przyjechala bo sama mieszka w Londynie od prawie roku.. poklocilysmy sie i nie rozmawialysmy z pol roku ale przed wyjazdem napisalam do niej i wczoraj nie wytrzymalam i napisalam czy moglaby przyjechac i dotrzymac mi towarzystwa bo sie zaplacze, dzis czekam wlasnie az wpadnie i ktos bedzie kolo mnie , moze byc dretwo ale wiem ze ona mnie zrozumie.. 😞 😞
taka piekna pogoda a ja sie kisze w domu i placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti wiem ze mam wlasna rodzine, ale ten wyjazd do Polski -byl po roku czasu z malutka. wszyscy byli tacy szczesliwi i tak swietnie sie dogadywalismy, wiec teraz ciagle mi to wszystko krazy po glowie , to juz 3 dni jak wrocilismy a je te 3 dni tylko placze.. nic nie robie oprocz plakania.. wmawiam sobie ze chce do Polski ze nie chce tu byc ze chcem widziec moja mame ..mysle ze za duzo emocji we mnie buzuje po tym spotkaniu z rodzina i potrzebuje troche czasu zeby ochlonac i wrocic do normy, chodz to bardzo trudne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Dzo 😘 😘 wszystko wróci do normy - potrzebujesz czasu... i ja właśnie tego się boję najbardziej jak wyjedziemy... tyle czasu razem, Szymon wychowuje się wśród babć, dziadzia, wujków i cioci... pełny dom ludzi i miałabym to wszystko zostawić i wyjechać gdzie będę sama jak palec ?? w życiu !! 😞

Pati jaka słodka Gabrysia..

noo i wszystkiego najlepszego dla Gabrysi :* ...ale te nasze dzieciaczki rossną 😁

a ja nie zauważyłam żadnej awarii... oprócz tego że mi jednego posta skasowało, 😁 nie miałam czasu na forum i wczoraj i dzisiaj do tej pory...

wczoraj wróciłam z siostrą i dzisiaj cały dzień zajmuje się Szymonem (własnie wyszli na podwórko) a ja robię generalne sprzątanie ! a co do sukni - to nareszcie wybrałyśmy i jest cudna, aż chciałabym powtórzyć swój ślub i co nieco pozmieniać 😉

czas wrócić do porządków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa Dużo zdróweczka dla Szymka, wszystkiego naj, naj :*

Dzo, musisz wziąć się w garść i starać się nie myśleć, ja też mam z rodzicami bardzo dobry kontakt i nie wyobrażam sobie rozłąki...M.musi cię wspierać w tych ciężkich chwilach, najważniejsze kochanie masz przy sobie to Naishka, to dla niej musisz podnieść główkę do góry... Uśmiech proszę!!! 🙂 🙂 🙂

Pati, ale ma jęzorek 😜, słodzinka! Sto latek dla Gabi z okazji 7 miesięcznicy :*

Kuba ma drzemkę, pewnie zaraz się będzie budził, bo śpi już godzinkę, ja już poprasowałam rzeczy na sesję, zrobiłam sobie makijaż i włosy, czekam na M., przebierzemy się, skoczymy do Mc Donalda coś przekąsić i na 16 do p.fotograf 🙂
Już nie mogę się doczekać!!!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja tylko na chwilę, bo jutro najazd rodziny i jest co robić... Nie mogłam wczoraj wejść na forum 😞 Widzę, ze coś grubszego padło.

Isa, Pati najlepszego dla dzieciaczków 🙂 Śliczna Gabi jest 😁 I zabawowa z tym jęzorkiem 🙂

Dzo przykro mi, ze taka samotna się czujesz w Londynie 😞 Może wyjdź do ludzi, na spacer, pogadać z kimś... Mi to pomaga jak mi smutno samej 🙂

Isa zazdroszczę wyboru sukni 🙂 Ja teraz też bym inaczej wybrała, oj zupełnie inaczej... Może wrzuć zdjęcie? Popodziwiamy 😉

Madziu udanej sesji 😁

Uciekam gotować... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja zrobiłam generalny porządek całego domu... już mam zakwasy 😁 hehehe....

madzia czekamy na zdjęcia!! napewno Kubuś wyszedł olśniewająco ! 😉
efek czyje zdjęcia moje czy siostry ?! ehhe;p jeśli chodzi o suknie siostry to wszystkie salony oczywiście mają zakaz robienia fotek - więc ja na szybciaka z ukrycia zrobiłam i nie jest jakieś mega udane ;/ więc nie ma co pokazywać. 20 lipca jest wesele więc wtedy będzie czym się chwalić 😁 a tak pozatym to mierzyła tylko 'schemat' sukni z manekina ... a ona z małymi przeróbkami będzie od podstaw szyta na nią i siostra kupuje na własność.
a jeśli chodzi o moją suknie ślubną to fotki są na fb ;D (rybka) bo jeszcze miałam 'niezłą' figurę 😁 ale na dzień dzisiejszy jak widzę inne piękne suknie to aż chciałoby się przymierzyć... czasami żałuję że taką wybrałam 🤨 no ale po ptakach 😁 było minęło...

uciekam zająć się synem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody odleciał po herbatce 😮, dam mu później mleczko na śpiocha i zobaczymy jak mu się dzisiaj będzie spało, mam nadzieję,że nie powieli wczorajszej nocki, bo chyba umrę :P
Isa, a ja moją suknię nadal uwielbiam, leży sobie w szufladzie w komodzie, piękna jest, przynajmniej mi się podoba.
Fotki można zobaczyć tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1981266900059.2096675.1494795339&type=3 , oceńcie jak się wam podoba 😉 och, wspomnienia wróciły 🙂
Miłego wieczorku, znowu dzisiaj cicho sza na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂
Buziaki dla Gabrysi i Szymonka 😘 😘
to prawda, pogoda piekna, dis Ula zaliczyla 2 razy spacerek 🙂na razie zrezygnowalismy ze spacwerowki i wrocilismy do gondoli, bo malej chyba bylo tam niewygodnie, zjezdzala i pasy ja wkurzaly...a gondola tez ma 3stopniową regulacje oparcia, wiec jej pasi 🙂

ze mnie sie okres leje jak z kranu woda 😞 w nocy cala sie zalalam i robilam pranie ręczne o 3 nad ranem 🤢 dzis juz cala paka podpasek poszla 😲 az sie boje co bedzie w nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy wszystkim za życzenia 🙂

Karola, współczuje z tym okresem, ja jeszcze nie miałam, ale też strasznie się już boję, że właśnie będzie się tak lać ze mnie i ze będzie mocno bolało 🤢 🤢

marylu, ja póki co używam jeszcze kremu na buzię dla Gabrysi, co na zimę miałam kupiony, ale właśnie nie dawno kupiłam taki na słońce z myślą już o lecie, z Nivea, faktor 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...