Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no mnie o dziwo nic nie boli, okres przyszedl niespodziewanie i bezbolesnie, gdzie przed ciaza mialam bardzo bolesne i zawsze na ketonalu lecialam... jakis czas temu pobolewalo mnie podbrzusze, ale przestalo, wiec myslalam, ze to falszywy alarm 😮 musial nadejsc, bo juz zadko karmie Ulcie cycem...ledwo 2 razy dziennie... jednym cycem to od wczoraj jej nie karmilam nawet, bo co chwytala to krew sie lala taki popękany, no wiec go lecze... a mala wygladala jak wampirek 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pati widzę, że nasze córki mają identyczne fryzury 😁 😁
Buziaki dla Gabrysi 😘

Isa buziaki dla Szymonka 😘

Madzia fajne fotki ze ślubu 🙂

Marylu ja mam Nivea ale nie wiem, z jakim filtrem, rano zobaczę 🤔 Zawsze smaruję Majkę przed spacerkiem.

Dzo wiem, jak trudno jest z dala od rodziny i do tego w obcym kraju 😞
Nie wiem, co ci napisać kochana. Chyba trzeba pogodzić się z życiem na obczyżnie, skoro nie ma możliwości powrotu do kraju 🤨 A jeszcze do tego brak znajomych. Ja pomimo, iż mieszkam w Polsce też nie mam wielu znajomych, tu na wsi prawie nikogo nie znam a spośród garstki znajomych wszyscy karierowicze i bezdzietni. I najgorsze jest to, że tych kilka par (po 40-stce) starają się o dzieci i nic.... Raz na dwa tygodnie przyjeżdża do mnie przyjaciółka na kilka godzin. Rozrywką dla mnie jest wyjazd do marketu na zakupy 😮 Moja rodzina (mama i bracia) za granicą tyle,że mama ma blisko i raz w miesiącu przyjedzie. Trzymaj się, wyjdż z córcią na plac zabaw, może tam poznasz jakąś mamuśkę do pogadania 😉

A do mnie przyjechała mama z ubrankami dla Mai i z kolejnymi butami 😮 🤢
A prosiłam, żeby nie kupowała bo ma już ich tyle 🤔 Ale babcia stwierdziła, że takich jeszcze nie ma 😲 No i dostała jeszcze kojec z piłeczkami w którym dzisiaj pół dnia szalała 🤪 Ciekawe, kiedy jej się znudzi 🤔

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wpadlam do Was jeszcze wieczorkiem, po calym dniu spedzonym z byla przyjaciolka, myslalam ze bedzie sztywno bo dosc ostro sie poklocilysmy i nie rozmawialysmy ze soba w ogole. ale nie bylo sztywno, bylo swietnie, pogadalysmy posmialysmy sie, zobaczyla Naishe, ja odpoczelam psychicznie i o wiele lepiej sie czuje, potrzebowalam tego, rozmowy wyjscia na spacer.. caly czas w koncu gnije w domu, nikogo nie znam tutaj , nigdzie nie wychodze procz parku kolo domu.. dobijajace to jest bardzo ale co zrobic .. jestem padnieta, Naisha juz chrapie od godziny oczywiscie w naszym lozku bo w swoim odstawia jakies sceny i wstaje o 2-3 i ryczy 🤢 🤢 ide spac dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopiero co skończyłam gotować i sprzątać, a to i tak ze sporą pomocą M... Masakra :/ Rodzinka w ilości osób 4 będą na obiedzie z deserem i kolacji, a że to tradycjonaliści, więc trzeba nagotować i nastawiać duuużo i syto :p Ale przynajmniej mogę się wykazać 😁 byleby tylko wyszło wszystko 😁

Isa nie wiedziałam, że jest zakaz robienia zdjęć 😮 Co za pomysły... Pewnie, żeby wzorów sukien nie wykradać... A mnie na fb nie ma, nie obejrzę rybki 😉 Nigdy nie miałam figury do takiego kroju, zazdroszczę 😎

Karolka współczuję okresu. U mnie był tak słaby i krótki, że w szoku jestem... Pewnie następny dowali. A może idź do ginekologa? Bo takie lanie się jak z kranu to niebezpieczne trochę 😞

Agn a miało nie być już butków 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzo ja tez u nas w ,iescie nie znam nikogo,no sorry jedna kolzenke mam,ale ona ma córeczke marude wiec nie chce siedziec w wozku i tylko z nia wychodzi jak musi spac,a my z Maja caly dzien na spacerach:-)
Karola to masakra z tym okresem:-/ ze mnie tak nie lecialo,ale tez duzo...może idz do lekarza..
Adminie dziekujemy 🙂
Co tam z Sandrą???? jutro do niej zadzwonie

Dzisiaj bylismy u ciotek M wiec Maja zaakceptowala,jednak czesciej sie teraz spotykamy i Maja zostala z nimi godzine,a my sie wybralismy na zakupy z M 🙂 🤪 🤪 🤪 i uwierzcie nie plakala 😁 😁

Dobranoc 🙂 jeszcze ogladam walke szpili i spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my już wstałyśmy 🙂
poszłyśmy spać o 22 i wstałyśmy jeszcze wcześniej niż zawsze 🤨
Wczoraj byłam w smyku obejrzeć ten wózek quinny xtra i powiem ,ze opinie ma takie super na necie ,a dla mnie to totalna tandeta 😮
Niestabilny , chybotliwy, wcale się nie składa do małych rozmiarów - totalna klapa za tak wysokie pieniądze.
Ale wpadł mi w oko espiro magic i jest też fajny i malutki po złożeniu .
Zastanawiamy się nad nim ,ale jeszcze popatrzę w hurtowniach co maja.
Byłam nawet wczoraj u fryzjera i podcięłam włosy bo już wyglądałam jak czupiradło ,nawet pani fryzjerka mówiła ,że lini cięcia nie widać. 😁 😁
Dzisiaj zasuwamy na miasto i do kościoła wyspowiadać się 🤢 🤢
Jak mus to mus 😁
Miłego dnia Wam życzę .
😘 😘buziaki dla solenizantów wczorajszych i dzisiejszych jeżeli tacy są 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

wczoraj Szymon zasnął o 22 i pobudki o 2 i o 6. a o 7 wstał na dobre więc noc zaliczona do udanych 😉
właśnie jest po pierwszej drzemce i buszuje na macie 😁

Dziękujemy za życzenia 🙂

madzia suknia piękna - i wyglądałaś zjawiskowo! 🙂
marylu ja używam jeszcze nivea SOS póki nie ma jeszcze takiego słońca, ale myślę jakiś kupić z filtrem.
karolka współczuje okresu, na szczęście masz bezbolesny, mnie też tak zalewa i w dodatku nie mogę wytrzymać z bólu ;/
agn to Majeczka ma już niezły zapas bucików 😁
efek ja też nie wiedziałam, ale w każdym jednym salonie na wstępie zaznaczali o zakazie fotografowania 😠
powodzenia na obiedzie!! 😁 napewno wszystko będzie smaczne!!

efek, nie masz fb więc pokazuje tutaj... http://www.imageshack.com/photo/my-images/41/desktop3vi.jpg/
wtedy (tzn 2 lata temu byłam zachwycona suknią i bardzo dobrze się w niej czułam, ale teraz jak zobaczyłam jakie piękne są suknie... no cóż - było mineło 😁 )

a my dzisiaj jedziemy do teściowej 🤨
pogoda piękna więc pewnie będziemy tam caaały dzień...

miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry...ja dzisiaj musze mlodej jakis krem kupic,bo mam tylko na kazdą pogodę.My od 7 nie śpimy,musze M wyslac do kuchni by zrobił kawke 🙂
Mixi ten espiro jest taki sam w sumie jak euro-cart lira4 ten co my mamy 🙂 naprawde mogę Ci go polecic w 100000%
Isa powodzenia u tesciowej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Masakra- Tymek przez dwa dni nie jadł tylko pił 😞 wymioty i biegunka na zmianę, Dziś zjadł kilka łyżeczek kaszki więc mam nadzieję, że wszystko pomału wróci do normy. Cały czas byliśmy pod kontrolą lekarza- w piątek i sobotę ściagałąm prywatnie lekarza- który twierdził, że mały jest w dobrym stnie bo cały czas pije. Wczoraj było już lepiej- mam nadzieję, że moje serduszko wyzdrowieje bo brakuje mi już łez 😞 Jak cierpi dziecko, cierpi też matka...Nikomu nie życzę tego, żeby przeszedł to co my.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosia, współczuję i trzymam kciuki żeby wszystko wróciło do normy jak najszybciej...
Agn, Aga, dziękuję za pochwały 🙂

Kuba dzisiaj w nocy budził się bardzo często, ale jestem wyspana 🙂 Spał łącznie od 19 do 6, a pobudek ok. 5.

Powiem wam,że na sesji ciągle jęczał, jemu się ciągle coś nie podoba, nie potrafi się chwilę zabawić, wszystkim jest znudzony, chciałby wstawać na nogi przy wszystkim a mu nie wychodzi, chciałby raczkować a nie potrafi :/ co z nim zrobić?

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Gosia bardzo wspolczuje, nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic co za stres przezywasz 🤨 🤨 😘

Ja od rana z Ulcia kosciol zaliczylam i krotki spacerek, pozniej wybierzemy sie na spacer cala rodzinka 🙂
Ula wczoraj i dzis w ogole nie chciala pic 🤔 czy to mozliwe, zeby dziecko przez dwa dni nie odczuwalo pragnienia? posilki je normalnie, cyca dostaje tylko rano i popołudniu, ale juz tak duzo mleka nie mam, wiec nim sie na pewno nie napija... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry.. u nas dzis piekny dzien..a ja w domu..sama z mala.. od rana znow sie zadreczam, zobaczylam mame na facebooku i rozmawiam czuje sie lepiej gdy z nia rozmawiam, ale oczywiscie potok lez juz wylalam.. na szczescie Naishka dopiero co usnela bo bawila sie w chodziku i pozniej na lozku wymeczona padla..
M w pracy, w taki piekny dzien, ktory w dodatku powinien byc jego dniem wolnym 😠.. ehh..

marylu ja tez potrzebuje bucikow dla Naishy i musze jej jakies kupic, ona ma jakas malutka nozke, i wszystkie ktore mam sa albo duze albo male a niby jej rozmiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My z Mają po 2 godzinnym spacerku,same a M obiadek zrobił i najemy się i pojdziemy jeszcze na spacerek rodzinny...Nie chcę nic krakać ale może udaje mi się Majce rozplanować dzien na obiadki 🙂 zaraz pora obiadkowa,wyglodniala troszke jest i nastepne pol sloiczka czeka od wczoraj 🙂
Bo tak wczoraj bylo...
6:30 mleczko
9:00 kaszka
11:30 mleczko
14:00 OBIADEK 🤪 🤪
16:30 kaszka
21:00 kaszka 🙂 🙂 🙂

jeszcze od dzis do tego 16:30 zamiast mleczka będzie deserek zobaczymy o ktorej zglodnieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my po 2h spacerku, poszlysmy do parku potem na zakupy , ubralam Naishy NOWE trampki a w polowie drogi do domu skapnelam sie ze na nozce ma tylko jeden bucik 🤨 pewnie sie zgubil w markecie.. 🙂 pogoda piekna a te czubki juz w sukienkach sandalach krotkich spodenkach i bluzkach na ramiaczka 😮 😮 powariowali bo slonce zobaczyli 😁
humor mi sie poprawil po spacerze.. 🙂

kurcze swietnie Wam idzie z tym odstawianiem mleka, ja naprzywozilam z polski wszystkie mozliwe smaki herbatek + kaszek + obiadki i deserki + soczki i Naisha nauczyla sie pic soczki i herbatki 🤪 wciaga pomaranczowa i lubi bobofrut jablko+malina.. polskie jedzonko baaardzo jej smakuje, kaszke dalam nestle truskawka i jakos tak srednio pojadla i zostawila prawie cala butle, pozatym Naisha za mlekiem jest bardzo, np. wciagnie caly sloiczek obiadku a za pol godziny / godzine juz placze o mleko i wciagnie 120ml/150ml mleka 🤢 taki z niej zarlok,

wlasnie dalam jej obiadek polski hipp dynia z ziemniakami i nie lubi , zjadla 2 lyzeczki i doslownie zaczela sie odwracac i miala odruchy wymiotne , widocznie dynia nie smakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Czytałam Was na bieżąco ale przez te awarie nie miałam jak pisac. U nas w porządku. Całe dnie spędzamy na powietrzu i dziś ogarnęła nas jakaś niechęć i niemoc. Starszy poleguje na łóżku, Mała śpi, mnie sie oczy kleją...

Pati śliczne zdjęcia Gabi 🙂 Czy ja dobrze widzę że ona ma kolczyki??? Jakoś mi umknęło że robiliście..
Zaległe życzenia dla Gabrysi i Szymusia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

mnie też teraz ogarnęła niemoc, ale to po 2 godzinnym spacerze 😜
właśnie wypiłam kawkę, zjadłam ciacha dobre i tak mi błogo na kanapie, że aż nie chce mi się tyłka ruszyć, ale chyba bym musiała dać jeść dziecku 😁
chociaż może jednak się zdrzemnę?? 😮
mała bawi się ładnie na podłodze sama i nic nie marudzi to może nie jest jeszcze głodna hihiihi 🙂

ale ze mnie matka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szczerze mowiac to czytam Was , ze dwa razy dziennie, ale nie mam sily i checi na pisanie 😞 Padnieta jestem taka, ze szok. Wracam z pracy, biore laseczki na dwor i do wieczora na dworze.. i tak sobie czas spiernicza 😞(
Mama i Titka daja rade. ale nie chce jesc ani z butelki ani mleka MM ;// Tak wiec mleko odciagam w pracy i rano dostaje kaszke na moim mleku.. Caly tydzien jadla na moim, w sobote srobowalam znow kaszke z mlekiem i byla jazda nieziemska, wiec potwierdzio, sie ze nie moze takich jesc 😞
Spi jak spala czyli do dupy 😞(
Zabki nowe juz wyrosly.
Kolczyki wczoraj zrobione.
Panna wstaje praktycznie przy wszystkim i ciagle oczy dookola glowy, bo spada do tylu jak zapomni sie trzymac..
Wrzuce Wam zaraz fotki, bo dzisiaj jej sesje mala robilam...
Powiem, Wam, ze chyba po powrocie do pracy jeatem mniej sfrustrowana 🙂
Teraz najgorsza zmiana, bo od 10-17 ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, może spróbuj lanolina sobie smarowac... Strasznie Ci współczuję... Mi pomogło, ale przez tydzień w ogóle małego do tej piersi nie przystawialam, tylko laktatorem sciagalam i z butli... Ni i dodatkowo jeszczee bepanthen... Nie wiem, czy na Twoim miejscu nie odstawilabym już Uli.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam no wlasnie - Ula ani z butli ani mm (nawet z niekapka nie che) nie toleruje... 😮 pytalam o lanoline w aptece ale za pare gram zaspiewali mi 75 zl 😮 chyba oszaleli...poradzili zebym poszla do lekarza i ten zapisze mi jakas masc...na razie Ula dostaje 2x dziennie cyca, troche mi sie brodawki podgoily, tzn nie krwawia, ale bola i troszke sa popekane, ale caly czas smaruje je grubo bepanthenem...
Panie w zlobku probuja Ule do mm przekonac mieszajac je a to z kleikiem ryzowym a to z kukurydzianym, zeby przyzwyczaila sie do smaku, ale niestety zawsze konczy sie na kaszce smakowej, nie chce i koniec...juz nawet czytalam, ze niektore dzieci w ogole mleka nie toleruja, tylko zajadaja produkty zastepcze, no wiec jesli sutki sie nadal beda tak paprac to Ulka bedzie zmuszona wcinac wiecej jogurtow, kaszek i serka zamiast cyca i mleczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Goście pojechali, było bardzo fajnie 🙂 Mały nawet chwilkę nie marudził czy płakał, super się zachowywał, dał się sprzedać babci i cioci i nawet nie wołał mnie czy M, więc jestem zachwycona. Jutro przychodzi pani do opieki dla Wojtka na rozpoznanie i zobaczymy czy ją też tak ładnie zaakceptuje. Wszystko wyszło smaczne 😉 Zrobiłam schab po cygańsku - pyszotka, chwalili, dzięki za przepis 😁

Isa super suknia 🙂 Zazdroszczę figury 🥴 Choć dziś usłyszałam, ze schudłam, ale nawet jeśli - brzuszek mi został miękki i brzydki. Ale to pewnie prawie każda tak ma. Trzeba by poćwiczyć, ale kurcze, teraz to nie będzie kiedy...

Karolka wydaje mi się, że gdyby Ula chciała pić to by piła... U nas zdarza się brak apetytu, braku pragnienia nie mieliśmy. Choć czasem jest tak, że niby mały nie chce butli, a jak mu siłą wepchnę smoka to pije i to sporo 😮 Nie wiem co Ci podpowiedzieć 🥴 A na brodawki już pisałam - u mnie tylko Maltan pomagał 🙂 Ale czym byś nie leczyła to i tak potrzeba czasu 😞 Ale Cię Ula załatwiła 🤔

Sandra ale jesteś zalatana... Gratulacje z okazji ząbków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...