Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tymek dziękuje :* choć już śpi 😜

Marylu, moze meliski? O rany... Jak ja Ci współczuję tej wizyty, ja na samo słowo teściowa dostaje gesiej skórki 😜

Isa, też mi się przypomniało, że u nas pierwszy tymkowy katar pojawił się wraz z pierwszym zebem i pediatra powiedziała,ze to pewnie od tego, dlatego zaleca się niekiedy podawanie ibufenu przy zabkowaniu, przeciwzapalnie... Oby to było to, będziecie mieć wreszcie z głowy i może humor Szymusiowi się poprawi 😉 u nas po drugim ząbki zmiana na lepsze widoczna, również w nocy 😉

Mi mówili i w szpitalu i pediatra, żeby w okolicy właśnie 2r.z. zainteresować się bardziej tym siusiakiem 😁 więc nic z nim jeszcze nie robię 😜

U nas znowu wojna z m... Skończyło się tym, ze kazalam wybierać 😞 usłyszała, ze zawsze będzie ją bronił, bo to jego mama... I jakoś tak bardzo szybko w przypływie złości obraczka "spadła" mi z palca na podłogę i tam już została 😞 za długo było dobrze między nami... Tydzień....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mam stresa przed jutrem...duzo rzeczy sie jutro wyjasni... jutro wyniki... jutro badania... wszystko jutro ... umieram ze strachu ...

inirtam- myśle że po takich słowach bym to samo zrobila z obraczka. na szczescie M jest takiego zdania ze jestesmy malzenstwem wiec ja jestem na pierwszym miejscu, no i Milcia.
szkoda słów...

Dobranoc ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Efek:* ja tez zawsze takie kosteczki mieska mroze ale nie wiedzialam wlasnie ktore czesci krolika mozna dac dziecku no i jak dlugo gotowac... gratki dla M. niech cwiczy bo niedlugo czeka go kolejny maraton-bieganie za synkiem hehe

Isa ja tez slyszalam ze na zabki moze byc katar wiec powodzenia 🙂
Inritam buziaki dla Tymka no i ciebie zebyscie dogadali sie z M:*

Karolka ale szok a ja juz myslalam ze Ulcia na zawsze sie wypiela na Mm a tu prosze jak sytuacja z twoimi piersiami ja zmusila to nawet Mm nie pogardzila hehe

Cos jeszcze mialam pisac ale zaponnialam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Po wczorajszym dniu padlismy wszyscy i nawet nie miałam siły nic pisac.
Dzien intensywny .
Kupiłam Wiki sweterek do tej sukieneczki i butki . 🙂
A i kupiłam butki takie na codzien na spacerki ,bo smiesznie wygladala w wozku ,spodnie ,kurtka i stopy bez butów 😁
I w reserved kids kupiłam małej dwie bluzki na krótki rekawek bo były przecenione 🙂
U nas wczoraj 17 stopni ,dzisiaj zapowiada si to samo ,albo i jeszcze lepiej 🤪
Oczywiscie zaczol sie odwieczny dylemat jak ubrac Wiki na spacerek 😞
Wczoraj ubrałam ja w body ,na to bluzka i kurtka na polarku ,taka cienka i rajstopy i spodnie z materiału i do tego butki balerinki. A w parku jak zobaczyłam dzieci pozakrywane kocykami w czapkach zimowych to zwatpilam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry,
u nas ząbkowanie bardzo bolsne chociaż bez gorączki...ale cały czas marudzi płacze i krzyczy czsami mi juz go tak żal 😞...podaje mu nurofen od czasu do czasu jak juz widze ze mu nic nie pomaga...
My u moich rodziców w środe jedziemy do siebie....
M zmienia pracę...tzn narazie sklada papiery oby sie udało!!
Moja mama przed wczoraj miała takie ciśnienie 180/86 że musialam wzywać karetke krew sie lala z nosa masakra ehhh...nerwów sie najdłam przez nią 😞 ale naszczescie przeszło i wypuścili ja do domu.
Karolka zazdroszcze Ci że Ula juzm łapie butelke z mleczkiem....Gabi teraz rzuca butelkami nie chce nawet jak mu daje herbate...a jak MM to aż wrzeszczty ze złosci...nie ma mowy żeby sie napił , herbatke mu podaje z łyzeczki, z niekapka nie umie pić...zostaje mi tylko cycek... wczoraj na spacerze w parku musiałam cyca wyciagnąć :P

Jak będe miala czas to was nadrobie 😉


Pauleczka trzymam kciuki wszytko będzie dobrze !!
buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Znów od rana świeci słoneczko 🙂 Czekamy jeszcze aż się ociepli, Mała właśnie na pierwszej drzemce, a później jedziemy z tatusiem do ciotki - on będzie coś tam robił a my pójdziemy na plac zabaw.
Starszy wczoraj nauczył się sam pedałować na rowerku 3-kołowym i teraz tylko na rower chce. Zastanawiam się kiedy mu kupić normalny rowerek żeby nie trzeba było co chwilę wymieniać na większy.
Teraz pora na kawkę 😉

Z pielęgnacją peniska jest dylemat ale u mojego Starszego na początku napletek schodził całkowicie bez problemów. Później Starszy urósł, miał tak z 1,5 roku i bawił się w wannie, pociągnął chyba za mocno, naderwał delikatnie i chyba się zrosło nieprawidłowo. Póki dziecko korzysta z pieluchy to nie przeszkadza. Ja zauważyłam problem jak próbowałam Mateusza oduczyć pampersów - załatwianie się "pod krzaczek" okazało się problemem bo dziecko obsikiwało sobie nogę za każdym razem a nie umie jeszcze przytrzymać żeby się lało jak trzeba.

Wanilka buziaczki dla Gabrysia :* współczuję ząbkowania.

Mixi jakie butki kupiłas na spacerki? Bo ja mam dla Lusi takie paputki materiałowe ze sciagaczem ale jej sie zsuwaja 🤢
Moim zdaniem dobrze sie ubieracie na spacerki. Przy tej temp. to ja bym czapke na opaske zamieniła.

Efek gratki dla M !

Pauleczka trzymamy mocno kciuki!!!!

Inirtam 😞 :* mam nadzieje że szybko sie dogadacie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po weekendzie.
W sobotę byliśmy u teściowej, było tak sobie, oczywiście jak M. nie było w pobliżu, to musiała mi jakieś głupoty pogadać, no i się nasłuchałam jaka to jej 2 m-czna wnusia jest wspaniała i kochana :/
Kuba ma kaszel i katar, mam nadzieję,że to zwykłe przeziębienie, ale oczywiście przez to chyba ze 100 🙂 pobudek w nocy...
Mimo tego,że pogoda ładna i słoneczko świeci od rana, to chyba dzisiaj zostaniemy w domku, żeby młodego nie wietrzyć.

inirtam, spóźnione ale szczere sto lat dla Tymusia 🙂 No i życzę dogadania się z M.
mixi, to zakupy udane 🙂 Ja wczoraj ubrałam Kubę w body na to bluza z kapturem i kamizelka, a na dół rajstopki i jeansy.
pauleczka, trzymam kciuki za dobre wyniki!!!
wanilka, biedny Gabryś 😞 oby szybko zębole wyszły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Katarek to jeszcze nie choroba. Na dworze w słoneczku na pewno przyjemniej niż w domu 🙂 Nawdycha sie, nosek sie przeczysci.

Mixi zalezy ile posiłków gęstszych je. Myśle że mozesz spróbować wprowadzić jakąś wodę, zwłaszcza że im cieplej tym bardziej bedzie sie chciało pic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie z rana 🙂 Ula odstawiona do żlobka a ja mam caly dzien dla siebie 🤪
wczoraj za szybko ja pochwalilam z ta butlą, bo dzis juz byl wielki ryk na sam jej widok i zaciskanie buzi jak tylko sprobowalam jej smoka do buzi wlozyc...jak juz sie udalo, to znow mm plula 🤔 no wiec dalej bedzie molesowala moje biedne bridawki, az w koncu mi odpadna calkiem 🤨 w ogole ona jakas taka marudna sie zrobila, w nocy stekala i sie rzucala, dzis od rana wszystko na nie, nawet cyca pomemlala chwile (oczywiscie rana sie otworzyla) i juz nie chciala 😮 moze w koncu te zęby idą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry... brak czasu jak jest taka pogoda...czekam na goscia od drzwi potem idziemy na dworek jak Maja nie zasnie.U nas juz katarek miesiac a zebow ani widu ani slychu.
Wczoraj M kupil samochod...mmm nie wiem czy sie cieszyc czy plakac 😁 😁
No i dostala umowe na czas nieokreslony z pracy 😁 😁
milego dzionka u nas od rana sloneczko 🙂 🙂
A zapomnialam wam powiedziec Maja jak oglada bajki to sie smieje w glos i nie wiem z czego czy do bajek???Wasze dzieci tez tak maja??? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka ja też sie kiedyś pochwaliłam że Gabryś wypił herbatke z butelki no i to był jednorazowy przypadek 🤢 nie wiem te nasze dzieci to maja wymagania 😁

a moja Mama w szpitalu. Godzine temu byłam karetka u niej 😞 , w pracy dostała krwotoku ehh...właśnie dzwoniła że juz ok ale zostaje na oddziale ehh mam nadzieje że porobia jej badania. 2 miesiące temu rzucviła palenie i nie wiem czy to z tego to ciśnienie?? a 40 lat paliła papierosy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti super wiadomosc o klocku 😁
Natalia ja póki co nie puszczam bajek uli, to nie wiem jak by na nie reagowala 🙂
Wanilka cale szczescie ze z mama juz wszystko dobrze 😘 ale stracha na pewno Tobie napedzila...
Nasze maluchy sa bardzo wybredne, no ale co zrobic...jak w koncu mi sutki odpadna to nie bedzie miala wyjscia i w koncu ta butle załapie 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry...

rany jestem padnięta... to jego najgorsza noc w historii... wstawałam co chwile, katar nie dawał mu oddychać w nocy i budził się z przeraźliwym płaczem... prawie całą noc go nosiłam na rękach a on nie mógł się uspokoić... dopiero od 4 do 6 miał dłuższy sen ale musiałam ciągle go ruszać na leżaczku żeby się nie obudził, więc może z godzinę spałam w ciągu tej nocy...
no i od rana dalej marudzenie !! ;/
padam!! 😞 😞 😞 😞

inirtam dogadajcie się! z tego co widzę to przecież fajna z was para - szkoda przez teściówkę sobie tak spaprać związek... trzymam kciuki!!
wanilka my chyba też w fazie ząbkowania, plus do tego katar, kaszel i cięgle krzyk, marudzenie ehh... :/ ...oby mama szybko wyzdrowiała i nie było to nic poważnego!!
madzia ja się nie ruszam z domu, po pierwsze pochmurno a po drugie boje się żeby się nie pogorszyło... w nocy wstawałam co chwile bo mały nie mógł oddychać przez ten katar...
doti brawa dla synka! 🙂

co do siusiaka to moja pediatra również mówiła żeby jeszcze nic nie robić, ale moja mama czasami doradza żebym w czasie kąpieli troszkę go naciągała, i sama nie wiem co mam robić, póki co czekam aż pediatra da mi jakieś wskazówki...
a ostatnio przy kąpieli Szymuś pociągnął się za jajeczka i strasznie płakał, a nie chciał ich puścić 😁 teraz ciągle uważam żeby się nie chwytał...


zaznaczam tego posta pisałam od 7 rano...
przez małego terrorystę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja
Wczorajszy dzień bardzo udany- byliśmy na spacerku nad morzem, potem zajechaliśmy do mojej siostry i załapaliśmy się na kolację 😁 Dzień spędzony bardzo aktywnie 🙂 Starszy w piątek zwymiotował w przedszkolu, potem w domu a w sobote dostał 39 stponi gorączki. W niedzielę było już ok.
A jeżeli chodzi o M - to też mnie doprowadza do szału bo ciągle kupuje moje ulubione praliny i podstawia mi je pod nos 😠 Mówi, że chce mieć mnie pulchną 😁 i jak tu się odchudzać?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Dziecko dotlenione spało od 9 do 7 ciągiem, nawet nie pisnął 🙂

Mixi ja mam to samo z ubieraniem... Wojtek był wczoraj ubrany jak Wiki, tylko kocyk na wierzchu jeszcze, bo u nas 12 stopni i chłodny wiaterek i było w sam raz - po rozebraniu był ciepły, nie spocony 🙂 I też nie pojmuje, czemu ludzie trzymają jeszcze dzieci w zimowych kurtkach i czapach uszatkach... Nie pokupowali jeszcze wiosennych ciuchów czy co?? 😮

Wanilka współczuję, bo i ząbki i ciśnienie mamy i praca M... Masz przeboje 😞

Mixi zaproponuj małej wodę, jak będzie spragniona to pociągnie 🙂 Ja podaje Wojtkowi picie, jak chce to ciągnie, jak nie to gryzie smoka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...