Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
madzia już do kilku dni zauważyłam że nasze synusie śpią identycznie...
o tych samych porach mają drzemki, posiłki itp... 😉

mój zjadł cały obiadek i zrobił grubszą sprawę do nocnika 😁 ale się nastękaliśmy... nie dziwie się bo z takiej małej pupy taki duuuży twardy kloc 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny, przemyślałam sobie wszystko i spróbuję pogadać z M jak wróci z pracy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Najlepszego dla Wiki 😘

Isa masz rację, ostatnio tez o tym myślałam, że czas urlopu macierzyńskiego nas nie rozpieszczał 😞 Skończy się akurat jak się zrobi piękna pogoda. A to siedzenie w domu to jak jakieś więzienie i tylko spacer po spacerniaku z wózkiem 😞
A w ogóle mój biedaczek nie nauczony do słońca i strasznie oczka mruży jak mu świeci. I to nawet nie musi mocno w oczy - po prostu jak jest słońce to mruży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Tituche tez wkurza i beczy od razu ;/

Ja mowilam ze jeszce sobie na caly dzionek na dwor wyjde.. a tu dupa..;((
Zrobi sie cieplo, to ja do roboty.. Chyba, ze jeszcze dluzej bedzie trzeba czekac ://


Bo wykraczesz 🥴 W tym roku to nic nie wiadomo z tą pogodą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
...dlatego przy następnym dziecku zapluję żeby termin porodu był tak na marzec/kwiecień - idealna pora 😉 😁
Szymi robi sobie już 3 drzemkę... a ja zamulam przez tą pogodę - non stop pada... można się depresji nabawić!!

marylu aż tak daje w kość? może ma zły dzień, albo coś go boli?! dasz radę... 🙂
mixi ja używam pampersów 4, ostatnio M kupił 4+ (bo nie zauważył tego plusika 😁 ) i wydaje mi się że są trochę za szerokie więc póki co odłożyłam i korzystamy dalej ze zwykłych 4.

a mam pytanie - używa/używała któraś mokrych chusteczek z CLEANIC ?
a jak tak to jakie opinie??
bo pierwszy raz M kupił takie chusteczki i to 6 opakowań, używam od 4dni, jak narazie super, i bardzo ładnie pachną... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula nosi rozmiar 4, dopiero co zaczela, wiec troche je ponosi jeszcze 🙂
A mi nikt nie marudzi, bo Ulcia z dziecmi 😜 bylam w centrum handlowym na zakupach, kupilam sobie spodnie, jakies bluzeczki dla Ulci do zlobka, tylko ta pogoda do dupy...
Efek nie mamy latwo...ja tez juz czasem nie wyrabialam od tej monotonii, ciagle mialam do M pretensje, ze mi za malo pomaga, chociaz sie stara...po prostu musialam sie wyzyc...dodatkowo z seksem nam nie szło, bo ja mialam opory, ciagle mie cos tam bolalo i sie wykrecalam, ale juz jest o niebo lepiej ze wszystkim...jak M sie sam nie domysla, to mowie mu prosto z mostu czego od niego oczekuje i jest ok, juz sie pogodzilam, ze facetom trzba wszystko mowic, bo sami sie nie domysla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny...U nas z klotniami bez klotni jak sie tylko przenieslismy na swoje,jednak jak sami to lepiej.
My to pampy caly czas 2 😁 😁
Majka dzisiaj grzeczna,ja znow zrobilam 2 prania juz powieszone jeszcze jedno zostalo, M podlaczyl gazowke bo dzisiaj kupilismy i w koncu kawe pije,a obiad od chinczyka a na kolacje pizza domowej roboty 🙂..Jutro mamy jechac ogladac samochod i nie wiem czy ja z Maja pojedziemy bo jak widze to pogode to masakra 😞
Juz 2 dni nie bylismy na dworze,bo pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia, ale nowke kupiliscie??
bo wiesz, ze jesli tak to w gwarancje musisz miec wbite, ze podlaczyl ktoz z uprawnieniami, bo inaczej gwarancja niewazna.

Fajne pudeleczka w Biedrze kupilam. Na cebule, czosnek, pomidora.Wszedzie kosztuja tak okolo 10-12 zl.. a w biedrze byly po 3 z 🙂

Babcia daje Titce nad glowa, ze jestem wstretna matka 😮 😮, bo nie pozwalam jej wziac na rece placzacego dziecka, a jestem zajeta wieszaniem prania ;// We mnie sie kotluje, ale mowie sobie: mysl o sypialni ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...