Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam się
u nas ok- cały czas Was czytałam- ale weny do pisania brak. Co do chodzenia to Tym radzi sobie coraz lepiej- ale też jeszcze dużo mu brakuje. Pokój cały nam przejdzie- ale jeszcze się przewraca. Straszy syn poszedł nam tydzień po roczku 😉
Ja dalej chodzę na siłownie 2 albo 3 razy w tygodniu i efekty już widać- do mojej obranej wagi brakuje mi jeszcze ok 3 kg 🙂
Tymcio znowu nam chorował (oskrzela) i recepta wyniosła nas 170 zł- mam nadzieję, że nie będą to wyrzucone pieniądze i leki pomogą /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski
Nadrabiam was od rana 😉
U nas dziś znów słońce 🤪 więc może wyjdę z małym na basen, chociaż żeby iść sama to trochę się boję 🤨
wczoraj byliśmy z moim M i było fajnie 😉 zdjęć z basenu nie mam bo w uk w każdym miejscu gdzie przebywają dzieci jest zakaz fotografowania.
a tu Krzyś przygotowany do wyjścia:


Spóźnione buziaki dla Wiki:* i Tymcia :*

Initram nieźli jesteście jak dajecie rade z inhalacjami pod namiotem 😉 podziwiam! super że mały sobie świetnie radzi wyrośnie z niego prawdziwy podróżnik 😉

isa gratulujemy ząbka! to was czeka pakowanie 😉 Pamiętaj że jak nie będziesz mogła się tam odnaleść to zawsze można wrócić 😉 a może się okazać że będziecie mieć tam lepsze życie 😉
agn Majka ślicznie wygląda 😉 takie piękne ciuszki 😁 moja siostra czasem jeździ wypożyczać taką butle z helem, super sprawa w szczególności jak jakaś impreza dla dzieci z balonami się szykuje 😉
kasiu spokojnie! każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Dla pocieszenia powiem Ci że w uk do roczku dają czasm wszystkim dzecia!! nikt nie wysyła dzieci na rehabilitacje/masaże i nic podobnego!

a Ciocia Latka to będzie miała jeszcze gorzej jak mały Krzyś wróci do polski :P
Coś ostatnio Madzia nam nie pisze? Ciekawe jak Kubuś?
Doti gratki dla chodzącej Lusi 😉
małgosia ja też walcze z celulitem, moja rada to masaże. Pożądny masaż tak rozbije te "grudki" że nogi wyglądają o niebo lepiej. Wiadomo ćwiczenia dieta i kremy też trzeba stosować 😉 Biedny Tymciu znów choruje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu,jestem 🙂 miło,że o mnie pamiętasz...
U nas wszystko w porządku, Kuba chodzi między osobami, ale sam na razie nie, niepewnie się czuje i siada na pupę.
Nocki bez zmian, czyli nie rewelacyjnie... Je kolację o 19:30, zasypia ok. 20:30, dostaje mleko na śpiocha ok.3 i wstaje ok.6 czasami przed :/

Spóźnione ale szczere buziaki dla wszystkich solenizantów miesięcznicowych :* jeszcze 1,5 m-ca i roczek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam Marylu dzięki 😘

Marylu ale masz przystojniaka 😘

Kasiu głowa do góry! Nie ma co się zamartwiać na zapas a w necie nie szukaj, bo wynajdziesz niepotrzebne choroby Oleńce. Pójdziecie do pediatry i na pewno was uspokoi, może trochę dodatkowych ćwiczeń córcia potrzebuje. Pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. A co do mleka, moja też miewa tak, że nic nie ruszy oprócz niego 😮 Dobrze, że w ogóle coś jedzą 😁

Latka dziękuję za kolejną przesyłkę, właśnie dotarła 😘 😘 😘
A rampers biedronka cudowny 🤪 Chciałam Majce zrobić fotę ale najpierw umęczyłam się by ją przebrać a następnie okazało się, że mam rozładowany aparat 🙃 Ile kosztował napisz na priv, bo przeleję pieniądze "na oko" 😁 😁 😁
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘

A ja kupiłam pchacza i czekam na dostawę ciekawe, czy Majkę zainteresuje 🤔
I muszę zrobić jak Mixi z tymi gumkami, bo na kaflach moja córa raczej nie da rady 🤔
Co za gumki nakładałaś Mixi ?

Aaaaaa i ostatnio rozmawiałyśmy o MM i okazało się, że mleko Majki Hipp 3 jest już po 10 m-cu, więc my już jesteśmy w trakcie przechodzenia na 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylu Przystojniaka Masz w domu :P


Kubuś dziś w końcu miał drzemkę 😉 w ciągu dnia :P od godziny 13:30 do godziny 16:30 i teraz usnął 🙂 i Ja zaraz idę razem z Nim bo padam na twarz ..
dziś męczący dzień nieco był ..

w ogóle weny jakoś nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
My juz pol godziny nie spimy,M do pracy sie szykuje,Maja bawi sie zabawkami w naszym lozku,daje jej jeszcze pol godziny 🙂
Oświadczam,że moja córka wstaje sama w łózeczku i przy łozku naszym tzn podtrzyma sie i stoi. Dzisiaj na stojaco nas nawoływała 😁
Troche smiesznie to wyglada,bo taka mała drobizna a już by chciala chodzic,kilka krokow stawia w lozeczku z trzymaniem sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
no to fajnie Sandra 🙂w czw sie widzimy 😉
co do pan z tego prywatnego zlobka Uli to one sa wyszkolone w roznych dziedzinach, jedna takze w rehabilitacji maluszkow, jedna jest terapeuta dzieciecym, no wiec tu im wierze, ze sie znaja na rzeczy... 😉
Ula łazi jakby chciala a nie mogla...siedziec umie, wędrowac na pupie tez, siedzac wedruje rekoma i podnosi pupe, jednak nie wie jak jedna noge do tego wykorzytac, bo jedna przerzuca do tylu i chce stanac na kolanku ale druga ciagle lezy z przodu i nie potrafi jej na tyl przerzucic...synchron nie idzie...tak czy inaczej kombinacje rozne odchodza no ale sie nie martwie, bo tak jak pisze Inirtam - dzieci maja czas do 18 miesiecy. zat to rece ma silne - przedmiotami rzuca jak szalona, pileczke to potrafi wyrzucic na pol pokoju, zabawkowy telefon juz rzucila tak, ze wpadl na ławe i wylal mi sok 😲 no i gada jak najeta 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Przepraszam, że się nie odzywam, ale kompletnie nie mam czasu, a i sił mi już też brakuje 😞 Nocki od kilku dni mam znowu nieprzespane, jak w pierwszych miesiącach życia Natalki. Chwilami mam już mdłości z niewyspania... 😞 Wczoraj przez cały dzień wypiłam tylko szklankę mleka, bo ze zmęczenia na jedzenie nawet patrzeć nie mogę...

Jak się okazało Natalii idzie 6 zębów jednocześnie a nie 4 jak myśleliśmy... 😮 Wczoraj mieliśmy niespodziankę, bo jak Nata płakała to zajrzałam jej do buzi i ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam przebitą dwójkę dolną i zarys drugiej dolnej dwójki. Oprócz tego w niedzielę przebiła jej się jedna górna jedynka i idą kolejne - górne dwójki.
Dziecko mi tak cierpi, a ja jestem bezsilna, bo przy takiej ilości zębów jednocześnie, to żaden lek przeciwbólowy nie działa 😞

Karolka, moja też tak zaczynała raczkować. Jedna nóżka jej się zawijała tzn zostawała z przodu i nie wiedziała jak ją ustawić, żeby przyjąć pozycję do raczkowania. Robiła taki półszpagat 😁 Podejrzewam, że lada dzień Ulcia zacznie Ci raczkować 🙂

Przepraszam, ale nie dam rady przeczytać zaległości na forum, tyle tylko ile zobaczyłam na tej ostatniej stronie.

Buziaki dla wszystkich niedawnych solenizantów 😘
Spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Jestem krótko mówiąc wyjebana a to dopiero połowa dnia.... Od rana wycieczka z ciotką M do lekarza, potem poczta bo paczka zamiast do szwagierki do IRL przyszła do nas, potem kawka i wieszanie prania, sprzątanie auta od środka dość dokładnie, zbieranie prania... za godzinkę idziemy umyć zabawki Mateusza bo wszystko oblepione czymś co z brzozy leci. I wszystko z dziećmi pod pachą... mam dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj i ja się pożalę 🤨
Majka pół nocy mi jęczała, od 1 do rana już praktycznie nie spałam. Smarowałam dziąsła, dawałam Camilię nie wiem, czy to zęby czy coś innego 🤔 W dzień też jakaś marudna 🤢 M w delegacji, więc jestem wypompowana 🤨 A jeszcze jutro muszę zrobić szereg badań z rana i po południu a w czwartek rano zabieg usunięcia krwiaka. Na zabieg jedzie ze mną moj M i Majka, bo nie mamy z kim jej zostawić a ja nie wiem, czy będę w stanie prowadzić auto, tak więc pakujemy się wszyscy i będą na mnie czekać pod szpitalem.
Nie ukrywam, że się boję 🤢 Na samą myśl zastrzyku robi mi się słabo 🥴

Teraz dziecko ma drugą drzemkę, podczas pierwszej dwugodzinnej to listonosz, to kurier, to pranie i nie odpoczęłam. Natomiast teraz nie mogę oka zmrużyć 🤨 Mam nadzieję, że wytrwam do wieczora 😁

Doti moje auto jest tak brudne, że wstydzę się nim jeżdzić ☺️ Nie mam czasu go ogarnąć 🙃 Może starszą namówię, by doprowadziła je do ładu 🥴
A co do zabawek to miałam wszystkie czyściutkie dopóki mój M nie uraczył Majki delicją 😠 Nie dość, że jestem przeciwna słodkościom to jeszcze nakarmił ją wśród zabawek. Wszystko w czekoladzie i galaretce 😠

Deira fajnie, że zaglądasz, ciekawe czy jak ja wrócę do pracy będę miała czas otworzyć laptopa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ang ja auto od środka wyodkurzałam, wymyłam, nabłyszczyłam. szyby umyłam, założyłam pokrowce, słowem wszystko co tylko mogłam.. Możesz swoje podstawić 😉
A jak rozsypiesz trochę drobnych w aucie i Starsza znajdzie przy sprzątaniu to będzie to robiła częściej hahahaha 😁
No i trzymam kciuki za udany zabieg :*

Zabawek domowych to ja raczej nie myję, chyba że jakoś tragiczne brudne są... Przymierzam się żeby wrzucić do pralki wszelkie klocki i zabawki plastikowe bez mechanizmów grajacych. Ale tak szczerze to klocków plastikowych Mateusza nie myłam od nowości (jakieś 2 lata) ☺️
Teraz wymyłam tylko te co na dworze są (auta i pojazdy wszelakie, taczki itd) bo były pod wiatą taką materiałową (z której ściągnęliśmy zadaszenie na ostatnie deszczowe dni bo woda nie spływa i by się wszystko połamało) a obok wiaty u sąsiada rośnie sobie wielka brzoza która akurat teraz sypie nasionka...... jak zamiotłam pod wiatą to całą łopatę do śniegu tego dziadostwa wyniosłam do konterera...
a teraz dzieciaki mogą się drzeć i płakać - ja mam pół godziny przerwy i nic mnie nie obchodzi!


Deira fajnie że zaglądnęłaś 🙂 Buziaczki dla Natusi w bolące dziąsełka :* Mam nadzieję że szybko dadzą Wam spokój!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ,hej.
U nas też męczący dzień od rana w rozjazdach .
Najpierw zawieźliśmy starsza do kina z koleżanką ,potem robiłam pierogi z jagodami bo dostałam od teściówki.
Później czekałam na babkę od łóżeczka ,oczywiście potem spacer bo Wiki druga drzemkę zawsze na dworze .I dopiero teraz zładowaliśmy do domu tak ze można usiąść i odpocząć.Juz nie mogę się doczekać nocy.
A jutro znowu od rana latanie do M babci bo wujek zjechał ze Szwecji to trzeba się spotkać ,potem do teściowej na obiad 🤪


Agn ja miałam takie gumki silikonowe co młodzi noszą na rekach.W aptece dostaniesz za darmo jak powiesz ,ze dla cukrzyka 😉
Deira Ty dbaj o siebie i jedz regularnie .No i cierpliwości wyjdą ząbki to będzie lepiej.Buziaki dla Natalki.

A może Wy mi pomożecie chce kupić starszej farbę do włosów ,ale taka zmywalna i kolory róż ,czerwień itp. Ale nie mogę nigdzie znaleźć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi, az zdziwiona jestem??Praktycznie wszedzie powinny byc szampony koloryzujace. Farb do 6 myc nie polecam, boz taka codzilam chyba 3 miesiace 🙂 a mylam w tym czasie czesciej wlosy niz 3 razy ;D

Karolka zwracam honor, myslalam, o tym panstwowym zlobie, ale chodze do tylu ostatnio wiec malo co do mnie dociera 🙂)

Wrocilam z dniowki, Titi dostala cycusia i spi, teraz nadia do spania,i ja chyba tez sie poloze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci pospały 1,5 godzinki 🙂 Trochę poleżałam, prawie zasnęłam... Teraz dopiero przyszliśmy z podwórka. Ogarnęliśmy wieczorne obowiązki ze zwierzakami, posprzątałam zabawki i manele koło domu i zaraz do łóżka 🙂

Mixi farby zmywalnej w różu nie znajdziesz chyba w postaci szamponetki.
ja kojarze spray do koloryzacji...
http://allegro.pl/zmywalna-kolorowa-farba-do-wlosow-spray-i3351727021.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Kubuś śpi od 20:00 .
Dziś męczący troszkę dzień 🙂 . Ale fajny . Byliśmy na długim spacerku bo ponad 2,5 h
ze Szwagierką i Kubusiem . Młody cały spacer spał i to tak smacznie że gdyby nie dzieci które zaczęły się bawić w piasku to by pospał dłużej .
Wróciliśmy do domu koło godziny 17:00 przyszedł Teściu pobył trochę z Małym ja robiłam w między czasie kolacje dla Męża bo w pracy do 20:00 ..
Zaraz kładę się spać bo jutro z rana do lekarza z Małym bo mamy już wyniki badań w morfologi teraz musi nam powiedzieć co i jak , a potem koło południa
Kumpela wpada z Synkiem który ma 3 lata 😁 .


Pozdrawiam . :*
Dobrej Nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...