Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej, wchodze czytam co tam a tuu prosze
Gratulacje wrzesniowe mamusie :*

my na zime prawie gotowi kombinezon mamy taki:
http://www.sportbaby.co.uk/8_Kids-Ski/38_Ski-Wear/283_Dare-2b-Bugaloo-Snowsuit.html

czapke, rekawiczki i szalik mama kupila w Polsce w C&A piekny i cieply,
jeszcze tylko buty, z tym najwiekszy problem, w clarks nic mi sie nie widzi, w jd sports nic nie maja, podobaja mi sie sniegowce bo sa cieple i nieprzemokna,
ale tez buty timberlanda albo adidas holtanna sa super ... hmmm 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, Isa, Inirtam dziękujemy za komplementy, aż się zarumieniłam ☺️, a Gabi faktycznie ma długaśne i chude te witki, no jest na razie wysoka na swój wiek bo cały czas w 97 centylu się plasuje

Inirtam, co do suwaczka, to nie wiem, bo nie mam wagi w domu… ale chyba jeszcze nie

Marylu,Co do opieki medycznej, to bądź tu mądry skoro lekarze w Polsce i UK mają odmienne zdania….

Isa, strasznie współczuję Szymkowi, biedaczek się nacierpi teraz bo na pewno go bolało, oby szybko zapomniał i rączka mu się szybko wygoiła

Latka, 100 lat dla Tymona! 😘

Doti, no w każdym razie gratuluję! No na pewno z trójką bądź co bądź małych dzieci, bo Mati też jeszcze przecież wymaga opieki i uwagi sporo, nie będzie łatwo, ale potem zobaczysz jak fajnie będzie się Wasza trójeczka wychowywać razem bo różnice wieku nie będą duże. Dasz radę na pewno!!
Kurcze, a obstawiałam isę albo inirtam, że wyskoczą pierwsze… bo coś tam przebąkiwały, że może, może.. a tu taka niespodzianka!

Buffy, no wreszcie się odezwałaś! Gratulacje! 🤪

Matko co za dzień!!! 🤪 🤪 🤪 Co za wieści! Normalnie aż z niecierpliwością nadrabiałam kolejne strony…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia zaglądaj częściej! 🙂a kurteczka bardzo fajna 😉 właśnie myślę nad zamówieniem tego komina. jak będziesz dalej przeglądać to są też polarowe o takie:
http://www.pakamera.pl/akcesoria-szaliki-komin-dla-bobasa-nr753347.htm

buffy buziaki dla rocznego już Marcinka! i gratulacje dla was 🙂 mam nadzieję że będziesz z nami już codziennie 😉 pamiętam z Marcinkiem musiałaś dużo leżeć w ciąży, mam nadzieję że teraz będzie lepiej mimo początkowych problemów:*

initram od babci będzie najlepszy 😉 ja lubie na pakamera kupować, bo tam wszyscy sprzedający wystawiają produkty ręcznie robione i można cokolwiek w każdym zmienić/dodać. itd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Kochane chciałabym Wam się pochwalić :P że Kubuś Sam ładnie sobie chodzi po domy na nóżkach 🙂 . Z kuchni do pokoju z pokoju do przedpokoju i tak w koło 🙂 .
Byliśmy dziś u Lekarza płuca i oskrzela oki . Ale katar nadal przeszkadza przepisała kropelki na katar i powiedziała że jak nie przejdzie do piątku to do kontroli ..
I dopiero wtedy jak dokładnie wyzdrowieje będziemy szczepić Kubusia .

A to co się dzieje z Tymi rodzicami i dziećmi to aż się płakać chce jak można 3 miesięcznemu niemowlakowi połamać żeberka ;/ ... i pobić !! nie rozumiem tego no nie rozumie !! Kuźwa niektóre Rudzie się starają by mieć dziecko albo dostać z opieki to albo nie mogą albo warunki złe !! a tu takie coś :| ... Zabiłabym !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za urodzinowe buziaaki i zyczenia 😘 😘 😘
Tymek wazy 9,35 i mierzy 75 cm

Marylu u nas na bilansie tez nic specjalnego się nie działo. Z listem przyszła ankieta, kilka stron na ktore trzeba było odpowiedzieć, czy dziecko tą daną rzecz umie, potrafi wykonać, robi to czasami, lub w ogóle. Z każdego dzialu typu jakieś zdolności manualnet itd. Na spotkaniu pogadała o tym jak się rozwija, popytała, o jedzenie, o mycie ząbków, ogólnie generalnie pytania. Swoje spostrzezenia na temat rozwoju itp. Ogolnie nie bylismy tam krótko,bo ponad 40 minut lekko. Tymek dostał teczkę w ktrej byly dwie bajeczki, rozne rymowanki i naklejki, paste do ząbków i szczoteczkę.
Powiedz mi jeszczę, czy widziałaś te buty w clarks
http://www.clarks.co.uk/p/20351243
i co o nich sądzisz (ten model akurat zobaczyłam dopiero na stronie) Dziś byliśmy pomierzyć nożkę i zobaczyć co jest. Więc z 3F zmieniło się na 4G. Nie mogłam się na nic zdecydować i był mały wybór w tym sklepie. Więc muszę w miarę szybko mu buty kupic i zdecydować.
myślałam też o tych
http://www.clarks.co.uk/p/20351243
lub takie jak chyba Wy macie , tylko są dwa rodzaje i nie wiem o co chodzi, czym się roznią ;p 😮
http://www.clarks.co.uk/p/20351243
bo są softly go i softly pop, moze Ty mi powiesz o co chodzi, bo chyba w tych dwoch rodzajach jest sztywny zapiętek, bo te z miekkim sa zupelnie inne.Chciałam takie wyzsze jesienne, ale juz sama nie wiem. w sumie tu tak zimno chyba nie jest? a znow jak jakas paskudna pogoda to az tak sie nie wychodzi, sama nie wiem....
na zime i tak drugie trzeba bedzie kupic tylko zupelnie nie wiem gdzie, nie mam pomysłu, nie moge znalezc. Moze Ty podrzucisz jakis model jak masz upatrrzone lub sklep chociaz? No i kombinezon rowniez jak gdzies znajdziesz fajne 😁 nie wiem czy jedno,czy dwu czesciowy, czy jedno czesciowy ale bez 'stopek' tylko z otworami 🙂 ehhh
czekam daj znac jak wyniki krzysia i co sie jeszcze dowiesz od tych lekarzy genialnych co moze Krzysiowi dolegac 😘

Doti moje gratulacje, ale zaskoczylam sie!!! 🙂 Ty najbardziej mowilas ze nie , narazie nie , a tu prosze 🙂 wszystko sie ulozy, na poczatku zawsze jest szok, Ty bys nie dała rady? 🙂

Isa biedny Szymek 😞 ale pech. Niestety wypadki sie zdarzaja 😞 oby szybko sie zagoiło....

Inirtam, ja tez teraz robie poszukiwania wszystkiego kombinezon, komin itp, buty i nic nie moge znalezc ani sie zdecydowac, a jak cos juz znajde to nie ma rozmiaru
Tymcio super wyglada w awatarze 🙂 to te butki co w ecco kupowalas na zdj ma?

marylu dzieki za stronke , moze tez cos tu znajde z kominow. Ty to zawsze cos fajnego podrzucisz 😉
udanego urlopu oby wypalil 🙂 faktycznie macie pecha 😞 krzys zawsze goraczkuje na wasz wylot 🙂 w ogole podrozni z was ludzie 🙂

madzia, fajnie, ze zagladnelas. Kurteczka ladna 🙂

buffy, Gratulacje 🙂 mam nadzieje, ze teraz bedziesz czesciej zagladac 🙂

dzonatalie, fajnie ze napisalas 🙂. Tez patrzylam na ten kombinezon dla Tymka, ale juz nie ma go niestety, ale zastanawiam sie tez nad tym dwuczesciowym , co myslisz o nim?
z butami umnie tez najwiekszy problem.

my z M nie mamy jakis cichych dni, bo ja wyrzuciłam z siebie wszytsko ale nie umiemy sie nie odzywac. choc boli to troche ale po prostu jakos zawsze tylko chwile sie nie odzywamy.
szkoda tez ze nie mam takich fajnych zdj z roczku, ani z chrzcin nie mamy konretnch ani z urodzin 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy Gratulacje 🤪

któraś jeszcze przyłącza się do Doti i Buffy ? 🙂
... ładnie się porobiło 😉 my działamy już chwile czasu ale bez efektów :/ coś czuje że nie będzie łatwo tak jak było i z Szymonem...

inirtam okropne!! nie rozumiem jak tak można?!
super Tymuś zacyntala - na zdjęciu 😁


aaa i wieczorem jak byliśmy na spacerku to młodemu pękł jeden pęcherz na paluszku ;/ pisk na całą wioskę... leciałam w sprincie do domu... darł się jakby go ze skóry obdzierali... w domu opatrzyłam paluszek, pociumałam i troszkę się uspokoił... jeszcze jeden pęcherzyk został... aż się boję 😞

mąż pojechał na kontrolę palucha . napisał właśnie że wraca... ciekawe co mu doktorek powiedział?! jeśli wszystko ok to na dniach pewnie już będziemy się pakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry! 🙂

Nata gratki dla Majki, ze takie ladne postepy robi 🙂 Ulka na razie cwiczy wstawanie przy lawie, pufie, chodziku i stoliku edukacyjnym 🙂 nie moze pojac, ze jak jedna nóżke ma juz w pozycji stojacej to druga trzeba do niej dociagnac... 🙂 ale po malu po malu do tego dojdzie 😉
W ogole Ula stala sie strasznym przylepcem mamusi 😮 po zlobku nie odstepuje mnie na krok, a jak tylko wyjde na chwile z pokoju to od razu jest ryk - troche to meczace sie robi, ale rozumiem ja, ze potrzebuje bliskosci, bo w sumie wiekszosc dnia spedza z obcymi. Pewnie tez dlatego w nocy potrzebuje czulosci i tulenia i nad ranem ląduje u nas w lozku i spi spokojnie jak ja za rączke trzymam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

Szymon mi ucieka gdzie popadnie. czasami myślę że jak nie chodził to było mi lepiej bo miałam go cały czas na oku a teraz?! nie nadążam czasami 😁

Mały od rana mi coś kaszla i dalej przyplątał się katarek 😮 na 14:30 mamy wizytę u dzieci zdrowych na szczepienie, nie wiem chyba zadzwonię i powiem jaka sytuacja, a mój M mówi żeby iść najwyżej go osłucha i coś przepisze... no ale nie chce żeby doktorka się wkurzyła jak zobaczy chore dziecko pośród zdrowych 🤨
nie wiem co robić...

aaaa mój M wczoraj po wizycie u chirurga-ortopedy... niestety kość się jeszcze nie zrosła (pomimo łączenia) i ma wizytę za 2tyg na kolejne zdjęcie... mój M traci nadzieje i jak się nie zrośnie będzie amputacja 😞 od wczoraj humory do bani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki, pierwsze co to GRATULACJE dla Doti i Baffy 🤪 🤪 🤪
Doti nie łam się będzie dobrze też bym była w szoku ale z czasem Ci przejdzie i bedziesz znów wyczekiwać ukochanego dzidziusia 😉

My sie kurujemy z Gabrysiem poi antybiotyku jakoś mu to wszytko przechodzil. Kurcze tyle nie byłam na forum że troche jestem nie w temacie.... Isa ty juz nie pracujesz jako przedstawiciel?? bo staneło chyba na tym że pracowałaś 😜 i juz dalej nie wiem 🙂 Karolka super masz te rude włosy a ja znów powrócilam do brązu bo za cfzesto musialam farbowac i znów włosy mi wypadały a ostatnio odkryłam że już mam treoche siwych 😮
Mój Gabryś już trochę chodzi ale jeszcze sie przewraca, mówi mama, tata, baba i "bach". No i cały czas jest na piersi i oczywiscie wtsaje w nocy do niego...ahh


Buziaki miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia bardzo ladna , ale tez uwazam ze mega droga 😉

Isa, no jesli rzczywiscie ma kaszel chorobowy, to nie idz do dzieci zdrowych!! Mnie by trafilo chyba, jak bym szla na szczpienie i ktos by mi tam kaszlal... no i pediatra moja np. by opierdolila...

Ehhh....zle nakleilam kod w pracy na badaniu... wlasnie dzwonila oddzialowa ze zjeba... ni ma jak spierdolic dzien od ranca.. musze teraz podejsc i wyjasnic to... eehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilka już nie pracuje... zwolniłam się bo mieliśmy wyjechać na początku września do Francji, ale wyjazd utrudnia nam palec mojego M i tak odkładamy, mieliśmy wyjechać teraz po roczku Szymka ale po wczorajszej wizycie u lekarza nic dobrego nie wróży więc sama nie wiem co robić dalej... a z powodzeniem mogłabym jeszcze pracować ! 😉

Doti 😘 będzie dobrze!! zobaczysz jeszcze chwile i będziesz tryskać szczęściem! 🙂

Sandra no właśnie moja pediatra też troche jest cięta na to... ma swoje zasady i zdrowe dzieci oddziela od chorych... chyba do niej zadzwonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nas tez od wczoraj męczy jakieś przeziębienie
małej leci z nosa katar i zaczęła pokasływać, noc miałam z głowy bo jak tylko odłożyłam ja do łóżeczka to budziła się po 20 min bo pewnie nie mogła oddychać swobodnie bo cały nos zawalony, no więc wzięliśmy ją do nas i spała u M na brzuchu, w pozycji pół-pionowej, żeby mogła swobodniej oddychać, no ale i tak ciągle się kręciła i budziła, więc całą noc byliśmy na "czuwaniu"...
wczoraj wysmarowałam jej stopy i klatkę piersiową żelem rozgrzewającym, do noska w aptece polecili nasivin, no ale chyba mało-skuteczny, polecicie mi coś może lepszego na udrożnienie górnych dróg żeby dziś lepiej jej się spało????

no i mnie też niestety coś łapie, katar okropny i od 2 dni gardło boli... no cóż sezon chorobowy uznaję za otwarty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...