Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Isa, współczuję 😞 To się biedny Szymuś nacierpi 😞 A jak idzie kilka zębów to jest masakra... 😞 Ja mojej na noc dawałam oprócz Paracetamolu Viburcol. Żeby była spokojniejsza. Myślę, że trochę pomagało jej to zasnąć.

Pati, ależ Wam zazdroszczę wakacji 🙂 Cudne zdjęcia 🙂 No i jakie dwie laseczki na tych zdjęciach 😁

Doti, a Ty się kochana teraz oszczędzaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja dzisiaj zła - byliśmy wczoraj z Marcinkiem pobierać krew do badania - spłakał się biedaczek, ma siniola dzisiaj, a się okazało, że coś było nie tak ("prawdopodobnie skrzep się zrobił w probówce") i musimy pobierać jeszcze raz 😞 Bidulinek mój malutki...a ostatnio i szczepienie i krew dwa razy pobierana i teraz znowu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzina 19 i Tymek spi 🙂 podoba mi się to
🙂. Zresztą będąc tu dość szybko zawsze chodzi spać. A teraz juz będę go pilnować aby się wszystko regulowalo po powrocie. Spi raz dziennie w okolicach 10-11. Choc mówi e teraz mniej więcej bo sie normujemy i o 18-19 juz spi.
Teraz zbieram sie za jedną salatke jutro ta z Karolki przepisu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My w ndz roczek, a tu nic kompletnie nie gotow.. nawet stolow, krzsel pomyslu nic 🙂
Jedynie oplatek mam na tort..
Jutro mega robota nas czeka..
Jedynie wiem, ze bigos bede robic hhh 😁
Jak zawsze na dwa garnki, bo darek z miesem ja bez :l)

Dzis zadzwonil do mnie Pan od mieszkania, uwaga PROSZAC co jest do niego niepodobne.. o dodatkowy tydzien.. no i co man zrobic, jak si nie zgodzi, to i tak zostanie 🙂) a po co sie klocic?
Obiecal zostawic t piekna biblioteke zabudowana.. aczkolwiek nie ma sie co podniecac, bo roznie bywalo..
Jutro wplacam kaucje za lokal.
Wczoraj podpisalismy skierowanie, do 18.10 mamy opuscic ten nasz 🙂 A on ma dac klucze 7.10.
Jeszcze dzis wnuczka jego paluchy przytrzasnela dzwiami..;//
Moze nie bedzie zle z tym jego mieszkaniem i ni rozwali wszystkaiego, jak twak spokornial.. Stwierdza, ze doszlo do niego ile rob oy bedzie mial z ta rozbiorka ze nigdzie tego nie wykorzysta.. bo to na wymiat..

Pati, foty super naprawde 🙂) Zazdroscze Wam.. Super laski 🙂) Ale jedynie co mnie przykulo uwage, to mala bez majtek... ;//
Nie polecam...;///
A jak ktos sie nie zgadza propozycja wlozenia piasku w pochwe i pochodzenia z nim ze 3h 🙂))

Titi spi.. od 3 dni spi o niebo lepiej.. staram sie powoli unikac mleka w nocy.. Dzis udalo mi sie przetrzymac ja do 4.. wiec super 🙂 bo tak to dwa razy jadla...
Jeden posilek nocny ma na mleku krowim..
Od 3 dni spi mi zdcydowanie lepiej..
Jak sie wyprowadzimy, to zabieram sie za nauke spania mlodej w swoim lozku 🙂
Ehhh marzy mi sie jak beda mialy swoj pokoj 🙂
Choc odmarzy mi sie jak za czynsz zaplace hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, podziwiam Twoją cierpliwość z mieszkaniem 🙂 Ale z tego co piszesz, to sprawa w końcu zamknie się happy-endem 🙂

Ja robię roczek też w niedzielę 🙂 Ale za tydzień, więc mam parę dni na pichcenie i porządki 🙂 Tylko że jak na złość zamrażarka nam padła kilka dni temu i nie mogę nic zrobić ani kupić co można lub trzeba zamrozić... 🤢 A narazie kasy brak na nową lodówkę. Dobrze, że chłodziarka chociaż chodzi 😉

Moja też już śpi. Zasnęła o 20. Plusem jej kataru ząbkowego jest to, że nie chce smoczka. Może w końcu uda mi się ją zupełnie odciąć od smoka 🙂

A my z tej kolekcji mula mamy wieżę i jakieś klocki i powiem Wam, że Mała też je uwielbia. Nie jestem wielbicielką Ikei, ale akurat te drewniane zabawki mają fajne. Muszę tę kolejkę Natalce kupić 🙂

Idę napić się naleweczki jagodowej z M 🙂 Spokojnej nocki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, wiem, mnie też by się nie podobało 😉 zawsze brałam na plaże te majtki pływackie i jej zakładałam, a jak wychodziła z wody to na plaży normalnego suchego pampersa
M ją brał do wody na golaska bo nie miał cierpliwości się z nią męczyć bo ona potem już nie chciała sobie dać założyć ponownie przed wejściem do wody tego mokrego pampera pływackiego, a musiałabym mieć chyba ze 3 paki żeby zakładać nowego przed każdym wejściem do wody, a i ja już odpuszczałam bo nie chciałam jej denerwować

ale jak siedziała na kocu czy suchym piachu na plaży to zawsze miała założonego zwykłego pampersa, więc jej nie nawchodziło nigdzie piachu na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiedzcie jak robicie mleko krowie tzn gotujecie je czy tylko podgrzewacie?
Najbardziej tluste czy najlmniej?
Sandra jak w nocy podajesz krowie to wstajesz gotujesz chce Ci sie tak w nocy ? 🙂 heh czy masz jakiś patent ?
Ja narazie podaje to po roczku z tego co pije. Zresztą jak zwykle on za mlekiem nie przepada tylko na polspiaco przed moim spaniem czasem rano.
Gerelanie dostaje mleko wieczorem/ mleko rano lub kaszke/ później jogurt lub serek/
Dzis dostał kanapke z serem żółtym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, mój uwielbia rolade ustrzycka, a to ser żółty w wydaniu wedzonym...dałam mu spróbować, bo się na mnie dark, gdy jadlam (w ciąży to ja pozeralam),oprócz tego jogurt naturalny i serek homogenizowany - mleka jako takiego jeszcze nie dostał, ale jeśli już, to kupowalabym tzw.świeże i jak najbardziej tłuste 😉

Sandra, jak robisz budyn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Initram btw ja jestem z ustrzyk hehe 😜
Ale myslicie ze w ogóle dostaje odpowiednia ilosc produktów mlecznych?
Plus minus jakos okolo 400ml kaszka plus mleko i do tego jogurt lub serek.

Ja raz zrobilam kisiel na spróbowanie ale z torebki i w ogóle nie chciał co dziwne bo on wszystko raczej lubi. Budyń musze sprobowac na dniach mu dac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jakiś specjalny kupujesz,bez barwników i tych innych pierdol czy tzw.pierwszy lepszy? Sory,że tak mecze o to 😜

Latka, ja też pomiarów nie robię... U mnie wszystko na oko, raz większa raz mniejsza porcja, ale generalnie dwa razy kaszka+coś, czyli np.jogurt i lekarka mi mówiła, że wystarczy 😉
Ps. Uwielbiam ustrzycka 😜

Pati, ja też bym chociaż same majty zakładała,nawet bez pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie czy dziecko może chrapać??? Tak się wsłuchujemy z M i Maja albo chrapie,albo jej coś tam w nosie przeszkadza 🤪 🤪 jutro w końcu się pozbęde rzeczy po małej wywozimy do koleżanki która ma rodzić,termin ma za 7 tygodni,ale ma zagrożoną ciąże i już rozwarcie więc pewnie szybciej urodzi. Sandra ona własnie lezala u Ciebie na oddziale. Maja już zasypia ok 20 dzisiaj troche przesadzilismy bo dopiero o 20:40 ją zaczelismy kąpać,czekałam na M,bo sama z tym kręgosłupem nie dała bym rady,jeszcze trochę mnie łupie w górnej części nie wiem co to może być,ale cały czas na lekach przeciwbólowych jestem.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki ale ostatni duzo skrobiecie nie idzie was nadrobic....

Deira fajnie ze zajrzalas Natalka sliczna w avatarku.
Doti jak tam po rozmowie z M?

A ja uciekam bo jedziemy z M na grzyby... uwielbiam choc jesc niekoniecznie ale lazic po lesie moge godzinami tyle ze slychac mnie na pol lasu jak wejde w pajeczyne hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...