Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam sie w końcu 😉
Słuchajcie boli mnie cycek mimo iż jest pusty i miękki. Mam wrażenie ze jest posiniaczony. Co to mpze być i jak sie tego pozbyć?
Pierwszy dzień w tesciami nie zaliczam do udanych. Oczywiście matka m już zdazyla sie zfochowac o zachowuje sie jakby tylko ona mogla uśpić/usokoic małego. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn to ta sukienka z wzorem z przodu i "skórzanymi" rękawami?

Sandra
też się zdziwiłam, jak mi listonosz do drzwi zadzwonił 🙂 meeega szybko 🙂 ale dla nas w sam raz, bo akurat dziś ostatnią dawkę z poprzedniej buteleczki młodemu daliśmy...

Marylu ależ Ci współczuję tej wizyty!! nie daj się kochana!! pamiętaj, że to Ty jesteś mamą Krzysia i Ty wiesz najlepiej jak nim się zajmować... jestem z Toba!! :* dobrze, że tylko 4 dni, a nie tygodnie 😉

mnie cycek tak bolał ze 3-4 dni temu, ale podejrzewam, że w nocy go sobie zwyczajnie przygniotłam podczas snu... bolało przy dotyku, a nawet od biustonosza i własnie tak, jak przy siniaku... może też Ci się coś takiego przytrafiło 😮 moja sis to tak przygniotła sobie w nocy pierś, że zapalenia dostała 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam tak 😁 Ach, jak szaleć, to szaleć 😁

Marylu ja również współczuję wizity teściów 🤨 Moja teściowa jak była na chrzcinach to tyłka nie ruszyła, by pomóc a moja mama nad wszystkimi nadskakiwała 😠 Teściowa liczyła na to, że jak będę miała zajęcie to dorwie się do Majeczki 😠 Ale ja się nie dałam 😁 Najgorsze było to, jak mała leżała w wózku z zakrytym daszkiem a ta włożyła jej tam lepetynę i coś przez 10 minut marudziła, aż Maja wpadła w szał, podeszłam i złozyłam daszek a ta pretensje, że przeszkadzam jej w rozmowie z wnusią 😮 Na to ja, że zabiera małej tlen i nie ma czym oddychać, wyjęłam z wózka i zabrałam 😁 A nie do przebicia było to, jak karmiłam córcię to babcia trzęsła ją za nóżkę, dziadek potrząsał rączką 😮 wściekłam się i powiedziałam, żeby dali dziecku zjeść spokojnie no i póżniej już na szczęście się to nie powtórzyło. Trzeba być delikatnym ale stanowczym jak chodzi o dobro naszych dzieci, to MY jesteśmy mamami 😁

Ja po dentyście, prawie 3 godz poza domem ale jakoś dałam radę 😁 Maja ciągle spała oczywiście.
Dobranoc kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn no to moja tesciowa to samo. Małego lulam a ona krzyczy do niego i rączka mu macha... Brak słów. Ja mam o tyle problem ze ona wciąż małego bierze i nie puszcza. Nawet jak ja sir o to wyraźnie prosi. A przecież nie bede sie z nią szarpać. Tak go dziś tarmosili cały dzień. Wciąż czyms machali przed oczyma ze teraz nie moze zasnac. Ryczy dziś tak jak nigdy nie słyszałam jeszcze
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
U mnie nocka ok jedno wstawanko bylo o 4 i jeszcze spi.
Boze ile ja mam wilgoci w domu 😠 już znowu micos wylazi na scienie.
Moja mala wczoraj tez chciala na raczki co spowodowala totalny chaos w domu i niezly baalagan byl.Kuchnia syfiata pranie do polowy powieszone ,obiad spalony ah te nasze dzieci tak nami manipuluja ,ale sa przy tym takie slodkie.
Nie wiem czy Wy tak macie jak mala placze w lozeczku to sie na nia wsciekam ,ale jak wezme na rece to juz mi mija i moglabym tak z nia chodzic non stop. 😉
Ciekawe czy dzisiaj bedzie spokojniej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
dziewczyny współczuje Wam tych teściowych, jakaś masakra.
u nas nocka trochę inna niż ostatnie bo 2 pobudki na cyca. ale Młody padł o 21 więc mu wybaczam. teraz dalej spi 🙂
wczoraj byłam w lupeksie i kupiłam pare śpiochów i body na 68. i córce śliczną sukienkę z H&M z falbankami. będzie miała na chrzciny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzisiaj nocka minęła wręcz cudownie jak nigdy. Mały obudził się o 2:30, 5:30 i o 6 przysnął jeszcze na pół godzinki,więc jestem zadowolona 🙂
Jeżeli chodzi o teściowe, to moja robi tak samo, ciągle mi Kubę wyrywa z rąk, ona musi przewijać,karmić i oczywiście nosić cały czas na rączkach, czego nie popieram w ogóle.
Jak się wkurzę na maxa, to zwracam jej uwagę, ale nie wiele sobie z tego robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello!!

dziewczyny, musicie być bardziej stanowcze!! i nie dać się im!! ja się cieszę, że przez te wszystkie perypetie z teściową od początku naszego małżenstwa udało mi się pokazać, że nie dam sobą manipulować i jest względny spokój... przynajmniej się nie wtrąca, bo chyba wie, że mogłabym wypalić ze wszystkim...

Agn świetna jest!! 😉

mam dwa pytania:
1. Czy zakładacie jeszcze maluszkom po myciu głowy czapkę?
2. W czasie mojej niedyspozycji dawaliśmy małemu Enfamil (wczoraj i przedwczoraj), był to dla niego pierwszy kontakt z takim mlekiem. czy możliwe, że to od tego jego kupy zaczęły po prostu mega śmierdzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Ja zakladam po kapieli czapeczke na jakas godzine, a to tylko dlatego, ze po kapaniu mala jest z nami jeszcze w duzym pokoju, gdzie jest chlodniej niz w sypialni 🙂
Od 3 dni Ula nie robila kupy, dzis w nocy strasznie sie meczyla, dusila i nic, my tez przez to srednio spalismy, bo choc budzila sie tylko 2 razy na jedzenie to w miedzyczasie strasznie stekala i jeczala. Rano pokroilam czopka glicerynowego na malutkie czesci i jedna wsadzilam do pupki Uli no i od razu wydusila go z mega kupa 😁 pozniej jeszcze sama dwie duze strzelila i mam nadzieje, ze teraz bedzie juz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 u nas noc znakomita tylko jedna pobudka o 5:40 🤪 🤪 🤪 ale Maja wieczorem spala do 21 potem kapiel i jedzonko i o 22 juz spala grzecznie 🙂 🙂 Dostalam wczoraj list z kardiologi z wypisu ze szpitala co bylysmy tam 15 października...Maja nie ma jedenj wady serduszka 😞 Ma tak: OKOŁOBŁONIASTY UBYTEK MIĘDZY KOMOROWY,UBYTEK MIĘDZYPRZEDSIONKOWY TYPU i,DROŻNY OTWÓR OWALNY,NIEDOMYKALNOŚĆ MITRALNA IV STOPNIA,NIEDOMYKALNOŚĆ TRÓJDZIELNA III/IV STOPNIA,NIEDOMYKALNOŚĆ PŁUCNA II STOPNIA,CECHY PODWYŻSZONEGO CIŚNIENIA PŁUCNEGO....I co jeszcze jest napisane podejrzenie zespolu downa 😞 😞 😞 to jest wszystko w rozpoznaniach no i jest zakwalfikowana do PILNEJ operacji,jest tez pelno wymiarow z tych komor i ubytkow nie znam sie na niczym 😞.....chce mi sie tak ryczec,że moją Maję musialo to spotkac 😞 😞 😞 Za tydzien jedziemy do genetyka i bedzie miala pobierana krew..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry u nas rowniez jedna pobudka o 5:45 mam tylko nadzieje ze dzisiaj bedzie lepszy dzien 🤢
natalia 🤢trzymam kciuki zeby z Mają bylo jak najlepiej 😘
malgosia u mnie tez 68 to juz normalka a body niektore to juz nawet 74 😮 kupilam ostatnie pajace 68 teraz zaczne kupowac 74 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgosiu doszly doszly 🙂 Ciesze sie ze dotarlo 🙂)

Natalka, dacie rade, choc wada serduszka naprawde mocno skomplikowana...Miejmy nadzieje, ze Wam szybko wyznacza ten termin... mimo,ze beda to ciezkie dla Was dni, miejmy nadzieje, ze po operacji bedzie pieknie dochodzic do siebie!!! I w koncu zapomnicie o tym co musieliscie przejsc..

U nas problemu z kupa dzien drugi...;///

Umowilam sie z koelzanka, miala byc o 11.. bo o 12 30 musze juz wyjsc, wiec wyjdzie na to, ze przyjdzie na moment i bedzie uciekac 😞( To jej wieczne spoznianie.. ona to sie spozni na wlasny pogrzeb chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 cieszę się ze u Was w miarę w porządku 🙂
u nas tak samo, nocka super, Mała zasnęła o 20, spała do 3:40 i później do 6. Za to o 4 było trochę płaczu o zmianę pieluszki i Starszy się obudził. Wpadł do naszego pokoju z radosnym okrzykiem "mamo już się wyspałem!" nie powiem żebym była zadowolona.... 🤢

Natalko mocno wierzę, że będzie dobrze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...