Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
niestety, ani czopek, ani bujaczek, ani masaże... nic ;/
...nic nie pomaga mojemu synkowi w zrobieniu kupki.
biedaczek od rana dalej marudny i niespokojny...

dzwoniłam do położnej i stwierdziła że nie musi robić kupki codziennie ale jak jest niespokojny płaczliwy, pręży się i dzisiaj mija już 5 dzień bez oznak kupki to coś jest nie tak... i jeśli dzisiaj nie wydusi i się nie uspokoi kazała jutro jechać do doktorki.
powiedziała że dziwne że nic nie pomaga nawet ten syrop na wypróżnianie co dostałam... coś mi tu nie pasuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Kochane. Dopiero teraz znalazłam czas żeby usiąść. Nie śpimy od 6, zrobiłam na obiad placuszki z dynią a na deser chlebek dyniowy z orzechami włoskimi 😁 musiałam wykorzystać dynię hihihi
Dopiero teraz wstawiłam pranie bo wcześniej nie wiedziałam w co rece włożyć. Dobrze że M był w domu to się dziećmi zajmował. 🤪

Pauleczka jak karmisz piersią to możesz nie mieć okresu przez cały czas karmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka20 napisał(a):
Hej 🙂 u nas noc udana w miare. Budzila sie o 3.30 i wstala o 9. Teraz znowu spi w bujaczku.
Dziewczyny ktore karmia sztucznie. Macie juz okres ?? Bo chyba zaczynam sie niepokoic ://


Ja karmię piersią ale dokarmiam odkąd mała ma miesiąc i tak z półtora tygodnia temu dostałam coś co przypomina okres 😉 bo normalnie to miałam obfite miesiączki i bardzo bolesne a teraz gdyby nie delikatne krwawienie to nie wiedziałabym że mam okres 😁 pytałam nawet położnej czy już mogłam dostać no i faktycznie potwierdziła 🙂 a dopiero co 2-3 dni wcześniej skończył mi się na dobre połóg i od nowa się zaczęło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my juz po spacerku 😁 moja mala osttanio zasypia o 21 w nocy jedno karmienie i dalej spi 🙂 dzisiaj rewelacja spala od 21 do 5:45 zjadla mleczko pogadalysmy 30 min i spala do 10 🤪
agn 2 swietna taka oryginalna pierwszy raz taka kiecke widze 🙂
edith bardzo fajna klasyczna super i cena przyzwoita 🙂
no wlasnie cycuchy ale moje sa jak groszki wiec mysle ze nawet by ich widac nie bylo 😁 poza tym zakiet na to bym zalozyla i kurteczka do kosciola wiec moze nie bedzie tak zle 🙂 ale poki co nie porywam sie zobacze moze cos w miescie znajde 😁
iza naprawde dziwne ze nic malemu nie pomaga a termometrem probowalas? podaj moze malemu rumianek kurcze ale sie biedny meczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam się dziś i ja... mam wrażenie, że z zaświatów... nikomu nie życze, tego choróbska... co prawda już mnie nie goni do wc, ale temperatura dalej się utrzymuje... jak biorę dwa apapy to spada do 37,8... wczoraj to miałam ponad 39,3... mam tylko nadzieję, że Tymuś się nie zarazi ode mnie 😞 od wczoraj M się nim zajmuje i nawet spali razem, musieliśmy kupić mleko, bo ja się tak odwodniłam, że produkcja stanęła 🥴 na szczęście wraca już wszystko do normy... teraz ściągam pokarm, żeby mały mial ze mną jak najmniej kontaktu, no i żeby M mógł go w nocy nakarmić już moim... a inna sprawa, to chcę pobudzać laktację, bo już miałam stracha, że nic z tego nie będzie 🤔

co do sukienek, to podobały mi się dwie.. nie wiem, czyje 😜 bo się pogubiłam... bardzo ładna ta z baskinką granatowa River Island, a druga to taka prosta, z łączonych materiałów (rękawy chyba ze skóry) - ta najdroższa 😜 😉

ja okresu jeszcze nie miałam (karmię piersią), no ale wiadomo mogę mieć jutro albo za rok... bo przy karmieniu to nic nie wiadomo 🙂

Isa
mojemu też pomaga wibracja w leżaczku albo dojedzenie na maksa, śmieję się, że przepychamy jelitka... ale jak u Szymka się nic nie ruszyło mimo tylu "zabiegów" wspomagających, to faktycznie udajcie się do lekarza, bo bidulek się męczy na pewno 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wymiękam.
Szymek cały czas chce na ręce... odkładam go to ryk na cały dom ;/ no i strasznie się pręży i napina aż robi się bordowy... robiłam zabieg 'termometr' z moją mamą, uleciały tylko śmierdzące gazy, aż nas odpychało (czy to normalne żeby niemowlak takie śmierdzące bomby walił?)... więc kupa jest tuż tuż, a jak do wieczora się nie wypróżni to chyba zrobimy akcję 'lewatywkę'... nie wiem jak mam mu pomóc, robię wszystko i nic.
przystawiam go do piersi to nie chce jeść, tarmosi się i płacze... a ostatni posiłek miał o 9 rano;/ widać że jest głodny bo cały czas ssie piąstki albo smoka tarmosi ale jak coś zaczyna lecieć z piersi albo z butli to wrzask... żeby się nie odwodnił podaje mu na siłę wodę przegotowaną albo herbatkę... aż się dławi, no ale już nie wiem co mam robić 😞
nawet jak dzisiaj coś zrobi (po tylu zabiegach wkoncu coś musi ruszyć) uciekamy jutro do lekarza, bo to nie jest normalne! ;/

inirtam współczuję choróbska ;/ ja miałam przeziębioną pierś i 40stopni gorączki więc wiem jak to jest ;/
dobrze że Twój chłop się zajmuje małym... a jak sobie radzi?

ja karmię piersią i na szczęście okresu jeszcze nie miałam i nie chce go mieć :d dlatego chciałabym karmić małego jak najdłużej się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza a z czopkiem glicerynowym próbowałaś?dobrze, że chociaż gazy schodzą... to dobry znak... jeśli kupka pójdzie, to widocznie miał zatwardzenie, ale dobrze, że tak czy siak do lekarza pójdziecie... jakie tabletki dostałaś od gina? bo ja tez dostałam, tylko ich jeszcze nie wykupiłam i ginka mi powiedziała, że przy nich też okresu nie będzie i że bierze się je bez przerw tych 7 dniowych... a M jakoś sobie radzi, ku mojemu zaskoczeniu nawet nieźle 😉 wczoraj mały trochę słabiej z tatą współpracował, ale dziś już całkiem przyzwoicie i oczywiście dał tacie w nocy pospac, bo budził się tylko 3 razy (24,3 i 6) i spał do 9!! co nigdy mu się nie zdarza, jak spi ze mną 😮 jak był problem, żeby go uspokoić, to wystarczyło, że przytulił się do mojej piersi i w moment zasypiał... stęskniony maluszek!! nowa sytuacja dla obydwu i niezły sprawdzian... szkoda, że takim kosztem, hehe... ale już dochodzę do siebie i przy okazji osiągnęłam wagę sprzed ciąży, hehe 🙃 😜

Sandra dziękuję za "Super Blond" 😉 błyskawicznie przyszły!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka moim zdaniem po prostu jeszcze Ci się hormony nie unormowały 🙂

Ja jestem wymęczona. Cały dzień aktywny. Do tego Laura jak nie śpi to niespokojna, złości się bardzo.
Starszy na szczęście grzeczny bo bym chyba nie dała rady. Ale skończyły nam się chyba drzemki w południe... a to była chwila wytchnienia dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pauleczka, moze tak byc .. a co do mleka..
Ja po poltorej rokku po odstawieniu nadii od piersi jeszcze mialam po scisnieciu sutka,wiec nie ma sie co denerwowac. Tak byc moze i jest to norma...

Dzieci dziaij maja jakis taki dzien na marudzneie, bo na czerwcowkach tez dziki szal ;//

Spoko, tak na szybko pakowalam, i to bylo pierwsze na co wpadlam 😁 haha 😁
W szoku jestem, ze tak szybko, bo wysylalam okolo 17 45...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze moja Ulka dzis ciagle chce na rekach w pionie byc noszona, juz sil nie mam...a jak ja odkladam, albo nosze w poziomie to ryczy i jest bordowa jak burak 😮 caly dzien podstawiam jej lewego cyca, bo znow mi sie bolesne guzki porobily i licze na to, ze mala mi wyleczy 🙂

Taaa czerwcowki...najpierw mnie zapraszaja do siebie na fb na forum, a pozniej pretensje, ze laski z innych miesiecy maja dostep do ich fot i wpisow...dziwne sa - sama sie od nich wynioslam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy trzymam sie jakoś. Dzięki 🙂
Pati dzielna twoja córeczka. Oby moj na szczepieniu był tak samo spokojny. Tescuowie na 4dni. Myslalam ze to mało, ale po pierwszym dniu mam już dość 😞
Wanilka ja jesli nie ma kupy przebieram pieluche raz w nocy. Bo jednak w takiej mokrej to malo przyjemnie.
Doti super pomysł z tablica i morskimi też fajne
Initram współczuję!! Oby ci sie polepszylo jak najszybciej
Agn te kupki to może być problem z trawieniem? Może mleczko trzeba będzie zmienić. Mam nadzieję ze to nic poważnego
Deira jak szczepienie?
Isa jak mały? Zrobił coś?

Sent from my HTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu właśnie zastanawiaM się nad zmianą MM 🤨 ale czekam jeszcze na wyniki 🤨

Ech, zamówiłam sobie jeszcze tę drugą kieckę, najwyżej będziemy jeść chleb z masłem 😁
W końcu przez cały rok sobie odmawiałam a wszystko szło na dom i dzieci, mnie się też należy 😜

Moja jak zwykle grzeczna i dużo śpi 🤨 Po kim taki z niej śpioszek 🤔
Zaraz pobudka na kąpiel o 18:30, mleczko i będzie już spać do 1-2 w nocy. A ja jadę na 20 do dentysty, już mam stresa jak mam Maję z tatusiem zostawić (choć jest bardzo dobrym ojcem, to mój pierwszy wypad bez dziecka 🤨 ) A do dentysty mam kawał drogi (ok. 50 min. jazdy a ja wolno nie jeżdżę ☺️ )Wrócę ok. 22 ale po drodze wykonam pewnie masę telefonów ☺️


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...