Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja mam dziś dość. Mała jak nie śpi to wrzask i gryzienie wszystkiego co do buzi wejdzie. Cały dzień noszę, bujam, smaruję, masuję i już wymiękam.... dobrze że starszy z babciami bo bym nie dała rady. Głowa mi pęka, kręgosłup wysiada.... Jutro idę po syrop przeciwbólowy bo dentinox za krótko działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzwonil do mnie proboszcz, ze mam sie jutro stawic jako swiadek i zlozyc zeznania w sprawie rozwodu koscielnego mojej przyjaciolki 😮 ekstra normalnie, od ponad roku czekam na to przesluchanie, to akurat jak sie Ula urodzila musze tam z nia isc, bo oczywiscie nie mam jej z kim zostawic...a ma to 2 godz trwac... oznajmilam ksiedzu, ze jestem matka karmiaca 😁 😁 😁 moze jakos to szybciej pojdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny szukam kiecki na chrzciny i kompletnie nie wiem co ubrac co sadzicie o takiej
http://allegro.pl/unikat-hit-sukienka-z-baskinka-moda-gwiazd-asos-i2762589603.html
nie za wulgarna?
badz tez myslalam nad getrami ala spodniowymi i do tego bluzka baskinka ?
iza a moze pomoz Szymkowi strzelic kupe
karolka ksiadz tez pewnie nie pogardzilby cycuchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Dzisiejszy dzień wypompował ze mnie wszystkie siły. Jestem wykończona. NIc dziś mi nie szło, wszsytko generalnie do d... 😞
Niestety do tego padł mi netbook, a w zasadzie monitor. Rozlało się to coś ciekłokrystaliczne i tylko dzięki temu, ze się podłączyłam do telewizora, mam podgląd do kompa i dostęp do neta. Ale to oznacza, że będę miała dość ograniczone możliwości zaglądania na forum przez jakiś czas.
Nie dam rady Was też nadrobić od wczoraj, bo czytanie postów na 40 calowym tv w odległości 1 metra trochę męczy 😜

Doti, współczuję męczącego dnia. Oby Lusi się jak najszybciej poprawiło.
Sandra,wielkie dzięki! 🙂 Oczywiście, że dam znać. Jutro z samego rana pójdzie przelew, bo muszę to zrobić z innego kompa.
Isa, oby jutrzejszy dzień był lepszy 🙂

I trzymajcie kciuki - jutro idziemy na szczepienia i skonsultować z pediatrą tę wysypkę. Mam nadzieję, że jakoś jutrzejszy dzień przeżyjemy 🙂
Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z rana 🙂

Emilia
jak dla mnie sukienka jest bardzo ładna, ja również na chrzcinach swojej małej byłam w małej czarnej 😁
Ja z racji tego, że nie mam w czym chodzić zamówiłam sobie coś takiego:
http://allegro.pl/linea-tesini-slodka-kobieca-sukienka-dzianina-36-i2768617593.html
i jeszcze myślę nad tą:
http://allegro.pl/apart-lux-i-klasa-elegancja-sukienka-tunika-36-i2771653600.html

Moja córcia jak zwykle pięknie spała. Wstała po 6 pogadałyśmy i o 7:30 znowu zasnęła.
Dalej martwię się tymi zielonymi kupami 😞 Mój M pojechał zawieżć materiał do laboratorium ale wyniki ponoć za 5 dni 😞 Aż mnie żołądek z niepokoju boli....
Ech, idę się ogarnąć, dziś ma być ładna pogoda więc na pewno pójdziemy na spacer po wsi i po lesie 😁 Uwielbiam zapach sosen i mchu 😁

Deira kciuki za maleństwo zaciśnięte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
U nas nocka dzisiaj super Wiki zasneła o 21 i wstała o 7 więc odespałam wczorajszą masakre nocną 😁
Moja starsza dzisiaj pojechała do urzędu miasta odbierać nagrodę z rąk prezydenta miasta , a treme miała jak cholera ,aż ją brzuch bolał 😁 😁 😁
A my z Wiki dzisiaj w domku siedzimy ,zjadła cyca i dalej śpi .
Od wczoraj zaczeła sobie robić przerwy miedzy karmieniem 3 godzinki ,albo i dłużej bo bardziej ją interesuje spanie .
Muszę się dzisiaj wziasc za robote i powystawiać rzeczy starszej na jakimś portalu do sprzedaży.
Już mi się nazbierało pełno tego z trzy reklamówki no i sukienka komunijna też zalega w szafie ,a była mega droga i szkoda żeby zamrażać kase . 🙂
Emilia super ta sukienka bardzo mi się tego typu podobają .
Ja osobiście bym jej nie założyła bo mój wielki biuścior by wyglądał mega wulgarnie w niej .
Ale poluje też na coś takiego tylko góra żeby była bardziej zabudowana ,a dół króciutki . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
nocka spokojna. Młody zasnął znowu. a córka jeszcze śpi. Mam chwilę na internet 🙂

Emilia fajna sukienka. aczkolwiek moje cyce napewno by tam się nie pomieściły 😁 mozna założyc do niej czarne kryjące rajstopy. Spodni bym nie zakładała wkońcu to święto Twojej córki 😉
ja kupiłam tą : http://allegro.pl/sliczna-sukienka-z-baskinka-granat-river-island-38-i2768660604.html do tego marynarka czarne rajstopy i szpilki.

Deira trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się i ja 🙂
Nocka minęła standardowo, czyli pobudki o 24, 3:30 i 4:40, zasnął z powrotem na chwilkę dopiero przed 8.
Co do sukienek dziewczyny:
Emi, jak dla mnie ładna, ale biust rzeczywiście trochę za bardzo odsłonięty
agn36, mnie osobiście podoba się ta druga, Apart.
edith, super ta twoja sukienka i za jakie przyzwoite pieniądze.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
Szymek jak zasnął o 20 obudził się dopiero o 2 ale 2 budził się już co godzinę ;/ i dzisiaj już 5 dzień bez kupy...
a wczoraj przed kąpielą robiłam na przemian z moja mama masaż, nawet kawałeczek mydła wsadziłyśmy do pupci i nic go nie ruszyło ;/
wypierdział mydełko a kupy dalej nie ma...

Emi fajna kiecka, i do kościoła przecież i tak ubierzesz jakąś kurteczkę/płaszcz więc dekold będzie zasłonięty 😉
edith śliczna kiecka i cena przyzwoita.
agn36 mi też się podoba bardziej ta druga.

mały dalej jęczy... coś czuje że dzisiejszy dzień będzie taki sam jak wczorajszy ;/ 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
dobry,
Szymek jak zasnął o 20 obudził się dopiero o 2 ale 2 budził się już co godzinę ;/ i dzisiaj już 5 dzień bez kupy...
a wczoraj przed kąpielą robiłam na przemian z moja mama masaż, nawet kawałeczek mydła wsadziłyśmy do pupci i nic go nie ruszyło ;/
wypierdział mydełko a kupy dalej nie ma...

Emi fajna kiecka, i do kościoła przecież i tak ubierzesz jakąś kurteczkę/płaszcz więc dekold będzie zasłonięty 😉
edith śliczna kiecka i cena przyzwoita.
agn36 mi też się podoba bardziej ta druga.

mały dalej jęczy... coś czuje że dzisiejszy dzień będzie taki sam jak wczorajszy ;/ 😞 😞


Isa mojej Mai pomagały czopki glicerynowe moze sprobuj 🙂 są tanie bo 10 szt u nas 4 zł. i włoz polowe i poczekaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry u nas noc jako tako... 🙂 ale i tak dobrze.Maja teraz śpi,mąż je sniadanie i jedzie do pracy...Dzisiaj pogoda jest taka sobie wiec nie wiem czy gdzies pojdziemy,a mymy isc do znajomej mojej z małą ale zobaczymy...nie chce mi sie tośtać wózka i chyba ja wloze w nosidelko w sumie daleko nie jest a ubiore ja cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂 nocka standardowa, wiec jestem w miare wyspana 🙂
Do ksiedza jednak nie idziemy - zadzwonil do mnie rano i powiedzial, ze nie mogl spac w nocy, bo ciagle myslal o tym, ze bede musiala miesieczne dziecko do niego ciagnac w takie zimno 😁 zadecydowal, ze na razie moje zeznania w sprawie zostana odroczone do czasu jak dziecko bedzie wieksze 🙂 no jak tam sobie chce, pewnie sie wystraszyl ze bede mu golym cycem na plebanii smigala 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny, pierwszą już kupiłam a nad drugą się zastanawiałam bo nie jest tania a problem będzie, jak w nią nie wejdę 🤨

Isa Natalia ma rację, spróbuj może czopek glicerynowy, kiedyś położna też mi polecała.

Emilia do kościoła i tak założysz jakąś kurteczkę, więc cycków nie będzie widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,
my wczoraj na wazeniu bylismy i moja kruszynka 4.66kg 🙂
Isa biedny Szymus,moze dzis mu sie uda to kupsko wycisnac.
Emi fajna kiecka tylko faktycznie te z cucuchami mialy by problem 😉
Agna36 to druga rewelacyjna!!!
Edith ladna ta sukieneczka!
Marylu powodzenia z tesciowa oby szybko wyjechala 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...