Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hello
wróciłam z KTG. u mnie cisza, jakies delikatniusie skurcze....urodze chyba na świeta Bozego Narodzenia....ja sie juz nastawiłam ze jak mnie podepną to od razu będzie wrzask RODZIMY a tu nic... 🙂 🙂 🙂 🙂 Młody jak miał dupcie po lewej str brzucha ti sie teraz przekręcił na prawo. może go G trochę poprzesuwał hahahahahah 🙂


A moze cisza przed burzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Dzien Dobry poraz drugi!!!
W koncu po wielkich bojach udalo mi sie zasnac. Pospalam jeszcze 4 godz ale ta ostatnia to juz tak na sile byla no i zwleklam sie z luzka bo juz syncio sie buntowal ze matka za dlogo lezy. Teraz robie sobie kawke za chwilke sniadanie a na 14 ruszam do fryzjera polozyc kolorek i przyciac troche klaki. No i jeszcze ta moja nieszczesna lazienka do ogarniecia 🙂
Ale mi narobilyscie smaka na placki 🙂
Elmirka a to teraz można malować włosy? to nie zaszkodzi dzidzi?bo coś tam obiło mi się o uszy że ponoć malowanie może mieć jakiś wpływ na dzidzie...moja bratowa kiedyś w trakcie ciąży malowała włosy na blond i corka potem miała kilka pasemek w jaśniejszym odcieniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Dzien Dobry poraz drugi!!!
W koncu po wielkich bojach udalo mi sie zasnac. Pospalam jeszcze 4 godz ale ta ostatnia to juz tak na sile byla no i zwleklam sie z luzka bo juz syncio sie buntowal ze matka za dlogo lezy. Teraz robie sobie kawke za chwilke sniadanie a na 14 ruszam do fryzjera polozyc kolorek i przyciac troche klaki. No i jeszcze ta moja nieszczesna lazienka do ogarniecia 🙂
Ale mi narobilyscie smaka na placki 🙂
Elmirka a to teraz można malować włosy? to nie zaszkodzi dzidzi?bo coś tam obiło mi się o uszy że ponoć malowanie może mieć jakiś wpływ na dzidzie...moja bratowa kiedyś w trakcie ciąży malowała włosy na blond i corka potem miała kilka pasemek w jaśniejszym odcieniu 😁


ja w poniedziałek idę 4ty raz w tej ciązy robić pasemka... farbowanie, rozjaśnianie nie jest w ogóle szkodliwe...tylko w 1 trymestrze sie odradza je robić bo stężenie hormonów w organizmie może spowodować ze farba nie chwyci albo wyjdzie inny kolor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
Kasia40322 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Dzien Dobry poraz drugi!!!
W koncu po wielkich bojach udalo mi sie zasnac. Pospalam jeszcze 4 godz ale ta ostatnia to juz tak na sile byla no i zwleklam sie z luzka bo juz syncio sie buntowal ze matka za dlogo lezy. Teraz robie sobie kawke za chwilke sniadanie a na 14 ruszam do fryzjera polozyc kolorek i przyciac troche klaki. No i jeszcze ta moja nieszczesna lazienka do ogarniecia 🙂
Ale mi narobilyscie smaka na placki 🙂
Elmirka a to teraz można malować włosy? to nie zaszkodzi dzidzi?bo coś tam obiło mi się o uszy że ponoć malowanie może mieć jakiś wpływ na dzidzie...moja bratowa kiedyś w trakcie ciąży malowała włosy na blond i corka potem miała kilka pasemek w jaśniejszym odcieniu 😁


ja w poniedziałek idę 4ty raz w tej ciązy robić pasemka... farbowanie, rozjaśnianie nie jest w ogóle szkodliwe...tylko w 1 trymestrze sie odradza je robić bo stężenie hormonów w organizmie może spowodować ze farba nie chwyci albo wyjdzie inny kolor
Kurcze to chyba i ja w końcu odważę się zrobić porządek z włosami bo już takie mam odrosty po pasemkach że aż żal patrzeć w lustro 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja 😉 pozno dzis ale jestem.Noc fatalna jak u wiekszosci polozylam sie o 23:40 a o 2:15 jak sie obudzilam to tak do 4 spac nie moglam z bku na bok z boku na plecy zadna pozycja wiec zaczelam chodzic z pokoju do pokoju po salonie w kolko nawet zalozylam szlafrok i na balkonie postalam chwilke no myslalam ze oszaleje usiasc zle polozyc jeszcze gorzej wreszcie sie nalazilam i polozylam i usnelam i spalam obudzilam sie jak mezus do pracy poszedl i o 9 juz na nogach-zjadlam sniadanko i postanowilam ze nie bede siedziala sama w domu i ze pojde razem z mama na cmentarz bo mama zaczela porzadki na grobach to ja dla towarzystwa chociaz bo pogoda super sloneczko swieci wiec na koniec trzeba pokorzystac troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na obiadzik mam pyzy z mieskiem i pomidorowke wiec mam z glowy gotowanie chyba bede musiala dospac swoje jeszcze bo padne do wieczora a pozniej znow w nocy bede sie meczyc.co do farbowania to w pierwszym trymestrze nie wolno ale pozniej nie ma nic zlego przeciez nie bedziemy chodzily pozapuszczane bo w ciazy jestesmy bez przesady kobieta w ciazy tez moze wygladac atrakcyjnie to co nie malowac sie tez nie wolno bo cien do powiek tez przez skore moze przejsc uzywac perfum itp?gadanie w tvn byl kiedys program o malowaniu paznokci i byly mity i prawda i sie nasmialam jak ktos walnal ze kobieta w ciazy nie moze malowac paznokci na czerwono hiihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej anulka, kurcze to rzeczywiście miałaś pielgrzymkową noc 🙂
ja tez od wczoraj staram sie korzystac ze słoneczka i pogody. ma byc super weekend, mam straszna ochotę wyskoczyc wgóry, to niecała godzina drogi. ale G sie troche boi ze cos ruszy 🙂

No moj odmienny niz twoj bo walnal z tekstem chodz na wekend pojedziemy do znajomych 150km od dou a ja mu ze oszalal chyba bo co bedzie jak sie cos ruszy wiec darujemy sobie juz wypady a bym chyba chciala tak pojechac i sie odciac od tego psychicznego myslenia ze juz blizej niz dalej to myslenie kiedy i kiedy nastanie godzina zero wykonczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Dzien Dobry poraz drugi!!!
W koncu po wielkich bojach udalo mi sie zasnac. Pospalam jeszcze 4 godz ale ta ostatnia to juz tak na sile byla no i zwleklam sie z luzka bo juz syncio sie buntowal ze matka za dlogo lezy. Teraz robie sobie kawke za chwilke sniadanie a na 14 ruszam do fryzjera polozyc kolorek i przyciac troche klaki. No i jeszcze ta moja nieszczesna lazienka do ogarniecia 🙂
Ale mi narobilyscie smaka na placki 🙂
Elmirka a to teraz można malować włosy? to nie zaszkodzi dzidzi?bo coś tam obiło mi się o uszy że ponoć malowanie może mieć jakiś wpływ na dzidzie...moja bratowa kiedyś w trakcie ciąży malowała włosy na blond i corka potem miała kilka pasemek w jaśniejszym odcieniu 😁

To moj Kubus bedzie miec czerwone i blond 😁 😁 😁 😁 😉
Ja mam to szczescie ze znajomy jest stylista i ma swoj zaklad fryzjerski i urzywa bardzo delikatnych farb nie zawierajacych amoniaku wiec sa bezwonne i nie wnikaja bardzo gleboko w wlosy.
Ale sie objadlam nalesnikami 🙂 zaraz chyba pekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zauwazylam dziwna rzecz a mianowicie to ze od 3 dni jak wchodze po schodach to przy kazdym stopniu czuje jakbym noga obijala o brzuch a wczesniej nie czulam tego i nie wiem czy to spowodowane jest tym ze Lenka jest wieksza czy moze mi sie brzuch obniza powoli wczoraj mi gin mowil ze brzuch powoli powinien zaczac opadac ale ja nie wiem teraz czy to przez to gadanie ja zwrocilam na to taka uwage czy faktycznie tak jest bo mala lezy prawidlowo i moze wchodzic glowka w kanal rodny dlatego tak sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
właśnie dopakowałam do torby 2 pary skarpetek takich grubszych...kolezanka mi ost opowiadałą ze wymarzła w tych klapkach i koszuli, to by było jakby mi sie jeszcze jakis katar tam przyplątał... dupsko w majtach jak siatka na ryby to tez moze trochę przemarznąć 🙂

Ja tez mam spakowane skarpetki w razie w jakby mi stopy marzly w sumie w szpitalu jest cieplo ale wiadomo wogole to spakowana torba jest gigantyczna siostra stwierdzila ze przesadzilam ze chyba na wakacje wyjezdzam dlugie a nie na max 3 dni no ale spakowalam to co jest najwazniejsze co szpital wymaga i lubie miec wszystko pod reka a nie ganiac meza a wez to przywiez a wez to nie lubie sytuacji ze czegos nie mam pod reka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej anulka, kurcze to rzeczywiście miałaś pielgrzymkową noc 🙂
ja tez od wczoraj staram sie korzystac ze słoneczka i pogody. ma byc super weekend, mam straszna ochotę wyskoczyc wgóry, to niecała godzina drogi. ale G sie troche boi ze cos ruszy 🙂

ja tak dzisiaj krazylam po domu przed pojsciem spac 😁
Tez bym gdzies wyskoczyla. Niestety moj P nie ma czasu (praca) a pozatym on juz zaczyna panikowac. Jak tylko widzi ze sie krzywie bo mnie cos zaboli to pyta czy to juz. W koncu mu wczoraj powiedzialam ze jak sie zacznie to go poinformuje wiec moze byc spokojny bo nie omieszkam zatajac tego faktu przed nim 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
edithd napisał(a):
hej anulka, kurcze to rzeczywiście miałaś pielgrzymkową noc 🙂
ja tez od wczoraj staram sie korzystac ze słoneczka i pogody. ma byc super weekend, mam straszna ochotę wyskoczyc wgóry, to niecała godzina drogi. ale G sie troche boi ze cos ruszy 🙂

ja tak dzisiaj krazylam po domu przed pojsciem spac 😁
Tez bym gdzies wyskoczyla. Niestety moj P nie ma czasu (praca) a pozatym on juz zaczyna panikowac. Jak tylko widzi ze sie krzywie bo mnie cos zaboli to pyta czy to juz. W koncu mu wczoraj powiedzialam ze jak sie zacznie to go poinformuje wiec moze byc spokojny bo nie omieszkam zatajac tego faktu przed nim 🙂.

Moj wczesniej jak dzwonilam odbieral tel no co tam albo no co znowu a teraz pikam on oddzwania bo ma darmowe do mnie i od razu co sie dzieje a ja za kazdym razem nic 😉 i nie musze co najlepsze czekac nawet 5 min zanim oddzwoni bo od razu oddzwania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny zauwazylam dziwna rzecz a mianowicie to ze od 3 dni jak wchodze po schodach to przy kazdym stopniu czuje jakbym noga obijala o brzuch a wczesniej nie czulam tego i nie wiem czy to spowodowane jest tym ze Lenka jest wieksza czy moze mi sie brzuch obniza powoli wczoraj mi gin mowil ze brzuch powoli powinien zaczac opadac ale ja nie wiem teraz czy to przez to gadanie ja zwrocilam na to taka uwage czy faktycznie tak jest bo mala lezy prawidlowo i moze wchodzic glowka w kanal rodny dlatego tak sie dzieje
Anula ja już obniżony mam brzuch od dobrego miesiąca bo wtedy byłam u lekarza i już wtedy lekarka to zauważyła ale to normalne bo już bliżej nam niż dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny zauwazylam dziwna rzecz a mianowicie to ze od 3 dni jak wchodze po schodach to przy kazdym stopniu czuje jakbym noga obijala o brzuch a wczesniej nie czulam tego i nie wiem czy to spowodowane jest tym ze Lenka jest wieksza czy moze mi sie brzuch obniza powoli wczoraj mi gin mowil ze brzuch powoli powinien zaczac opadac ale ja nie wiem teraz czy to przez to gadanie ja zwrocilam na to taka uwage czy faktycznie tak jest bo mala lezy prawidlowo i moze wchodzic glowka w kanal rodny dlatego tak sie dzieje


mozliwe ze masz niżej brzuch. u mnie i z kari i teraz bardziej obijam brodą o brzuch niż noami....wrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny zauwazylam dziwna rzecz a mianowicie to ze od 3 dni jak wchodze po schodach to przy kazdym stopniu czuje jakbym noga obijala o brzuch a wczesniej nie czulam tego i nie wiem czy to spowodowane jest tym ze Lenka jest wieksza czy moze mi sie brzuch obniza powoli wczoraj mi gin mowil ze brzuch powoli powinien zaczac opadac ale ja nie wiem teraz czy to przez to gadanie ja zwrocilam na to taka uwage czy faktycznie tak jest bo mala lezy prawidlowo i moze wchodzic glowka w kanal rodny dlatego tak sie dzieje

No to moze to nie moja psycha wariuje tylko tak jest dziwne uczucie ale pocieszajace ide sie pobyczyc moze usne bo oczy sie zamykaja same

mozliwe ze masz niżej brzuch. u mnie i z kari i teraz bardziej obijam brodą o brzuch niż noami....wrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny zauwazylam dziwna rzecz a mianowicie to ze od 3 dni jak wchodze po schodach to przy kazdym stopniu czuje jakbym noga obijala o brzuch a wczesniej nie czulam tego i nie wiem czy to spowodowane jest tym ze Lenka jest wieksza czy moze mi sie brzuch obniza powoli wczoraj mi gin mowil ze brzuch powoli powinien zaczac opadac ale ja nie wiem teraz czy to przez to gadanie ja zwrocilam na to taka uwage czy faktycznie tak jest bo mala lezy prawidlowo i moze wchodzic glowka w kanal rodny dlatego tak sie dzieje


mozliwe ze masz niżej brzuch. u mnie i z kari i teraz bardziej obijam brodą o brzuch niż noami....wrrrrr



haha Edytko to tak jak Ja 😁! Niby juz tuż tuż ale u mnie brzuszek jest wysoko, w sumie to paradoksalne bo szyjka jest skrócona do minimum, czyli nie ma jej w ogóle a głowka jest już prawidłowo na dole, położna na porodówce jak mi rozwarcie badała to mówiła, że palcami dotyka główki dziecka :o w sumie mnie to przeraziło, że jeszcze jej coś zrobi..
Sama nie wiem jak to z tym obniżonym brzuszkiem jest... czy zawsze musi spaść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj brzuszek tez juz sie obnizyl sama zauwazylam ze juz nie jest taki okragly tylko od gory bardziej splaszczony i maly jest coraz nizej. Zle mi sie przez to siedzi bo mam wrazenie ze go zgniatam 😉
Moj P ostatnio zakupil nawet tel stacjonarny do domu (w koncu po 2 latach )ze wzgl na mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nasyzkowałam sobie schabowe teraz tylko na patelnie, ziemniaczki i modra kapusta tez juz gotowe. tylko wszystko ugotowac 🙂
ide po Kari, potem do apteki po leki mojej babci (mam wrazenie ze dzięki niej ta apteka prosperuje) i do kauflanda bo mają o 20zl mniej pampersy premium care na paczce. 35zl zamiast 55zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...