Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Edyta cos mi sie wydaje ze cie nagle i z nienacka moze złapać 🙂 ale raczej z opcją w październiku 🙂 zdecydowanie rzadziej dzieci sie rodza po terminie... Chyba wiekszość nieco przed...
Nie mam tylko przeczucia jak to bedzie u mnie. Bo jesli +- 2 tyg. to moze sie okazac ze i poczatek grudnia złapiemy 🙂 a nie wiem czy wytrzymam az tak dlugo 🙂 Ja to tez wolałabym juz koniec paźdz. poczatek listopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja byłam PEWNA przy karolince ze urodze wcześniej. wyobraźcie sobie ze wtedy 2x bardziej byłam aktywna...pracowałam w 2 szkołach do 10 maja, basen, spacerki, teraz to jak stara baba jestem w porównaniu sprzed 3 lat 🙂 a tu minęły terminy z USG, minął termin z miesiączki, i gdyby nie magiczne palce mojego gina, który mnie troszke ponaciągał to bym moze i do lipca deptała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aallicee napisał(a):
ja znowu trochę podjadłam i młoda szaleje w brzuchu 😁 ja do 01.11 na pewni się rozpakuje 🙂 już mam plan z Jurkiem że jak nie chwyci mnie po zdjęciu pesarium 26.10 to fiku miku mały seksik i wtedy już na pewo urodzę 🙂


Alicee ja też mam taki niecny plan 😁 bo już mi strasznie ciężko.. wydaje mi się, że z dnia na dzień jest gorzej, a jeszcze się nasłuchałam od koleżanki, że jak mnie tak nafaszerowali tabletkami na podtrzymanie i kroplówkami to na pewno się przeterminuje 2 tygodnie.. choć skoro rozwarcie jest itp, śluz podbarwiony krwią był to może jednak już bliziutko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Ja mysle ze zadna z nas sie nie przeterminuje ale ja myslec sobie moge wiele rzeczy sprawdzilam wszystkie usg i mam rozne daty usg 11,16,18,21,23 a z miesiaczki wychodzi 21 wiec ciekawe jaka sobie Lenka date wybierze na przyjscie na swiat.


Ja niby mam 20.11 z o.m , z usg tez wychodziło mi róznie ale zazwyczaj wczesniejszy. Ostatni pomiar na 16.11 wiec niewielka róznica. Zreszta tak mi lekarz mówił ze kwestia kilku dni wiec dość dokładną mam date 🙂 Chcialabym wczesniej nieco. Najlepiej pierwszy tydzien listopada. Kto wie czy tez nie podziałamy seksikiem... zakaz był do tej pory zeby wczesniej nie wywoływac ale na koniec to juz i tak wszystko jedno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anka super ze mala rosnie i wszystko ok
Edytko wspolczuje przyjaciolce straty ale jak juz dziewczyny pisaly widocznie tak mialo byc mimo wszystko przykkro slyszec takie rzeczy zwlaszcza jak samemu sie oczekuje na malenstwo.
Ja myslalam ze dzisiaj na przystnek nie dojde jak jechalam do fryzjera. Maly juz mi porzadnie daje popalic tak ze praktycznie chodzic nie moge lezec tez nie zabardzo i z siedzeniem tez jest problem.Przypuszczam ze u mnie juz niedlugo potrwa a zaczne sie sypac i tak naprawde to juz bym chciala miec to wszystko za soba bo powoli niewyrabiam. Nie moge sobie znalezc miejsca, wszystko mnie zaczyna drarznic. Tak wiec oby do przyszlego tygodnia dotrwacc a potem niech sie dzieje co chce ( tylko do tego czsu to moj chyba sie z domu wyprowadzi bo nie wytrzyma ze mna nerwowo).
Do jutra dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja. Ale miałam dziś fatalna noc. Miałam jakies koszmarne sny, budziłam sie co chwile, pokąsał mnie komar i drapałam się pół nocy myslałam ze juz nie wyrobie. Kręciłam sie z boku na bok i nie mogłam wogole sie usadowić. Juz dawno tak zle mi sie nie spało...
Mała wczoraj niezle dawała mi popalić wieczorem. Jak zasuneła kopniaka w bok to myslałam ze sie skrece na łóżku. Gramoliła sie nie wiem juz nawet czy to nogami czy czym sie pchała. Dziewczyna chyba juz tez sie meczy w tej ciasnocie 🙂 A dzis rano sie smiałam sama bo tak mi w brzuchu zaburczało ze pomyslałam : mała pusciła mega bąka 🙂 bo dokładnie taki odgłos był z brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja się melduje 🙂 już po KTG.... wszystko ok, następne w środe a jutro zmykam rano na badania krwi.
u nas nocka w miare ok 🙂 o 2 przyszła do naszego łózka WIKi spać, chyba się jej coś śniło bo się kręciła, ale po jakimś czasie Jurek ją odniósł bo ja nie mogę przy niej spać bo kopie mnie po brzuchu. Rano jeszcze spała jak aj wychodziłam więc czekam stęskniona aż wróći ze żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesto aallice masz to ktg 🙂 Tez juz pod specjalnym nadzorem. Ale widac pesar spełnia swoją funkcje 🙂 Fajnie juz niedługo tez bedziesz miała po... Zazdraszczam 🙂 Wam dziewczyny które lada dzien bede sie rozdzielały z dwupaka 🙂 U mnie tez ładnie swieci słoneczko od rana - ale za to duze mgły są na początku. Kurcze pora oponki w aucie zmieniać chyba na zimówki 🙂 Jeszcze zanim urodze musze auto ogarnac z opłatami 🙂 wszystko mam naraz - poród, ubezpieczenie przegląd i zmiana opon 🙂 hehe bede miała jeszcze conieco na głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem ja 🙂

Alicee miałaś jakieś zapisane skurcze an KTG ??

U mnei noc tak jak u Gosii tragedia ! Prawie w ogóle nie spalam, napinanie się brzucha i drętwienie prawej ręki dało mi się we znaki ! Do tej pory ciężko mi złapać prawą ręką cokolwiek, okropne uczucie!
Mała też wieczorem się wierciła..

Ja mam KTG co dwa dni, jutro znowu jadę na 8 rano.. strasznie to uciążliwe jest... ale przynajmniej co 2 dni mam badanie ginekologiczne to będę wiedziała co tam z moim rozwarciem 🙂

Dziś popołudniu wpadnie przyjaciółka, to wyciągnę ją na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestem.
Nocka taka sobie. Dreptalam po domu prawie do 12 bo nie moglam sobie miejsca znalezc a chcialam sie wymeczyc rzeby choc troche pospac. Maly tez mi sie wierci przez pol nocy i teraz tez szaleje.
Musze sie zebrac i pojsc do sklepu po jakies pieczywo na sniadanie albo zrobie sobie nalesniki 🙂 z dzemem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello
wróciłam z KTG. u mnie cisza, jakies delikatniusie skurcze....urodze chyba na świeta Bozego Narodzenia....ja sie juz nastawiłam ze jak mnie podepną to od razu będzie wrzask RODZIMY a tu nic... 🙂 🙂 🙂 🙂 Młody jak miał dupcie po lewej str brzucha ti sie teraz przekręcił na prawo. może go G trochę poprzesuwał hahahahahah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...