Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
To moze i ja do kauflandu sie wybiore po te pampery 🙂 Choc zanim sie doczłapie to moze juz nie być 🙂


Dasz radę 😁! Ja byłam właśnie na 40 minutowym spacerku, bo taka ładna pogoda 🙂!
I zaraz zaczynam sprzątać, musze pomyć co nieco, bo ciągle wydaje mi się że jest brudno.

Andzia widzę, że ty też miałaś ciężką noc.. Już chyba wszystkie nas to pomalutku męczy.
Moje drętwienie rąk i palców doprowadza mnie do szaleństwa 😞 plus ta cholerna zgaga :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
To moze i ja do kauflandu sie wybiore po te pampery 🙂 Choc zanim sie doczłapie to moze juz nie być 🙂


Dasz radę 😁! Ja byłam właśnie na 40 minutowym spacerku, bo taka ładna pogoda 🙂!
I zaraz zaczynam sprzątać, musze pomyć co nieco, bo ciągle wydaje mi się że jest brudno.

Andzia widzę, że ty też miałaś ciężką noc.. Już chyba wszystkie nas to pomalutku męczy.
Moje drętwienie rąk i palców doprowadza mnie do szaleństwa 😞 plus ta cholerna zgaga :/

ach z tymi dolegliwosciami!
jak dla mnie mogloby sie rozwinac cos na powaznie i byloby juz po sprawie!
tez mam to dretwienie rak i ta mega zgaga 😞
no i dzis te skurcze dosc bolesne:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
baiser88 napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
To moze i ja do kauflandu sie wybiore po te pampery 🙂 Choc zanim sie doczłapie to moze juz nie być 🙂


Dasz radę 😁! Ja byłam właśnie na 40 minutowym spacerku, bo taka ładna pogoda 🙂!
I zaraz zaczynam sprzątać, musze pomyć co nieco, bo ciągle wydaje mi się że jest brudno.

Andzia widzę, że ty też miałaś ciężką noc.. Już chyba wszystkie nas to pomalutku męczy.
Moje drętwienie rąk i palców doprowadza mnie do szaleństwa 😞 plus ta cholerna zgaga :/

ach z tymi dolegliwosciami!
jak dla mnie mogloby sie rozwinac cos na powaznie i byloby juz po sprawie!
tez mam to dretwienie rak i ta mega zgaga 😞
no i dzis te skurcze dosc bolesne:/


Dam dam tym bardziej ze ja samochodem muszę 🙂 Ale z domu sie nie rusze jak włosów nie wymyje 🙂 wiec mycie suszenie i zanim sie wybiore to bedzie 15 🙂
Mi tez strasznie dretwieją palce szczególnie w prawej dłoni. I faktycznie to juz czasem nie do zniesienia. Na zgage zaczełam brac rennie... bo juz sie nie dało bez.
Ależ z nas marudy sie zrobiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
baiser88 napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
To moze i ja do kauflandu sie wybiore po te pampery 🙂 Choc zanim sie doczłapie to moze juz nie być 🙂


Dasz radę 😁! Ja byłam właśnie na 40 minutowym spacerku, bo taka ładna pogoda 🙂!
I zaraz zaczynam sprzątać, musze pomyć co nieco, bo ciągle wydaje mi się że jest brudno.

Andzia widzę, że ty też miałaś ciężką noc.. Już chyba wszystkie nas to pomalutku męczy.
Moje drętwienie rąk i palców doprowadza mnie do szaleństwa 😞 plus ta cholerna zgaga :/

ach z tymi dolegliwosciami!
jak dla mnie mogloby sie rozwinac cos na powaznie i byloby juz po sprawie!
tez mam to dretwienie rak i ta mega zgaga 😞
no i dzis te skurcze dosc bolesne:/


Dam dam tym bardziej ze ja samochodem muszę 🙂 Ale z domu sie nie rusze jak włosów nie wymyje 🙂 wiec mycie suszenie i zanim sie wybiore to bedzie 15 🙂
Mi tez strasznie dretwieją palce szczególnie w prawej dłoni. I faktycznie to juz czasem nie do zniesienia. Na zgage zaczełam brac rennie... bo juz sie nie dało bez.
Ależ z nas marudy sie zrobiły 🙂

juz teraz mamy prawo troszke pomarudzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
u mnie tez piekna pogoda-w weekandzik ma byc 24 stopnie! ide wlasnie krzewy ogrodowe przesadzac pozniej obiad...a jutro dowioza mi wozek i cala reszte rzeczy w polski juz nie moge sie doczekac 🙂))

Ale ci zazdroszcze kondycji 🤨
Ja to juz ledwo co sie schylam a tak pieknie bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
A mnie pierwszy raz od chyba 5 tyg zgaga w nocy nie meczyla 🙂
U mnie jeszcze 4 tyg do porodu ale tez juz mam dosyc. Nawet 5 min w jednej pozycji nie moge usiedziec bo mi niewygodnie 😠. lezec tez sie nie da bo mi brzuszek przeszkadza. Zaraz chyba wyc zaczne 😞 🤨

mnie maz pociesza ze jeszcze troche!
tylko te jego slowa dzialaja mi na nerwy bo nie wie jak naprawde jest ciezko z takim duzym brzuchem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
u mnie tez piekna pogoda-w weekandzik ma byc 24 stopnie! ide wlasnie krzewy ogrodowe przesadzac pozniej obiad...a jutro dowioza mi wozek i cala reszte rzeczy w polski juz nie moge sie doczekac 🙂))

Ale ci zazdroszcze kondycji 🤨
Ja to juz ledwo co sie schylam a tak pieknie bylo 😞


Ja też ledwo chodze z tym brzuchem 😁 ale staram się być aktywna, chciałabym urodzic zdecydowanie pod koniec października.. Ale to już nie ode mnie zależy, Sofii może po tych wszystkich akcjach być obrażona na cały świat i siedzieć w brzuszku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
A mnie pierwszy raz od chyba 5 tyg zgaga w nocy nie meczyla 🙂
U mnie jeszcze 4 tyg do porodu ale tez juz mam dosyc. Nawet 5 min w jednej pozycji nie moge usiedziec bo mi niewygodnie 😠. lezec tez sie nie da bo mi brzuszek przeszkadza. Zaraz chyba wyc zaczne 😞 🤨

mnie maz pociesza ze jeszcze troche!
tylko te jego slowa dzialaja mi na nerwy bo nie wie jak naprawde jest ciezko z takim duzym brzuchem:/


Angela ile ważył Twój synuś na ost USG ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
A mnie pierwszy raz od chyba 5 tyg zgaga w nocy nie meczyla 🙂
U mnie jeszcze 4 tyg do porodu ale tez juz mam dosyc. Nawet 5 min w jednej pozycji nie moge usiedziec bo mi niewygodnie 😠. lezec tez sie nie da bo mi brzuszek przeszkadza. Zaraz chyba wyc zaczne 😞 🤨

mnie maz pociesza ze jeszcze troche!
tylko te jego slowa dzialaja mi na nerwy bo nie wie jak naprawde jest ciezko z takim duzym brzuchem:/


Angela ile ważył Twój synuś na ost USG ??

ja znam wage tylko z 30 TC to bylo 2 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wstawiłam gulasz na obiadek. Do tego będzie kasza i buraczki.
No i zupa brokułowa bo mam na nią ochotę.
Pranie na balkonie schnie. Czekam z utęsknieniem na dwie ostatnie paczki i wyprawka dla
Maluszka będzie gotowa.
Jeszcze muszę się wybrać do apteki po maść na brodawki no i coś do higieny intymniej po porodzie.
Myślałam tez o tym by kupić |Tamtum Rose.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser-ty juz mozesz go brac ja jeszcze nie-za tydzien ale bede lykac nie zaszkodzi a moze pomoze fsktycznie cos 🙂 ponarzekac mozemy bo przeciez kazda wie jak jest ciezko.Ja polozylam sie przysnelam i co?i obudzilam sie cala zlana potem normalnie czulam jak po cyckach leci jakbym spod prysznica wyszla i sie nie wytarla normalnie 3 razy w ciagu dnia musze wlazic pod prysznic a ciezko jak diabli-w zyciu nie mialam z tym problemu a teraz dodatkowa dolegliwosc w dodatku mala dzis wyrzywa sie na zeberkach po prawej stronie i mimo ze ja prosze to nie slucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja po zakupach, ale dzis kasy wydałam...chyba jeszcze te korki w przyszłym tyg porobie....mięsny, kaufland, lidl...stacja benzynowa....super
kari wsuwa jogurt i czekamy na obiadek. ale juz jestem głodna. dzis idziemy spacerkiem do moich rodziców (ok km) wiecz bedziemy drązyc dynię, bo Kari dostaa od sąsiada z pola 🙂 zrobimy juz buźkę na halloween 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Karina-spokojnie zadna z nas nie zna dnia ani godziny ja bede probowala namowic meza na seksik okolo 38 tygodnia moze pomoze ale jak narazie on jest zdecydowanie na nie

Moj na nie nie jest tylko czy ja dam rade. Jak sie bede czula tak jak sie czuje to raczej nic z tego nie bedzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
moj nie mial pojecia o tym ze seks moze porod przyspieszyc-dzis go poinformowalam 🙂
obiad w piekarniku wiec ide lezakowac 🙂))nie ma nic lepszego niz popoludniowa drzemka 🙂
p.s.Elmirka ja 7 listopada robie impreze pozegnalna w pracy i mysle ze dam rade 🙂

Ja w sobote mialam baby shower i ledwo dalam rade salatki i ciacho przygotowac 🤢
A na urodzinach to kazdy liczy na wielka wyrzerke a ja ledwo mam sile tylek z kanapy podniesc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...