Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Baiser-powodzenia na rehabilitacji Megan-skoro Wiktor dobrze przybiera na wadze i budzi sie co 3,4 godz to jasne ze nie ma potrzeby dokarmiania.Moja Lenka o te 200-300g mniej wazy od rowiesnikow a wzrostem jest ponad siatke czyli wychodzi na to ze jest dluga a szczuplutka i nawet butla na dobranoc to az takiej rewelacji wagowej nie ma no ale po butli na dobranoc lepiej spi i sie tak nie wierci w nocy tylko cycus i budzi sie co 3-4 godz w dzien po cycku potrafi pospac nawet 3-4 godziny wiec chyba mam ok pokarm a jej taka natura ze duzo je malo przybiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziendoberek po weekandzie 🙂
kurcze u Ady tez widac na dole juz biale - ale mam nadzieje ze do wlasciwego wyzynania zabkow jeszcze troche ... na szczescie mnie nie podgryza dziaslami-czasem sie zdarza ze z wielkiego glodu mnie zlapie za sutka a nie brodawke i to troche boli ale ma prawo dziecko sie pomylic. ja tez musze paszporta wyrobic zeby moc do polski ja zabrac.
wczoraj bylismy na 3 h y mojej poloznej - i jakby Ady nie bylo- gdziekolwiek z nia idziemy- zawsze jest spokojna i uwielbia sie po nowym otoczeniu rozgladac-
na koniec tylko chyba byla juz zmeczona i zaczela plakac wiec szybko sie zwinelismy. W maxicosy od razu sie uspokaja i spi...lubi jazde samochodem- cale szczescie bo do polski jedziemy 9h! plus pies w samochodzie- bedzie ciekawie 🙂 w srode ide wreszcie do bylej pracy z Ada...bo juz od grudnia sie tam wybieramy i nie mozemy dotrzec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas jak zwykle, nocka ok, 2 pobudki, ząbków jeszcze megan nie ma na zewnątrz, ale je widać 🙂

ja drżę jak ktokolwiek kichnie...marze zeby juz była sobota i zebyśmy juz siedzieli w aucie ukierunkowani na Kołobrzeg...mam stresa ze sie dzieciaki pochorują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
u nas nocka piekna, T spal od 22 do 5, jedzenie i znow do 8, teraz tez odpoczywa 🙂 Wstanie to pojdziemy na spacer.
Piszecie o zabkach i juz sie tego boje, pewnie bedzie straszne marudzenie. Edyta nic sie nie przejmuj, pewnie pojedziecie i bedziecie sie swietnie bawic.
Tez musze dowod malemu wyrobic, ale do czerwca jeszcze jest sporo czasu.
Co do podgryzania to maly mnie kiedys tak potraktowal, ze az pisnelam a on sie wystrasyl, juz niedlugo maly pysiolek bedzie jak kasownik, ooo juz mnie zabolalo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam jestem mamą wrześniowej Wiktorii .Bierzemy udział w konkursie i potrzebujemy pomocy.

Wiki bardzo prosi wszystkie ciocie i inne osoby o głosy w konkursie na Facebooku . Wystarczy polubić stronę Pani Kamili Rutkowskiej i potem zdjęcie Wiktorii. Prosimy udostępniajcie to na swoich profilach niech Wasi znajomi też nam pomogą Nagrodą w konkursie jest sesja fotograficzna . ♥ Pamiętajcie o polubieniu strony

https://ww...359984263&type=3&theater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! też jestem listopadową mamusią Helusi. Czasami sobie was podczytywałam ☺️ ale postanowiłam wreszcie wziąć czynny udział w dyskusji 🙂 zawsze to raźniej móc się podzielić problemami, radościami i wątpliwościami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!!!
U nas weekend minal pod znakiem zabiegania, zakupow i marudzenia w dzien ale za to nocki super. Kubcio spal ciagiem po 6 godz. Zasypial okolo 23 i spal do 5 cycus i znowu spanie do 8 lub 9.
Gosia super ze z Olcia juz lepiej.
Edytko mam nadzieje ze dzieciaczki nie zalapia niczego do wyjazdu trzymam kciuki i oby Macko przeszedl zabkowanie spokojnie.
Baiser powodzenia na rehabilitacjach.
Ja od dzisiaj rozpoczynam akkcje przywracanie laktacji (prawa piers bo z tej maly nie chcial ssac) wiec trzymajcie kciuki. Cos tam jeszcze sie da z niej wydoic wiec moze sie uda. Na prezent walentynkowy zazyczylam sobie nowy laktator elektryczny bo moj reczny sie nie sprawdzil do konca i dzisiaj odebralam przesylke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzi-witamy w naszym gronie.I tak nas malo to jedna mamusia wiecej zawsze lepiej.My zaliczylysmy z Lenka spacerek-odprowadzilysmy moja mame do pracy na 14ta i wrocilysmy i Lenka cycus i padla i spi ale pewnie zaraz sie obudzi max daje jej do 17:30 bo pozniej kapiel wiec kolejny dzien minie bo moze to smieszne ale ostatnio stwierdzilam ze mi dzien zaczyna sie wstaniem Lenki a konczy zasnieciem po kapieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Adzi-a ty karmisz Helenke piersia czy mm bo kurcze na 2m2t to 6600 to niezla waga Elmirka-powodzeniu z laktatorem ja tez mialam problem z lewym cycusiem jakis zapchany byl a teraz jak sie odetkal wlasnie przez laktator to strzelam po scianach 🙂

tak Anula Helcia jej tylko na cycu, ale od urodzenia była dużą panienką - 4160 🙃 ale ma to w genach, ja 180, mój B 190 wzrostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy nową mamusie w naszym gronie.
Elmirka to powodzenia w walce o mleczko. Oby sie udało przywrócić.
Edyta zazdroszcze Ci tego wyjazdu - ja tez uwielbiam morze zimą 🙂 zreszta uwielbiam przez cały rok 🙂 Ojj chetnie tez bym sie wyrwała na taki wyjazd.

Ja dzis miałam dzien zakupów znowu. Kupiłam małej sukienusie dzinsową, sweterek i opaske na włoski - bedziemy sie stroic na niedzielne chrzciny u szwagierki. Sobie kupiłam sukienke nową "wyjściową" bo nie miałam wogole pojecia w co sie ubrac na taka uroczystość. chrzciny bedą na 60 osob... !!!! Szok 🙂 ja takich nawet nie biore pod uwage choc wiem ze Grzesia rodzina takiej imprezy oczekuje własnie. Nie wiem dziwne tam maja zwyczaje. A mi one wcale nie pasuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
adzi napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Adzi-a ty karmisz Helenke piersia czy mm bo kurcze na 2m2t to 6600 to niezla waga Elmirka-powodzeniu z laktatorem ja tez mialam problem z lewym cycusiem jakis zapchany byl a teraz jak sie odetkal wlasnie przez laktator to strzelam po scianach 🙂

tak Anula Helcia jej tylko na cycu, ale od urodzenia była dużą panienką - 4160 🙃 ale ma to w genach, ja 180, mój B 190 wzrostu

O no to juz mi lzej 😉 moja jest raptem o tydzien mlodsza a w ostatnia srode wazyla 4630g ale chyba i u mnie genowo tak jest ja chudzielec maz tez wiec czego ja oczekuje od Lenki 😉)))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia nie martw sie u mojego M tez jak wyprawiaja chrzciny to prawie jak wesela a my stanowczo powiedzielismy nie i robimy tylko chrzciny dla rodzicow czyli dziadkow i rodzenstwa a ze ja mam tylko jedna siostre i M tez wiec wszystkich osob na chrzcinach plus chrzestny i nasi swiadkowie z wesela bedzie 11 osob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie czeka wojna i z mezem i z tesciowa o chrzciny. Bo ja absolutnie nie chce wyprawiac jakais mega przyjęć. Zreszta nie mam takiej mozliwosci bo tam jestem sama bez pomocy i nie dam rady.
Mam zamiar sie uprzec i zrobic tylko obiad i ciasto dla nas, rodziców chrzestnych i dziadków. Nawet rodzenstwa nie bede spraszała bo wtedy wyjdzie nam 30 osob jak przyjda 2 siostry i brat mojego G z dziecmi. Bedzie ciezko i pewnie bedzie kłótnia o to ale trudno. Najwyzej sie na mnie poobrazają... i bede wyklęta w ich rodzinie i znienawidzona do cna przez tesciową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy chrzciny za dwa tygodnie, a przyjęcie tylko dla najbliższych rodzeństwo, dziadkowie, chrzestni i bedzie 16 osób, ale byłoby więcej gdyby ze strony B przyjechalo więcej osób, a bedzie tylko mama i brat z żoną, ale w sumie to było do przewidzenia, bo przyjeżdżaja z Trójmiasta, bo stamtąd pochodzi B, więć całą Polske muszą przejechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...