Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Ja tez psikałam octaniseptem i ładnie się zasuszył 🙂

U mnie też ogrom mleka, mam nadzieje że dalej tyle będzie 🙂 ale młodej sie zawsze z buźki wylewa jak ciągnie cycka a mi po nogach leci jakbym wkladek nie założyła 😁


mi psika na wsyzstkie strony. do oczu Maciusiowi, do noska, na szyję, pachnie non stop mlekiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale wam zazdroszcze z tym mlekiem bo ja to tak jak Thalia nie mam go zbyt wiele i musze dokarmiac butelka a pozatym mamy problem z prawa piersia i Kuba nie moze jej zalapac wiec musze odciagac.
Dzisiaj nasz babel zostal zarejestrowany wiec juz oficjalnie jest Jackob Emanuel z nazwiskiem tatusia (w anglii jesli sie nie jest malzenstwem to dziecko przejmuje nazwisko po matce mysmy zmienili na ojca)
Anula trzymaj sie dzielnie juz niewiele ci zostalo jestesmy wszystkie z toba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ale ja wam zazdroszcze gadania o tych cyckach kupkach mleku kolkach no normalnie az serducho mi sciska ze ja juz 2dzin przeterminowana czyli jestem jedna z trzech po terminie razem z Angela i Pati no ale jak sie ma meza proroka to tak bywa wykrakal ze administruje tabelka to i ja zamkne tylko to czekanie jest okropne jeszcze oby wytrzymac do poniedzialku dostac skierowanie i we wtorek cos ginus zacznie dzialas ale to najdluzsze moje 3-4dni w zyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
mi psika na wsyzstkie strony. do oczu Maciusiowi, do noska, na szyję, pachnie non stop mlekiem 🙂


haha Edytka wiem jak to jest 😁 ja już zapachu mleka nie mogę znieść, świeżo wyprany koc przed porodem cały w mleku 😁

Sofka śpi a ja czekam kiedy wstanie żeby ją wykąpać, bo dziś coś kąpiel przespała .. później może będę w stanie ogladnąć tv jeśli nie zasnę.

Anula jestem z Tobą:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
U nas dzis noc wyjatkowo dobra, pomijajac fakt, ze Tymek spal z nami. Boje sie, ze go do tego przyzwyczaje. Wczoraj wieczorem mialam lekka zalamke: wyczytalam, ze jest metoda odciagania po karmieniu 7-5-3 po tyle minut z kazdej piersi na przemian, wiec mysle sprobuje. Laktator poszedl w ruch, "sciagalam" 30 min z obu cycow i ani kropli mleka. Mozna sie podlamac. Potem tak mysle, mysle, ze w sumie jakos slabo tak ciagnie ten laktator, okazalo sie ze taka mala czesc byla zle zalozona, sprobowalam znowu i pocieklo. Oj jaka ja bylam szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny ale ja wam zazdroszcze gadania o tych cyckach kupkach mleku kolkach no normalnie az serducho mi sciska ze ja juz 2dzin przeterminowana czyli jestem jedna z trzech po terminie razem z Angela i Pati no ale jak sie ma meza proroka to tak bywa wykrakal ze administruje tabelka to i ja zamkne tylko to czekanie jest okropne jeszcze oby wytrzymac do poniedzialku dostac skierowanie i we wtorek cos ginus zacznie dzialas ale to najdluzsze moje 3-4dni w zyciu


Anula pełnia już za 4 dni 😁 😁 😁 Więc szykuj się na środę na porodówkę!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny ale ja wam zazdroszcze gadania o tych cyckach kupkach mleku kolkach no normalnie az serducho mi sciska ze ja juz 2dzin przeterminowana czyli jestem jedna z trzech po terminie razem z Angela i Pati no ale jak sie ma meza proroka to tak bywa wykrakal ze administruje tabelka to i ja zamkne tylko to czekanie jest okropne jeszcze oby wytrzymac do poniedzialku dostac skierowanie i we wtorek cos ginus zacznie dzialas ale to najdluzsze moje 3-4dni w zyciu


Anula pełnia już za 4 dni 😁 😁 😁 Więc szykuj się na środę na porodówkę!!! 🙂
Ja juz w poniedzialek bede wyszykowana na wtorek ze skierowanie na wywolanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
ania1301 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny ale ja wam zazdroszcze gadania o tych cyckach kupkach mleku kolkach no normalnie az serducho mi sciska ze ja juz 2dzin przeterminowana czyli jestem jedna z trzech po terminie razem z Angela i Pati no ale jak sie ma meza proroka to tak bywa wykrakal ze administruje tabelka to i ja zamkne tylko to czekanie jest okropne jeszcze oby wytrzymac do poniedzialku dostac skierowanie i we wtorek cos ginus zacznie dzialas ale to najdluzsze moje 3-4dni w zyciu


Anula pełnia już za 4 dni 😁 😁 😁 Więc szykuj się na środę na porodówkę!!! 🙂
Ja juz w poniedzialek bede wyszykowana na wtorek ze skierowanie na wywolanie


No to może zostanę prorokiem bo już Ci dawno wróżyłam poród w pełnię 😁 To jak Ci zaczną wywoływać we wtorek to możliwe, że w środę Lenka będzie po drugiej stronie brzuszka 😁
Anula pamiętaj, że nigdzie nie jest tak dobrze dzieciaczkom jak w brzuszku mamy. Więc Lenka wie co robi siedząc tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂ja z Wiktorkiem w ramionach:-) spał i się przebudził i znowu zasypia.
U nas pieluszki Dady się nie sprawdziły Mały nerwowo sypia budzi się jak się zesika, a na pampersie przespał dziś 5 h pod rząd.
Anula rozpakujesz sie w końcu innego wyjścia nie ma 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja wkoncu mam chwilke mała śpi wiec pewnie godzinke mam luzu 🙂

Na wstepie oczywisie z zaległosciami - ale Wielkie gratulacje dla rozpakowanych pod moja nieobecność - Elmirka, Patinka, Thalia, Karusia - Gratuluje z całego serca ze maleństwa całe zdrowe i sa juz z Wami 🙂 Wiem juz sama jaka to radość 🙂

Anulka naprawde nie stresuj sie wiem ze najgorzej jest czekać. I dołuja wszelkie komentarze na ten temat. Ale Lenka widocznie ma dobrze u Ciebie w brzusiu. Zreszta podobnie moja Ola 🙂 tez jej sie nie spieszyło i pewnie siedzialaby o tej pory gdyby nie to wywołanie porodu ze wzgl. na skaczące tetno na Ktg. Pamietaj ostatni bedą pierwszymi - wiec głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Gosiaczek, Elmirka jak u Was z pokarme? W sumie maluchy maja prawie tyle samo.


Thalia ja małą dokarmmian butelką od 2 doby w szpitalu bo miałam mało pokarmu i strasznie sie denerwowała. Sutki miałam zmasakrowane bo była cały czas przy cycku a leciało tyle co kot napłakał. Mysle ze to kwesta wywoływanego porodu - organizm chyba z opóźnieniem sie dostosowuje. Dopiero dochodzą do siebie po smarowaniu maltanem, cały czas oczywiscie przystawiam do cycusia i widze ze zaczyna sie zwiekszac ilość z jednej piersi to juz nawet cieknie jej po polikach jak ssie 🙂 Pije herbatke na latkacje duzo wody mam nadzieje ze niedługo butla nie bedzie potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Baiser- no czas czas ale co ja mam zrobic biedna myszka jak moja coreczka sobie zadomowila sie w brzuszku i jej sie nie spieszy. No i ja wiem czy z czy bez wspomagaczy to ma bolec i tyle bo nie ma bezbolesnego porodu bo nawet po cc to moze i nie boli poki znieczulenie dziala ale pozniej rana boli no nie oszukujmy sie tylko ciekawi mnie jak to jest z cewnikiem a oxy roznica bo masaz szyjki to wiem ze boli.


Anula ja miałam pre indukcje wlasnie cewnikiem. Powiem szczerze - załozenie boli jak diabli. Myslałam ze sie ze...m z bólu podczas zakładania i później. Po załozeniu zaczął mnie mocno bolec kregosłup i zaczął sie napinam brzuch non stop - ale ktg zapisywało minimalne skurcze. Załozony miałam przed południem - zdjecty tuż przed porodem i podaniem oxy. rozwarcie po cewniku poszło na 2 palce. Po oxytocynie - zaczeły sie regularne skurcze takie co 3-4 minuty, później co 2. Poczatkowo lajt nawet sie smiałam do poloznej ze nie czuje za bardzo tych skurczy, a jak sie zaczelo to szok - bolało tak ze zdecydowałam sie na znieczulenie i nie załuje bo ulga ogromna - do czasu partych skurczy nie czułam nic. A ze partych miałam tylko 4 chyba to spoko - nie odczułam teg jakos strasznie przykro... Oczywiscie ruszac sie nigdzie nie mogłam bo byłam cały czas podpieta pod KTG i kroplówki. tylko wokół łóżka, na piłke i zpowrotem zanim dostałam znieczulenie 🙂 Obyło sie u mnie bez nacinania krocza - ale za to szyjka pekła w jednym miejscu i miałam zakładany jeden chyba szew. No i miałam zwiekszone krwawienie po porodzie. Wiec podali mi jeszcze jakis lek. nie pamietam co. Ale czułam normalnie jak chlupie ze mnie krew juz po porodzie.

Najlepsze było to ze mała jak juz w całosci wyszła i dostałam ja na brzusio to byłam w szoku i zapytalam czy to napewno moja - bo ma czarna bujna czuprynke 🙂 a my z meżem blond. Ja ciemny i on taki sredni 🙂 Wiec byłam totalnie w szoku 🙂
Ale genralnie sliczna jest... teraz tylko plotki beda po kim ona taka czarnulka z długimi wloskami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...