Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej na allegro te książeczki są tańsze 🙂
my już od 6 na nogach...ale nie dziwię się jak mój Maciuś zasypia na noc o 18 to ile on będzie spał...
dzisiaj w planach odwiedziny u moich rodziców jesteśmy sami bo B ma służbe to pójdziemy do klatki obok żeby samemu nie siedzieć...ale najwaznisze jest to że mój B od jutra ma wolne do 8 kwietnia 😁 cieszę się bardzo bo ostatnio tylko służby i służby i się stęskniliśmy już za nim...
zmykam dokończyć śniadanko
co do kaszki to ja daję gęstą łyżeczką już od miesiąca na śniadanie i maciuś ją pieknie je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez na nogach od 6.30 🙂 tesciowa nas obudziła... Bo tak to Olcia by jeszcze jednym okiem moze przysneła. A ja znow jakas nie wyspana. Olka mi sie budziła chyba 3 razy. Az sie zdziwiłam bo pierwsza pobudka była o 1.30, później 4 i 5 to juz na czuwaniu - bo co chwile sie przebudzała gadała, piszczała i przysypiała.Nawet na spiocha łapała cycusia 🙂 Ja przysnełam, a ze ona miała przed nosem to sie sama obsłuzyła 🙂 Cudak 🙂
My tez sie steskniłysmy za tatuskiem... nie ma go od czwartku w domu. Bedzie dopiero dzis popołudniu. Wiec czekamy. Zaraz musze sie za jakis obiadek zabrac.
U nas słoneczko ale mróz był -15 🙂 no i wiatr niestety paskudny. Za to bociany juz u nas są. Stoja zmarznięte i skulone w sniegu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze ale zimno w tej Polsce 😞 moj m wkoncu dzis rano pojechal bo wczoraj bylo bardzo nieciekawie wieczorem...
a my sie do nowych warunkow przyzwyczajamy...troche ciezko ale wszystko wymaga czasu... bedzie latwiej jak bede mogla z ogrodu korzystac tzn jak juz dotrze ta nasza wiosna do nas... milego weekandziku wam zycze 🙂 ide sie brac za rozpakowywanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
My tez na nogach od 6.30 🙂 tesciowa nas obudziła... Bo tak to Olcia by jeszcze jednym okiem moze przysneła. A ja znow jakas nie wyspana. Olka mi sie budziła chyba 3 razy. Az sie zdziwiłam bo pierwsza pobudka była o 1.30, później 4 i 5 to juz na czuwaniu - bo co chwile sie przebudzała gadała, piszczała i przysypiała.Nawet na spiocha łapała cycusia 🙂 Ja przysnełam, a ze ona miała przed nosem to sie sama obsłuzyła 🙂 Cudak 🙂
My tez sie steskniłysmy za tatuskiem... nie ma go od czwartku w domu. Bedzie dopiero dzis popołudniu. Wiec czekamy. Zaraz musze sie za jakis obiadek zabrac.
U nas słoneczko ale mróz był -15 🙂 no i wiatr niestety paskudny. Za to bociany juz u nas są. Stoja zmarznięte i skulone w sniegu 🙂


u nas z cycusiem podobnie... 3 pobudki i nad ranem spiew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze dziewczyny nas tez zasypalo. Budze sie a za oknem snieg. Edyta gratulacje dla Macka 🙂 🙂 🙂!
U nas byly 4 pobudki w nocy. K zasnal przed 22 i wstal o 7 jak moj P wychodzil do pracy wiec sila rzeczy musialam wstac i ja 😁. teraz lezy na lezaku i prubuje wciagnac ulotke z pizzerii 🤪.
kurcze musze kupic temu mojemu smykowi jakiez zabawki bo w sumie nie ma nic fajnego co by bylo adekwatne do jego wieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla Maciusia!!!
Ja dzis dzien uczelniany ale juz po jutro wolne 😉
My dzis natomiast na nogach od 5:30 bo no jak to Lenka nie obudzi sie pospedzac z mama troche czasu poki nie pojedzie do szkoly?-to bylby cud 😉 wiec wstalysmy razem tatus pospal jeszcze godzinke pozniej uspal coreczka jak ja pojechalam i sam pojechal na odczulanie-bo moj mezus alergik i sie odczula juz 1,5 roku jeszcze drugie 1,5 roku ;/
Teraz Lenka szaleje na lezaczku-jejciu jaki to cud wynalazek ona kocha swoj lezaczek a ja mam 2 rece wolne 😉
o 19 kapiel i panienka idzie spac a jutro jedziemy na zakupy pampersiaki nam sie koncza mleczko i trzeba zrobic zapasik na miesiac no i moze ja w galerii jakiejs znajde sobie cosik na chrzciny buty mam a reszta w sklepie a chce kupic cos skromnego stosownego zeby miec i w czerwcu na obrone pracy nówke 😉
No i ja sie dokladam-jak to sie mowi 3 dni po 3 dni przed-sto latek dla Heli !!!
A my dzis królestwo 3 😉 3 miesiące 3 tygodnie i 3 dni i w dodatku już 3 kupa dzisiaj 😉 wiec ide odebrac swoj prezencik 😉)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, spoznione ale szczere buziaki dla Helci i Adusi 🙂
Jak to zwykle bywa wczoraj znow wylicytowalam przez przypadek dwa obrazy, tzn pba mi sie podobaly i nie moglam sie zdecydowac, no i mam 2 :P
Dzis bylysmy z mama na zakupach, kupilam pare fajnych pierdol do mieszkania. Po powrocie zakrztusilam sie frytka tak, ze myslalam, ze umre. Jutro planuje wziac Tymka do kosciola na msze, ciekawe jak zareaguje.

No i wielkie brawa dla Maciejka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzien spoko, mamy gosci do jutra bo był pogrzeb w rodzinie G, ja oczywiscie z mała w domu zostałam.
Nawet sporo dała mi dzis zrobić. Ugotowałam wielki gar barszczu ukrainskiego bo uwielbiam i nawet go zjadłam mimo ze z fasolą 🙂 Ostatnio jadłam ogórkową z kiszonych i było ok, wiec moze po fasoli tez Ola da sobie rade 🙂 Przygotowałam miesko na jutro na mielone. Ale wydarzeniem dzis był ryk jak właczyłam maszynke do mielenia miesa 🙂 Tak rzewnie płakała ze strachu ze musiałam wyłaczyc i na rece ja brac bo inaczej sie nie chciała uspokoić. Poodkurzałam, ogarnełam z grubsza pokoje. Wiec spoko. Córcia dała mi czas na zajecie sie troche domem 🙂 Teraz "chrapie" sobie smacznie. Była tak zmeczona ze zasneła mi bez cycusiowania na kolanach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Hejka, spoznione ale szczere buziaki dla Helci i Adusi 🙂
Jak to zwykle bywa wczoraj znow wylicytowalam przez przypadek dwa obrazy, tzn pba mi sie podobaly i nie moglam sie zdecydowac, no i mam 2 :P
Dzis bylysmy z mama na zakupach, kupilam pare fajnych pierdol do mieszkania. Po powrocie zakrztusilam sie frytka tak, ze myslalam, ze umre. Jutro planuje wziac Tymka do kosciola na msze, ciekawe jak zareaguje.

No i wielkie brawa dla Maciejka !


Pochwal sie zakupem 🙂 Ja narazie nie mam w domu zadnych obrazów puste haczyki w scianach. I tez sporo jeszcze z wyposazenia mi brakuje ale to z czasem sie uzupełni takie pierdoły. Nawet dywanów nie mam nigdzie 🙂
Ja tez planuje Ole przyzwyczajac do wizyt w kosciele, bo nie wiem jak zareaguje na chrzcinach wiec mamy czas zeby przyzwyczaić ja troche. Niby na chrzcinach u szwagierki było ok - przespała całą mszę ale im starsza tym mniej spi wiec nie wiem jak to bedzie 🙂 Ma donosny głos wiec moze byc w kosciele koncert 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzis zamowilam ksiazeczki dla Oli, nowe gryzako - grzechotki i wkoncu zasłonki do auta na szyby bo ona starsznie sie denerwuje jak ją słonce razi a sezon dopiero sie zaczyna wiec trzeba było zakupić akcesoria do samochdu 🙂 Na swieta wybieramy sie do moich rodziców na mazury znów wiec kolejny raz długa podróż... ale za to pare dni znów odetchne bo bede miała pomoc przy Małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/holownik-duzy-obraz-olejny-na-plotnie-bcm-i3087412824.html
http://allegro.pl/blask-spotkania-obraz-olejny-na-plotnie-bcm-i3087414071.html
to moje zdobycze 🙂
T jeszcze nie slyszal z bliska maszynki do miesa, ale np odkurzacz mu nie przeszkadza, jezdze przy nim to tylko patrzy co robie. Dzis mi sie smiac chcialo, bo chcialam go uspic, wiec smoczek w buzie, nie chcial spac, wiec mysle glodny, dostawiam go do cyca, juz go widzi, a tu smok w buzi, nie umial wypluc wiec mu wyciagnelam, patrze a on podkowka.
Zawsze przed kapaniem go rozmieszam jak lezy na przewijaku, piszczy jak szalony, dzis az mnie broda boli, bo mu jezdzilam bo brzuszku, tak sie smial, ze nie moglam przestac i teraz wygladam jakbym sie nieumiejetnie ogolila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia-coz za zdobycze-wow
Ja w domu mam juz wszystko oprocz rolet w 2 pokojach i najgorszy wydatek po lazience jeszcze nas czeka przed tym jak Lenka pojdzie na nogi to balustrada i brameczka na zamowienie na schody nawet nie chce myslec jaki to koszt.
A mi sie cycki koncza kiedys to az pekaly od nawalu a teraz mniej i sa tylko na popitke dla Lenki i na ululanie po kapieli ale dobre i 4mce dobrego karmienia wiec nie zalamuje sie bo inne kobiety wcale nie karmia z wygody np znam takie inne chca a nie maja pokarmu a mi 4mce to i tak duzo moja mama wcale nie karmila bo nie miala pokarmu siostra od 1 dnia zycia Nikolki dokarmiac musiala bo miala sama wode a ja pobilam rekord cycusiowania w rodzinie 😉
A dzis nagralam jak Lenka pochrapywala sobie popoludniu ale to smieszny dzwiek 😉
No i ja tez "pierdze" "burcze" w brzuszek Lenki przed kapaniem ale nie udaje mi sie nagrac jej smiechu bo jak tylko widzi aparta powazna mine robi i nawet nie drgnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No fakt zdobycze niesamowite Thalia 🙂 Specyficzne.... mroczne...

Anula masz racje - zawsze dobre i 4 msce karmienia. Pamietam jak sie martwiłas ze nie bedziesz miała pokarmu bo u ciebie to rodzinne. A tu prosze i tak dobrze ci poszło 🙂
Ja Olce "pierdze" w stopki albo w policzek i sie smieje jak szalona 🙂 Wogole ma straszne łaskotki na całym ciele 🙂 Az sie wzdryga jak sie ją smyra. I ma od urodzenia bo pamietam jak ja moje kolezanki w szpitalu za stopy smyrały to tez kurczyła 🙂
Ja zakonczyłam własnie kolejne zakupy internetowe na allegro. Wydałam prawie 300 zł. A w sumie same pierdoły dla Oli. Smoczki do butelek wieksze i te na kaszke, miseczki, gryzaki z siatką do owoców i warzyw, niekapek do picia itp. Kurcze niby kosztuje to po kilka czy klkanascie złotych a jak sie nazbiera to robi sie z tego spora kwota jak na jednorazowy wydatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, dobiłam i ja z wieczora...
dzięki za zyczonka 😉
Gratulacje dla Maciejka, kulnął się wcześniej niż sądziłaś Edytka 🙂 no i Hela dzisiaj tez juz lepiej radziła sobie z łyżeczką 😉
Magda ładne te obrazy, bedziesz miec od razu małą kolekcję
Gosia ja jeszcze mam takie ksiązeczki szeleszczące z gryzaczkiem, Hela je uwielbia, jak jej szeleści to aż cała drży z radości 😉
Anula karmiłas cycem ile się dało i tyle 🙂 teraz twój M bedzie mógł cię wyręczać np. w nocy

u nas wszystko ok, nocka super, jedna pobudka o 2 a potem o 6 wstalismy wszyscy 🙂 dzis Hela zabiawiała babcię i ciocię, bo my oboje się szkolilismy, wieczorem szybkie sprzątanko, teraz relaks przed tv, bo Helcia grzecznie zasnęła po kapieli o 19:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my po ur tesciowej, dzieciaki posnęły w aucie więc udało mi sie jeszcze na basen wyskoczyc
thalia, ciekawe te obrazy, mi sie ten drugo link podoba. ale ja to nei za bardzo w tym temacie, u nas na scianach zdjęcia.
anka, u nas z aparatem podobnie. powaga i cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzi kupiłam gryzak z Nuby - jakos mam przekonanie do tej firmy ale wiem ze sa tez z canpola podobne i pewnie tansze http://allegro.pl/nuby-gryzak-do-podawania-pokarmu-wymienne-wklady-i3093377754.html
I niekapek z tommy tippy http://allegro.pl/tommee-tippee-pierwszy-kubek-4m-kolorki-new-i3102890583.html ale zamówiłam sobie tez uchwyty i ustnik miekki do butelek avent bo takich uzywam. Ostatnio Ola mi ładnie trzyma obiema raczkami butelke z herbata wiec spróbuje jej dac z uchwytami i ustnikiem zobaczymy jak bedzie jej szło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 chcialabym to zobaczyc jak moj Marcin wstaje w nocy do Lenki z butla 🙂 ostatnio mi sie przyznal ze nawet nie alyszy jak ona zaczyna sie wiercic albo zdziwil sie ze ja ja karmie przy zgaszonym swietle ze nawet lampki nie zapalam-no tak on znajac zycie pozapalal by wszystkie swiatla bo jak to tak mozna w xiemnosci trafic do buzki Lenki 🙂 hihi tak mnie tym rozbawil-jeszcze w nocy cycusiuje bo jakos jej chyba ciezko z butla w nocy w dzien ok a noc spija mi ten caly zapas co tam sie wytworzy-najwidoczniej ta mleczna woda jej wystarcza w nocy.Ja tez zamierzam zrobic zakup dla Lenki miseczka lyzeczki niekapek wiec Goska pochwal sie co zakupilas.A ja mam chyba bezsenny czas zawsze o tej porze oczy mi sie kleily a dzis nie chce mi sie wogole spac wiec buszuje po necie i czytam o wszystkim co mi do glowy wpadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska-ja od tego goacia rodzyneczki co kupilas jiekapek przewaznie zawsze wszyatko kupuje dla Leny bo on ma chyba wszystko albo wiekszosc i ja jestem bardzo zadowolona z zakupow u niego a powiedzcie mi ten gryzak na jedzonko to jak smoczek?bo Lenka nie niunia smoczka wiec nie wiem czy to sie przyda chyba ze do raczki wezmie sobie i bedzie sie uczyla jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spoznione najlepsze zyczonka dla Helci> 🙂
ja wczoraj padlam o 22 usypialam na siedzaco.. ale mialam mase rzeczy do zrobienia w ciagu dnia..wypakowanie..ogarniecie troche domu obiad...palenie w piecu ...psy wpuszczanie i wypuszczanie doprowadza mnie do szalu.. plus wizyta mojej chrzestnej i mojego chrzesniaka. Smieszne jest ze ja mialam 15 lat jak go chrzscilam ..on teraz ma 15 i Ada jest taka mala jak on byl wtedy..wiec jak Ada bedzie miec 15 to on 30 a ja niestey 45...masakra. u was tez tak zimno u nas dzis bylo -20! wsawalam w nocy do pieca dokladac! bosze mam dosc ZIMY!
powiem wam ze Ada mi spi tyle ze szok....wstaje w nocy tylko dwa razy...w dzien 3 h okolo poludnia i jeszcze wieczorem okolo 18 lub 19 drzema na godzine i zasypia okolo 21...
ten gryzak z siateczka swietna sprawa widzialam to w tvn dziendobry polecali..ale nie wiedzialam gdzie to kupic..teraz juz wiem dzieki za info 🙂
ksiazeczki tez musze zakupic bo nie mam a nie chcialam w niemczech przeplacac...
milej niedzieli wam zycze 🙂
p.s a co do obrazow to kurde mam swietna firme w czestochowie robia obrazy ze zdjec...cuda 🙂 ale nie mam adresu ..musialabym poszperac w necie...a i wysylke maja na cala europe wiec na polske tez 🙂 podesle wam jak znajde..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...