Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mój Maciuś już śpiocha od godzinki a ja mam czas na relax
dzisiaj sprzedałam mojego syneczka mojemu tacie spacerowali sobie ponad godzinkę a ja miałam czas spokojnie zrobić obiadek 🙂
jutro moje święto ale imprezka nie wypali moze coś zrobię w niedzielę bo cała rodzinka mojego Bartka się rozchorowała moja mama pilnuje dzieci mojej siostry i tak wszystko przełożyłam na weekend...moze to i lepiej bo nie lubię robić imprez w tygodniu...
mojemu Maciusiowi odwidziało sie jedzenie ale chyba to przez ząbki bo zaciska dziąsełka jak chcę mu dać mleko albo zupkę czy deserek że hej...w sumie je mi tylko kaszkę ładnie rano i mleko na śpiocha w innym przypadku nie da się go normalnie nakarmić a nic nowego nie daję mu wszystko to co jadł do tej pory....mam nadzieje że jutro będzie już normalnie...
Karusia szerokiej drogi!
Kamila ale Wam zazdroszczę takiego wyjazdu ja mogę tylko o takiej podróży pomarzyć 😞
zmykam
do jutra pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wrr pisałam posta i wszystko mi znikło... A tyle juz miałam naskrobane 😞
Juz mi sie nie chce odtwarzać wszystkiego.
Moja królewna juz spiocha. Zasneła w 5 min jak tylko cyca zlapała. Mało pojadła wiec pewnie szybko mi sie obudzi. Pewnie ja pokarmie na spiaco jeszcze zanim sie poloze spac.

Karina szerokiej i bezpiecznej drogi. Miłej podrózy. Daj znac jak Ada zniosła wycieczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
udanej podróży Karusia! oby Ada spała tak długo jak wasz pies 😉

Hela śpi, wczoraj miała jakiś nieciekawy humorek, zaczynała płakać ni z tego ni z owego, ale dzisiaj juz kochaniutka jak zawsze. teraz mam czas żeby was doczytać i zmykam do nauki.
zaległe buziaki dla Oli i Maciusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas po spacerku reszta dnia ok.. Jutro z rana na rehabilitację a później jak będzie fajna pogoda to pewnie spacerek też będzie 🙂
Karinko szczęśliwej podróży !!
MArta możliwe, że przez ząbki, bo moją Sofcie tez już coś dopada i od jutra musze zacząć stosować ten żel na dziąsełka może pomoże .
Adzi Sofcia też tak miała przez kilka dni, dziś jest już dobrze 🙂
Mała śpi od 20, po kąpieli dostaje mleczko i odkładam ją do łóżeczka, sama zasypia 😁!
Kurcze ważyłam ją na wadze i jest 6200, troszkę mało :/
Mój L na piłce, mam czas dla siebie 🙂, poczytam jakąs książkę, zrobię sobie kąpiel i do łóżeczka 🙂!
Dobrej nocy dziewczyny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry
u nas znów pochmurno i cos leci z nieba 😞
M drzemie bo juz o 6 był up
ja mam nerwówkę z tym kontem, nienawidze tej prowicji gdzie są takie skmieniałe umysły co nie potrafią wyjść spoza swoich ograniczonych ram myślenia... oni nei znają tego projektu i mi każą wykazywać sie dokumentami któych w ogóle nie ma... ach, szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie pobudka o 6.30 🙂 choc chciałabym pospac dłuzej. Za to Ola wyspana jak skowronek cwierkała od rana. i nie ma ze boli trzeba było wstawać. I sie bawić z dzieciem 🙂 Obudziła sie bez skarpet - tak wierzgała nogami i rozkopywała sie ze udalo sie jej sie scianąć. Cwaniara mała najlepiej sie czuje na golasa 🙂 bedzie jakas nudystka chyba 🙂
Teraz juz zasneła po kupie rannej 🙂 A ja oczywiscie jak juz wstałam to i spac mi sie odechciało.
Marta tez mi sie wydaje ze to przez ząbki Macius stracił apetyt - czytałam gdzies w necie ze to jeden z objawów ząbkowania. Coż na to poradzić - trzeba przeczekać az wyjdą 🙂
Baiser miłego rehabilitowania. Powiedz jak postępy? Sofcia nadal płacze podczas cwiczen?
U nas od rana mgła okropna ale przebija sie słonce wiec moze bedzie ładnie. Choc chyba spory mrozek był w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta... współczuje Ci tej nerwówki z powodu głupiego konta. Niby czasy ze takie sprawy to pikuś a okazuje sie że tyle problemow. Ale dasz sobie rade - kto jak nie TY 🙂

powiedzcie dziewczyny - jak Wasze maluchy usypiają w łózeczku, to po odłozeniu odchodzicie wogole czy czekacie obok zanim usnie? Bo ja musze postac chwile z Olka poglaskać ją, potrzymac za rączke i dopiero zasypia. Ale wiem ze są dzieci które zasypiają całkowicie same, tz rodzice gasza swiatło wychodzą z pokoju i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ja chyba rekordzistka jestem bo dzis od 5 pobudka wymeczylam do 8:30 Lenke i padla jak kawka wsunela 140ml mleczka i spi-nawet przez sen beklo jej sie i juz dojesc nie chciala.A ja musze napisac maly referacik na zaliczenie w sobote a od soboty rusza cala para remont lazienki.Na swieta zostajemy sami z rodzicami, siostra jedzie do tesciowej do Warszawy(maja taki zwyczaj BN tutaj Wielkanoc jada do tesciowej) wiec my zawielkiego halo na swieta nie robimy bo po swietach i tak chrzciny-a jak dla mnie Wielkanoc to takie swieto bo swieto jakos na Boze Narodzenie czuje wieksza aure swiat moze ze choinka itp wiecej symboli choc przeciez dla kosciola to Wielkanoc jest wazniejsza.No ale my nie bedziemy szalec z robieniem swiat bo to tylko niedziela i poniedzialek i koniec wiec 2 saltatki ciasto cos na cieplo na obiad i po sprawie. A ja od poniedzialku zaczynam myc okna-najpierw u siebie pozniej na dole u rodzicow-lazienka remontowana ale nie kurzy sie nic nie pyli wiec jestem spokojna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
Karusia mam nadzieje, ze szczesliwie dojechaliscie.
Edyta pewnie i tak wszystko zalatwisz, ale co sie niepotrzebnie nadenerwujessz to Twoje.
Pewnie Macius bedzie pierwszym zabkowiczem, no ma prawo najstarszy 🙂
U nas pobudka po 6 na dobre, a wnocy jenda pobudka po 3. Widze, ze wracamy do starego rytmu, 3 dni i 3 noce byly gorsze, a teraz sie juz normuje, przez te 3 dni Tymon byl bardzo wrazliwy i placzliwy, zwlaszcza wieczorem ale juz jest ok.
Juz jestesmy po pierwszej drzemce, teraz zabawa. Anula pisala kiedys o tych stopkach, T jeszcze nie zlapie za paluszki, ale juz bardzo czesto jest na boczku i probuje ich dosiegnac, wczoraj do perfekcji opanowal przewroty na plecki z brzuszka, ale tylko w jedna strone, na brzuchu juz dlugo nie polezy, bo przktycznie od razu fik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
Edyta dajesz już Maciejkowi kaszke? Albo inne jedzonko? Czy czekasz az skonczy 5 i zacznie 6 m. ?


jest tylko na cycusiu, z jedzeniem czekam, jutro zaczynam gluten

Jak go bedziesz podawac (gotowac kaszke na wodzie i mieszac ze swoim mlekiem? I to butla czy lyzeczka?) i jaka kaszke? Zwykla manne czy jakas specjalna dla dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
U nas noc tragedia. Kuba mial szczepienie wczoraj (na szczescie ostatnie) po ktorym plakal caly dzien a w nocy spal bardzo niespokojnie chyba mial goraczke lekka ale pewnosci nie mam bo nie mierzylam mu temp , nie chcialam go rozbudzac. Mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie spokojniejszy bo z niewyspania boli mnie glowa. W planach mam wyjscie na poczte po odbior paczki bo wczoraj rozminelam sie z listonoszem i zastalam awizo w skrzynce. Pogoda na szczescie w miare tzn nie ma slonca ale tez i nie pada wiec mozemy spacerowac.K wlasnie padl i mam nadzieje ze pospi chwile.
Edyta wspulczuje uzerania sie z polska biurokracja. Odkad wyjechalam zastanawiam sie dlaczego w tym kraju wszystko musi byc tak skomplikowane? Polacy chyba lubia sobie i innym utrudniac zycie. Trzymam kciuki oby udalo ci sie przebrnac przez te bariery i dalej bylo juz z gorki.
Anka, Lenka wymiata. Silna dziewczyna ci rosnie 🙂.Mysle ze jak bys wyjela ten wklad z lezaczka mala siedziala by nizej i nie miala by mozliwosci tak mocno sie wychylic (moj Bubu to by tam tylka nie wepchnal 😁 ).
Udalo nam sie wczoraj kupic nowy fotelik do samochodu
http://www.amazon.co.uk/Britax-First-Class-Group-Cowmooflage/dp/B004711M14
chcielismy taka krowe ale juz nie bylo wiec mamy czarny. Mozna go montowac przodem i tylem do kierunku jazdy i mozna go pochylic tak ze dziecko jest tam na pollezaco. Oby tym razem byl na dluzej.
Marta oby Maciusiowi szybko wrocil apetyt 🙂
Karinka pewno juz w polsce ale i tak jej zycze szerokiej i bedpiecznej drogi a ciuszki cudo. Co do ceny to ja sie tez kompletnie nie znam ale przeliczajac ceny tutejsze na zlotowki to wychodzi niewiele za taka ilosc ciuszkow. Ja za jeden zestaw (spodenki + bluzeczka) ciuchow nowych w sklepie musze zaplacic okolo 15-20£
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesteśmy 🙂!
Gosiu u mnie to z zasypianiem jest ta druga opcja, odkładam Sofii do łożeczka, zostawiam zapaloną jedynie lampkę nocną i wychodzę z pokoju, a ona sobie pogada chwilkę i zaraz usypia 🙂, czasami zdarzy się, że nie chce to biorę ja do drugiego pokoju bawimy się , wymęczona od razu zasypia.
Edytka Twój Maciejko tez sie już przewraca z plecków na brzuszek ?? Bo moja w druga stronę tak, na bokach leży, ale te jej przewroty to są jak ją stymuluję to pięknie robi, ale sama nie chce w ogóle...
Ja też już wprowadzam gluten 😁
A raz dziennie daję kleik kukurydziany z nestle, lekarz Nam tak zalecił bo Sofcia mało przybiera na wadze , oczywiście podaje łyżeczką, bo Sofcia już opanowała do perfekcji jedzenie łyżeczką i plucie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomnialam napisac wam wczoraj-wyciagnelam ten wklad z lezaczka zeby co to nizej bylo i zeby mi Lenka bujanka nie robila a i tak robi zapiera sie lokciami o boki i robi "wańkę wstańke"-jak ktos wie o co chodzi 😉
a co do przewracania sie Lenka perfekcyjnie z brzuszka na plecki ale jak Tymek tylko jedna strona jest sprytniej to wychodzi a z pleckow na brzuszek nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co jedzonka my jeszcze nie zaczelismy ale wiem ze kaszka-NIGDY W ZYCIU Z BUTLI!!!! Dl mnie to najbardziej okropna sprawa, jeszcze jak po staremu obcinaja smoka to tylko rece zalamac-czy czlowiek je z butli czy lyzeczka?Przeciez to kalectwo i ja to zawsze oburzam sie jak slysze ze kasza z butli ok mleczko tak ale nie kasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A co jedzonka my jeszcze nie zaczelismy ale wiem ze kaszka-NIGDY W ZYCIU Z BUTLI!!!! Dl mnie to najbardziej okropna sprawa, jeszcze jak po staremu obcinaja smoka to tylko rece zalamac-czy czlowiek je z butli czy lyzeczka?Przeciez to kalectwo i ja to zawsze oburzam sie jak slysze ze kasza z butli ok mleczko tak ale nie kasza

A ja wlasnie sobie pomyslalam, ze mu bede dawac z butli, bo to nie bedzie kaszka taka gesta, tylko lyzeczka na cala butle, wiec to bedzie rzadkie, zreszta tylko po to zeby gluten wprowadzic, a nie po to by juz jeden zupelnie mleczny posilek zastapic gesciejsza kaszka. Zreszta wyjdzie w praniu jak to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja gluten wprowadzam w ten sposob, ze lyzeczke gotowej kaszki manny z nestle mieszam z deserkiem i mala wcina 🙂 ta kaszka sama w sobie jest jakas dziwna, smak okropny jak dla mnie, wiec wole mieszac 🙂 czasem daje malej tez ciasteczko z glutenem do pomemlania przez gryzak z siateczka i jak na razie dobrze sie wszystko przyjmuje 🙂

Sorry, ze sie tak wtrynilam do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
ja gluten wprowadzam w ten sposob, ze lyzeczke gotowej kaszki manny z nestle mieszam z deserkiem i mala wcina 🙂 ta kaszka sama w sobie jest jakas dziwna, smak okropny jak dla mnie, wiec wole mieszac 🙂 czasem daje malej tez ciasteczko z glutenem do pomemlania przez gryzak z siateczka i jak na razie dobrze sie wszystko przyjmuje 🙂

Sorry, ze sie tak wtrynilam do Was 😉


Ja też tak mieszam 🙂 bo próbowałam i faktycznie, nie jest za dobre a tak to Sofii zje i nawet nie poczuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
anula4ever napisał(a):
A co jedzonka my jeszcze nie zaczelismy ale wiem ze kaszka-NIGDY W ZYCIU Z BUTLI!!!! Dl mnie to najbardziej okropna sprawa, jeszcze jak po staremu obcinaja smoka to tylko rece zalamac-czy czlowiek je z butli czy lyzeczka?Przeciez to kalectwo i ja to zawsze oburzam sie jak slysze ze kasza z butli ok mleczko tak ale nie kasza

A ja wlasnie sobie pomyslalam, ze mu bede dawac z butli, bo to nie bedzie kaszka taka gesta, tylko lyzeczka na cala butle, wiec to bedzie rzadkie, zreszta tylko po to zeby gluten wprowadzic, a nie po to by juz jeden zupelnie mleczny posilek zastapic gesciejsza kaszka. Zreszta wyjdzie w praniu jak to bedzie.

ja tak robiłam Kari, robiłam tylko troche większą dziurkę, nic nie obcinałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka-cenne rady zawsze w cenie 😉
A co do tego temtu-no ja nie moge normalnie ten widok mnie odrzuca i stierdzenie bo tak dziecko szybciej sie najada-no tak napakowac jak kaczke śrutem i miec z bani.Ja takiego jestem zdania kiedys ktoras pisala chcialas miec dziecko poswiec mu czas i nakarm jak nalezy lyzeczka kaszke a nie butla z obcietym smokiem.Ale kazda robi jak uwaza ja bynajmniej co do tego temtu to jestem ostro na nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...