Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hahaha Ania padlam, Zuzia jest niemożliwa 😁 😁 😁
Igorek przystojniak, ale zawsze taki powazny 😘
Danusia ja tez mam ten laktator elektryczny medeli, ale go nie lubie, bola mnie po nim brodawki...najlepiej wysysa mleczko Ulcia, ale ostatnio tak mi sie na cyce rzuca, ze juz druga brodawka jest pęknieta 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurde Aniu masz racje 😁 Ale po takich przejsciach z moja tesciowka chyba bym byla walnieta zeby byc taka sama hehe..
Moj Gucio tez tak sie wywraca i tak samo go to bawi haha ..Wczoraj polozylam go na sofie na plecach, a sama siadlam na podlodze zaraz obok i spojrzalam sie w druga strone , mowie Wam ulamek sekundy a moje dziecko nagle znalazlo mi sie na kolanach na ziemi.. Sturlal sie z lozka .. Pierwszy odruch to od razu go przytulilam ale on chyba nawet nie zauwazyl ze spadl bo bawil sie dalej zabawka ktora mial w raczkach..
Nasze dzieciaki sa juz takie ruchliwe ze ani na sekunde nie mozna sie juz odwrocic ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zazwyczaj tez tak robie ale tym razem siedzialam na ziemi zaraz kolo lozka , odwrocilam sie do psa i nagle Gucio na kolanach , az mi sie goraco zrobilo.. na szczescie spadl tak ze wyladowal na siedzaco u mnie wiec oki ale teraz mam nauczke i musze miec oczy na okolo glowy...
Ciekawe kiedy ten moj pootworek obudzi sie na jedzenie.. wiecie co dzis tak mnie z radosci i szaleju wieczorem szarpnal za sutka ze czuje go do tej pory...Jak sobie pomysle ze wyjda mu te zeby i tak mnie szarpnie to czarno to widze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Noc fajna, Zuzka jak zasnęła o 19 to obudziła się najedzonko o 5:20 i później spała jeszcze do 7:50 🙂 No ale troszkę pokasływała w nocy i jak się budziłam przy tym i leciałam do Niej do pokoju. Tak się teraz zastanawiam po co jak tam biegam jak nie zaczyna płakać, tylko zakaszle i śpi dalej...
U nas dzisiaj już 12stopni 🤪 tylko niestety troszkę kropi deszczyk.

Anetko zapomniałam Ci jeszcze wczoraj napisać, że super masz, że Oliś tak fajnie się obraca co chwilkę i turla to na plecki to na brzuszek 😁 Zuzia niestety nie potrafi się tak płynnie obracać a dziecko w wieku 6 miesięcy podobno już powinno to potrafić. Zuzia się obraca ale nie tak jak powinna czyli nie robi tzw. śrub jak leży. Ale ćwiczymy codziennie i w końcu się doczekam tego, że znajdzie się kilka metrów dalej po obrotach 😜 😉 Oliś to nasz forumowy zdolniacha na chwilę obecną i wszystko robi najszybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Cierpienia ciąg dalszy, czyli ząb łupie niemiłosiernie 🤢 Paracetamol nie działa, więc wyjątkowo z utęsknieniem czekam na wizytę u dentysty.

Nacudja, umknęło mi Twoje święto, przepraszam - dużo zdrówka, uśmiechu i pociechy z Igorka i Męża 😘 😘 😘
A Igorek jaki cudny 😁 Melonik bardzo stylowy 😁

Aniu, no Zuzia jest boska 😁 Co za akrobatka 😁 🤪

A i jeszcze się pochwalę - moja Buba zaczęła pełzać 😁 Dość niezdarnie, bo pupa jej się giba na wszystkie strony i nie raz zaryła nosem w matę, ale z maty już wyłazi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
ANIU buziaki dla Zuziulki z okazji 6 msc
no moj robi tak zwana srube juz od ok 2 tyg,i nawet ostatnio spadl przez to z luzka,na szczescie nic mu sie nie stalo,i chyba nie zajarzyl o co chodzi,bo nawet nie zaplakal..lezal na ziemi i obserwowal otoczenie 😉
ANETKO moj alis robi dokladnie to co twoj Olis,juz nawet nie interesuje go siedzenie,tylko najchetniej odrazu by stal..podnosze go pod pachami do pozycji stojacej a on sie cieszy pelna buzia..chcialabym zeby juz siedzial,bo narazie robi dokladnie to samo co Zuzia na zdjeciu,przewraca sie na boki 🙂
To chyba tylko moj maly nie ma jeszcze zebow 🤢 i narazie sie nie zapowiada zeby byly..
ja zaraz mykam na te warsztaty "Mamo to ja" ciekawe co tam bedzie..
Wczoraj pogoda byla piekna,dzis juz nie ma takiego sloneczka,ale za to jest cieplutko :P
No i moj maz zostaje z malym na ponad 4h,ciekawe jak go nakarmi obiadkiem 🙂
wczoraj zjadl tylko 3 posilki,bo na deserek juz nie starczylo czasu,gdyz obiad byl po 16..spal po cycu do 11.30 zjadl drugie sniadanie,wiec obiad nam sie opoznil,a maly o dziwo przez tyle godzin nie byl glodny..i objadku tez nie zjadl z jakims wielkim szalem..cos stracil apetyt..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy z moim maruda;-) nocka taka w kit, niech te zeby wyjda juz bo jeki mojego dziecka sa okropne.
Aniu i twoja Zuzia zacznie obroty. Powiem Ci ze moj Oliver obrocil sie kilka razy jak mial 4-5 miesiecy i przestal. 4 kwietnia byla u nas pielegniarka i kazala nam cwiczyc z nim,ale po zamieszaniu jeszcze z goscmi czekalismy az sie uspokoi. Az nagle jednego dnia jakby dziecko mi zwariowalo od nadmiaru umiejetnosci haha z dnia na dzien tak zaczal sie turlac. Takze wszystko przed wami;-)
Deira gratulacje dla Natki,teraz uwazaj bo dzieciaki to male spryciarze.
I wspolczuje zeba. Ja panicznie boje sie wizyt u dentystow.
Ewela rzeczywiscie ciekawe co na tych warsztatach bedzie;-) zdaj nam potem sprawozdanie...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewela dzięki 😘 😘 😘
Deira gratulacje dla Natalki-małego pełzaczka 😁
Anetko Zuzia się już dawno obraca tylko nie potrafi tak szybko z jednej strony na drugą. Ona tylko potrafi z brzuszka na plecy i z plecków na brzuszek i na boczki. Chociaż czasami leży na brzuchu 10 minut i się wcale nie obróci tylko bawi się czymś. No ale cierpliwie czekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira dziękuję za życzenia 🙂 Powodzenia u zębologa.
Karolka może Ula tak się rzuca na cyce, bo mimo wszystko tęskni za mamą w tym żłobku...? A wiadomo, że przy mamusinej piersi najlepiej 🙂
Ania Ty się martwisz, że Zuzia śrub nie robi. Igor starszy a nawet z pleców na brzuch się nie przekręca 🤨 On w ogóle jakoś dziwnie się rozwija, tak jakoś po swojemu wbrew wszelkim regułom książkowym. No ale najważniejsze, że chyba prawidłowo.
Ewela nie tylko Alan nie ma zębów 🙂 U nas niby idą i wyjść nie mogą.
Danusia jak się Igor urodził, to wszyscy mówili, że taki do taty podobny. Ja podobieństwa nie widziałam. Teraz nie widzę tym bardziej. Mnie się wydaje, że do babci jest podobny. A jak do mojej mamy to może i do mnie jednak trochę 🙂

Co do powagi mojego dziecka, to ja nie wiem co mu jest. Zawsze do zdjęć robi poważną minę. Może on tak reaguje na aparat? Tak normalnie to się chichra i orła udaje z uśmiechem od ucha do ucha, a jak przychodzi pozowanie to już mega powaga. W tym to jest jednak to taty podobny 😁
A kupy nadal nie ma. Śliwka jeszcze nie zadziałała.
Za 2 tygodnie mamy wizytę w tej poradni konsultacji szczepień. Zobaczymy co nam powiedzą. Oby tylko bardziej tolerancyjni byli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry,
U nas nocka spoko, Asia ma teraz jakoś pobudki o 3 i 6, czasem później jeszcze zasypia ale dziś juz nie 😞 Teraz przez to ma druga drzemkę 😮 Ja piję kawę i czekam na przyjście teściowej 😞 🤢
Karolka jak teraz Ci Ulcia tak kaleczy to co będzie jak będą zęby... 😮 ona poprostu jest spragniona mamusi 😜 🙂
Anetko U mnie Asia nie jest taka ruchliwa... 😞 Teraz przekręca sie tylko na bok jak łapie sie za stopy, ale zwyczajnie na boczki i brzuszek to jeszcze nie 😞 tylko z pleców na brzuch i to w jedną stronę. Musisz pilnować te swoje Złotko bo z takim maluchem to nigdy nic nie wiadomo... Może i mój Skarbek niedługo będzie sie tak kręcił jak poćwiczymy 🙂
Deira to super wiadomość że Natka pełza 😁 musi to super wyglądać 🙂 3maj sie dzielnie z tym ząbkiem 😘
Ewela nie tylko Twój Alan nie ma zebów na forum sporo dziąślaków 🙂 😁 Daj znać jak było na tym spotkaniu, Karolka jak była to mówiła że nudy...
Nacudja z tymi zdjęciami to u Asi jest identycznie, jak widzi telefon czy aparat to jest jak zahipnotyzowana... hehe 😮 🤪 Modeli z naszych dzieci nie będzie ;p Najlepsza modelka to chyba Ulcia, ona zawsze się śmieje na zdjęciach 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie, nocka spokojna bo obudzla sie dopiero na jedzenie o 7 ,ale niestety marudzenia ciag dalszy, nie chce nic jesc tylko ciagle jeczy 🤢 🤢
Olga tez juz robi "śrube" ale puki co nie jest to plynne krecenie sie tylko obroci sie, polezy z pol minuty - minute i znowu sie przekreci i tak max 7 razy udalo mi sie naliczyc tylko.
Nacudia- ja mysle ze temu robi powazna mine do aparatu bo sie na nim sakupia po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja no torszkę się tym martwię bo z tego powodu mamy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej i będziemy na ćwiczenia chodzili. Z tego też powodu, że się płynnie nie przekręca mamy ograniczać do minimum noszenie na rękach a jak nosimy to mamy w specjalnej pozycji trzymać i tylko max 3 razy dziennie po pół godziny w bujaczku a tak to na kocu czy macie takiej jak Karolka ma na płasko na pleckach.
Dzisiaj Zuzia jest taka marudna, że jeszcze drzemki nie miała a już zawsze ma drugą o tej porze... Mnie już dupa, kolana i plecy dzisiaj bolą z przesiadywania na podłodze bo co wstanę to jest ryk... Śpiąca jest jak nie wiem a nie potrafi zasnąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja widze że każde dziecko jest inne i każde co innego potrafi 🙂 nudno byłoby jakby wszystkie robiły to samo w tym samym czasie bo nie byłoby czym się dzielić na forum 😁 Ja się cieszę z postępów Waszych maluszków 😘 teraz tylko czekać na raczkowanie i pierwsze kroki 😁 a po drodze samodzielne siadanie 😜 wtedy to będzie sie działo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze ja nie wiem co sie jej stalo- rano po przebudzeniu jadla z cyca , pozniej o 9 powinna zjesc kleik nie zjadla, zupy teraz tez nie zjadla, zaciskala paszcze a jak podstepnie jej wsadzilam jak sie smiala to wypluwala 🥴 caly sloik wyrzucilam, dobrze ze chociaz wode pije bo przeciez powietrzem zyc sie nie da 🥴 wczesniej prawie wszystko jej smakowalo a teraz nic nie chce jesc i tak od 2 tygodni prawie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki, dawno mnie nie bylo ale nadrobilam was troszke 🙂
Aniu Zuzia jak zwykle cudna 🙂 modeleczka nasza kochana, nie przejmuj sie ze Zuzuia nie robi "srub" przyjdzie i na nia pora 😁 ciekawe czemu wlasnie masz te rehabilitacje, skoro inne dzieci nie robia "srub" i nie maja ... moze cos przegapilam na foum jesli tak to przepraszam :* U nas Julii tez nie robi jeszcze "srub" ale i tak jestem z niej strasznie dumna ale u nas po perypetiach zwiazanych z szelkami 😞> i tak Julinek nadrobil szybciutko wszytkie zaleglosci typu: przewraanie sie z brzuszka na placki i odwrotnie i nawet juz zaczatki pelzania sa 😁 oby tak dalej!! 😁
Deira zdrowka duzo, bol zeba jest chyba najgorszym bolem jaki moze byc 😞
ajablonka wspolczuje Ci strasznie klopotow z tesciowa ;/ ehhh wiem jak to jest moja ostatnio tak mi Julii wyrywala z rak ze Malo mi jej nie zlamala 😞 no nic temat rzeka... Trzymaj sie :*
Anecia zdolniach z tego Olisia - zuch chlopak 😁
Danusia czy to mozliwe ze ten brak apetytu to kolejne zabki???
kiniak co do wozka stanowczo nie polecam 😞 mamy taki sam - on jest 3w1 a tam ktos sprzedaje tylko spacerowke, wozek jest strasznie ciezki nie wygodny do prowadzenia poprostu wedlug mnie totalna porazka. My swoj dostalismy a raczej pozyczylismy, i niestyety jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, ale ogolnie nie polecam - ale to tylko moje zdanie, sama zobaczysz i ocenisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
no Ula umie pozowac - jak widzi aparat to od razu usmiech i sie nie rusza 😁 ale z niej taki leniuszek, ze tez sie nie umie kulac, od wczoraj zaczela jakby pełzać i sie odpychac raczkami 😮 😁 zawsze to jakis postep...
Ja po zakupach w CH, musialam sobie jakos czas bez Uli wypelnic, a w domu ciagle o niej mysle...a tak to przynajmniej sobie spodnie i jej troche ciuchow pokupilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Macie racje dziewczyny , na kazdego maluszka przyjdzie pora;-) My juz w drodze, zajmie nam to ok 4h..
Dziewczyny czy przy zabkowaniu moga byc luzniejsze kupki? U nas z reguly max 2 na dzien i byly juz takie bardziej zbite, a dzis juz 4 ,luzna i do tego zielona.. nic nowego nie dostal wiec nie wiem skad te kupy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaczynam sie martwic , filip bardzo malo dzis sika prawie wogole!!!! po nocy sucho, ok 9,30 byly siki potem o ok 13 i nic sucho a daje mu co chwila wody ale nie chce pic srednoi wypija po 10ml czasem 20 a tak to je cyca i kaszke apetyt ma, ale sikow nie ma nie wiem co robic nigdy tak nie mial,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...