Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

witam 🙂
u nas tez noc z pobudkami, mazulo wzial rano mala do livingu a ja sobie pospalam jeszcze troche. a potem obudzilo mnie mama mama mama mama sie stesknila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

nudata napisał(a):
hejka
Wczoraj dostalismy zwrot kasy za ten nieszczesny wozek...ech i nie wiem co robic,gdzie kupic cos konkretnego,na ebaya juz sie zrazilam do konca zycia 🤨
A i dzis idziemy na szczepienie 😞


poszukaj na angielskich stronach kiddiecare itp
a temu sprzedawcy koniecznie negatyw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nudata napisał(a):
hejka
Wczoraj dostalismy zwrot kasy za ten nieszczesny wozek...ech i nie wiem co robic,gdzie kupic cos konkretnego,na ebaya juz sie zrazilam do konca zycia 🤨
A i dzis idziemy na szczepienie 😞


przeciez jest duzo stron i sklepow gdzie mozecie sobie wybrac wozek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hurray.
W koncu wyspana, Iza wstala w nocy tylko 2 razy na mleczko, a poprzednie 4 noce spalam w sumie 6 godzin czyli nawet nie 2 godziny na noc. Dzis mam zamiar to nadrobic, tylko jakos mi sie spac nie chce poki co.
Izunia teraz spi, nie lubi swojej kolyski chyba ma za duzo miejsca tam wiec teraz i w dzien i w nocy spi w koszyku.
Piersi mi pekaja ale najwazniejsze ze Iza ladnie je.
Jutro ma przyjsc polozna i zwazyc mala, mam nadzieje ze duzo nie stracila na wadze a moze nawet przybrala.
To tyle z zycia swierzej mamy.
Tuska-Alanek jest przeswietny i chyba jakas wizyte u fryzjera musicie zaplanowac, on niedlugo nic nie bedzie widzial przez swoja bujna grzywke.
Ja zawsze marzylam o synku z dlugimi lokami, poki co mam corcie z dlugimi ale jeszcze lokow nie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Hurray.
W koncu wyspana, Iza wstala w nocy tylko 2 razy na mleczko, a poprzednie 4 noce spalam w sumie 6 godzin czyli nawet nie 2 godziny na noc. Dzis mam zamiar to nadrobic, tylko jakos mi sie spac nie chce poki co.
Izunia teraz spi, nie lubi swojej kolyski chyba ma za duzo miejsca tam wiec teraz i w dzien i w nocy spi w koszyku.
Piersi mi pekaja ale najwazniejsze ze Iza ladnie je.
Jutro ma przyjsc polozna i zwazyc mala, mam nadzieje ze duzo nie stracila na wadze a moze nawet przybrala.
To tyle z zycia swierzej mamy.
Tuska-Alanek jest przeswietny i chyba jakas wizyte u fryzjera musicie zaplanowac, on niedlugo nic nie bedzie widzial przez swoja bujna grzywke.
Ja zawsze marzylam o synku z dlugimi lokami, poki co mam corcie z dlugimi ale jeszcze lokow nie widac.


Asiu, super ,ze znalazlas czas zeby tu zajrzec. a na piersi kup sobie nakladki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
My dzis po wizycie w baby clinic
Patrys szczepienie zniosl bardzo dzielnie 😉 pierwszego zastrzyku prawie wcale nie poczul,po drugim chwilke sie rozplakal.tylko potem patrzyl na mnie z takim...wyrzutem ☺️
jest moim kochanym kluseczkiem i wazy 6,62kg, miesci sie idealnie w skali i wogole jest zdrow od paznokci u nog po czubek glowy 😁 😁
AAA i wozek juz jest zamowiony(tesciowa kupila 😜) idealnie taki jaki chcialam. ma przyjsc w ciagu tygodnia max 10 dni.uff rozpisalam sie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosia ,a gdzie pracujesz?

http://www.sidolidesserts.co.uk/Welcome.html


eeeee goska to dlatego ty piec w domu nie lubisz, bo sie pracy napatrzysz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taka chuda jest do tego! 😉
Nudata to masz dzielnego synka 🙂
My dzis bylismy u dzidziusia malutkiego !!! 🙂 Sliczny chlopczyk taki drobniutki ,a Zuzia miala zaciesz jak na niego patrzyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudata napisał(a):
hejka
My dzis po wizycie w baby clinic
Patrys szczepienie zniosl bardzo dzielnie 😉 pierwszego zastrzyku prawie wcale nie poczul,po drugim chwilke sie rozplakal.tylko potem patrzyl na mnie z takim...wyrzutem ☺️
jest moim kochanym kluseczkiem i wazy 6,62kg, miesci sie idealnie w skali i wogole jest zdrow od paznokci u nog po czubek glowy 😁 😁
AAA i wozek juz jest zamowiony(tesciowa kupila 😜) idealnie taki jaki chcialam. ma przyjsc w ciagu tygodnia max 10 dni.uff rozpisalam sie ☺️


w koncu chlop, to co bedzie sie mazial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...