Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Kurde Catrina wspolczuje dobrze,ze masz tam ta polska przychodnie bo ja nie mam i jesli mala sie na dobre rozchoruje to musze liczyc na siebie...
Bylysmy sie wazyc 🙂 7.190 🙂 wzrostu nie mierzyli tradycyjnie , pytalam o szczepionke na gruzlice, tu nie robia. Nie ma grupy ryzyka itd sratytaty, ja mowie tak,a w Londynie jest ,skoro robia? A tu daleko mamy, a ona mi o Azji itd. ale wyslala maila do kogos z zapytaniem niby o mnie ,ze chcialabym mala zaszczepic dla mnie jest ryzyko malo Azjatow chodzi po miescie? a ta choroba roznosi sie droga kropelkowa i nie tylko. Wystarczy maly zarazek ehhh. Czekam w kazdym razie na tel od nich.
Monia ona nie krzyczy na dzidzie tylko ja zaczepia heh, Zuzia tak do lusterka piszczy 🙂 a teraz dyskutuje z choinka i bije sie po brzuszku znow! masakra jak jest na golaska to az ma czerwony tak go leje!!! a czy ona robi taki mostek bo jej zimno?????? bo tak dupe do gory podnosi jak lezy na plecach..
AAA catrina tak jak Monia mowi,bez znaczenia firma urzadzenia chodzi o dzialanie, zapach chyba... I co jeszcze czopki jakies masz? Biedne malenstwo...
mam nadzieje,ze mala dzis nic nie zlapala od groma dzieci bylo ,a czekalysmy ponad 40 minut i ona zasnela w wozku mimo,ze ja odkrylam tak sie zgrzala ,ze cala mokra jak ja rozbieralam do wazenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Catrina pierwsze,jeszcze nieporadne kroczki przy chodziku zrobila 30.10 😁 Mamusia wszystko skrzetnie notuje haha 😁 A co do kataru,to smaruj Victorii pod nosem mascia majerankowa i jak najwiecej wlaczaj to do inhalacji,bo naprawde pomaga.Jak ci wklad wyschnie,to mozesz go kropelkami znowu zmoczyc np olbasa.Moja cora zasnela przy piosenkach...codziennie tak przez pol godziny sluchamy piosenek typu ogorek,iskierka i inne takie cuda dla dzieci i zawsze przy tym sie bawimy,klaszczemy..no i tak juz kolejna piosenke sie przebawilysmy,wlaczylam fryzure na cebule,a jej lepek opadl 😁 😁
Maja a co do tabletek,to masz racje,jesc to mi sie nie chce 😁 😁 Jak milo nie czuc ssania w zoladku haha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie Monia, ja se zupke wlasnie strzelilam heh jesli to mozna nazwac zupka, kilka ziemniakow i marchewki ugotowane z lyzka masla plus warzywko i koperek i zmiksowane blenderem. taka gowaniana papka ,a jaka smaczna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia dopiero usiadlam na chwile,zeby filmik Milanka zobaczyc 🙂 Jejku,ale z niego chlopina jest,a jaki slodziak 😁 Najpierw tak slodko pokazywal ok kciukiem,a potem sie zawstydzil i poduszka nakryl hahaha.Kojarzy mi sie,ze w tym czasie,co nie siadalam przy kompie nusia jeszcze filmik dala,ale nie moge go znalesc 😠Wiec jak cos to prosze o przypomnienie i powtorzenie linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD wow to niezle to jak miala prawie 8 miesiecy :-) . Monia uzywam wszystkiego wody morskiej masci majerankowej kropli do nosa tego plug ina syropy antybiotyk i mam nadzieje ze wreszcie jej przejdzie...
Gosiaa21 widze ze u Vanesski juz coraz wiecej wloskow ;-)

Dziewczyny a od kiedy wasze dzieciaczki wlasnie tak zaczely siadac pelzac raczkowac itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Catrina26 napisał(a):
Nie wiem czy juz to widzialyscie ale normalnie az sie poplakalam ze smiechu 😁
http://www.youtube.com/watch?v=_CjPTb20Gx4&feature=related
i to
http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7za7h99A&feature=related

Widzialam oba 😁 Bombowe sa 😁 Jejku,to naprawde bidulka sie zalatwila 😞Mam nadzieje,ze szybko do siebie dojdzie.Ale jestem w szoku,ze GP tak cie zignorowal.U nas jak mala kaslala i poszlam do lekarza to ja osluchal i odrazu antybiotyk dostalam.A wiec tak:
turlac sie zaczela 29.06,sama zaczela siadac 28.08,z pozycji lezacej tak jak my do przodu 29.09a30.09 sama stanela trzymajac sie stolu.09.10 zaczela raczkowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez jestem w szoku i jestem taka zla na nich zarowno na gp jak i szpital bo za pierwszym razem bylam w szpitalu bo nie mieli juz wizty w gp w tym dniu i umowila mnie na nastepny dzien w gp i w szpitalu i w gp patrzyli sie na mnie jak na przewrazliwiona matke co ja chce a ja czulam ze to nie bedzie lekkie przeziebienie . a jak mala sie przeziebila jak miala 3 tygodnie to odrazu mi przepisali antybiotyk a teraz bylo gorzej niz wtedy. i co nic mi nie przepisali i lekarz w gp na moje pytanie czy moze jakis syrop moge jej dac on na to syrop nic nie pomoze to pytam sie a moze jakies krople do nosa nie to tez nie pomoze do weekendu bedzie zdrowa i do weekendu to byla ale bardzie chora. u was w gp tez tak nie chca przepisywac antybiotyku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja narazie na moich gp nie moge narzekac,ale chodze tylko do 2.Antybiotyk mi sama zaproponowala jak mala osluchala,a ostatnio dostalam takie cos do inhalacji,bo dalej kaslala.I widze,ze po tych inhalacjach jest lepiej.Tylko,ze Julia tego nie lubi i nawet na spiocha trzeba sie nagimnastykowac,zeby jej na noc zalozyc maseczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaa21 to moja podobnie jak Vanesska . Moja jeszcze uwielbia pozycje na czworaka i buja sie do przodu i tylu 🙂
Monia jakie Ty masz dokladne daty 🙂 ja tez musze sobie pozapisywac do jej ksiazeczki ze zdjeciami dopoki pamietam 🙂

Dziewczyny a zeby umowic sie do dietetyka to musze isc najpierw do gp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jaka walka zeby mala zasnela!!!! Bardzo zmeczona najpierw wcinala gryzaka jak szalona , potem swoja reke jak jej zabralam gryzaka,a jak plakala i ja przy niej siedzialam to mojego palca wciagala do buzi. I tak plakala 😞 czemu ona ciagle placze przed drzemkami, przeciez to nie kara ...ehhhh
Catrina moj GP tez mysli,ze jestem przewrazliwiona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja sprobuj klasc ja jakies 20-30 min wczesniej niz zwykle.Bo Julia tez tak ma,ze jak jest bardzo zmeczona,to robi koncerty.Dlatego teraz jak widze,ze sie robi padnieta,to smoka do buzi,pielucha do lapy i papa 😁 Catrina do dietetyka rejestrujesz sie normanie jak do gp w przychodni.Ja bylam ostatnio i powiem tylko:porazka.Najbardziej rozwalil mnie tekst:a czemu pani nie je po 17?Pani moze zjesc normalny obiad nawet o 22 wazne,zeby w ciagu 24h miala pani ruch...a i jeszcze drugi tekst:to jak pani zle sie czuje,stajac przed lustrem,to moze mam pani umowic wizyte u psychologa,zeby sie pani polubila 😉 😉 😉Takim lekarzom to ja mowie pas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha i dlatego angielki lubia swoje nadcipia 😁 😁 😁 😁 i mala pospala niecale pol godziny 🤨 zastrzelcie mnie. Jak Michal jest w domu to ona jest aniolem doslownie. Poszedl do pracy DEVIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niestety tacy sa tu lekarze 😠 ja musze zmienic GP jeszcze jedno mam w poblizu tam gdzie moj jest zapisany ponoc jest lepsze . bo to w ktorym teraz jestem to dno totalne dno niby wieksza przychodnia ale lekarze do dupy a zeby umowic wizyte to najlepiej jaklbym tydzien wczesniej wiedziala ze bede chora . kiedys 2 tygodnie staralam sie umowic na wizyte co dzwonilam to juz zadnych wizyt nie mieli najblizesze za 2tyd ale moze ktos zrezygnuje to zebym dzwonila wkoncu sie wkurwilam i powiedzialam co mysle to pozniej zadzwonili do mnie ze znalazlo sie miejsce no paranoja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze w dodatku moja Vikunia jest taka aparatka ze w domu to chora kaszle kicha smarka placze a jak juz jestem u lekarza to nagle ozdrowiala i lekarz mi mowi niech sie pani lepiej z nia pobawi ona jest jak najbardziej zdrowa wracam do domu i juz chora. duzo lekarzy zwraca uwage czy dziecko jest marudne placze to wtedy jest chore a moja jest tak pogodna ze nawet jak jest chora to sie cieszy bawi jak placze to sie smieje dopiero jak miala goraczke 38 to widac bylo ze rzeczywiscie jest chora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...