Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

~Nusia cos jest na rzeczy bo pamietam jak Zuzia sliwe sobie nabila pytal lekarz o szczegoly kiedy gdzie czy ktos to widzial itd. i powtarzal te pytania zeby sprawdzic czy sie nie myle w zeznaniach.
a co dosiniakow to Zuzia ma od kolan w dol. Na kolanach siniak na siniaku i na lydkach tez a wlasciwie na piszczeli bo tylko z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Ja jeszcze nie widzialam dziecka be siniaka 😉 Karola a moze mala potrzebuje cos konkretniejszego niz mleko 😉
Kupilam ostatnio Mannce domek peppy na eBay i dobrze ze kupilam uzywany bo nowy 30 kosztuje a to gowienko takie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musze wam sie pochwalic,dzis oboje nas duma rozpierala.Bylismy w aptece i Julia zaskoczyla nas swoim angielskim.Nie wiedzialam,ze ona tyle potrafi.Zobaczyla lizaki mowi (wszystko po ang) mamo moge lizaka?Zoltego prosze.Ja do niej,ze nie ma zoltego,ze to zielony,a ona do mnie,ze zolty w srodku.Podala go pani i mowi do niej to jest jeden lizak,zolty 🙂 A na koniec pani zapytala jak ma na imie,to jej odpowiedziala i jak zapytala o wiek,to powiedziala,ze 3 latka i policzyla do 3...i sek w tym,ze cala ta sytuacja byla po angielsku!Jeszcze nas duma rozpiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zdjecia swietne widzialam na FB 🙂 no i awatar, ciekawe co to za strona ona z niej kupowala juz? mam na mysli czy jest sprawdzona?
Ja jutro pracuje a to taki dzien kiedys Michalk schodzi z ostatniej nocki i tak ja o 7.15 musze wyjsc on o tej porze konczy prace wiec Zuzie rano sasiadom podrzucam az on nie dojedzie czyli jakies 15 minut. stresa mam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Ja jeszcze nie widzialam dziecka be siniaka 😉 Karola a moze mala potrzebuje cos konkretniejszego niz mleko 😉
Kupilam ostatnio Mannce domek peppy na eBay i dobrze ze kupilam uzywany bo nowy 30 kosztuje a to gowienko takie 😉

Nusia na razie muszę dawać samo mleko, bo chcę wychwycić czy nie ma alergi na mleko krowie. Jak będę widziała poprawę, to wtedy zacznę na nowo (już po raz trzeci) wprowadzać baaardzo pomału warzywka i owoce 🙂
MonisiaD napisał(a):
Patrzcie ta strone,kolezanka z pracy mi wyslala.Wszystko za 5f u nich jest a nawet taniej
http://www.everything5pounds.com/dresses-c-21.html

Zamawialam raz od nich buty i były za małe, a koleżanka zamawia zawsze rozmiar większe niż nosi z innych firm, także trzeba uważać.

Monia zdrowiej spokojnie w domku i gratki co do Juli. Dzieci baaardzo szybko łapią angielski. A szczególnie gadatliwe mini-kobiety 😁

Nusia życzę zdrowia Marylce 😘

Maja, Zuza przecież zna sąsiadkę, więc nie ma czego się obawiać 🙂

Moja Nelka ma nadal katar, usnęła już na noc i po 15 minutach zaczęła płakać, bo Jej się nos zatkał 🤢 nigdy Jej się nie zdarza przebudzić tuż po zaśnięciu 🤨
Co do mleka, na razie ogromnej poprawy nie widzę, choć nie latam z tetrówką co chwilę ścierać Jej wymiociny z maty i z niej samej. Muszę jeszcze poczekać, zeby definitywnie stwierdzić czy to poprawa od mleka czy lepszy dzień.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziwczynki 😉
Monia, Jula wygląda rewelacyjnie na tym zdjęciu 🙂
To super , ze tak sobie pięknie radzi z angielskim 🙂
I gratuluje wyboru telefonu ( tez mam 5s) , jaki kolor sobie wybrałaś ? Ja mam złoty 😉 najbardziej mi sie podobał 😉
Nie mam zbytnio nastroju do pisania, bo u nas generalnie kryzys małżeński wręcz kwitnie i chyba coraz bardziej sobie uświadamiam , ze gdyby nie dziecko, to kto wie co by było ......
Tak wiec chore niech sie kuruja , reszta niech z życia korzysta 😉
A jeśli chodzi o Ukrainę , to oczywiście wiele by można opowiadać , my szczególnie emocjonalnie podchodzimy . Poza tym małej chrzestny ojciec był na Majdanie i opowiadał trochę na skype . Nie był na Majdanie w tym najgorętszym czasie, ale przed świętami juz opowiadał o rożnych istotnych sprawach i świetnej organizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey
Majka kolezanka mowi,ze wiekszosc ciuchow od nich zamawia i jest zadowolona.Sama sie czaje na pare rzeczy od nich 🙂
Kaska ja sobie wzielam srebrnego i jak narazie jestem mega zadowolona 🙂Co do kryzysu to strasznie mi przykro,mam nadzieje,ze to tylko chwilowe i szybko minie...czyzby M mial problem z praca?Bo zauwazylam zaleznosc,ze u kogo sa problemy z praca tam jest kryzys...Co do Ukrainy to naprawde az sie boje czytac newsy,ze w koncu natkne sie na info o wojnie...jestem zalamana-Julia tez jest chora 😞Prawie cala noc nie spalam,bo ona sie meczyla przez zatkany nos i bolace gardelko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co tu pisać. Dzień jak codzień. Byliśmy w markecie na zakupach. Później zrobiłam obiad. Mała poszła pierwszy raz spać w ciagu dnia o 14, a Moj wychodząc do pracy przez przypadek obudził Ją, po zaledwie 20 min snu 😞 biedna przez 2h płakała i to strasznje, bo nie umiała sobie dać rady ze snem i padła w końcu. A teraz bryka w łóżku, bo tak Jej się chce iść spać na noc.
Zaraz przychodzą do mnie koleżanki na cotygodniowa nasiadowke. Zazwyczaj spotykamy się piatek/sobota, ale tym razem pracującym bardziej czwartek pasował 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Monkia duzo zrowka. Jak szef ci zaproponowal to skorzystaj I kurujcie sie w domku 😉
Karola udanej nasiadowki 😉
My dzisiaj niespodzianke z Mania mialysmy. Kupilam jej w argosie figurki peppy I jej przyjaciol 5 za 10£. I poszlysmy do lumpka na przeciwko Argos a Tam za 3£ domek peppy 10 figure przyjaciol, mama I tata i pani naucztcielka z wyposazeniem szkoly. Micha mi sie ucieszyla I oczywiscid oddalam figurki do Argos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas nuuudy. za kilka dni zjezdza sie cała rodzna mojego m na jego 30urodizny. wiec bedzie sie dzialo. potem lece z nim ido polski i mam ochote tam posiedziec jak najdluzej! Chociaż troche ta sytuacja na Ukrainie mnie przeraza i czuje sie w uk bezpieczniej 🤢
Ja widze jestem nie na bierząco. Maja gdzie pracujesz? 🙂
wszystkie chore bidulki przesyłam dużo buziaków 😁
musze synkowi zakupic odkurzacz henry- bo od wielu miesiecy codziennie wjmuje z szafy nasz i wyleguje sie z nim na srodku dywanu a mnie to doprowadza do szalu! nie moge go showac do szafy bo krzyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia dzieki 🙂 Ja tez nie wiem,kiedy ten czas minal!Szok 🙂 Ale ci sie udalo z ta pepa 🙂Tez bym w takiej sytuacji ja oddala do argosu.Dobrze,ze nie rozpakowalas tych figurek 😁
Marylu ale bedziesz miala wesolo 🙂Do mnie jutro siosta z mezem i dziewczynami przyjedzie,a w niedziele impreza urodzinowa 😁 Kurde musze wszystko przygotowac i jestem w szczerym polu,bo od rana tylko sprzatam i prasuje...do tego Piotrek jest chory i jeczy...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szukam co zrobic na niedziele do jedzenia,chodzi mi o przekaski na zimno,tak zeby na jeden kes mozna bylo zjesc.Napewno zrobie te 3 rzeczy plus kanapeczki z bagietki i roznych dodatkow.Moze cos jeszcze sprawdzonego mi polecicie?Bedzie tez tort,babeczki,masa chipsow,zelek i innych "smieci" lubianych przez dzieci 😁
http://www.wielkiezarcie.com/recipe52850.html
http://poczatkujaca-pani-domu.blogspot.co.uk/2012/07/roladki-z-tortilli-w-dwoch-smakach.html
http://jedz-co-chcesz.blogspot.co.uk/2013/01/kolorowa-kula-z-koreczkami-swietny.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale cisza 🙂 Widac wszyscy sie sloneczkiem cieszyli w ten weekend.My juz po imprezie,po prostu rewelacja 🙂 Julia wniebowzieta po prostu 🙂Za rok tez napewno tam urodziny wyprawie 🙂A jak sie oblowila 🙂 Mowilam wszystkim wczesniej,ze jak nie wiedza co jej kupic,to niech jej gift card do toys r us dadza i w efekcie wszyscy dali jej gift card 🙂 Po imprezie pojechalismy do sklepu i Julia sobie prezenty wybierala.Ta radosc na jej buzce bezcenna 🙂 Wziela sobie trampoline taka do domu,kolejne drewniana na ktora juz dlugo chorowala,taki namiot co sie w srodku swieci swiatelkiem po scianie i sie tym maluje i pojawiaja sie napisy fluoroscencyjne,ktore po chwili znikaja(pol dnia z nia w nim siedzialam i alfabet pisalam),farby do malowania rekoma z crayoli,papier taki ze 3x A4,swiatelko nocne co za latarke robi z pepa pig oczywiscie i pudlo na zabawki rowniez z pepa i teraz nie wie,za co sie lapac...a dzis mamy powrot do rzeczywistosci-od 5 na nogach bo ja kaszel meczy 😞 A na 15-ta idziemy na wywiadowke,ciekawe co nam pani powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia super, ze urodzinki sie udaly 😉 teraz musisz Julke przywiazac do tej trampoliny jak skacze bo ci sufit przebije 🤪
ja wczoraj kolejny raz zalowalaam, ze w weekendy musze pracowac. Manka sie wyszalala na farmie. poznieij szalala z Izka w domu. a jak wrocilam z pracy to znalazlam malowidlo na scianie (oczywiscie JAcek nawet nie wie kiedy to sie stalo, ani ze to sie stalo). Manka przyznala sie, ze to ona. tlumacze jej, ze nie wolno a ona, ze napisala M-A-R-I-L-K-A em jak Marylka em jak mama. i wez tu czloweiku nie pochwal za takie grafiti 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...