Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jestem i ja i nadrobilam.Ci znowu walczyli do 17...dobrze,ze u znajomej siedzialam,bo landlord zadzwonil wtedy,ze juz zrobili,ale nie mam do lazienki z 2h wchodzic,zeby klej porzadnie wysechl i przy okazji dodal,ze musza wrocic...pomalowac lazienke i polozyc progi naokolo i dywan zamocowac....fuck a ja jelen kurwa w kolo sprzatam!!Dzis zrobilam to tak z grubsza,ale jutro sprzatanie pelna para....
Maja tabletki mi dzis przyszly,ale debil mi zostawil awizo.Chyba nawet nie zapukal,bo bym slyszala,bo go wygladalam!No nic,rano sobie spacer zalicze przed mega sprzataniem.I ciesze sie,ze i u was sie inhalator sprawdza.No wklad trzeba od razu zalozyc.I kup sobie takie krople np olbas i mozesz te wklady pokropic,jak juz zwietrzeja 😁Siostra mi ten sposob zapodala,zeby na okraglo wkladow nowych nie kupowac..taka bogata a taka chciwa 😁
Kaska ja chyba z tego samego powodu doly lapie,bo Piotrek o 7 wychodzi i ok 7 wraca,zje,kapiemy mloda i tyle zdnia,bo ja padam.A seks to juz dawno nie wiem jak sie uprawia 🤪 🤪
Goska a moze po prostu mala potowki od placzu dostala albo jakichs wypiekow i pewnie szybko jej zejdzie
Sylwia czym ty Milana karmisz??11kg to Julia pewnie na roczek bedzie wazyc 😁 😁
Tuska gratuluje pierwszego zeba.W koncu i ty sie doczekalas 😁 A co do zelu,to ci mowilam,ze teetha jest lepsza 😁
Nusia sliczna macie mikolajowa,a Sylwii widoku z okna tez zazdroszcze.A co do choinki to ja w tym roku taka mini-mini na stole postawie,bo na podlodze szkudnik sie dobierze 😁 😁 Ale zielona,bo ja tradycjonalistka jestem.Zawsze zywa mialam,ale z Julia w tym mieszkaniu nie da rady 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Aaaa i spoznione,ale mega szczere zyczenia dla Zuziaczka 🙂Kochana,zebys ladnie spala w nocy,nie nakrywala sie poduszka i zeby zabki bezbolesnie wyszly 😁 😁 Hmmm moj malzonek stwierdzil,ze ze mna musi juz bardzo zle,bo piwa nie chce 😁:lol 😁obra lece pod prysznic i do spania,bo jutro znowu czeka mnie dlugi dzien.A jutro Mikolajki i Julcia konczy 9 miesiecy 😁 Tata zabronil zabawek kupowac,bo nie ma gdzie klasc,to mama posluchala i...ciuchow nakupowala hahaha.Ja to mam z garem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole mloda na mikolaja od mojej siostry dostala klocki..znaczy sie ja je wybralam,a ona zaplacila i teraz jest non stop akcja w domu,bo musza byc rozsypane.A jak ja zaczynam je zbierac,to ona mi cale pudlo wysypuje i tak do usranej smierci moze 😁 Zeby je pozbierac to musze ja do lozeczka wkladac.Dobra teraz juz naprawde ide bo i tak sama ze soba pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry.
Alan dostał na noc nurofen, obudził się o 1.00 troszkę wody się napił, smoczek..posmyrałam po pleckach i zasnął. No i wstał o 5.00 na mleczko i dobrze, bo Arturowi znów budzik nie zadzwonił :O

a jeśli chodzi o reklamę to u nas też rządzi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz na powaznie...doczytalam Was...ufff...
Szykuje sie na przyjazd Tesciowej...o rany to juz za kilka godzin 😲
Wiecie co? w tym sklepie co zamawialismy wozek musza miec totalny bajzel. Kase nam oddali,a wczoraj dostalismy fotelik samochodowy 😮 moze to w ramach rekompensaty 🤪
nie wiem teraz nawet na jaki adres odeslac ten fotelik,bo na przesylce nie ma adresu nadawcy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julia dziekuje za zyczonka:* Nudata ja bym na twoim miejscu fotelika nie oddawala-dla zasady.Ile ty sie o wozek i kase prosilas?Niech teraz oni sie w tym burdelu pomylki dopatrza i ciebie prosza o odeslanie 😁 A jaki fotelik?Moze Patrysiowi sie przyda?Mowie ci,nie oddawaj go 🙂A u nas noc beznadziejna,bo prawie w ogole nie spalam.Wydaje mi sie,ze po wczorajszym dniu miala za duzo wrazen,w koncu pol dnia bawila sie z Bustardem-takim pieskiem 55kg,ktory jak stanal na dwoch lapach,to byl mojego wzrostu 😁 A Jula mogla z nim wszystko robic,lazila po nim,deptala,a on nawet nie drgnal,tak lubi dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nudata napisał(a):
Oj jak ja uwielbiam takie wielgachne psy 😁
Fotelik jest identyczny jak ten ktory z Polski idzie razem z wozkiem...tak wiec bede miec 2
😁

a moze to fotelik wlasnie ten, ktory MA przyjsc, tylko wyslali go najpierw, a wozek potem, bo taki zbieg okolicznosci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JULCIA - 1000 buziakow 😘 😘 😘 😘 😘

Julia robi dokladnie to, co Kaya - rozsypuje klocki i inne zabawki i traktuje to jak zabawe 🤪
ja dzis w koncu wybieram sie kupic fotelik (sama 😠, bo czekajac na M ...) , zdecydowalam sie na brixta, jade go obejrzec na zywo
Sylwia, a widok z okna masz faktycznie NIESAMOWITY, wow 🤪 a kiedy dasz foty z mieszkania?
Marylka - Mikolajek jak w tlo sie wpasowala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julcia dziekuje 🙂Kasia ale firma,ktora wyslala fotelik,to nie ta sama co wozek wysyla.Ta pierwsza dupy dala i kase Nudacie zwrocili 😁 A co do Britaxa,to ja sie zawipdlam i to grubo.Wyglada jak tania chinska podroba i material,z ktorego jest wykonany jest taniej jakosci..moim zdaniem,zeby nie bylo 😁 Ale moze tobie przypadnie do gustu 🙂 I jak wrocisz,to pochwal sie na ktory sie zdecydowalas.Ja lazienke ogarnelam i szykuje sie na poczte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w fotelikach mam okrojone mozliwosci, bo nie chce wydac wiecej jak ok 130. a te ktore mi sie naprawde podobaja, kosztuja ponad 200. stwierdzilam wiec, ze nie bede dostawac "sraczki" na fotelik. jak kupowalismy 0 to wlasciwie nie zwracalismy uwagi na rozne rzeczy, kupilismy taki, jaki bym w komplecie do wozka 😉
teraz zalezy mi tylko ,zeby nie kupic z firmy - krzak. ogladalam kilka ostatnio takich w pobliskim sklepiku i wlasnie sprawily na mnie wrazenie " taniej tandety" firma np. - ferrari 😉 a cena - wcale nie tandetna, bo 100
dlatego napewno kupie do 18kg, za 3 lata zmienie na nastepny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow sie rozpisalyscie wstreciochy az 10 minut czytalam :P
Nusia sliczna Mikolajka malutka 🙂
Julci sto latek 🙂 a ona z wiekem ma wiekszego powera 😁 Monia przebije Cie niedlugo heh
Gosia to teraz masz przesr....heheehe jak juz sie przemieszcza ....... 😁
Nudata nie oddawaj oko za oko 😁 podrocz sie z nimi ... 😁
Kasia wspolczuje ,ze sama jedziesz ja wiem ,znam to uczucie jak sie doprosic nie mozna o cos waznego....
Monia ja mam oilbas krople wlasnie myslalam,ze pewnie mozna nasaczac te wklady bo znajac zycie wklady sa drozsze od urzadzenia tak samo z koszem na pampki, Nusia Ty chyba pisalas,ze pozneij mozna zwykle worki wkladac i tak robie, bo kosz 8 f ,a wklady 12 bez sensu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...