Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KOCHANE LIPCÓWECZKI CHCĘ WAM SERDECZNIE POGRATULOWAĆ JUŻ ROZPOCZĘTEGO WASZEGO SEZONU 🙂
DLA PIERWSZEJ LIPCOWEJ MAMUSI OGROMNE GRATULACJE 😘 😘 😘 😘

ŻYCZĘ WAM SZYBKICH, BEZ KOMPLIKACJI A CO NAJWAŻNIEJSZE JAK NAJMNIEJ BOLESNYCH PORODÓW 😘 😘

WSZYSTKO DA SIĘ PRZEŻYĆ 😉 😉 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj KAMA- jak Ty tak się intensywnie "ściskasz" z mężem to masz szansę być kolejną rozpakowaną 🙂
KACZUSZKA- ja miałam imię Hania wybrane już jak byłam z synkiem w ciąży. Do 22 tygodnia ciąży mówiłam do Niego "Haniu". Strasznie się zdziwiłam jak gin mi powiedział,że moja Hania ma siusiaka!He,he! Teraz jak się okazało,że będzie dziewczynka to znowu padło na "Hanie".
Nie wszystkim podoba się to imię,ale mam to gdzieś. Według mnie to bardzo ciepłe i wdzięczne imię.

Strasznie mi się już zaczęła ciąża dłużyć. Mam wrażenie,że już całe życie w ciąży jestem 🙂 Przewracanie w nocy z boku na bok jest już mega wyczynem i jeszcze jak usłyszałam dziś w pogodzie,że będą upały do 35st to się załamałam. A najgorszy jest ten strach, który mi towarzyszy o małą,żeby była zdrowa. Chciałabym już być po porodzie, mieć Ją w ramionach i wiedzieć,że wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, że mnie nawet szybko czas zaczął lecieć, ale wciąż mam takie dziwne wrażenie, że już zawsze będę w ciąży 🤪 Tak jakby nie docierało do mnie, że urodzę dziecko, niby o tym wiem, a jednak jest to dla mnie jakieś abstrakcyjne uczucie 😮
Ja jutro i pojutrze mam dwa ostatnie egzaminy, a na 3 lipca mam zarezerwowane bilety na Zmierzch, także po 3 lipca mogę śmiało rodzić heheheheh 🤪 Też już bym chciała mieć to za sobą i utulić naszą Emilkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam szczerze, że mnie imię Hania tez bardzo się podoba i miałam w planie dać tak córeczce, ale Robertowi sie nie podoba, bo ma ciotkę o tym imieniu która bardzo źle mu się kojarzy. Więc odpadło...
Najgorsze jest to czekanie, bo niewiadomo kiedy ten dzien nastąpi, a i ja mam obawy, żeby z małym wszystko było ok, żeby był zdrowiutki.

Nam przedwczoraj zebrało sie na amory, i może sta taką ciężką noc miałam 🙂 A po wszystkim to tak mnie brzuch bolał, że tez sie bałam. Muszę zaangażować Roberta do dalszych działan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też tak sobie myślałam, że jak po 3 lipca dalej nic się nie będzie działo, to zaangażuje męża do roboty 🤪 Może nie mam za bardzo ochoty na przesadne wygibasy, ale tak delikatnie to czemu nie 😜 😜 😜 Może coś się przez to zacznie wkońcu dziać 🤪 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica jak juz kochana jesteś w tym szpitalu to chciałabym cie wykorzystac zebys sie zapytała tych położnych o takie rzeczy:
1. Jakie konkretnie kosmetyki zabrac dla dzidzi do szpitala.
2. Czy można się w domu ogolić przed porodem.
3. Czy wykonują lewatywe i czy jest konieczna.
5. Czy do porodu dają szpitalną koszule.
6. Co należy zabrać ze sobą na porodówkę (ubranka, pieluchy, co dla mamy) - tak, żeby nie brac całej torby.

Widzisz, ja niestety nie dotarłam do szpitala więc muszę zdać się na ciebie 🙂 I ciekawe jakie wrażenia będziesz miała w pobytu, pewnie oglądniesz sobie oddział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym się bała tego, żeby mnie golili w szpitalu, bo na bank będą to robić na sucho, więc nie byłoby to zbyt przyjemne 🤢 Także ja choćbym się musiała nieźle gimnastykować będę starała się to zrobić w domu, bo komfort bedzie zdecydowanie lepszy. A i pokazać się będzie mniejszy wstyd heheheheheheheh 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem to wygibasy z mezem pomagaja na porod ale czy to fakt to zobaczymy...Najgorsze jest to, ze z tym brzuchem to i tak nie ma za bardzo jak sie pogibac,dupa ciezka a jak maz sie napracuje to mi sie chyba na porod nie zbierze:P
W niedziele bylismy u poloznej,szyjka miekka cokolwiek to oznacza.Teraz w czwartek na 20 tylko do ginekologa ostatni raz zeby usg zrobila i wymaz by sie przydalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...