Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Edytka z powrotem na forum 🙂
IZUNIA- jak masz już 3 cm rozwarcia to powinnaś się cieszyć bo szybko urodzisz! Pomasuj sutki, pobujaj się na piłce,a jak nie masz takiej dużej to stań w rozkroku i rób biodrami kółka i inne tego typu ćwiczenia.
KKORALIK- córeczke też rodziłaś po terminie,prawda? Pewnie taka już Twoja natura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh miesiac sie konczy a my sie rozpakowac nie chcemy:/ Teraz to w sumie dobrze by bylo jak bym sie rozpakowala dopiero po weekendzie bo od jutra moj bedzie dalej jezdzil do pracy i ok godz dojazd mu zajmie do domu a w weekend przeprowadzka chba i tak ni w pipe ni w oko:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh no jestem ciekawa jak to u nas sie teraz potoczy , ktora bedzie nastepna wydaje mi sie ,ze to ty Koralik bedziesz 🙂

u mnie juz znajomi robia zaklady kiedy urodze ehhh smieszne to jest bo prxzewiduja jutrzejszy dzien ciekawe tylko,ze nic nie czuje jakby to mialo wlasnie nastapic jutro . . . zero objawów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku tak patrze na ta nasza tabelke jest prawie zapełniona 🤪 🤪

Ja mialam wczoraj pare skurczy, ale niektore byly silniejsze i stwierdzilam,ze jak to ma tak bolec to ja jednak podziekuje i poczekam do swojego terminu eheheh moj maz sie tylko smial,ze juz teraz i tak nie ma odwrotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koralik Twoj Mikołaj po prostu chce jeszcze z toba zostac , wiadomo,ze to dzieci wybieraja sobie terminy gdy sie z nami przywitaja, a te masaze, seks, mycie okien to moze, a nie musi mu pomoc na zdecydowanie sie by wyjsc juz na swiat . . . widocznie ma jeszcze jakis powod by z toba pozostac ehhh ale nei zazdroszcze :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
kolejna lipcóweczka rozpakowana 🤪 Gratulujemy 🙂 Mam nadzieję że Izuni wszystko się ułoży!
Wracają upały 😞 i znowu będzie cyc 24h/dobę ...
Jutro pierwsza wizyta u pediatry. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂
Miłego dzionka dziewczynki. Będę zaglądać jak Tymuś mi na to pozwoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I kolejna lipcóweczka zasiliła grono szczęśliwych mamusiek 🙂
Lekarz jej ma złote paluszki 😁

A teraz wy dzieczyny sprężcie się 🙂
Powiem wam szczerze, że jak ide do sklepu to czasami brakuje mi mojego okrąglutkiego brzusia z Franiem w środku, ale i tak więcej szczęścia daje mi jak jest juz ze mną 🙂 To chyba jeszcze przyzwyczajenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...