Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
a u nas nocka dzisiaj całkiem całkiem. Tymuś wstawał o 1, 4 i 6 co na niego jest rzadko 🙂 Do tego tatuś do pomocy przy odbijaniu i przewijaniu więc dużo lepiej niż w tygodniu gdy tata chodzi do pracy i raczej musi spać w nocy.
Mnie coś rana wewnętrzna zaczyna pobolewać. Miałam spokój po porodzie i przez te 3 tygodnie a od tygodnia jest jakoś gorzej. Jutro idę do gina sprawdzić czy coś się przypadkiem nie babrze tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelio moja tez musze długo trzymac bo nie odbija się jej od razu i dlatego kazali mi kłaśc ja na boczku no i tak robie a później jak wstaje daje ja do góry to wtedy sobie odbije cwaniarka mała...te nasze HAneczki 🙂 🙂
Dokładnie z tym opróżnianiem to blokada psychiczna nic poza tym...
A własnie jak długo Wam sie szwy utrzymywały???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojemu odbija sie tylko po butli, i to zaraz po tym, jak go w pionie postawię. A cwaniak mój robi tak, że jak daję mu cyca jak marudzi, i też po chwili zasypia że nie moge go dobudzić, więc tą chwilę pozwalam mu trzymac cyca w buzi i wyjmuję, a jemu mleko wylewa się po policzku. Normalnie marnotrastwo i nic więcej 😉 A później rozpacz, że nic nie leci 😁
Wczoraj Franek zasnął koło 23, w sumie przed urządził sobie drzemkę. Wykąpałam go późno i poszedł lulu. Spał do 3 z minutami, a później to jak zwykle drzemka i co jakis czas musiał sobie pogadać, ale bez płaczu. Obeszło się bez butli na noc, jakoś cyc mu wystarczył 🙂
Dzisiaj ok. 9, po 9 dostał butle, bo chyba wydoił ze mnie wszystko co się dało 😁 I teraz smacznie śpi z tatusiem.
A ja chyba zaraz tez jeszcze się położę, chociaż czeka na mnie prasowanie (parę rzeczy nawet uprasowałam).....

Z tymi szwami tak jest, jakby się miało wielkie zatwardzenie, a to tylko psychika przez te szwy.
Moje już się rozpuściły, jakoś na począku tego tygodnia, więc mam spokój. Ale wiecie co mam, jakoś dziwnie mi sie siku robi. To pewnie jeszcze po porodzie, ale wogóle mam wrazenie jakby wcale mi sie nie chciało, po prostu wcale nie czuje parcia na pęcherz (może czasami minimalne), a w nocy to wogóle nie robię siku. I takie jakby odrętwienie czuję....teraz i tak jest lepiej jak było na początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny

Kaczuszko heheh wariatko aż mi łezki poleciały 🙂 dziękuje 😘 moze ten nasz upaciuszek ciebie posłucha , bo mnie niechce 🤨 sprzatanie i seksik wczorajszy nic nie pomógł . . . . . . no nic jutro moze mi gin cos ciekawego powie . . . . .

Izunia Kubuś śliczny 🙂 i oczywiscie zycze sobie takiego porodu jak twoj 🙂 😆 😆 😆 tylko gdzie znalezc takiego dobrego masazyste ?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
My dzisiaj nocke mielismy ok,ale o 4.30 maly zaczal marudzic spinac sie bo go bolal brzuszek niewiem czy to sie kolki juz zaczynaja czy co,ale podejrzewam,ze to moja wina bo zjadlam wczoraj dwa kawaleczki papierowki,przez ta glupia polozna bo powiedziala ze moge,a teraz przez nia maly sie meczy do teraz,akurat spi,ale puszcza baki co chwile i pewnie kupa juz jest!!!Bardzo sie wystraszylam rano,nawet mu temp mierzylam,ale wszystko jest ok 🙂 jak narazie!!!
Co do szwow to na zwnatrz mi sie juz troche rozpuscily,a pek i jeszcze jeden mi polozna wyciagla bo uwieraly mnie jak niewiem,wogole ta rana ciezko mi sie goi,nadal siedze na kolku plywackim,chyba zostaniemy razem jeszcze kilka dni hehe... 🙂
A co do wyproznienia to w szpitalu mowilam,ze zrobilam,co bylo nieprawda,bo ja nigdzie poza domem sie nie zalatwie,a tym bardziej po porodzie gdzie mi hemoroidy wyszly i myslalam przez dwa dni ze z bolu niedam rady!!!!,a jak przyszlam do domu to poszlo od razu hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Melduję, że żyjemy 😉 Nie wiem tylko, kiedy realnie wrócę na forum, bo trafił się nam ciężki zawodnik 😉 Odpuściliśmy na razie naukę spania w łóżeczku, bo wzięcie go do naszego łóżka jest jedynym sposobem na to, żebyśmy wszyscy trochę pospali. Paskudzi nam się też trochę pępek - co jakiś czas trochę krwawi - byliśmy z tej racji nawet na ostrym dyżurze w szpitalu dziecięcym, ale powiedzieli nam, że tak może być i nie ma w tym nic niepokojącego. No i że ma grubą pępowinę, więc pewnie tak szybko nie odpadnie. Jak jest u Was z tymi pępkami?
Ja się czuję już nieco lepiej, ale nadal nie wolno prawie nic robić, więc nie wiem, jak to będzie jak mąż wróci do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann napisał(a):
Hej 🙂
Paskudzi nam się też trochę pępek - co jakiś czas trochę krwawi - byliśmy z tej racji nawet na ostrym dyżurze w szpitalu dziecięcym, ale powiedzieli nam, że tak może być i nie ma w tym nic niepokojącego. No i że ma grubą pępowinę, więc pewnie tak szybko nie odpadnie. Jak jest u Was z tymi pępkami?


ANN U NAS TEŻ BYŁA GRUBA PĘPOWINA ALE NIE KRWAWIŁA I JAK NORMALNIE PĘPKI ODPADAJĄ PO OKOŁO 2 TYGODNIACH U NAS ODPADŁ PO TRZECH 🙂 MI POŁOŻNA MÓWIŁA ŻEBY NIE SMAROWAĆ TYMI WACIKAMI TYLKO KUPIĆ NAJZWYKLEJSZY SPIRYTUS I PATYCZKIEM DO USZU SMAROWAĆ W OKÓŁ I W ŚRODKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann nam pępek odpadł po 9 dniach,i teraz musze smarowac go patyczkiem z ganciana,narazie jest ok,ale tez sie boje zeby sie nie papralo 😞
Izunia twój synus tez sliczniutki,zreszta jak wszystkie lipcowe bobaski nasze 🙂
Justi trzymam kciuki,zeby sie juz cos zaczelo rozkrecac kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA własnie wdzialam,ze anycool mnie wyprzedzila 😜 a jeszcze wczoraj po poludniu pytala sie mnie jak sie czuje skoro jutro mam termin . . . jak widac dzieciaczki lubia nam rozne figle platac jedne sie spiesza inne tak jak moj nie koniecznie

Ircia dziekuje ehh oby cos sie w koncu ruszyło . . . . .wlasnie wrociłam z godzinnego spacerku, zjem obiad i znow na spacer moze ruch mi cos przyspieszy niestety brzuch wysoko wiec watpie , ale zawsze pozostaje nadzieja


Izunia
Arab hehe to sobie egzotycznego lekarza wybralas no no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTI NO WŁAŚNIE CZYTAŁAM W SIERPNIÓWKACH JAK ANYCOOL PYTAŁA SIĘ CIEBIE DLATEGO O TYM PISZĘ 😁 😁 TAK JAK WIDAĆ NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY 😉 😉 😉
JUSTI I NA CIEBIE PRZYJDZIE CZAS JUŻ NA PEWNO NIEDŁUGO 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia Ty cos pisalas pamietam ,ze jak nie mam pilki na ktorej moge poskakac to co mam zrobic zeby przyspieszyc porod ?

Agaa no oby oby dzis to bym tylko plakala niestety mam juz chandre ile mozna chodzic w ciazy 🤨 🥴 ale coz tyle dni za mna to moze kilka przede mna ehh kto to wie ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Irciu bo cholirka tak patrze na tabelke
wasze sliczne zdjecia dzieci i nic tyko łezki sie kreca no nic w nocy pogadam z tym moim uparciuchem moze mnie poslucha
a w nocy juz mialam taka nadzieje,ze mi wody odeszly a tu nic hehe mialam wikesze uplawy ehh
SZCZESCIARY JUZ MAMUSKI JESTESCIE i tyle wam na koniec powiem 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTI WIERZĘ ŻE JUŻ MASZ DOSYĆ I BYŚ CHCIAŁA JUŻ MIEĆ WOJTUSIA PRZY SOBIE A NIE W SOBIE 🙂

CAŁUSKI NA POCIESZENIE I SZYBKI PORÓD 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...