Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
I najlepsze jest to, że przebiega bez gorączkowo, wiec i tak nie zorisntowałabym się...
No ale zobaczymy co powie pani doktor jutro.
Tak swoją drogą to Franek nie wygląda mi na chore dziecko...apetyt mu dopisuje, nie marudzi, ładnie śpi a kiedy trzeba jest aktywny....ale dobrze ze w miarę wczesnie wykryte jest ze jest coś nie tak!
Trzymajcie za nas kciuki jutro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusia, mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🙂
A u nas kolejny przełom - Staś w nocy sam zasnął w czasie zabawy na pleckach i tak przespał bez marudzenia do rana, po raz pierwszy od bardzo dawna. Taką miałam nadzieję, że jak go będę w nocy kłaść na plecach do zabawy to w końcu kiedyś uśnie i może się powoli zacznie przyzwyczajać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia i bardzo dobrze!!!! Załatwiaj wszystko jak najszybciej, cobyś później miałą spokojną głowę 🙂 A ten pajac niech spada na drzewo!!! 😠
Lusiu trzymam kciuki za zdrówko Frania 😘
A ja dziś umówiłam małą do pediatry coby obejrzała te zmiany i dodatkowo wystawiła skierowanie na RTG płuc...wolę dmuchać na zimne, lepiej się upewnić, niż potem wylądować z nieleczonym zapaleniem płuc w szpitalu, a twój przypadek Lusiu mnie zaniepokoił 🥴
Ale oczywiście na wizytę mężuś sam musiał pójść z małą, bo byliśmy umówieni na 9:00, ja umyłam głowę o 8:00 i uwaga wyłączyli mi prąd chamy 😠 🤢 😮 😲 Gdyby chociaż było ciepło, to bym wyszła z mokrą głową, ale jest 11 stopni, więc jakbym wyszła to ja mogłabym skończyć z zapaleniem płuc 😮 Ehhh mam nadzieję, że mój mężczyzna sobie poradzi i o niczym nie zapomni wspomnieć 😉 😜 A jest mi tak dziwnie i głupio, że Emi nie ma w domu, że szok 😮 Od urodzenia się z nią nie rozstawałam i teraz czuję się jak bez ręki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU- trzymajcie się dzielnie!!!!
IZUNIA- koniecznie odbierz prawa rodzicielskie temu prostakowi. Zrób to jak najszybciej.
Moja siostra też spotkała na swojej drodze takiego skurwysyna. Rzucił ją gdy zaszła w ciąże. Nigdy dziecka nie uznał i nigdy nie chciał nawet zobaczyć. Mój siostrzeniec ma teraz 5,5 roku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, 3mamy kciuki żeby Franio szybko wrócił do zdrowia i nie musiał zostać w szpitalu. Mnie też zaniepokoił Wasz przypadek bo tak jak mówisz Franio nie miał żadnych objawów...
Edytko,moja dieta też była w dużej mierze oparta na białku: sery, mleko, jogurty, płatki na mleku itp. Niestety musiałam to wszystko odstawić jak u Tymka zdiagnozowano skazę. Jakoś daję radę i Ty również sobie poradzisz!! Tylko trzeba przyzwyczaić się do czytania etykiet wszystkich produktów. Ja w Lidlu nawet batony musli sobie wynalazłam które mogę chrupać 😉
Izuniu, dobrze że podjęłaś taką dezycję. Trzeba pokazać takim chamom gdzie ich miejsce. A później się obudzi z ręką w nocniku, sam jak palec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusiu trzymam kciuki za was 🙂
edytko jak po wizycie ,tatus dal rade??
ja dzisiaj caly dzien sprzatam choc z moim niunkiem to bardzo ciezkie ale musialam ogarnac bo jutro przyjezdza moja matka z angli i zaraz by bylo ze syf albo cos w tym stylu choc syfu nie bylo no ale zawsze jak to ona ma w zwyczaju musiala by cos dosrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje, ze Franio wroci szybciutko do zdrowka.

A my mamy puche bo nie mozemy sie dodzwonic zeby zaklepac teramin w klinice zeby sluch malej sprawdzic,raz maz sie dodzwonil to odebrala sprzataczka i powiedziala,ze ona terminow nie moze zrobic:/Chociaz malej sluch sie poprawil bo sie przestrasza przy jakims puknieciu albo juz nie zasnie jak ktos gada ale mimo wszystko trzeba zrobic te badania...

A u nas jest moja mama,przyjechala na 3 tyg,jeszcze tydzien.Do malej sie nie wtraca na szczescie 😁 Sprzata,gotuje a ja sobie bimbam:P mala calymi dniami spi to sie nudze.Jutro jeczcze przyjezdzaja do nas tescie na tydzien i wroca razem z moja mama.
Jestem ciekawa jak to bedzie bo jeszcze nie bylam tyle czasu sam na sam z nimi:P Maz w pracy a mnie beda mieli na oku caly dzien:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLUSIA- dobrze,że małej słuch się poprawił, ale rzeczywiście trzeba skontrolować.Wtedy będziesz mogła już zupełnie być spokojna 🙂
Szczerze mówiąc nie zazdroszczę z tymi teściami. Ja moich mam spoko ale gdyby siedzieli tydzień to pewnie by mnie wkurzali. No ale w końcu muszą poprzebywać trochę z wnuczką, a nie mieszkacie blisko więc na jeden dzień nie wpadną 😮

Mojej małej znowu oczko bardzo ropieje. Masakra. Dopiero skończyła antybiotyk, robimy masaż kanalika łzowego i dupa! Oj pewnie trzeba będzie jednak wykonać zabieg udrażniania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mielismy bardzo spokojną nockę chyba już dawno takiej nie było bez kolki, wzdęć, mały nie stękał nie wiercił się i tylko dwie pobudki o pierwszej i o czwartej bardzo szybciutko zasypiał( zasypia bez bujania w łóżeczku) no a potem dopiero o siódmej wstaliśmy. Generalnie nie mam żadnych problemów poza tym ze mały chce jeść mleko modyfikowane średnio co półtorej godziny i trochę go muszę przetrzymać, głodomorek mały no i tyje w oczach chyba dostaniemy mamy opieprz na szczepieniu, ciekawa jestem ile już waży mój mały pulpet. Córka juz przyzwyczaiła sie do braciszka, całuje go mówi że go kocha chociaż zazdrosna też jest czasami. Ona ma swojego maluszka lalkę którą przebiera usypia i nawet karmi cycem hi hi, przez to nie przeszkadza mi w przewijaniu małego, także idzie ku dobremu odpukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koralik to cos czesto glodny jest ten twoj pulpecik 😉 Po modyfikowanym teoretycznie dziecko powinno rzadziej jesc bo dluzej sie trawi niz naturalne a tu u Ciebie odwrotnie 😉

Nasza kruszynka dzis budzila sie co 2 godz w nocy:/ fakt, ze tylko ciagnela cyca przez 2 min ale mimo wszytsko dupe trzeba bylo podniesc z wyra 😉 Ale tak to zawsze daje pospac do 11.
W ogole sie zdziwilam,o jak sie urodzila to taka wielka byla w porownaniu do corki sasiadki z lozka obok a teraz rozmawialysmy przez tel i ona mowi, ze jej cora wazy tyle co Victoria tydzien temu,Dogonila ja 😉
Chociaz nasza pyzulka juz nie jest pyzulka a nawet pulpetem,przybiera na wadze ale taki kurczaczek z niej sie zrobil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

Izunia Ja juz byłam 5 dni z Wojtusiem szpitalu lezal w inkubatorze i sie naswietlal do tego mial kroplowki mimo to wyzlismy z wskaznikiem 10 bilirubiny 😞 i mam maluszka obserwowac i przepajac glukoza

Lusia
duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowka dla Franusia zycze,a tobie wytrwalosci

Ircia ogromne gratulacje dla siostrzyczki suuuuper ze ma juz synusia przy sobie ehh bo troszke przez ta ciaze sie strachu najadła, ale najwazniejsze ,ze juz po wszytskim teraz zycze mu tylko duuuzo zdrowka bo to najwazniejsze Buziaki

dziewczyny czy wasze dzieci tez tak nie znosza wlasnego lozeczka 😞 ??
nasz synus spi wciaz z nami nawet jak twardo spi chce go dac do swojego lozka to zaraz sie budzi ehhh martwi mnie to bardzo bo wciaz musze uwazac na naszego Aniolka no i zajmuje moja polowke lozka wiec Ja spie na samej ramie ehhh no i z lozka malzenskiego nici bo nawet nie moge sie poprzytulac do mezusia . . . . juz sie smiejemy,ze nasz Szkrabek niechce bysmy mu siostrzyczke czy braciszka zmajstrowali 😜 choc poki co Ja wciaz sie kuruje po porodzie i dopiero za tydz ide do ginka ciekawe zy dostaniemy pozwolenie na wygibasy 😜
Wy juz pewnie wszuytskie po "pierwszym- drugim razie
ehh a mi sie juz sni ,ze mam Wojtusia poltora rocznego i drugiego synusia na raczkach :O



dziekuje kochane za zyczonka na NK : 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny....
u nas jakos leci... pomalutku ale leci...
Sewciu ma jakiś katarek. nie pamietam nazwy tych Lusinych kropli na katar....
i przez przypadek frania martwię się i idziemy do pediatry chuchać na zimne....

ale mam sny, wiecie.... ☺️ dzizys.....
przyjaciółka się ze mnie śmieje ze jakąś czarownicą jestem....
zawsze cos wyśnię, a mam sny takie realistyczne...
przed każdą z ciąży, zanim się dowiedziałam, śniły mi się malutkie dzieci....
dzisiaj to bzdury jakich mało mi się sniły....

pogoda beznadziejna nie ma jak wyjść

próbuję od kilku dni zrobić Sewerynowi zdj jak się zaciesza hehe 🙂
a on wtedy patrzy w tel zdiwiony i przestaje....
a telem ciężko utrafić moment...
mąż mi obiecał aparat, ciekawe czy będzie pamietać....

Sewciu zawsze ja robi kupe to mu przez lewą stronę kolo nogi wycieknie...
dziwne. nie wiem czy to wina pampersów czy jak....

Lusiu trzymam kciuki za was...

Justi mi mały tylko w nocy śpi w łóżeczku ale śpi całą noc bez jedzenia.....
w dzień nie chce jakoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Podziwiam Was dziewuszki, że macie czas na zaglądanie na brzuszka bo ja z ledwościa wskocze na 5 minut na nk i koniec!!!!
Od niedzieli jestesmy na butli...mleczko sojowe niestety...ale poprawa jest wielka no i ja czuję ze zyję!!!!
Wizyte u ginka już zaliczyłam i dowiedziałam się, że będzie mnie czekała operacja...niestety...urodziłam duze dziecko jak na swoją budowe i wszystko mi tam naciagneło się i nie wrociło do normy więc trzeba bedzie więzadła podwiązać....ja piernicze załamka normalnie dziewuszki ale coz pojde na to bo wtedy wszystko wroci do normy mam nadzieje ze wy nie przezylyscie takich nowinek!!!!????
Dzieki takim wynalazkom jakim sa bujaczko- leżaczki 🙂 🙂 🙂 gdyby nie to to zanosiłabym sie swoje dziecko 😉 🙂
Hania na szczescie spi w swoim łóżeczku czasami bierzemy ją do łóżka ale nie w nocy juz raczej w dzien...
Dużo zdsrówka dla Waszych dzieciaczków mykam juz do swojego łosia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakie dziewczyny macie te bujaczko-lezaczki ??
tez sie nad takim zastanawiam wynalzakiem bo moje rece juz nie daja rady nosic naszego maluszka .. . . chpc nie wiem czy nie bedzie to zbedny wydatek bo tak jak zasypia tylko na raczkach lub lezac doslownei na cycku jakj sobie poje ehhh taki maly przytulas musi czuc cialko kogos i tak zasnei a tak to lipa strasazna nie wiemk co sie dzieje , ale pierwszy raz od 3 tyg maluszek spi w dzien . . . . . chyba wyczul, ze mama juz ma dosc wyreczania sie tata we wszytskim jeszcze jakby mogl isc za mnie maz do lazienki to bym chetnie skorzystala ehhh . . . .

uciekam ogarniac mieszkanko obo jednak co zrobi kobieta to kobieta, a jutro inspekcja sanitarna rodzinka wpada wiec trzeba cos wiecej zrobic ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...