Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny jakie z górki??!!
u mnie w klasie są babeczki po 50 a kurcze jajcary takie, i ciągle powtarzaja że są młode i tak się czują.... mam zamiar tez taka byc 🙂
z resztą moja najlepsza znajoma skończyła 30... a powiedziałabym ze jestem od niej starsza 🙂
kobieta jest jak dobre wino kochane moje 🙂 nie starzeje się tylko dojrzewa, i im starsza tym lepiej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki,
jeżeli chodzi o krzesełka do karmienia to ja chciałam kupić baby dream bambi http://www.babydesign.pl/babydesign.php ale będziemy mieli pożyczone od znajomych a sobie kupimy takie bez stoliczka jak Tymek będzie już większy.
No to niezłe tajemnice ujawniły się jeśli chodzi o wiek 🙂 Chyba najbardziej zaskakujące były informacje od Michalindziorka i Ann 🙂 Ja mam 28 lat ale w szpitalu dawali mi niewiele ponad 20 więc chyba nie jest tak źle 😉
Eva jak Cię odnajdę to też wyślę zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane kupowałyscie herbatki te duże z hippa? ja kupowałam ta z koprem i jabłkiem, taka sobie, trochę kwaskowata ale smaczna w sumie... ale teraz kupiłam tą z ciemnych owoców, kurka nie pamiętam dokładnie, jabłko, o juz wiem: z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców. i wciągnął Sewciu jak nie wiem... 😉 nie za słodka, bo np banan słodki ze aż rozcieńczam troszkę go... i nie kwaskowata mocno... taka fajna jak na mój, i najwyraźniej Sewciowy gust.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
pytanie mam do dziewczyn które mają problemy z hemoroidami/silnymi zaparciami... czy wiecie może czy jest jakaś maść, dostępna bez recepty, ktora łagodzi takie stany pieczenia, ból itp? głupio mi iść i w aptece im wyjaśniać moje objawy, tak bym nazwę podała...


wiem, że jest jakaś maść, chyba proctoglyvenol czy jakoś tak, ale sa tez inne...powiedz po prostu żeby dała ci coś na hemoroidy i tyle...
ja codziennie prawie przechodze koło apteki i jakos nie mam odwagi tam wejść....ale kiedys trzeba będzie 🙂

co do tuch duzych herbatek z Hippa, to ja kupiłam małemu koperkową z jabłkiem, ale jeszcze nie podałam mu. Ogólnie ta koperkowa granulowana mu smakowała, więc mam nadzieje ze ta tez.
Amelia, oba krzesełka bardzo fajne. Jak ten czas leci ze juz o takich rzeczach myslimy.

Wczoraj Franek zasnął o 17, o 18 przebudził się więc wzięłam go do łóżka, bo sama byłam padnięta więc chciałam się z nim trochę kimnąć, i spaliśmy oboje do 24. O tej 24 pobudka i kolejne śpiochanie o 1, i ostateczna pobudka o 7 rano 🙂 Mały ma melodię do spania 🙂
Wogóle przy okazji jedynego dziennego karmienia piersią mały trzy razy pod rząd tak mnie mocno ugryzł w sutka, że dziękowałam że nie ma jeszcze zębów 😁 Ale myślę że musiały go w tym czasie dziąsełka zaswędzieć i dlatego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,nie wiecie jak dlugo wyrzyna sie zabek jak juz dziaslo jest spuchniete?Malej wczoraj spuchnelo hmm tam gdzie 4 chyba a dzies jeszcze 3 i teraz nie wiem jak dlugo sie bedzie meczyc:/ Futruje paluchy jak glupia,pcha jedna piastke a druga dopycha zeby ta pierwsza glebiej weszla:P
Mialam dzis pobudke o 5 i qurde maruda nie chce zasnac a mi sie galy zamykaja 😞 A co przysne to ona sie drze 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalindzior napisał(a):
no to brzuszek zaszałał 😉

lusiu no dzięki, chyba tak zrobie, pójdę i powiem zwyczajnie...

Olusiiu nie powiem Ci bo nie chce Cię w błąd wprowadzić....

chyba O-szalał ;-) Przepraszam za dzisiejsze kłopoty ze stroną. Mam nadzieję, że już teraz wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Michalindzior napisał(a):
no to brzuszek zaszałał 😉

lusiu no dzięki, chyba tak zrobie, pójdę i powiem zwyczajnie...

Olusiiu nie powiem Ci bo nie chce Cię w błąd wprowadzić....

chyba O-szalał ;-) Przepraszam za dzisiejsze kłopoty ze stroną. Mam nadzieję, że już teraz wszystko będzie ok.




hehe 🙂 no cały dzień sie próbowałam dostać hehe 🙂 ale tak myślałam ze jakieś problemy techniczne 🙂 nie ma za co przepraszać jeżeli o mnie chodzi, wiadomo ze to nie zamierzone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzialam cie michalindziorku na NK i chcialam zagadac bo juz zglupialam myslalam,ze to tylko u mnie cos sie spierdzielilo ☺️ ☺️
ale pozniej doczytaam i stwierdzilam,ze jednak nie i musze cierpliwie czekac 😉

u nas znow jedna pogodka o 3 a poznieju o 5 oj tak to Ja moge karmic piersia i sie wysypiac 😉
choc pogoda dzis ewidentnie do spania

u nas goraczka w domku bo chrzciny w niedziele a maly ma tylko spodnie cholera nigdzie nie moge mu kupic jasnego sweterka i zostanie w samej koszuli . . .
no i matka nie ma co ubrac na siebie musze tez jutro cos ostatecznie kupic 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi ja tez miałam pisać do ciebie czy tylko u mnie zawaliło czy u wszystkich ale również odpusciłam hehe 😉
moje zgredzisko maleńkie spało na dworze dziś...
za to Adaś w drodze z zerówki mówił ze siku chcce, chciałam zeby w krzaczki zrobił to się wstydził, w szaletach miejskich tez niet.... więc poleciał pod drzwi zmieszkania i zanim ja doszłam z małym na 2 pietro to zastałam go leżącego pod drzwiami tak mu sie chciało...
jakąś obsesje ma, straszne ma obiekcje przed załatwianiem się poza domem.... moze to jakaś nerwica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...