Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nam lekarka powiedziała że przy każdej nowej kaszce najpierw żeby dawać max jedną łyżeczkę proszku, a jak po tygodniu nie będzie sensacji, to dopiero więcej.
Z bezglutenowych masz takie kaszki: ryżową, kukurydzianą, jaglaną i ew. sinlac. Klasycznie bezmleczny jest tylko sinlac, ale generalnie to każdą z nich możesz robić na wodzie ew. z dodatkiem jakichś jabłuszek albo na mleku takim dla dzieci ze skazą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lusiu no to klasycznie Twojego upupiła tamta była...
znany i regularnie stosowany trik...
kolejny jest taki ze po rozstaniu kobieta mówi: nie idźmy do sądu, ugadamy się, płać mi na rękę.... facet się zgadza a po jakimś czasie dostaje wezwanie na sprawę, na której kobieta utrzymuje że nie dostała ani złotowki i gościu musi wyrównać za cały ten okres.

tyle że faceci też nie lepsi. dobrze wiedzą że jeżeli oficjalnie nie pracują albo ich wynagrodzenie nie przekracza najniższej stawki krajowej, to wielkie G mogą im zrobić. chyba że pieniadze zacznie wypłacać państwo, to juz nie jest im tak kolorowo bo prędzej czy później pójdą siedzieć.

my tez bylismy na spacerku, nawet fajnie poszło, zimno ale słonecznie (śniegu u nas ku dalszej bulwersacji Michasi jak nie było tak nie ma) no ale Seweryn spał, nawet w kosmicznie wielkiej kolejce na poczcie (k... mać wykończą mnie z tymi awizami chamy jedne).
kupiłam pudło (od kiedy to człowiek musi za pusty karton płacić hehe) i planuję wysłać siostrze paczkę. ciekawe ile z tych moich planów wyjdzie.

Obiad mam zrobiony, mam czas na naukę....
ale widać na co go poswięcam 😁 nie no niech mnie ktoś kopnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
My tez juz po spacerku pogoda dzisiaj superowa,ale nie obylo sie bez placzu przy ubieraniu kombinezonu dobrze ze ojcirc w domu to mi pomogl bo wyl jak stare gacie hehe...ale na spacerze kimnol sobie z pol godzinki 🙂
A co do szczepionek my mamy te darmowe bo wtedy kasy nie bylo,ale zaluje ze niemamy tych 5w1 ze wzgledu na ta ilosc kluc,az serce sie kraje jak on placze,za pierwszym razem jak byl szczepiony to gorzej to zniosl plakal i marudzil caly dzien,no i goraczkowal,a teraz super zadnych dolegliwosci nie bylo!!!A szkoda ze nie mozna ich zmienic tylko trzeba szczepic takim tokiem jak sie rozpoczelo...
Lusiu to twoj Robert pracuje w policji o ile dobrze zrozumialam i o ile moge spytac 🙂To zadni policjanci wam nie podskocza fajnie wam hehe(zartowalam) 🙂 🙂
A co do wczorajszych rozmow w toku to a jednak niemam co narzekac,inni maja naprawde gorzej.....
A odkad teraz zaczelam wszystko jesc bo juz nie karmie bo Kacprus pogardzil moim cycem nawet w nocy,to tez mnie ciagnie do slodkiego tym bardziej ze bylam wyposzczona bo juz od 6 msca nie jadlam przez ten podwyzszony cukier!!!A i ostatnio wypilam nawet polowe piwa,ach co to byl za rozkoszny smak hehe...ale po 15 min glowa mnie zaczela bolec na maksa.... ☺️ ☺️ 🤔 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale popisałyście a u mnie internetu ostatnio nie było i trochę mam zaległości ale może po trochu was doczytam a na razie lecę do małej bo czas karmienia. My już po spacerze a szczepienie mamy 16grudnia i to będzie już 3 a bierzemy te płatne i jak na razie nie było żadnych akcji po nich. A dziewczyny mam pytanie bo siostra nakupowała mi słoiczków gerbera w tym były smaki z dodatkiem jagód, owoców leśnych.. któraś z was już takie podawała? niby pisze że po 4 miesiącu można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey.dziewczyny ja nie wroce do swojego bylego bo go nie kocham i za duzo mi krzywdy wyrzadzil.....pozatym wiem ze mu chodzi o alimenty...za dobrze go znam......a z rodzicami codziennie gadam na spokojnie a oni zaczynaja krzyczec ze jestem psychiczna...mowia ze mam dziecko to mam siedziec w domu i nigdzie nie wychodzic.....usze jakos wytrzymac;(zreszta nie mam wyjscia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już po spacerku 🙂

ANN- na pewno można już dawać kaszę jaglaną? Bo wczoraj przeglądałam gazetkę, która jest o żywieniu niemowląt (jest z 2006- jeszcze z czasów synka) i tam jest napisane,że kasza jaglana może być od 10 mca 🤢

OLUSIA- ja małej daje kleik kukurydziany z moim mlekiem. Ale ponieważ mam obsesje,że na laktatorze mogą być bakterie i już mam dość ciągłego wyparzania,więc kupiłam dziś mleko modyfikowane. Wymieszałam już 1 miarkę z kleikiem i dodałam do zupki. Mam nadzieję,że nie będzie mieć Hania żadnych sensacji żołądkowych.
I szczerze mówiąc to wprowadzenie wieczornej kaszki/kleiku nie wydłużyło u mojej małej wieczornej przerwy między jedzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, jak widać są różne szkoły. Na tej kaszce jest napisane że po 4. miesiącu, ale dla pewności pytałam lekarkę i potwierdziła, że można dawać. Pytałam też o te wszystkie inne glutenowe (owsianą, orkiszową) i też powiedziała że można na zasadzie takiej jak mannę. Ja mam ostatnio obsesję na punkcie eliminacji mąki z cienkiego przemiału więc te kaszki do tego pasują 😉 Nawet manna jest tam pełnoziarnista. Lekarki pytałam bardzo dokładnie, żeby nie było jakichś przekłamań i wszystko mi potwierdziła. No ale pewnie co lekarz to inna opinia, w każdym razie Staśkowi nie szkodzi, a smakuje mu bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie nie ☺️ hehe 😉 poucze się przed spaniem 😉
Amelia może i masz rację ale te z japan style mają takie niskie ceny.....
mam od nich taką bluzę misiowatą z kapturem z uszami i jakościowo jest fajna, tylko rozmiar uniwersalny i mała troszkę a mądre dziecko nie poczytało...
kamcia biedna współczuję...
ja tak miałam rodząc kaszel niesamowity, ze baba mi kazała w maseczce karmić, a po powrocie co chwile gardło zawalone i też się okropnie bałam ze małego zarażę a najgorsze żeczułam się fatalnie a tu obowiazki nie czekały aż lepiej siępoczuję....


właśnie się dowiedziałam że auto nasze siadło... nie chce odpalić i m. z buta leci po Misie. masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
Znalazłam fajny schemat:
http://www.nutricia.pl/images/dokumenty/schemat_zywienia_niemowlat_karmionych_piersia.pdf

http://www.nutricia.pl/images/dokumenty/schemat_zywienia_niemowlat_karmionych_mlekiem_modyfikowanym.pdf



nie otwiera mi przez zkasztaniałego adobereadera bo coś nie działa jak powinien 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...