Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Elunia nasze dzieciaczki coraz bardziej kumate sa i juz nie chca tylko leżeć, ciekawe sa świata. Moja to tak się wierci, wszystko łapie co ma pod ręką. talerze z zupą też hehe no nawet jak pamiętasz wylała mi herbatę na klawiaturę. Szczególnie upodobała sobie ściąganie obrusu ze stołu Fajnie bo już reaguje jak ja wołamy, takie to słodkie jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas kacperek tez ruchliwy jak niewiem i tak jak pisze Monia wszystko bysciagal i wszystko chce widziec i tez juz fajnie reaguje jak sie go zawola,i powiem wam ze z kazdym dniem kocham to moje male szczescie coraz bardziej ☺️ ☺️ 😘 😘
A my dzisiaj mielismy kolede i od razu wyjechal do mnie z ryjem ze nie donioslam zaswiadczenia do konca starego roku ze dziecko bylo chrzczone w innej parafii,a ja mowie ze mam to on na koledzie sie nie zalatwia takich spraw i czeka na mnie w kancelarii,w dupie go mam nawet na dziecko nie spojrzal,ani nie powiedzial slowa na jego temat,tylko,ze mamy zmienic sobie tzn rodzice polsat cyfrowy na telewizje na karte bo tam jest tv trwam,chyba go pojebalo juz na maksa!!No i cala koleda trwala 5 min,az o cale 5 min za dlugo,za rok mnie ku... na niej nie zobaczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jaka Gabi jest boska,a te oczka normalnie szok,bedzie mial co tatus robic jak wam krolewna dorosnie.... A w tej czapeczce z hello kitty bosko wyglada jak cukiereczek 🙂
Z jednej strony wam zazdroszcze coreczek,ze mozecie je stroic na rozowo,w te wszystkie sukieneczki i inne fiu bzdziu no i czesac wloski ehhhh.... Ale mojego makaronika za nic w swiecie bym nie zamienila,moje kochane serduszko 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! ja na krótko i tak ledwo was doczytałam i lecę się kłaść dalej nawala mnie ta ósemka a raczej policzek itp. co mi wygryza i kaleczy 😠 nawet ze snu potrafi wybudzić więc na wieczór śpiąca szybciej jestem. Gabi ślicznotka z pięknymi dużymi oczkami 😉 My wczoraj dostaliśmy paczkę z nestle a myślałam że już nam jej nie przyślą bo wcześniej była tylko z hippa. Przysłali nam soczek, deserek i saszetkę kaszki. #majcie się buziaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irciu dziekuje za miłe słowa 😁 Twój Kacpere tez ma śliczne oczka takie duze i niebiesciutkie. Cudpo.
ale ten twój ksiądz porąbany!!! normalnie nie mam słów dla takich ludzi
wiesz moja teściowa kiedyś dała w kopertę 20zł bo nie miała więcej a on do niej z tekstem ze tak ma urządzone w domu a tylko 20zł daje ze mało a ona ze to dla niej duzo i ze jak mu nie pasuje taka mała kwota to nie bedzie żadnej hehe i zabrała to 20zł i nie dała wcale...jego mina bezcenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONICA- mamy taką samą czapeczkę 😎 Gabi ma cudne oczka i jest strasznie długa! Moja (jak to mówi mąż) jest niskopodwoziówka 😉

IRKA-współczuję Wam takiego księdza. Nie znoszę takich 😠 Ja jestem wierząca i praktykująca, ale mam uraz do tego typu księży!

Co do chrztu to właśnie wylicytowałam taki futerko:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1391284402&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.#gallery

do tego kupię jeszcze te kozaczki,które wcześniej Wam pokazywałam i czapke do kąpletu:
http://allegro.pl/h-m-czapka-z-futerka-kokardka-68-wyprz-i1397166844.html#gallery

Brakuje jeszcze kiecki 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusiu, spróbuj poszukać jakiegoś sklepu z artykułami dla dzieci. Tam powinnaś znaleźć ten gryzak.
Monika, chyba lubujesz się w hello Kitty, co? 😉 Gabi ślicznotka rośnie 🤪
Amelko, super rzeczy kupiłaś!!! Kozaczki będą pasowały idealnie do czapeczki! Ja to miałam straszny problem ze znalezieniem jasnej kurtki albo kombinezonu do chrztu dla Tymka. Wszystko kolorowe było dla chłopców a jak ecru to dla dziewczynki. W końcu kupiłam ecru...wprawdzie było napisane na aukcji że dla dziewczynki ale na kombinezonie nie ma żadnych dziewczęcych akcentów 😉
Irka, ten ksiądz to chyba oszalał. Jeszcze będzie Wam mówił jaką TV macie oglądać...a co on ma jakąś prowizję od tej TV na kartę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliie no fajne sa te rzeczy z hello kity ale strasznie drogie. w h&m jest ta czapka i jeszcze rękawiczki tyle ze one mi nie potrzebne a bluzeczkę kupiłam w markecie za 12 zł wiec sie opłacało.
Amelio nawet nie wiem ile Gabi ma wzrostu ale na pocxzatku grudnia miala 68 w tych gaciach tak wyglada 😁 Haniutek tez ma śliczne duże oczka, kurcze wszystkie te nasze dzieciaczki sa boskie!!!
futerko bardzo ładne i na pewno bardzo ciepłe. tez muszę się porozglądać za ubrankami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko mam taką samą czapeczkę i do tego jeszcze szaliczek, mała dostała w prezencie już daaawno temu, tylko jest jeszcze na nią za duża 😜 A kożuszek superaśny 🤪
Monia Gabi śliczniusia, a poliki ma papuśne, nic tylko całować 😉 A twoja teściowa to od dzisiaj mój wielki Szu heheheheheheh 😁 Chciałabym zobaczyć minę księdza... 😁 🤪
Ircia tego księdza to bym chyba rozniosła 😠 I kto jak kto ale on wam będzie mówił jaką macie mieć telewizję 😮 😲 Co za pajac 😠 My też mamy beznadziejnego księdza, który się łasi na kasę. Jak byliśmy u niego z kopertą przed ślubem, to stwierdził, że musi zobaczyć na ile mnie przyszły małżonek ceni 😮 Ale chyba mu się spodobało, bo daliśmy wtedy aż 500zł... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi super kobietka 🙂
Co do Staśka wagi to jeśli wierzyć naszej łazienkowej, w ciągu ponad 4 tygodni przybrał 300g. Trochę lepiej niż poprzednio ale ciągle małoooooooo. Z jedzeniem jest różnie. Z kaszki w ogóle na razie zrezygnowaliśmy, bo nie może po niej spać. Obiadki jadł w miarę chętnie, nawet słoiczek na raz ale od kilku dni ma jakiś kryzys i na sam widok łyżeczki zaciska usta i zasłania się łapami. Dziś M go w końcu nakarmił palcem i nawet chętnie jadł, być może problem jest w łyżeczce, może go uraziliśmy w dziąsełko albo co? Deserków z kolei ostatnio nam też praktycznie nie chce jeść, szczególnie tych które mają w składzie jabłko. No i jeśli w ogóle to tylko rano, a i tak zjada max ćwierć słoiczka. Do tego nie chce w ogóle pić niczego, ani z butli ani z łyżeczki ani z kubeczka. Cyca za to bardzo chętnie i bardzo porządnie. Mam ochotę zrobić mu tydzień tylko na cycu żeby znowu nabrał ochoty do jedzenia, ale najpierw to skonsultuję z lekarzem - idziemy w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wkurwiłam!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠Zamówiłam małemu pościel, kocyk i ręcznik star wars w sklepie internetowym i wczoraj przysłali mi info,że już wysyłają i nawet nr przesyłki podali i przed chwilą wchodzę na pocztę a tam mail od nich,że niestety nie posiadają wybranego przeze mnie wzoru pościeli, przepraszają i żebym wybrała sobie inny 😮Chyba ich pojebało!!!!!!Skoro wybieram taką pościel tzn,że taką a nie inną chce! 😠 Opierdoliłam ich w mailu i ciekawa jestem co zamierzają zrobić. Mój mąż twierdzi,że to forma czyszczenia magazynów (mam wybrać coś co im zalega).

ANN- Staś powinien przybierać ok 500/miesiąc jeśli dobrze pamiętam. Trochę mu brakuje,ale mierzysz na zwykłej wadze,więc może się okazać,że jednak jest lepiej. Skoro nie lubi kaszki wieczorem to daj mu rano. Moja nie lubi kaszki wieczorem i rano też 🤢 No ale Hanka ładnie zjada deserki i zupki. Wieczorem wypiła 100 ml mleczka, więc nawet nieźle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek kochane 🙂
Melduję się dziś jako pierwsza 🤪 Wow dawno tak nie miałam, chyba jak jeszcze w ciąży byłam heheheh 😁
Kurcze miałam się wybrać dzisiaj do fryzjera podciąć włosy na chrzest a tu się dopiero dziś dowiedziałam, że Trzech Króli od tego roku jest dniem wolnym od pracy 😠 Jak wrócę kiedyś do pracy to pewnie się będę z tego cieszyć 😜 😎 ale dziś mi to nie na rękę...Cóż muszę się wybrać jutro.
Co do jedzenia to u nas Emi w ciągu dnia zjada 170 czasem 200, a przed spaniem i w nocy jeśli się budzi to zawsze 200, także nie narzekam 😉 Co do słoiczków to jeszcze nie wiem bo jesteśmy na początku drogi 😜
Amelko współczuję z tą pościelą. Swoją drogą to faktycznie dziwne, że najpierw piszą, że przesyłka jest już wysłana, a później otrzymujesz maila, że nie ma wzoru, jaki sobie wybrałaś 😮 To albo piszą maile o wysyłce tylko dla picu, żeby klienci się nie denerwowali, albo coś kręcą z tym brakiem...Tylko skąd wzięli w takim razie numer przesyłki????? 😮
U nas dziś piękna pogoda, słoneczko świeci, ale niestety nie wyjdziemy jeszcze z małą na spacer, bo chcemy ją przetrzymać w domku chociaż do chrztu, coby nam się nie zaziębiła...Nie chciałabym znowu przekładać terminu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! U nas też zapowiada się dziś ładny dzień,więc musimy iść na rodzinny spacer 😎
EDYTKA- to Emi bardzo ładnie wcina. Moja połowe z tego zjada, ale zastanawiam się czy to nie przez to,że generalnie zajada posiłki co 2 godziny. Chyba zacznę jej trochę wydłużać przerwy żeby na raz zjadła więcej.

Oj muszę z malutką iść poćwiczyć 🤨 Nienawidzę tego 😠 Rozbieranie, ćwiczenie, ubieranie i posprzątanie stołu p[o ćwiczeniach zajmuje mi ok 15 minut. I tak 4 razy dziennie czyli w sumie godzina w ciągu dnia. No i najgorszy jest ten straszny płacz Haniutka. 🤨
A od wczoraj Hania mówi:"mmmmmmama"! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA FRANIA I MICHASI 😘
Amelko tylko u nas niby Emi dużo zjada (je co 4 godzinki więc w sumie wychodzi na to samo co je twoja Hania) ale na jej wagę się to nie przekłada, bo nie przybiera jakoś spektakularnie (może ma dobry metabolizm). Teraz ją zważyłam i niby według nasze wagi łazienkowej Emi waży 6900, ale ile w tym prawdy, to nie wiem...Wychodziłoby, że od pobytu w szpitalu czyli od jakichś 10 dni przybrała aż 300 gram, co jest w sumie prawdopodobne, bo w szpitalu jadła zdecydowanie mniej (ok 130) więc by się zgadzało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze życzonka duzo zdrówka i słonka dla Frania i Misi składa ciocia Monika i Gabrysia
Edytko fajnie ze juz niedługo będziecie mieć chrzest za sobą, my nadal w miejscu stoimy i n ie wiemy co dalej.Edytko tez sie śmiałam jak teściowa mi powiedziała o tej historii z księdzem. Ona mi sie podoba z tym ze sypie prosto w oczy co mysli, a mnie by było głupio tak zrobić hehe no i tu ma dużego plusa hehe
Amelio ale bym ich opitoliła i jeszcze koma im wystawiła, cwaniaki jedne. to po co wystawiają cos czego nie maja. na innych aukcjach zaznaczają ze tyle i tyle maja wzorów i już a tu proszę. Twój mężuś ma racje ze sobie wietrzą magazyny. Amelio współczuje z tymi ćwiczeniami, na pewno to bardzo meczące dla Haniutka i dla ciebie no ale co zrobić lepiej teraz sie pomęczyć niz potem mieć problemy.
Justi może trzeba było powiedzieć księdzu ze celowo macie Polsat Cyfrowy by nie mieć tego kanału 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA FRANIA I MICHASI!!!
Cześć dziewczynki 😉 my już na szczęście mamy księdza za sobą to i z tym spokój ale akurat ze swoim proboszczem nie mam jakiś szczególnych zgrzytów i pasuje mi on tutaj 😉 tym bardziej jak słyszę o waszych księżulkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie analizuję posiłki Hani ze schematem żywienia. I wynika z niego,że powinna mieć 5 posiłków po 180ml 🤪 Patrzę na schemat dla dzieci karmionych sztucznie. I dopiero teraz dopatrzyłam się tego,że deserek owocowy nie jest traktowany jak posiłek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...