Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EDYTKA- ja patrzę na schemat przy mleku modyfikowanym bo ja już małej nie daję na żądanie cycka tylko o stałej porze, poza tym już zaczynam powoli odstawiać. Poza tym ona bardzo mało ciągnie z cycka, dlatego jak widzę,że w tym wieku dzieci 180ml wciągają to normalnie w szoku jestem. Wiem,że to tylko taki zakres i dzieci mają różny apetyt,więc generalnie nie przejmuję się tym. Ważne żeby mała przybierała. Tylko ten deserek mnie zdziwił 🤢

A moja Hania nadal namiętnie przyjmuje pozycję czworaczą i w takiej pozycji "pompuje", potrafi też jak żabka do przodu się odbijać i zaczyna powoli przyjmować taką pozycję jak Sewciu 🤪 Niby rehabilitantka zabroniła ale przecież nie będę ciągle przy niej stać by ją powstrzymywać 🤢

Kurczę trochę się boję,że futerko,które kupiłam na chrzest jest ecru i buciki i czapka w kolorze białym będą się jednak "gryźć" 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
U nas też ksiądz już był a raczej zakonnik bo naszą parafię prowadzą zakonnicy więc nie mają takiego parcia na kasę jak opowiadacie.
Monika, Gabi jakie ma słodziaste fałdki! I bosko się śmieje. U nas taka sama jest rekacja na pierdzioszki i łaskotki w brzuszek i inne części ciała, czyli głośny śmiech 🤪

Ja też muszę spojrzeć na jakiś schemat żywienia i porównać to z jedzeniem Tymka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Michasi 🙂

Dziękujemy wszystkim ciociom za życzonka 😘
A ja ostatnio troche zajęta jestem, próbuje ogarnąć chate, bo po tych świętach i sylwestrze jak połowe Franiowych rzeczy ozabierałam do rodziców, tak od tamtej pory jakis bałagan się zrobił, nad którym ciężko zapanować 😉 🙂
A u nas ok, rozmawiamy normalnie, w sumie zawsze po kłótniach dość szybko wracamy do "normalności". Będę próbować aż do skutku, chyba że okaże się że jest to niemożliwe...

Amelko - piekna ta czapa na chrzciny 🙂 I rzeczywiście mi się też tak wydaje, że nie przysłali ci wybranej pościeli bo inwentaryzację robią 🤢
My jak pisałam tydzień po świętach wielkanocnych robimy chrzciny - 1 maj, więc nie ja jedyna tak późno 😉

Monica - Gabi przecudowna i super się śmieje, jak ja usłyszałam, to jakbym Frania słyszała. Słodkie są smiechy naszych pociech.
A z tym księdzem to nieźle tesciowa poleciała hehe. I dziwię się im, że robia wszystko żeby odsunąć wiernych od kościoła, zamiast ich przybliżać...A twój Ircia ksiądz to tez jakiś popapraniec 😮

My wczoraj kupilismy Frankowi krzesełko do kąpieli, super sprawa, bardzo mu się podobało 🙂 Pokaże wam zdjęcia i jakiś filmik 🙂

Dzisiaj mój brat wylatuje, więc jedziemy do mnie na obiad i kolację, a później R odwiezie do na lotnisko. Dobrze, że lotnisko jest rzut beretem od moich rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokaże wam zdjęcia z wczorajszej kąpieli 🙂

[URL=http://img818.imageshack.us/i/030ng.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5650/030ng.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img406.imageshack.us/i/027mw.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/462/027mw.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img695.imageshack.us/i/035gun.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5340/035gun.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img691.imageshack.us/i/033vo.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5871/033vo.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć serdeczne życzenia dla Frania i Michasi. U nas ostatni zastrzyk był dzisiaj jutro do kontroli mam nadzieje że nie będzie już wiecej zastrzyków, mój synek ma dupkę czerwono siną biedactwo. Jest lepiej ale niepoki mnie że mu troszeczkę coś charczy jeszcze ale podobno z oskrzelami tak jest że dziecko długo dochodzi do pełnego zdrowia. No i z tego wszystkiego nie ma ochoty na jedzenie czegokolwiek poza mlekiem ale damy rade tylko żeby był zdrowy nic innego nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny, wiecie moja tez lubi słyszeć jak inne dzieci sie śmieją albo sobie gaworzą. Jak słyszy nagranie to cisza i skupienie...Gabi słucha hehehehe
Lusiu czekamy na filmik 😁
My jeszcze małej nie kapiemy w krzesełku bo nie potrafi sama siedzieć, nadal buja sie na boki lub do przodu. Lusiu a gdzie robicie imprezę? w domu czy gdzies w lokalu? bo my nad tym gdybamy....
Amelio kurcze to białe z tym ecru może sie faktycznie troszkę gryźć, zależy to od tego jak bardzo będzie intensywny kolor ecru. mam nadzieje ze delikatny i różnicy zbytnio nie będzie widac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Minica - dobrze by było u teściów - mieszkaja w Konstantynowie a rodzice na retkini, więc bliziutka - ale nie chcę, bo moi nie za bardzo lubią tesciowa i wolałabym na neutralnym gruncie, poza tym nie chce byc od niej zalezna i nie chce, zeby mi w czymkolwiek jesli chodzi o przygotowania pomagała, bo później bedzie płakac, ze tak ja plecy bola....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
msr_monica napisał(a):
Lusiu super Franiu wyglada w kapieli 😁 tylko jak ty go myjesz w tym krzesełku?...no o siusiaka mi chodzi 🤪 🤪 🤪 🤪


Jak go wyjmuje z krzesełka na koniec kąpieli, to myję mu dupkę i ptaszka 😜


a no to dobrze hehe ptaszka trzeba myc haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
dziękujemy za pamięć i zyczonka dla Misiaczka 🙂
Franiu nasza kluseczko słodka Wszystkiego NAJ NAJ 🙂

teraz tak....
Lusiu filmik super.... super zdjęcia też, krzesełko świetne, ile dałaś? 🙂
Amelia ale bym się wkurzyła z tą pościelą 🥴
mi tak Sewciową wyprawkę łóżeczkową zrobili że wysłali mi maila potwierdzającego że tego dnia wysyłają pościel o wzorze jakimś tam.... a to nie był mój wzór. i z jaką łaską mi szukali paczki zeby zmienić... szukali maila i sprawdzali czy faktycznie taki wzór wybrałam jakby jakaś ułomna była i specjalnie to robiła...
Ircia ksiądz po kolędzie No Comment 🥴
Monica jaka gabi słodka, nie mogę się na nią napatrzeć.... 😜 a bluzeczke czerwoną ma Misia taką samą z Hello Kitty tylko na krótki rękawek 😜
Wszystkie ubranka do chrztu super 😜 Ja też myslę jak Ircia ze aż by się chciało takie móc kupować, ale nie zamieniłabym mojego małego gagatka hehe 🙂
Elunia sewciu nawet przez sen się rusza i gada 😜
Olusiu u mnie też nikt nie wie o co mi chodziło z takim gryziaczkiem i zamówiłam na allegro ale wyszło mi niecałe 30zł z przesyłka.... jakies 26 albo 27 nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- są też podobne krzesełka do kabiny prysznicowej. W jakiejś gazecie widziałam.
MONICA- moja też się tak chichra, ale nóżek tak wysoko nie podnosi 🤨
LUSIU- Franio jak młody bóg 🤪
Ja zamierzam jak najdłużej w wanience kąpać, bo do wanienki mniej wody się leje więc trochę na tym oszczędzimy. Taka jestem sprytna 😎

KKORALIK- mam nadzieję,że Mikuś już będzie zdrowy i limit chorób już wyczerpał i teraz tylko lepiej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Lusiu widać, że Franiowi najbardziej smakuje kaczuszka 😁 Swoją drogą siedzi już jakby miał 7 miesięcy 🤪 Emi też cały czas siada z pozycji półleżącej jak jest u mnie na kolanach i dźwiga głowę jak leży na płasko, ale jak już siądzie to trzeba ja podpierać bo jeszcze się chwieje. Ale przy kąpieli juz przez chwilę kąpię ją na siedząco jak myję jej plecki, wtedy podtrzymuje ją jedną ręką pod paszkami coby się nie chwiała 😜 Trochę namotałam hehheeheh ☺️ 🙃
Koraliku z zapalenia oskrzeli tak szybciutko się nie wychodzi, wiem coś o tym, ale myślę, że kolejna porcja zastrzyków nie będzie potrzebna, co najwyżej jeśli jeszcze pokasłuje to mogą mu przepisać doustny antybiotyk + probiotyk do tego. Duuuuużo zdrówka dla Mikusia 😘
Te krzesełka do kąpieli fajna sprawa tylko troszkę drogie 🤢 My narazie też zostaniemy w wanience, bo tak jak pisała Amelka jest to dużo bardziej ekonomiczne 😉 Jedyne co to musimy przenieść wanienkę do łazienki tzn włożyć ją do dużej wanny bo mała strasznie chlapie i każda kąpiel kończy się zalanym pokojem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez niestety mamy łazienke klitkę i brodzik ale jakoś taki głębszy, bo napuszczam normalnie wody do niego.... więc fajna rzecz takie krzesełko... eh zastanowie się. krzesełka do karmienia nie kupię póki co bo nie mam gdzie postawić, jakoś wystarcza nam leżaczek... a i tak ostatnio mało uzywany i tylko cenną przestrzeń zagraca...
dziewczyny a co robicie z ciążowymi ciuchami?
większość z was planuje kolejnego dzidziusia.....
a ja chce się ich jak najszybciej pozbyć ale nie mam nikogo kto by je nawet za darmo chciał.
Aukcje się pokończyły, niewiele wyszło ale pozbedę się niepotrzebnych pudeł, a kilka zł wpadnie na konto to w to miejsce zamówie coś co Sewkowi potrzebne....
elunia u nas też wieje od wczoraj tak ze co chwile nam antene przestawia.
I ja się dołączam do zyczeń Dla Mikusia.... obyś kochany nasz maleńki szybko doszedł do siebie i więcej nie chorował....
u nas Sewciu też siedzieć jakos sam nie bardzo chce, i w kąpieli chlapie jak Emilka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...