Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez bede miec wszystko nowe bo niemam od kogo dostac,dwie kolezanki sie oferowaly,ale cos cisza na ten temat,a ja sie nie opomne jeszcze mnie stac....a zreszta wole miec swoje bo pozniej sie cos z tym stanie i bede musiala odkupowac 😞 Jedna chciala mi pozyczyc fotelik,ale jej powiedzialam ze kupie sobie sama bo moze mi sie jeszcze przydac i wole miec swoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja tez nie mam od kogo dostać ubranek 😞 Koleżanki co już urodziły, to albo wydały albo zostawiły sobie dla kolejnego dziecka, a prosić się nie będę. Wcześniej moja mama jak miała możliwość to załatwiała ubranka od jednych koleżanek dla drugich a teraz jak ja potrzebuje to cisza..każda trzyma dla siebie, albo może odsprzedać....
Właśnie wróciłam ze sklepu, oglądałam wózki,przewijaki..były od 50zł do 89zł takie usztywniane na łóżeczko. Kupiłam kocyk z króliczkiem, butelki Lovi druga była gratis i podkładkę na materacyk do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka - ta która chciała mi pożyczyc ubranka - zaproponowała, że jak chce to może mi sprzedać łóżeczko.....które dostała za darmo z gratki 🙃 Śmieszna jest....jakby mnie nie było stać to bym poszukała kogos kto "odda w dobre ręce", a nie tak jak ona chce zrobic jeszcze interes 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To moja koleżanka, która trzyma ubranka dla kolejnego dziecka które planuje mieć w przyszłości, ma teściowa która szyje śpiochy, body dla dzieci. Sama się żaliła że to co od niej dostała dla małej sie pruje pod paszkami albo na ramieniu i że woli sobie kopic w markecie bo się nie prują chociaż.A teraz jak ja jestem w ciąży to zaproponowała czy nie chce kopic ubranek, to teściowa mi uszyje......Wiecie moja inna koleżanka kupiła śliczne śpioszki z haftem w sklepie z odzieżą używana i to nowe z metką za 14 zł, co podobne w sklepie kosztowały ok 48 zł. Wiec sama się zastanawiam czy nie połazić i nie popatrzeć, może coś wpadnie ciekawego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Można trafic na naprawdę fajne rzeczy i to niedrogo, a niektóre mają takie ceny, że w markecie lepiej dołożyć 3 zł i mieć nowe. Ja takim sposobem trafiłam na 3 fajniutkie rzeczy.
W tesco na pojezierskiej od strony kas jest regał z 50% obniżką na ubranka dziecięce, pakowane po 3szt w komplecie. Były body i pajace - zwykłe bawełniane(nie pamietam za ile) i takie frotte - ale nie za grube za 17zł za komplet. Więc warto. Jeszcze nie kupiłam, ale zamierzam. Poza tym w realu kupiłam ostatnio komplet 3 body za 11.99 - 1 szt. z krótkim rękawkiem, 1szt. z długim i 1 szt. bez rękawków, a było tego naprawdę dużo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez kupiłam w Realu ten komplet 3 szt body he he.Jutro jade do Kutna i tam sie wybiore na zakupy,wejdę tez do tych sklepów z używaną odzieżą.dzisiaj jak byłam w tym sklepie co pisałam Mama i Ja to ubranka maja drogie, czapeczki po ok 28 zł,i to jedne z tańszych, a body to po przeszło 30 zł za szt bawełniane cieniutkie. komplety bluzeczka i spodenki po 48zł, 60zł. masakra z cenami. Ubranek to tam się nie opłacało kupować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Pogoda znowu do dupy. Ale ponoć cały maj taki ma być. Natomiast czerwiec upalny. W sumie nie wiadomo co lepsze.
Dzisiaj wybieram się do dentysty bo ząb mi się ukruszył. Oczywiście jestem przerażona i bez znieczulenie nie pozwolę się dotknąć!
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu to Amelia mnie nie pocieszylas 😞 co do maja to wiedziaklam,ze ma byc taki, ale ze czerwiec upalny pierwsze slysze ehh no nic trudno w koncu lato . . . .nie my pierwsze nie ostatnie przezylysmy te ostatnie tyg ciazy w takich upalach, ale lekko nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
byłam u gina, al powiedział że nie widać płaci... :/ na czole miał napisane: przyjdz pywatnie i zolc to ci powiem.
wkurzylam się i poszłam prywatnie wczoraj popoludniu, ale do innego, okazało sie ze super lekarz, moglam isc do niego juz dawno.
i będzie chłopiec 🤪 ☺️
ale się ciesze że juz wiem 🙂
jeszcze mi net nie działa, chciałam sie z wami podzielić wiadomością 🙂
w niedziele kzaał nam przyjechać do niego na dyżur żeby zbadać masę dzidziusia 🙂 a tak to oki, szyjka też 🙂
pozdrawiam was i mam nadzieje ze u was wszyustko oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to suuuper Michalindzior,ze juz wiesz i ze wszystko jest ok hehe wiec jest przewaga lipcowych mezczyzn 🙂 9 , a dziewczynek 8 😉 juz wpisuje cie na nasza liste 😉 i oczywiscie teraz mozesz zastanawiac sie nad imieniem 🙂 chyba,ze juz masz wybrane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_Monika 4 lipiec Dziewczynka Gabi
Amelia 9 lipiec Dziewczynka Hania
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec Chłopczyk ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk Staś
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Koralik 17 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Aniulka23 19 lipiec Dziewczynka Martynka
Julia189 19 lipiec Chłopczyk Mikołaj
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Elunia72 22 lipiec Dziewczynka Lenka
Aga6696 24 lipiec Chłopczyk Szymon
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Buziaczkaa 30 lipiec Dziewczynka Livia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki,znowu leje masakra 😞 Wiedzialam Michalindzior,ze bedzie synek hehe...Moje wielkie gratulacje 🙂 Chlopaki jednak gora 🙂 🙂 Ja uciekam bo sie z siostra umowilam na zakup i lece zjesc sniadanko 🙂Odezwe sie pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Udało mi się nadrobić 10 stron, które naskrobałyście 🙃
U nas pogoda dzisiaj taka sama jak od tygodnia. Nawet nie miałabym nic przeciwko temu, że pada, ale najgorsze jest to, że zanim spadnie deszcz, to przez pól dnia jest strasznie duszno 😞 I to mnie wykańcza. Wczoraj myślałam, że się wykończę 😞
Co do waszej żywej dyskusji na temat prania pościeli to ja też ostatnio się nad tym zastanawiałam...I chyba jednak wypiorę poszewki i baldachim...Zastanawiam się też nad wypraniem kocyków i chyba też to zrobię, bo wkońcu w sklepie mnóstwo osób ich dotyka...
Co do stojaka na wanienkę, to ostatnio na jakimś forum przeczytałam, że jako stojaka można użyć deski do prasowania i powiem wam, że mnie ten pomysł przekonał 😉 Już sprawdzałam i moja deska jest bardzo stabilna, a ustawiona na najniższym poziomie wręcz idealnie pozwala na lekkie nachylenie się nad wanienką, bez konieczności zgięcia pleców w pół 😉 No i można zaoszczędzić na inne bardziej przydatne akcesoria...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie takie wierzganie w brzuszku to tylko wspomnienia 🙂
teraz mała kpie mnie od zewnątrz hehe
jejku jescze nie tak dawno też z brzuszkiem biegałam
tutaj filmik jak mała mi bujała się w brzuchu przy Mozzarciehttp://www.youtube.com/watch?v=ilZZVAsKYyM

a tu jeszcze starszy filmik, ja w 16 tyg http://www.youtube.com/watch?v=RqT2mmwAM5I&NR=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...