Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EDYTKA-strój super! Muszę też już powoli zacząć się organizować.
LUSIU-a może zrób kaszkę wg przepisu,który jest na opakowaniu czyli np. 150ml wody i 6-7 łyżek kaszki i jeśli Franio wypija zazwyczaj ok. 200ml to dolej jeszcze 60 ml wody i daj 2 łyżeczki mleka. Przygotujesz wtedy 210ml i konsystencja powinna być ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He,he- ma się rozumieć 😎
Ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i muszę Wam jedno pokazać. To mój synek (lat wtedy ok 3) 🤪
[URL=http://img88.imageshack.us/i/zdjciel0.jpg/][IMG=http://img88.imageshack.us/img88/9496/zdjciel0.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę przetestować ten sposób z kaszką. Wiecie co, zauważyłam tez ze w przypadku gdy dodam do mleka ta kaszke mleczno ryżową, to ja jakis czas mleko zamiast gestego robi sie wodniste (bo czasem Franek zje mleko po 15-20 min. od zrobienia).

Amelia - jakie łądne oczka ma twój synuś hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny....zaraz ma pzyjechac tu moj byly....wyobrazcie sobie ze bylam w gminie i oni mi powiedzieli ze nie zaplaca mi zaleglych alimentow.....w grudniu tez nie chca zaplacic..wiec za co ja mam utrzymac syna...????powiedzieli zeby dostac pieniadze w grudniu to moj byly musi napisac oswiadczenie ze nioe chce juz placic na syna....mam na niego haka i dlatego sie zgodzil.....i za godz bedzie.....i jak to podpisze to co miesiac bede dostawala od gminy alimenty...a komornik sie juz nim zajmie...........sam stres...ehhhh 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia jak to nie.... teoretycznie odzyskasz, komornik ma obowiazek sciagnąc z niego zaległość, choć nie oszukujmy się... ja mam jakieś 12tyś zł zaległości i nawet nie licze na cokolwiek...
a ze zaległych Ci nie wypłaci gmina no to normalne... mi też nie wypłacili ani zł zaległej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
U Nas też zdarzają się twardsze kupki ale to sporadycznie, ostatnio po jakiejś zupce czy po czymś innym ( nie pamiętam) już miała takie zatwardzenie ze az pupcia na tym ucierpiała ;(ale przeszło....
Kurcze Izunia Ty kobieto się nie denerwuj tylko bądź twarda jak głaz 😁 😁 😁 A serce to swoja droga bije bo zapewne ten eks nie jest ci jeszcze obojętny pomimo tylu cierpień co Ci zadał!!!
Amelko syneczke bosko wyglądał w tych okularach czy tam goglach 😁 😁 😁
Eluniu gratuluacje dla Lenki i jej ząbków 🙂 no i zazdroszczę Wam, że macie warunki do wychodzenia na spacerki- my niestety nie mamy, wszędzie śnieg i nie dałabym rady wóżkiem jeździć tak więc pozostaje nam pokutować i siedzieć w domku ;( ;(
U nas z zubami cisza, dziąsełka wporzaądku bez jakichkolwiek zmian 🙂 ale słyszałam, że im później ząbki wychodzą to tym lepiej- ile w tym prawdy to nie wiem...
Edzia kostiumik do Chrztu bombowy 🙂 🙂
justi wraca do NAs!!!!!!!
Idę się walnąc na wyro właśnie Hania drzemie więc wykorzystam sytuacje do później babeczki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
a ja od wczoraj wieczorem netu nie miałam do dzisiaj do 13ej. 😠 Normalnie wkurza mnie już ten dostawca bo ciągle coś a ja co drugi dzień nie mam netu przez kilka godzin. Akurat teraz kiedy muszę szukać i kupować prezenty! 😠
Lusiu, odnośnie tego glutenu to Tymek wszedł już w 6sty miesiąc więc jest to zalecany termin na wprowadzenie glutenu do diety. A Franek świetnie wygląda jako Alibaba 😉
Edytko, Emi będzie jak mała księżniczka na chrzcinach 🙂 słodkie są te sukienusie dla dziewczynek 😜
Amelko, synkowi baaardzo pasują musze oczy 😉 świetna fotka 🙃
Izunia, współczuję z tymi alimentami bo komornik nie zawsze jest skuteczny. Znam przypadek że osoba przepisała wszystko co miała na "bliską mu osobę" tylko po to aby być nieściągalnym.

No właśnie, coś Justi do nas nie zagląda ostatnio 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, ale biezące moga ci płacic z funduszu alimentacyjnego, ale potrzebny jest komornik, że nawet on nie moze sciągnąc z niego długu.

Wiecie co, dzisiajjak miedzy 7-9 jadł Franek mleko, a później jabłuszko z owocami lesnymi, tak do tej pory nic nie jadł i nie chce jesc. Myslałam, że może to przez to, że zrobiłam mu mleko z kaszką malinową, więc zrobiłam drugie mleko zwykłe, i tez nic. Wogóle dużo spi, a raczej często, gdzies co 2 godziny. Teraz był bardzo marudny i usnął mi przy muzyce.
Zauważyłam, ale nie jestem pewna (tak na 80%), że mu widać ząbek, ale nie przednie, tylko z tyłu po prawej stronie na dole - nie wiem, może to 4 albo 5 😮 Nie wiem czy to normalne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, u mnie jest taka sama sytuacja. Wydaje mi sie że wychodzi Tymkowi jakiś ząbek ale w okolicach czwórki. Oczywiście nie mogę temu się przyjrzeć bo jak tylko ruszę wargę do dołu to idzie za tym języczek ale jak pomiziam go tam palcem to coś czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...