Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki!!!
Nie było mnie zaledwie parę dni( brak neta) a tu tyle stron do nadrobienia-bez obaw wszystko doczytałam i sama juz nie wiem od czego zaczac bo metlik mi siew glowie porobil 😉
po pierwsze SPÓŹNIONE ALE SZCZERE ŻYCZONKA URODZINOWE DLA SOLENIZANTEK I SOLENIZANTÓW ROŚNIJCIE NAM ZDROWO!!!!!! OD CIOTECZKI I HANIUTKA
Michalindziorku hmmm listonosz :P:P:P może jakis wenezuelski serial się wytworzy :P:P:P żartuje oczywiście ale to fakt fajne uczucie jak ktos inny niz własny facet zwróci na Ciebie uwagę czujemy się wtedy dumne 🙂 🙂
Izuniu współczuję Tobie z całego serducha, nie ciekawą masz sytuację ale nie ma co się łamać, masz cudownego Kubusia, że schrupać by się go chciało, póki co to On jest miłością Twojego życia i tak jak dziewczyny pisały wszystko z czasem się ułoży- patrz na Michalindziorka jaka teraz szcęsliwa!!!!!
Amelio, LUSIndo życzę Wam aby chorobska odeszły tak szybko jak sie pojawiły!!!!
Amelio, Ellie, Olusiu cholernie Wam współczuję tych kilometrów ale co innego można na to poradzic jedynie co oby podróz była bezpieczna, szybka i spokojna!!!!!!
Justi witaj spowrotem 🙂
A u Nas wszystko jak w najlepszym porządku, kupki są, ostatnio podałam Hani mus z jabłek i jagód( nie dużo) to miała zatwardzenie bo ja głupia zapomniałam, że jagody są na bolący brzuszek i na zatrzymanie biegunki...ale pomęczyła się malutka i zrobiła zbita kupkę, Wydatków jak cholera przed tymi świetami, tez do samochodu musieliśmy pokupować częsci, to mój musiał sobie buciory zakupić, teraz dojdzie 190 zł szczepienie Hani, 140 zł mleczka ja pierdole wydoić się można nie wspominając o prezentach, chociaz nie robimy jakichs wygurowanych bo stwierdzilismy ze dla babc, dziadka, i prababc pokupujemy ramki i damy zdjecie Haniutka, nie stac nas na cos wiecej no i dla Hani nie wiemy co jeszcze kupic na pewno cos z zabawek bo ciuchow mam od chu i trochu...
Lecę bo padnieta jestem okres się zbliża i mojej jajniki juz to odczuwaja...a ktos mi kiedys powiedział, że jak urodzisz dziecko to nie bedziesz nic czuła, tak jakbys okresu nie miała kurwa niech ja ta osobe dorwe jak tylko sobie przypomne kto to był 😜:P:
Chciałam dodać, że wszystkie zdjęcia Dzieciaczków są cudowne no ale co tu dużo gadać jak mamusie takie śliczne!!! 🙂 🙂
Milego dnia dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiecie co? Apropos prezentów, to my dziadkom Stasia sprezentujemy kalendarze z jego zdjęciami. Zamawia się to przez internet, wychodzi bardzo fajnie. Do jednych dziadków już dotarł i są zachwyceni 🙂
Nie mamy natomiast znowu pomysłu na prezent dla Staśka - miał być pierwszy miś przytulanka, ale ostatnio stwierdziliśmy, że jeszcze za wcześnie na łykanie misiowej sierści 😉 Musimy coś szybko wykombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja planuję kupić Tymkowi klocki : http://allegro.pl/k-s-kids-domek-z-miekkich-klockow-maskotki-346-i1346504850.html
Tylko poczekam do świąt żeby zobaczyć co mały dostanie, bo może jakieś klocki się trafią 😉 Wiem że na pewno dostanie takiego Ryana bo sama podpowiedziałam to siostrze 😉
http://allegro.pl/k-s-kids-interaktywny-ryan-18-funkcji-507-promocja-i1337004164.html
a póki co kupiliśmy Tymkowi książeczkę z tej samej firmy 🙂

Ja planuję zrobić taki kalendarz na dzień babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj naj dla Lenki 😘 😘 😘 😘 😘[color=red][/color]
My kupilismy malemu podobne klocki jak elli pokazala,tylko bez tego domku,fajnie piszcza szeleszcza i grzechoczas i do tego takiego motyla ktory jezdzi i gra oraz trzepocze skrzydlami,jest to typowa zabawka do nauki raczkowania,wiec jeszcze troszke poczeka hehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te klocki 🙂 Stasiek ma już coś trochę w tym stylu i to jest w tej chwili ukochana zabawka która mu się nigdy nie nudzi 🙂 W sumie ciekawe, ja bym tego chyba nie kupiła bo bym nie przypuszczała że się aż tak sprawdzi 😉
http://www.toyslander.pl/zabawki-dla-niemowlat-dla-dzieci/33341b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann swietny ten pomysl z tym kalendarzem ale to chyba na inna okazje juz sie na niego zdecyduje bo przypadł mi do gustu... 😉 no Widzisz Ann a tak Stasiu ma najulubieńszą zabaweczkę pod słońcem 🙂 🙂
Co do klocuszków to niezły bajer i grubo sie nad tym zastanwie podoba mi sie ten Ryan niezły jest i cena przystepna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj KACZUSZKO- dawno Cię nie było!
Jeśli chodzi o prezenty to ja wymyśliłam, że każdy losuje jedną osobę i tylko 1 prezent kupuje. Tak jak za czasów podstawówkowych 😎 Trzeba oszczędzać kasę.Tak więc moim dzieciom prezentów nie kupuję 🙃
I wyobraźcie sobie,że po 2,5 tygodnia oczekiwania dzisiaj przyszły zamówione buty. Strasznie się cieszę 😁 Są naprawdę fajne. Idealne na spacery po śniegu 😉
http://allegro.pl/sniegowce-quechua-arpenaz-snow-200-roz-36-42-39-i1334522416.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze zyczonka Lenko i duzo zdrówka

Jeju dziewczyny współczuje tak dalekiej drogi, życzę wam szczęśliwej podróży!!!
Amelko, śliczne zdjęcie Haniutka
Olusiu i jak jesteś zadowolona z tego fotelika nania? bo muszę sie juz rozglądać za czymś dla małej.
Ann zazdroszczę wytrwałości w gotowaniu dla Stasia.... moja coś zaczęła wybrzydzać jedzenie wiec chyba będę musiała ugotować jej cos i zobaczymy czy zje.

Lusiu mój jeszcze kupował viburcol bez recepty, ja sobie go chwale. szczególnie teraz jak mala taka niespokojna i płaczliwa.
My tez przeziębione. mała ma tak zawalony nos ze koszmar.normalnie pełen gili a jak charczy ehhhhh.
Fajne te zabaweczki, szczególnie ten domek mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - fajne butki i pewnie bardzo wygodne. Ja wskoczyłam w swoje "indianskie" kozaki, chociaz nie lubie ich zakładac - jak każdych kozaków, bo to za długo trwa...
Kilka lat temu też wymyśliłam żeby losowac osobę na prezent, ale rok później każdy każdemu 🙂

Co do tego Viburcolu, to może jakiś przypadek był że na receptę, nie wiem, ale mojej mamie ostatnio w aptece nie chciały Linomagu sprzedac, bo niby tez na receptę 😮 No ale zobaczymy jak ta Camilia się spiszę - ma świetne recenzje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ta pszczolka jest ekstra kupilismy taka chrzesniakowi mojego M.i nie wytrzymalam i musialam sprawdzic jak dziala,i podobna do szczeniaczka uczniaczka,wiadomo ma troszke mniej bajerow,no ale ez o polowe tansza!!!Tak,ze polecam 🙂
A co do tych czopkow na recepte,to kiedys nie byly,a teraz juz sa 😠,zreszta coraz wiecej lekarstw robia na recepte,a o linomagu pierwsze slysze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka - a na allegro kupiłaś tą pszczółke czy w sklepie? Bo ja wolę w sklepie normalnym, a ci z Allegro chyba tylko sprzedaz przez internet maja, tak mi sie wydaje.
Z resztą ten garnuszek na klocuszek jest tez gadajacy więc nie wiem czy jest sens taki drugi bajer kupowac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co mój synek ma ukochaną maskotkę Elma z ulicy Sezamkowej. Jest cudny taki w sam raz do rączki (24cm długości). Do tej pory młody z nim śpi i mówi,że to jego brat. Hani też się podoba,ale braciszek nie pozwala dotykać swojej ukochanej maskotki. Tak więc postanowiliśmy,że malutka też będzie mieć swojego Elmusia. I właśnie takiego kupiłam:
http://allegro.pl/elmo-maly-pluszowy-pluszak-maskotka-i1368733027.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytalam was moje pisarki 😉hehehe
dzis zrobilam sama malemu jedzonko z buraczkiem w roli glownej +ziemniaczek i kawalek marchewki jadl az uszy sie trzesly 😉i nawet mi smakowalo
latalam dzis pol dnia z bratem bo robil prezenty mlody zostal z moja babcia i jakos dali rade ale w miedzy czasie bylam na cyca bo z glodu by robil cyrki 😉
wujek zakupil dla wiktora mega zajebista koszule z krawatem i kaszkiecik w hm mowie wam rewelacja odstroje go na swieta ,a co 😉 😉heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...