Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja ostatnio żyje taka zestresowana że żadna dieta mi teraz w głowie a z apatytem u mnie teraz różnie do tego ostatnio z tego wszystkiego na wieczór migrena mnie łapie i marze by tylko się wreszcie położyć a zawsze jest jeszcze tyle do roboty i trzeba przede wszystkim zająć się Kingą. Chyba będę musiała na dniach udać się ponownie do ortopedy bo i gnaty dalej dają o sobie znać a po rehabilitacji zawsze trochę lżej jest chociaż strasznie nie lubię na nią chodzić! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia już wypluwam te słowa tfu tfu 😜 Mam nadzieję, że to chwilowy kryzys i nasz wątek przetrwa 🙂
Michalindziorku ty to normalnie biedna jesteś 😞 Ciągle coś nie pozwala ci spokojnie żyć...Ehhhh pozostaje mi życzyć ci wytrwałości i tego, aby wkońcu czarne chmury zniknęły znad twojej głowy 😘 😘 😘 😘 😘
Olusia heheheh fajnie się Viki giba 😜 Emi też tak lubi, ale jak jest na samych kolankach 😉
Eva nie martw się, wkońcu zdasz 😘 😘 😘 Ja niestety po paru niezdanych razach (nie będę się chwalić ilu ☺️ ) niestety zrezygnowałam, bo się spłukałam...a teraz to już dupa zbita 😞 Ale w sumie nie narzekam, mam swojego osobistego szofera czytaj męża hahahah 😁 No i przynajmniej na imprezach mąż mnie nie prosi cobym to ja jechała żeby on mógł się napić 😜
Emi też już sama siada 🙂 Jeszcze nie zawsze, ale coraz więcej ćwiczy 😉 No i jak raczkuje po domu, to podnosi się tak, że stoi na dłoniach i stopach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, my też mieliśmy przyjęcie z okazji chrztu w lokalu. Był obiad: przystawki: wędliny, mięsa pieczone, dwa rodzaje sałatek, dwie zupy do wyboru (rosół albo barszcz z uszkami), dwa drugie dania do wyboru (filet z kurczaka z mozzarellą i pomidorami albo polędwiczki wieprzowe, obie wersje z pieczonymi ziemniakami i bukietem surówek), na deser szarlotka na gorąco z bitą śmietaną i lodami. Zupę i drugie danie trzeba było sobie wybrać wcześniej, musiałam podać ile ma być której wersji. Do picia soki, woda mineralna, herbata i kawa. Płaciliśmy 68 zł od osoby + napoje. Goście byli bardzo zadowoleni i mówili że było lepiej niż na naszym weselu gdzie było więcej jedzenia.

Dobrego dnia, jestem teraz rzadziej bo mam problemy z netem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze olusia tez sie dukanujesz,ja mam juz 6 kg mniej i czuje sie swietnie,a w sukni slubnej wygladam przepieknie i tak szczuplo ze az sama bylam w szoku,podbudowala mnie ta przymiarka 🙂 🙂 🙂 🙂bo myslalam ze bede jak beza...
co do pracy to dalej w zawodzie czyli fryzjer....poki co popracyje z kuzynka bo mi zaproponowala,a pozniej sie zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie karmie bo on sam zrezygnowal z cyca wiec sprawa sie sama rozwiazala 🙂teraz ja mleczko z butli i jest szczesliwy 😉hehe..teraz jak mu czasem pokaze cyca i ptam czy chce albo mu daje co bedzie robil to pluje i zaciesza,a do buzi nie wezmie cwaniak 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko mozesz kolejny raz składac papiery o egzamin na prawko nie musisz ponownie isc na kurs. Takie papiery maja ważnosc chyba 5 lat, przynajmniej tak było jak ja zdawałam. Miałam 17 lat i nie wyznaczyłam egzaminu po kursie. Potem poszłam w wieku 20 lat na kolejny kurs( bo zapomniałam co i jak) i nie czekałam na zakonczenie tylko złozyłam papiery o egzamin i tym sposobem miałam duzo godzin przed egzaminem w cenie kursu, dlatego ze nie musiałam czekac na papiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...
dzisiaj już lepiej się czuję....
Edytko a prosze Cię, nawet nie mów 😞 wkurza mnie już to jak nie wiem 😞
ciągle kurde coś... jakby nie patrzeć, od dziecka, w domu masakra, potem człowiek głupi, narobił co narobił, a teraz zamiast się prostować to i tak wiecznie coś... jak nie problemy, to choroby, to życie mnie dobija.
Ale dam radę. mam dla kogo. przeżyje i będzie jeszcze dobrze.
a co do prawka to ja też tak mam że 4 lata temu kurs robiłam i teraz będę dokańczać, muszę przesłać papiery do WORDu, iść do jakiegoś osrodka, wykupić 5 obowiązkowych godzin, opłacić egzaminy i zdać 🙂 i będzie choć jedno z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Eluniu, no ja tez tak mysle.... boje sie tylko czy dam rade i nie dam małej cyca jak będzie wołać..chyba ze zastosuje powolne odstawianie od piersi. a ty jak chcesz to zrobić?


Monika ja bym chciała Lenke już tak odstawić ale ja mam cały czas sporo pokarmu to będzie trudno się go pozbyć i troche będzie mi małej szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 😘
Monia no niestety i tak musialabym wykupić kurs bo niestety ale bez praktyki balabym się wsiąść za kólko... 😞 Zresztą ja jestem zdania, że skoro tyle czasu nie udao mi się zdać, to może poprostu nie powinnam jeździć...
A co do odstawiania to spróbuj stopniowego odstawiania, może jak Gabi dostanie butlę to już nie będzie zainteresowana cycem...u nas tez tak bylo, że jak zaczęla dostawać butlę, to cyca ssala tylko przez chwilę dopóki mleko lecialo szybko, a potem wogóle go nie chciala...
Bylam dziś z Emi na spacerku 1,5 godziny i aż mi się do domu nie chcialo wracać...bylo tak przyjemnie...Oby juz bylo tylko cieplej.... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, no kurs tak ale wiesz mon zesz sobie zostawić godzinki by poćwiczyć przed egzaminem.

Elunia no ja tez mam pokarm i tez mi szkoda małej odstawiać, tyle ze czasami mam problem by jej mleka duzo ściągnąć jak wychodzę..ona z tym nie ma problemu.... jak robię jej kaszkę to juz na bebilonie pepti....zobaczę zacznę potem wprowadzać butle w dzień, a potem stopniowo coraz mniej cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika to ja Lence daje kaszki mleczno-ryżowe te gotowe co tylko wodę trzeba dolać, to może i przejście na któryś rodzaj mleka nie będzie taki trudne. Jak gdzieś wychodzę to zawsze dawałam cycolka przed wyjściem i tatuś lub babcia podawali jakiś deserek lub owoc albo obiadek to też bez mleczka się obywała. Zresztą cycolek najwięcej jest eksploatowany w nocy, nieraz nawet 4 razy muszę wstawać a w dzień to też tak wyjdzie że kilka razy dostaje cycolka. Jeszcze się czasami zdarza że muszę dać Lence cycka bo mi się nagromadziło dużo mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
co do prawka to jutro właśnie jadę zapisać się na kolejny egzamin - może teraz będę miała więcej szczęścia i rozumu. We wtorek to mi nagle karetka wyjechała pod prąd i stwierdził że za późno zareagowałam by się zatrzymać 😠 i klops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva moją przyjaciółkę tez oblał przez karetkę....ze ja za późno zobaczyła 😲 😮prawda jest taka ze jak chce cie oblać, to zawsze znajdzie się jakiś powód.

elunia, no ja mleczno-ryzowej nie daje, bo mała ma skazę wiec muszę dosypywać jej bebilon.
u mnie z tym odciaganiem to o tyle problem ze odciągnę jej ok 110ml a nie ma mnie czasami nawet i 9 godz wiec ona sie biedna cycka nie moze doczekac a mnie na uczelni piersi bola z nadmiaru mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...