Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
Eva witamy w gronie lipcowych mamusiek 😜 Zapraszamy do rozmowy, razem jest o wile raźniej 😉
Co do soczków i innych przysmaków ze słoiczka to ja też słyszałam, że jak pisze np. od 4 miesiąca to znaczy, że dziecko musi mieć skończone 4 miesiące, ale wiadomo, że niektóre dzieciaczki mają żołądeczki jak ze stali heheheheh także dużo zależy od malucha 😉 My narazie musimy się wstrzymać z podawaniem jakichkolwiek nowości ze względu na alergię.
Wogóle coraz bardziej boję się czy Emi zaakceptuje Nutramigen 😞 Dziś rano po 4-godzinnej przerwie od cycusia podałam jej butlę z nadzieją, że głód pomoże jej w akceptacji smaku ale niestety zawiodłam się 😞 Mała wogóle nie chciała tego świństwa wypić. Potem robiliśmy jeszcze jedno podejście które tym razem zakończyło się płaczem i histerią 🥴 Musimy jeszcze spróbować lekko dosładzać na początku glukozą i powoli zmniejszać jej ilość ale jakoś marnie to widzę :/ Kurcze też chciałabym już przejść na butlę bo mam serdecznie dość swojej diety 🤢 🤨 🥴 Ehhhhhh
Ircia nooooo gratulacje, nocka wzorowa 🤪 🤪 🤪 U nas ostatnio Emi też tak zrobiła, że poszła spać o 21:00 a wstała o 5:20 😉 Ale to taki jednorazowy wyskok hehheheeheheh 😜 Zazwyczaj budzi się w nocy dwa razy a od 6:00 już wogóle nie śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łooo.... 😲,ale wy dziewczyny wybiegacie w przyszlosc hehe,ja jeszcze nie mysle co bede mu dawac jak bedzie mial pol roku,ja to nawet myslalam ze te wszystkie soczki co pisze po 4 mscu to sie tak powinno dawac,a tu jest na odwrot,jak bede na kontroli z kacprem to sie musze wypytac co i jak dawac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym mlekiem czy jedzeniem to ja też do końca nie rozumiem każdy powie co innego, bo co chwila coś sie zmienia to mleko z numerem 2 które jest teraz po 6 miesiącu za czasów gdy karmiłam Madzie było po 4 i tak pisało na opakowaniu, po prostu zmieniły się zalecenia pediatrów a razczej zostały dopasowane do tych unijnych a przecież żołądeczki maluchów sie nie zmieniły, dziwne nie.....A o tych soczkach to nie słyszałam akurat żeby po 3 miesiącu ale niczemu się juz nie zdziwię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale naskrobalyscie zaraz doczytam ale poki co mam dla was fajna stronke z gratisem wejdzcie na www.PampersPremium.pl to dostaniecie 5 pampersow w prezencie ja dostalam taka ulotke i stad to mam w miejscu gdzie jest rubryczka na kod screne czy cos takiego wpiszcie koniecznie DRY MAX ...powodzenie buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od 3 dni daje juz wiktorkowi same jabluszko oczywiscie troszeczke nie caly sloik generalnie jemy na wspolke 😉heheh maly troszke reszte mama i powiem wam ze tak mi pieknie po nich kupke robi az sie ciesze bo wiecie ze mielismy problemy teraz idzie jak z platka 😉,no i smakuje malemu choc na poczatku mine mial nie tega hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie jestem na etapie ogladania sukni slubnych i powiem wam ze jestem zalamana bo wszystkie modelki takie chudziny i prawe bez biustu ,a mi bozia akurat tutaj nie pozalowala i mam zagwozdke bo nie wiem co wybrac napewno sam gorset odpada musze miec albo na ramiaczkach albo na szyje bo mi cycow nie utrzyma oj czas ruszyc do salonu jakiegos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na samym początku dziękuje serdecznie za miłe powitanie !!! 🙂To krótko o mnie: Kingę urodziłam 12 lipca przez cesarkę. Ważyła 3050g a mierzyła 52 cm. A teraz waży 5700g i mierzy koło 60cm. Z nocą teraz tak mamy ze koło 19 ją kąpie, później karmieni witaminki i lulu także codziennie zasypia mi jeszcze przed 20 a budzi się najwcześniej po 2 a później 3godzinki jeszcze snu i znowu karmienie i dalej już ze snem bywa różnie. Ale pochwale się e dzisiaj w nocy zrobiła mi miłą niespodziankę bo obudziła się pierwszy raz po 4 zjadła i dalej spała ze 3godzinki. z tym że od połowy września karmie ją już wyłącznie mlekiem nan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie Kama pochwal sie kiedy ten dzien???A piersi sie napewno zmniejsza,musze sprobowac z tym jablkiem bo w koncu twoj Wiktorek jest mlodszy o jeden dzien... 😁
a moja marudz jest dzis nie do wytrzymania daje mi popalic jak niewiem,godz temu dal taki koncert,ze cholera wie co mu bylo,darl sie jak niewiem,cycusia nie butli nie,wszystko na nie,az w koncu polozylam go do lezaczka i w lezaczku sie napil,i 20 min bylo spokoju,a teraz siedzi mi na kolanach i zaczyna znowu brzeczec....tak ze uciekam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To to Kama już niedługo pełną parą zaczną się przygotowania do ślubu i weselicha 🙂

Michalindziorku, ile dajesz Sewciowi soczku? Bo ja zaczynałam od 10 ml, a dzisiaj dostał rano 20ml, a niedawno niecałe 40ml. Nie wiem ile mam mu dawać, bo tak mu smakuje i nie chce aby rozchorował się od zbyt dużej ilości, ani nie chce mu ograniczac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...