Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Biedna Bułko obsypana, ja też mam alergię - ale na pyłki zbóż, traw i chwastów, no i mi ginekolog poradził, że jak będzie ciężka sytuacja, że będę się dusić itp. to mogę sobie wziąć zyrtek lub claritine, np. pół tabletki. Może Tobie by to pomogło też?
Zdrówka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Mufku 🙂

Umówiłam się do gin dziś na 18,40 - mama powiedziałam mi że taki ból w dole brzunia i ten świąd mogą być ze sobą powiązane a ostatnio miałam trochę za miękką szyjkę więc może coś tam się dzieje 😞 całe szczęście udało mi się zapisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka, dużo zdrówka 🙂

U mnie właśnie wyłączyli prąd, dobrze ze lapek na baterie :/ podobno ślęza przewała wały worków z piaskiem na kozanowie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nic nie grozi, bo mieszkamy na 4 pietrze, a samochód odstawiłam do rodziców wczoraj, tyle że może nas odciąć od miasta, a akurat jestem sama, bo mój w trasie i jeszcze ten brak prądu mnie irytuje, bo wszystko mamy na prąd. nawet wody nie mogę ugotować, a jak padnie mi lapek i komóra, to już nic nie będę wiedziała co się dzieje dookoła grrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikzachodni.pl/powodz/259041,pod-zarem-osunela-sie-ziemia-ewakuowano-40-osob-zdjecia,id,t.html
tak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy 😞 a pojechałam wczoraj zobaczyć się z babcią i miała nadzieję,że dzisiaj wróci do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dziennik.pl/wydarzenia/powodz/article611955/Gora_sie_osuwa_a_oni_zostali_w_domach.html
te dwie niepełnosprawne osoby to chodzi o rodzeństwo mojej mamy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzianki moje trzymam za Was kciuki , trzymajcie się w tej trudnej sytuacji ......

Bułeczka daj znać jak tylko wrócisz od lekarza , co bym sie nie martwiła co z Toba i Franulkiem 🙂

Dziewczyny będzie dobrze ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze nieźle puściło na Kozanowie 😞 Ika a masz zapas jedzenia? siostra mówiła, ze już w czwartek masowo wykupowano wodę i chleb
Malutka bardzo mi przykro, qrcze jeszcze teraz te gwałtowne burze co u nas przeszły nie pomogą tym domom 😞 przykre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam humor do dupy,aż mi się łzy puściły przez mojego wspaniałego męża...ja normalnie do niego,a ten wyleciał na mnie i trzasnął drzwiami aż prawie szyba wyleciała...wystraszył mnie aż 😞 ani się nie kłóciliśmy ani nic,pomagałam mu cały dzień przy remoncie sprzątać a ten tak się odwdzięcza... za kare sam musiał zrobić to o co mnie prosił,bo nie pozwolę się tak traktować,jeszcze bez powodu w dodatku 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, jeju Malutka współczuję, aby ta cholerna powódź jak najszybciej się skończyła!
Bułeczka jak dobrze że wszystko ok, teraz wypoczywaj 🙂
U mnie dzisiaj z dala od toalety ciężko... 🤢 ciagle chce mi sie sikać, Wojtus usadowił sie na pęcherzu chyba. Do lekarza mam iść za tydzień dopiero, ale chyba pójde po niedzieli, jakas taka niespokojna jestem, no chyba że to normalne że mi coraz ciężej jakoś i sie niepokoję,,, ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka ja tez często biegam do ubikacji,chociaż czują Klaudię w poprzek i wysoko,czyli raczej nie ona mi uciska na pęcherz,tylko pewnie brzuszek,bo nie chce mi się sikać wtedy jak ona się rusza,tylko czasem jak dopiero co wstanę z ubikacji i się zapnę i znowu czuję,że chcę siku i spowrotem na ubikację,a w brzuszku spokój akurat,więc nie wiem czemu skoro to nie dzidzia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja dziś, standardowo jak od tygodnia, obudziłam się przed 6 :/ Prąd mam, wodę mam, na razie jest ok. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej- WSZĘDZIE!

Bułka, zdrówka i relaksu!

A wszystkim miłej niedzieli życzę!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...