Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia trzymam kciuki. Może jutro rano będzie już po wszystkim 🤪
Ja też już chcę urodzić, bo mi Julcia tak daje czadu w brzuszku, ze hej 🤪
Palibulka, ja tez wczoraj dostałam moje puzzle i nawet już jesteśmy w trakcie składania, ale pocisk, ciężko idzie, ufff...
Anochi mam nadzieję, że i do Ciebie doszły ☺️
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny melduję ze sytuacja bez zmian skurcze na razie się nie nasilają więc spokojnie czekam dalej , zobaczymy co przyniosą najbliższe godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi pisałaś coś o tym czopie dzisiaj-ja wyglądał,bo ja cały dzień mam takie wodniste upławy że sie zastanawiałam czy to nie wody się sączą,ale jednak upławy,a teraz przed prysznicem zauważyłam taką niedużą ilość ciągnącej się galaretki w tym wodnistym śluzie. biała bez krwi nie za dużo ale jednak dość widoczne-może z 2cm długości i z 0,3cm na szerokość. więc zastanawiam czy mi podobnie jak Tobie nie schodzi powoli na raty...
a że to było przed prysznicem to wzięłam się za siebie,rozkroczyłam na wannie i z maszynką w ręku powalczyłam-nie wiem jakie są tego efekty,bo nie wziełam z pokoju mniejszego lusterka,zresztą jedną ręką maszynką a drugą trzymałam brzuch bo zszedł tak nisko że musiałam go trochę podnieść bo prawie na nim nawet włosy były-tak spadł ☺️ na wyczucie ręki to ujdzie,ale poproszę męża po pracy,żeby popatrzył i mi powiedział co i jak ale przynajmniej jakby co to się tylko podgolę a nie będę mieć tyle roboty co teraz,więc nawet jakbym zaczęła rodzić to jeszcze zdążę 😁 😁
je jakie wypracowanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, połowa z nas to bankowe lipcóweczki 🙂
Malutka ja nie miałam nic cieknącego, ale taka właśnie biaława galaretka podobnej wielkości, a teraz już cisza 🙂 fajnie, ze troszkę powalczyłaś z maszynką, zawsze później łatwiej
Kasiu co u Was słychać? Karulina daj znać jak coś się zacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było tak źle 😁
moje gardełko zamiast przechodzić to boli i boli-flegma na nim jest i boli jak na anginę...mleko z miodem jeśli znajdę miód w kuchni-nie lubię jakoś tego pić,albo kanapki z miodem...bo miód troszkę łagodzi,a wieczorem zamiast zimnego kakaa to na gorąco ze dwa wypiję i zobaczymy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi może to powoli ten czop a może coś innego-jeśli czop to powinno się dalej takie coś pojawiać w mniejszych lub większych ilościach-dla mnie to dziwne,bo ostatnio miałam upławy bardziej jak zabielona woda a tu nagle do tego doszło takie coś...no pożyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczął rosnąć brzuszek i piersi na nim zaczęły leżeć to tak dziwnie się czułam,a teraz jak opadł i zostały bez stanika wiszące wysoko nad brzuszkiem to też dziwnie 😁 😁
a zastanawiam się jak wogóle brzuszek zniknie to jak to będzie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi mój po powrocie wczoraj z pracy powiedział,że mi brzuch urósł i jest większy niż rano 😁 😁 a ogólnie to mi mówią wszyscy,że mam jakbym była w 6-7 mies 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszkę mnie nie było bo mały urlopik sobie zrobiliśmy. Przejechałam 1500 km zwiedzając południe Polski-odwiedzinki u rodzinki 🙂 zwiedzanie Wieliczki czyli kopalni i Krakowa-trochę wakacji dla córci-się poświęciłam ale nie wiadomo czy nie przesadziłam. mam nadzieję że nic się za wcześnie nie zacznie 🥴..Tylko jak zjechałam do domku do Poznania i weszłam na swoje 2 piętro -juz mi się tęskni za górskim powietrzem-było mniej duszno!!!!!! uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śluz to normalnie MASAKRA. Mi codziennie leci jak szalony, a nad ranem jak wstanę z łóżka to do łazienki nie mogę dojść, bo po nogach mi leci ☺️ 🤢
Ciekawe czy Kasia do rana urodzi?? Mylę, że tak, ale będzie miała noc pełną wrażeń.
Dobranoc Brzuchate, i te prawie rozpakowane 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...