Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ostatnio mój mąż doszedł do wniosku, że kalkuluje nam się by mała urodziła się jak najpóźniej, bo wtedy o te parę dni dłużej ZUS będzie mi płacił zasiłek 🙃
no i oczywiście on i moja mama liczą, że już będzie znak zodiaku panienka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 dobre jesteście dziwczyny 🙂 ...za przytulankami chyba każda tęskni a faceci podchodzą do nas jak do jajka albo zabawki-jakby bali się "coś" zepsuć, uszkodzić. Mam wrażenie, że myślą sobie, iż nasze dzieciaczki w brzuchach ich "podglądają " 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pierdziochy!!!
bulka witamy w klubie szybkiego porodu 😁 🤪 rachu ciachu i po strachu 🤪 😁 zycze kazdej takiego porodu 😁 😜
malutka trzymamy kciuki za porod exspres 🤪
no i buziaczka dawaj juz ta twoja mała chlopaki sie niecierpliwia 😁 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja mam do wyboru w 2 części dnia albo sama do późnej nocy albo wycieczka około 300 km z mężem 🤔 chyba wybiorę tę drugą opcję bo przynajmniej zobaczę sie z córcią która od wtorku jest u teściów moich.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja mam do wyboru w 2 części dnia albo sama do późnej nocy albo wycieczka około 300 km z mężem 🤔 chyba wybiorę tę drugą opcję bo przynajmniej zobaczę sie z córcią która od wtorku jest u teściów moich.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Właśnie wróciłam ze szpitala. W czwartek byłam na ktg i wyszły mi duże skurcze, moja gin stweirdziła, że dla Dominika to jeszcze za wcześnie ze względu na Jego niską wage i skierowała mnie do szpitala. A w szpitalu po pierwsze skurcze ustąpiły same, a po drugie na wszelki wypadek dawali mi leki rozkurczowe opóźniające poród. Na szczęscie ordynator dzisiaj pozowlił mi iść do domu bo dla niego 37 tydzień to ciąża donoszona i nawet gdyby się coś działo i tak nie bedzie to nic groźnego dla dziecka 🙂
Mam do nadrobienia 65 stron, ale prosze napiszcie mi co się dzieje na brzuszku, bo dzisiaj nie mam czasu nadrobić zaległości, ostatnio jak zaglądałam tu przed szpitalem to bułka szła rodzić, co się dalej dzieje 🙂 Jak reszta dziewczyn???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziś teściowa się zapytała:"Dokulałaś się jakoś". SUPER TEKST. Ale faktycznie ja już sunę po ulicach a nie chodzę ☺️ Każdy się gapi jakby ciąża to coś złego było... A to, że na ostatnich nogach to najchętniej by w domach pozamykali, a ja lubię chodzić... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...